Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 883451 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #460 Dátum: 2008. Május 07. - 09:06:32 »
Basszus Ben, ha lelőtted a poént Kétarccal kappcsolatban én megöllek. Valahogy ezt moziban akartam volna látni először. :roll:

Ez a nyolocadik halálos fenyegetésem a gyűjts össze sorozatból, bár amikor ezt egy 160 kilós állat mondta a hivatalban kedden, aki mellesleg hölgyek menedzseléséből él, valahogy jobban hittem neki. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #461 Dátum: 2008. Május 07. - 10:40:18 »
Na jólvan...én nem felejtek. >:( :D

Idézet
Úgy kell neked, miért olvasod akkor ezt a topikot, ha a moziban akarsz mindent megtudni? Puszi
Hát egy spolier gomb elfért volna. ;)
De remélem nem ez lesz Kétarc, eléggé "meseszerű". Egy savmarta seb a valóságban nem ilyen azért...az viszont jó, hogy azon az oldalon nincs haja...és gyanítom azt is ügyesen meg fogják oldani, hogy miért pont szabályosab így a féloldala lett ronda.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #462 Dátum: 2008. Május 07. - 18:48:07 »
Fuhú, ez a Kétarc nagyon durván néz ki!! :o Király lesz ez a film, gyerekek! ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #463 Dátum: 2008. Május 07. - 21:15:29 »
Hát, nekem ez nem tetszik. Nem lett volna elég, ha megrongálódik a bőre, mint Tommy Lee Jonesnál is?? A leegyszerűsített karakterét, és a vonal-egyenes arcot leszámítva az teljesen jó volt.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #464 Dátum: 2008. Május 07. - 23:17:18 »
Elég baj volt, hogy leegyszerűsítették. Nem értem miért baj, ha a savmarás is megjelenik az arcán? Annál durvább és érthetőbb a karakter pálfordulása...csak remélem nem ez lesz a filmben, mert ez nem reális, az igaz.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Thomas

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #465 Dátum: 2008. Május 07. - 23:28:34 »
Hello! :)

VIGYÁZAT, FINNYÁSOKNAK SPOILER LEHET:

Én úgy tudom, hogy Harvey a Dark Knightban nem savtól lesz Két-Arc, hanem attól hogy egy benzin tócsába nyomják az arcát, amit aztán meggyújtanak. Legalábbis a második trailer kielemzéséből erre következtettünk a haverokkal. :)


ui: gondolom feltűnt, hogy új vagyok, bár egy ideje már olvasom a fórumot, de csak most regisztráltam, ellenben képregényrajongói pályafutásom a panini bevonulásával kezdődött...bzz...bzzz..önéletrajz kikapcs

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #466 Dátum: 2008. Május 07. - 23:43:09 »
Szia! Nagyon helyes, hogy nem csak olvasol, hanem írsz is, üdv közöttünk! ;)

Hát, a trailer alapján nem vonnám le egyértelműen, hogy mi volt az a folyadék...benzinnek túl sűrű. De akár égethetik is az sem rossz...de ha égetnék, a kép tuti fake lenne.
 Na majd kiderül.

Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy a Vas bevételek nagyon megcsappantak? A hétvégén 100 millió, most meg 115..és már szerda van. Oké, hogy péntek, szombat, vasárnap a fő filmnéző nap, de ez akkor is durva visszaesés.... :headscratch:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Thomas

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #467 Dátum: 2008. Május 07. - 23:58:57 »
Végülis egyáltalán nem biztos benzin, akkor inkább azt mondom hogy szerintem jó húzás lenne a sav helyett valami más. A kép pedig szerintem biztosan fake. Egyszerűen nem illik bele a filmbe egy ilyen Két-Arc, ráadásul eléggé műnek hat, bár a filmben lehet hogy jobban nézne ki. Majd a moziban kiderül.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #468 Dátum: 2008. Május 08. - 00:00:46 »
Szevasz Thomas!

Pepo, nem fura, majd a hétvégén megint felmegy, hétközben túl sokan nem járnak moziba.
A Pókember 1 is 11, 8, 7 volt hétköznap.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 08. - 00:07:23 írta kaine »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #469 Dátum: 2008. Május 08. - 00:38:09 »
Hmm...lehet. Nem gondoltam volna, hogy ennyire megcsappan a bevétel hétköznaponként.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #470 Dátum: 2008. Május 08. - 08:27:45 »
Nekem az elszenesedés alapján inkább égetettnek tűnik ez az arc, csak hát akkor a többiből sem maradt volna sok, lehet, hogy foszforral, vagy ilyesmivel pörkölnek alá, az elég durva sebet hagy (és nem is gyógyül be soha, ha jól tudom).

