Szerző Téma: Pókember  (Megtekintve 638769 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1420 Dátum: 2010. Február 02. - 13:06:56 »
9 milliós gázsiért vállalta Pókember szerepét.  :smcents: És vele megint csak a laikusok járnak jól. A srácnak a HSM óta akkora rajongótábora van, hogy azok simán elviszik a vállukon bevételi szempontból a filmet, az már más tészta, hogy  nekünk megint beleszartak a kakaónkba.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #1421 Dátum: 2010. Február 02. - 13:15:17 »
Hát rendesen beleszartak a levesünkbe, mert így már abban sem reménykedhetünk, hogy 2012 után változna bármi is.
A büdös prosti életbe... :twisted:

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Pókember
« Válasz #1422 Dátum: 2010. Február 02. - 13:18:28 »
Fogalmam sincs ki ez a srác, de már a kép alapján is elhiszem nektek a nyálcsorgatós részt. :) Nos igen, Tobey-t lehetett nem szeretni, de szerintem róla sokkal jobban elképzelhető volt ez az "iskolai lúzer" dolog. Mondjuk nálam már annál a szónál elbukik a film, hogy "reboot". Persze erre is van jó ellenpélda a PWZ személyében, de akkor is ez már tényleg nevetséges. Miért kell mindent rebootolni? Ennyire nincs ötletük a forgatókönyvíróknak?
A srácnak a HSM óta akkora rajongótábora van, hogy azok simán elviszik a vállukon bevételi szempontból a filmet, az már más tészta, hogy  nekünk megint beleszartak a kakaónkba.
De miért kellett mindenáron? Az  előző Pókemberek sem voltak veszteségesek (sőt szerintem rosszak sem voltak, annak ellenére, hogy, néha egy kicsit túlzásba vitték az emózást benne :)) ezért nem igazán értem ezt a dolgot.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 02. - 13:22:13 írta holloo »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1423 Dátum: 2010. Február 02. - 13:19:32 »
Ötletük lenne, a Pókember 4.-re is volt kismillió ötletük, de a Sony mindet elkaszálta nevetséges indokokkal.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Pókember
« Válasz #1424 Dátum: 2010. Február 02. - 13:56:30 »
Hát a Batmannek is jót tett a reboot. Hátha ennél is, ne felejtsük el, hogy a marvel csak ott lesz mögötte.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1425 Dátum: 2010. Február 02. - 13:57:15 »
Kicsit úgy érzem, hogy a fanoknak semmi se jóval állunk szemben megint. :)
Nekem se szimpi a kölyök, de én elégedett voltam Tobey-vel. Legalább megtanuljátok tisztelni ti is.  :hehe:
Szóval eddig mi volt a sok fő probléma? Béna csaja van, MJ hogy néz ki? Tobey mellé nem lehetett jobbat tenni, ez a gyerek mellé lehet, sőt, kell. MJ probléma kihúzva. Peter Parker nőjön már ki az állandó lúzerségből, nem volt ő mindig ilyen? Tobey ránézésre is olyan, erre a gyerekre kevésbé necces, hogy ráerőltetnék a lúzer szerepet, vagyis simán lehet, hogy végre kapunk egy értelmes Peter Parkert. Lúzerség kihúzva. Az meg hogy milyen szerepe volt eddig, kit izgat? DiCaprio is tök jó a legtöbb filmjében, pedig volt előtte egy Rómeó szerepe, aminél nagyobb nyálgép kevés volt (és nem, a Titanic sem). :)
Tök simán lehet, hogy éppen a legnagyobb rajongói fanyalgást vették figyelembe, amikor ezt az új irányt megszabták, csak éppen mint minden, ez sem mehet "áldozatok" nélkül. Ehhez most az kellett, hogy egy jobb arcú kölyök legyen Pókember. Ez legyen a legnagyobb gond. Mellesleg John Romita óta Peter Parker is jóképű volt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1426 Dátum: 2010. Február 02. - 13:57:41 »
Hát a Batmannek is jót tett a reboot. Hátha ennél is, ne felejtsük el, hogy a marvel csak ott lesz mögötte.

A Marvel ez előző három mögött is ott volt, aztán láthattuk, hogy mit sem ért.

Összevont üzenet ideje: 2010. Február 02. - 13:58:33
Tomi, magyarok vagyunk, tehát alapból pesszimisták.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1427 Dátum: 2010. Február 02. - 14:00:14 »
Sajnos igazat kell adnom, de én nem állok be a sorba.  :D Maradok optimista.
Semmi okom, hogy jókedvű legyek, de csak azért is!

