Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 883423 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #440 Dátum: 2008. Május 05. - 15:03:00 »
biztos csak nem mondta be, de persze, hogy gyártóé az x százalék.
yep.


Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #441 Dátum: 2008. Május 06. - 00:09:24 »
Pontosításra került a Vasember bevétele. Végül 98.6 millió lett az első hétvégi bevétele és jelenleg 102.1 millió az amerikai összbev. Még lesz egy update, de már csak minimálisan változhat ez. Azért sajnálom, hogy a 100-as nem lett meg végül, bár ezt tényleg csak azért mondom, mert mégiscsak pofásabban nézett volna ki az :D.

Emlékszem (nah jó ez talán túlzás :D) azokra az időkre, amikor még a 100 milliós összbevétel volt az álomhatár...
hiába az infláció...: ;D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 06. - 00:12:13 írta Donnie »

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #442 Dátum: 2008. Május 06. - 00:58:49 »
sőt a mai dollár értékével... Mindenesetre örülök, hogy ez megdobja a Marvel Stúdiót. Arra viszont kíváncsi vagyok mennyi a százaléka.
Ja és szerintetek BurgerKing mennyit adott az "előbb egy cheeseburger" jelenetért? Arra számítottam még, hogy 5 percenként fel fog tünni egy Audi a háttérben, de itt kellemesen csalódtam, csak 1-2 jelenetben volt ott.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #443 Dátum: 2008. Május 06. - 06:27:59 »
ÉS EZ NEM FAKE, EZ HARVEY KÉTARC DENT:


Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #444 Dátum: 2008. Május 06. - 06:40:38 »
Nem rossz, de hol a füle?  :hehe:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #445 Dátum: 2008. Május 06. - 09:37:42 »
Huh, ez borzasztóan ronda, így már azért érthető, ha kicsit bekattan az eset után.
Nem hittem volna, hogy be fogják játszani ezt a megjelenést, főleg hogy a Joker elég visszafogott lett, pedig neki igazi fültöl-fülig vigyort vártam.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #446 Dátum: 2008. Május 06. - 11:18:38 »
Végre valaki rájött a Warner-nél, hogy a Dark Knight is megérdemel egy szépen kivitelezett weblapot, Gotham város és Joker töméntelen oldala után.
http://thedarkknight.warnerbros.com/

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #447 Dátum: 2008. Május 06. - 12:04:27 »
ÉS EZ NEM FAKE, EZ HARVEY KÉTARC DENT:
Úgy néz ki, mint James Van Der Beek - Dawson.  :D :D
Nem rossz, de hol a füle?  :hehe:
A túloldalon.  :hehe:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #448 Dátum: 2008. Május 06. - 12:19:09 »
Ez a Dawson valami horror film vagy mi? :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #449 Dátum: 2008. Május 06. - 12:56:50 »
Hehe, a javából!  ;D Dawson és a haverok. Tévésorozat, melyben például Katie Holmes is feltűnt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #450 Dátum: 2008. Május 06. - 13:44:07 »
Duple hehe.  ;D ;D Tudtam ám, hiszen még a Jay és Néma Bob Visszavágban is Van Der Beek-et a Dawson-os gyereknek, Jason Biggs-et pedig a pite b@szónak hívják. Nem mondanám hogy a kedvenc ifjúsági sorozatom volt, de foglalkozott néhány tényleg érdekes dologgal. ;D
Bár az nekem nem százas, hogy Van Der Beek a Dent-et alakító színészre, vagy a szebbik profiljára hasonlít szerinted. Mert utóbbi esetben igazat adok.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #451 Dátum: 2008. Május 06. - 15:48:45 »
Az utóbbi, persze.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #452 Dátum: 2008. Május 06. - 16:48:12 »
Kilőhető kesztyűkarmokkal kész Batman új ruhája