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #471 Dátum: 2008. Május 08. - 11:44:13 »
Nyári vegyes:



És egyébként  :spoiler: (Pepo kedvéért)
Benzin, rohadt sok benzin!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #472 Dátum: 2008. Május 08. - 16:09:46 »
Köszönöm Ben, leköteleztél. Hát akár benzin, akár sav, se az égés, se a savmarás nem így néz ki, ha élethűen van megoldva.
Amúgy a sav is okozhat súlyos égési sebeket.

Foszfor? Az is szép lenne az alkotók részéről, kémiából ötös... a fehér foszor öngyulladó és eléggé hevesen ég...gyanítom, hogy fehér foszfor kapta voln meg az arcát, akkor csontig égett volna az egész.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #473 Dátum: 2008. Május 08. - 16:22:36 »
Igaz egy tömény kénsav is okozott volna szenesedést, de az előzetesben egyértelműen látszik szerintem , hogy alágyújtanak Harvey-nak, de , hogy a haja pont csak a felénél égne le az kétlem, meg amúgyse így néz ki egy durva égés, az arca másik felén is lennének hegek ilyen szintű szenesedésnél.. Foszfor, sav, benzin stb... kéne egy versenyt kiírni ki tud frapánsabb módot Dent elcsúfítására. :)

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #474 Dátum: 2008. Május 08. - 16:36:27 »
már megint csak a kifogás! Egy olyan világban ahol szuperman fénysebességgel tud utazni és ennek ellenére nem robban fel ami mellett elmegy, nem robban szét senki dobhártyája, nem hisszük el, hogy van ilyen égési sérülés. (ja meg néha szenved, hogy elérjen egy kilőtt golyót) Amúgy ha Joker csinálta az égést akkor elhiszek neki mindent, ő okos ilyen téren. Ja és nem benzint hanem Alien nyálat használtak hozzá.
A fél haj dologra olyasmi ötletem van, hogy miután meggyulladt a talaj, abban a másodpercben próbálta Batman eloltani Harvey fejét, szóval csak éppenhogy az arca ért a tűzhöz, de mivel valami vegyi is volt benne, nem tud rendesen gyógyúlni blablabla.

Amúgy király a poszter Ben, egyedül azt a Just Married cuccot nem ismerem fel.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #475 Dátum: 2008. Május 08. - 16:38:13 »
Smirgli.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #476 Dátum: 2008. Május 08. - 16:41:31 »
Idézet
Smirgli.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Az év beszólása!
Idézet
már megint csak a kifogás! Egy olyan világban ahol szuperman fénysebességgel tud utazni és ennek ellenére nem robban fel ami mellett elmegy, nem robban szét senki dobhártyája, nem hisszük el, hogy van ilyen égési sérülés. (ja meg néha szenved, hogy elérjen egy kilőtt golyót)
Ez nem az a világ. Nolan világában nincsenek ilyenek...pont azért mondom, amit mondok, mert az ő világa a legreálisabb az összes képregényfilm közül, a karaktereket nézve.(karaktereket, nem pl. a párologtató szuperizét nézve)
Idézet
A fél haj dologra olyasmi ötletem van, hogy miután meggyulladt a talaj, abban a másodpercben próbálta Batman eloltani Harvey fejét, szóval csak éppenhogy az arca ért a tűzhöz, de mivel valami vegyi is volt benne, nem tud rendesen gyógyúlni blablabla.
Ha a tűz begyújtja a haját, az össze-vissza nagyon gyorsan végigég, nem lehet ilyen féloldalas.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #477 Dátum: 2008. Május 08. - 16:48:40 »
Lehet, hogy épp hajat mosott közben, és a másik felére öntöttek éppen egy lavór vizet.  :D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #478 Dátum: 2008. Május 08. - 17:02:48 »
Kakarotto: Azért Supi és Batman között nagy különbség van az egyik különleges képeségeivel lett hős, míg Btaman egy okos, edzett ember, aki mindent túlél. :) Ha a Batman előző része nem lett volna annyira valóságos, akkor nem szóltam volna az új Kétarcú kinézete miatt.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #479 Dátum: 2008. Május 08. - 17:47:00 »
igaz, ez tetszik benne a legjobban, hogy nem a szokásos "megcsípett egy pók", vagy "másik bolygón születtem" szuperhős, hanem aki azzá edzi magát. (nem szidom pókit, csak neki kicsit egyértelmű volt hogy kihasználja a pókerejét)