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #1428 Dátum: 2010. Február 02. - 14:01:13 »
Ha bele akarják gereblyézni ezt is az Avengersbe egykor, akkor kénytelenek lesznek ott állni mögötte.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1429 Dátum: 2010. Február 02. - 14:28:23 »
Szerintem a Pókembert nem akarják belevinni az Angyalokba.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Pókember
« Válasz #1430 Dátum: 2010. Február 02. - 14:32:50 »
Abban az esetben vették volna (talán) bele, ha a teljes jogokat a Marvel kapja vissza. De miután a Disney / Marvel és a Sony megegyezésre jutott, ez el lett vetve.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Pókember
« Válasz #1431 Dátum: 2010. Február 02. - 15:09:35 »
kaine tök őszinte leszek veled, az amit leírtál, mind szép és jó, és igaz is, nem is ez a baj.
Rohadtukl nem kéne rebootolni a pókember filmet, ez a baj, csinálni kéne inkább egy értelmes a képregényhez közelebb álló folytatást, felnőttesebb, nem űber-lúzer Peterrel, és ennyi. Valahogy úgy, ahogy a Huilknál és a Megtorlónál bevált, új gárda, meg reboot, de mégis egyik se eröltette, hogy ugyanazt elmesélje, mint az előző film.
Már megint eredet-sztori, meg gimis kalandok, bőven elég volt egyszer, főleg hogy több mint korrektűl volt megcsinálva.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1432 Dátum: 2010. Február 02. - 15:33:59 »
Ebben tökéletesen egyetértünk.  ;) Én ezt úgy írtam, hogy "ha már rebootolták..."

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Pókember
« Válasz #1433 Dátum: 2010. Február 02. - 15:38:17 »
Zack Efron... :stupid:  Ki a lótúró találta ki ezt.. Búza Disney, meg sme fogom nézni, ha ez a kis k*cs*g játszik benne. A Marvel elkezdte ásni a sírját, amikor eladta magát a b*zi Disneynek  :yucky: :help: :fatestapolo:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Pókember
« Válasz #1434 Dátum: 2010. Február 02. - 20:51:11 »
Áááá... a csajosarcú srác kapta a főszerepet? :omg: Oké, hogy jóképű PP-t akartak, de egy férfiasan jóképűt nem találtak volna? :hehe: (Nem lehet, hogy ő igazából M.J. szerepét kapta? ;D :hehe: )
De meg kell hagyni, üzleti szempontból zseniális húzás volt, vonzza majd a tinilányhadsereget a moziba. Csak a rajongók fognak fanyalogni...
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1435 Dátum: 2010. Február 02. - 21:24:09 »
Állítólag a Me and Orson Wellesben színészkedik is a srác, és méghozzá elég jól! :headscratch:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Pókember
« Válasz #1436 Dátum: 2010. Február 02. - 21:48:04 »
Végül is a kettő nem zárja ki egymást, még ha ritkán is jár kéz a kézben.
Oké, hogy jóképű PP-t akartak, de egy férfiasan jóképűt nem találtak volna? :hehe: (Nem lehet, hogy ő igazából M.J. szerepét kapta? ;D :hehe: )
;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #1437 Dátum: 2010. Február 02. - 22:10:28 »
Állítólag a Me and Orson Wellesben színészkedik is a srác, és méghozzá elég jól! :headscratch:
Egy ilyen címmel bíró filmben eléggé szakmai öngyilkosság is lenne, ha valaki nem tudna színészkedni. Meg már csak statisztikai alapon is kell, hogy legyen Hollywoodban legalább néhány olyan húszas éveiben járó figura, aki jó színész.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Pókember
« Válasz #1438 Dátum: 2010. Február 02. - 23:08:29 »
Szakmai öngyilkosság, de ez még nem zárja ki, hogy rossz legyen benne az aktori munka.

Mellesleg még én sem tudom mi ez a film, szóval fogalmam sincs mit játszik benne. Nem hinném, hogy Orson Welles lenne. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Pókember
« Válasz #1439 Dátum: 2010. Február 02. - 23:14:35 »
Szakmai öngyilkosság, de ez még nem zárja ki, hogy rossz legyen benne az aktori munka.
Félreolvastad:
Idézet
Egy ilyen címmel bíró filmben eléggé szakmai öngyilkosság is lenne, ha valaki nem tudna színészkedni.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?