Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 881943 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #160 Dátum: 2008. Február 25. - 16:35:08 »
Én moziban láttam. Hát elég sötét volt. :roll:
Én is, nálunk felkapcsolaták a villanyt.  :D Szerintem a katonanő a helyén volt, legalábbis neki drukkoltam, mert ismerős volt. :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #161 Dátum: 2008. Február 25. - 20:03:39 »
Szerintem ő Ripley koppintás lett volna. Sőt biztos...de mivel önmagában harmatgyenge volt, így nem az jön le, hogy tisztelgés a korábbi alak előtt, hanem, hogy fantáziátlan koppintás. :(
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #162 Dátum: 2008. Február 25. - 20:07:27 »
Hidd el, még mindig jobb, minthogy ebbe is belerakták volna Ripley-t, mert megakarták tenni, ez komoly.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #163 Dátum: 2008. Február 25. - 20:13:42 »
Áh, az még csak nagyon az elején volt, senki se hitte el, akkora kacsa volt.

Amúgy Cameron következő eposzában, az Avatarban benne lesz Sigorney. :D Az Aliens-t is ő rendezte ugye.
Jah és tanácsadó lesz a t4-nél egyébként. Pici remény.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #164 Dátum: 2008. Február 25. - 20:19:32 »
Nocsak, Cameron végre visszatér a rendezői székbe? A Titanic óta nagy arca lett, ezért eléggé el volt tünve. :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #165 Dátum: 2008. Február 25. - 20:21:16 »
Hé, miért lett volna nagy arca? :surp:
Egyszerűen nem rendezett többet. Számtalan felkérést kapott, de semmit nem vállalt el...pedig volt jó anyaga elhiheted.

Azt hiszem 2009-ben fog jönni a sci-fi, és nagy durranás lesz, azt mondta Cameron.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #166 Dátum: 2008. Február 25. - 20:24:06 »
Pont ez az, hogy semmit nem vállalt el. Semmi sem volt jó neki. Persze, ne érts félre, nincs semmi bajom vele, sőt nagyon jó rendezőnek tartom, csak sajnos elég beképzelt lett a Titanictól, és elég sokáig tartott, mire leszállt a köd a szemei elől.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #167 Dátum: 2008. Február 25. - 20:25:55 »
De az, hogy nem vállalt el semmit, nem jelenti azt, hogy olyan beképzelt lett. Már azért se tudom ezt elhinni róla, mert enniy ajánlat között még a legbeképzeltebb is beadja a derekát. :P :roll:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #168 Dátum: 2008. Február 25. - 22:16:12 »
Azért lépett vissza a Pókember-film rendezésétől, mert azt mondta, hogy mostantól nem fog részt venni semmiben, amiért nem 100%-osan az övé a dicsőség, vagy az érdem. A Pókember-film sikere félig a Marvelé lett volna.  :drying:
Az Alien sorozat leggyengébb részének tartom az övét. Sikerült egy horrorból akciófilmet csinálnia.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #169 Dátum: 2008. Február 25. - 22:42:13 »
Ezen fölösleges vitázni, szerintem egyértelműen az a legjobb rész és sokan vagyunk még így.
HOgy Cameron meg milyen ember lett, arról nem tudok nyilatkozni, nem szoktam beszélni vele. :D MIndenesetre ez az Avatar eléggé a saját projectje az igaz.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #170 Dátum: 2008. Február 25. - 22:54:23 »
Tudom, alighanem az az oka, hogy a jelenlegi folytatásokban a rendezők azt próbálják meg másolni.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #171 Dátum: 2008. Február 25. - 23:14:55 »
Hát az avp:r-nek nagyon nem sikerült.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #172 Dátum: 2008. Február 27. - 18:00:35 »
Ha érdekel valakit, április 8-án megjelenik a Batman rajzfilmsorozat (1994) 2. kötete. :D Előnye a nagyon sok jó történet, az igazi Batman-hangulat, hátránya viszont az ára (kb 7000 Ft) és az új szinkron.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #173 Dátum: 2008. Március 04. - 16:30:40 »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #174 Dátum: 2008. Március 04. - 17:30:20 »
Ez friss hír? Mert korábban őszről volt szó, miután szegény Ledger meghalt.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #175 Dátum: 2008. Március 04. - 23:35:58 »
Gondolom az ő jeleneteit már rég felvették, és egy ideje már az utómunkálatok mennek... tehát elvileg nem lenne muszáj késniük. Az meg nagyon segítene rajta, ha "tiszteletből" késnek a filmmel. :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #176 Dátum: 2008. Március 05. - 00:14:30 »
Persze, már a halálakor egy másik film felét is leforgatta, nem is azzal volt a gond. Hanem, hogy csituljanka a kedélyek, ezért akarták eltolni a premiert...ha Ledger nem hal meg, tudtommal június végén, vagy jólius elején lett volna a premier amúgyis.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #177 Dátum: 2008. Március 05. - 09:22:26 »
A Batman filmet az eredeti Amerikai időpontnak megfelelően mutatják be, mert a stúdió majdnem belefulladt a szponzoroktól és a rajongóktól érkező levelekbe a csúszást illetően.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #179 Dátum: 2008. Március 05. - 11:44:56 »
A Batman filmet az eredeti Amerikai időpontnak megfelelően mutatják be, mert a stúdió majdnem belefulladt a szponzoroktól és a rajongóktól érkező levelekbe a csúszást illetően.
Én is valami ilyenre gondoltam. ;)