Különlegesebb és modernebb szerelésben menti majd meg Gotham Cityt Batman a legeslegújabb produkcióban. Amikor a denevérember ismét feltűnik A sötét lovag című akció-fantasy filmben már egy alaposan feltuningolt jelmezben látható 2005-ös Batman: Kezdődik!-hez képest . Több mint kétszáz, egyedileg legyártott gumi-, üvegszál, nejlon- és fémöntvény-alkatrészből áll, az egész az űrhajósok egyes ruhadarabjainál is használt módszerrel, rugalmasan simul viselője testére - tudósít az IC Press. A védőkesztyűkbe épített karmok valóban visszahúzhatók vagy kilőhetők. A fejrész alapja egy motoros bukósisak, de fehér szemlencsékkel és rugalmas nyakvédővel turbózták fel.
A dressz elkészítése azonban nem emésztette fel a tervezők összes energiáját: még arra is jutott idejük, hogy egy olyan változatot is csináljanak, amelynek hatalmas, előremeredő mellbimbói vannak. Először ezt mutatták meg a főszereplőnek, Christian Bale-nek, aki állítólag azonnal rájött, hogy ugratják. Ám néhány reklámfotón azért ebben pózol. ;D
A sötét lovag (The Dark Knight) magyarországi premierdátuma 2008. július 24, hat nappal az észak-amerikai bemutatót követve.



Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #453 Dátum: 2008. Május 06. - 19:06:12 »
Batman és mellbimbó. Hümm. Ez emlékeztet valamire. Még jó, hogy nem csinálják meg mégegyszer.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #454 Dátum: 2008. Május 06. - 19:58:30 »
nagyon jól néz ki az új Kétarcú, csak az a baj vele, ha már "reálisabb"  filmet szeretnének csinálni, akkor nem lehet úgy megcsinálni mint a képen látható. Ha egy ember fél arca leég ( mintha az előzetesben úgy láttam volna, hogy benzinben vagy valami éghető anyagban fekszik oldalt és azt rágyújtják) az szerintem nem így néz ki. Végig elszenesedett bőr, leégett fül, de a szemgolyó épségben marad, vagy , hogy leégett a fél frizurája , de a másik fele nem.Az elszenesedett bőr nem maradthat úgy, úgyhogy vagy hamar meghal a baleset után, vagy némi gyógyulási folyamatok megindulnak , de így nem maradhat a következő részig. Igaz, hogy jól néz ki a kivillanó állkapocscsont, meg rágóizmok, de ugyanmár..l.  :stupid: De igazából írtó jól néz ki, mint mondtam, és ez egy képregényfilm, csak valahogy, az első rész után több valósághűséget vártam volna.

Gordin

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 63
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #455 Dátum: 2008. Május 06. - 19:59:41 »
A dressz elkészítése azonban nem emésztette fel a tervezők összes energiáját: még arra is jutott idejük, hogy egy olyan változatot is csináljanak, amelynek hatalmas, előremeredő mellbimbói vannak. Először ezt mutatták meg a főszereplőnek, Christian Bale-nek, aki állítólag azonnal rájött, hogy ugratják. Ám néhány reklámfotón azért ebben pózol. ;D

Na azokat a képeket megnéztem volna! :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #456 Dátum: 2008. Május 06. - 22:13:13 »
Olyan ez, mintha meg kéne magyarázniuk, mire költöttek el újabb 150 milliót a kövi Batman filmre. De most komolyan: mi volt annyira rossz a 2 évvel ezelőtti ruhában, hogy teljesen újat csináljanak nem kevés százezer dollárért?  :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #457 Dátum: 2008. Május 07. - 01:41:01 »
Basszus Ben, ha lelőtted a poént Kétarccal kappcsolatban én megöllek. Valahogy ezt moziban akartam volna látni először. :roll:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #458 Dátum: 2008. Május 07. - 06:39:30 »
Úgy kell neked, miért olvasod akkor ezt a topikot, ha a moziban akarsz mindent megtudni? :-*

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #459 Dátum: 2008. Május 07. - 08:53:48 »
nagyon jól néz ki az új Kétarcú, csak az a baj vele, ha már "reálisabb"  filmet szeretnének csinálni, akkor nem lehet úgy megcsinálni mint a képen látható.
Valamilyen szinten egyetértek, én is pont ezért kételkedek egy kicsit ennek a képnek a hihetőségében, egész egyszerűen nem vall erre a rendezőre, amikor volt régebben az a fake kép, amin csak hegges volt a fél arca, azt jobban elhittem volna.
De szerintem ha ez így marad, biztosan fog gyógyulni valamennyit, még telán plasztikai sebészek is rászabadulnak, persze kevés sikerrel.