Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 881891 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #60 Dátum: 2007. Július 13. - 13:05:18 »
Mondjuk azért a "fanart" szó a kép nevében eléggé nyomravezető lehetett, hogy nem igazi...
AZ összeégett arc meg lehetett Freddy-től kezdve a Mel Gibsonos összeégett arcú tanárig vmilyen drámában akárki, de az is lehet, hogy egyszerűen talált egy ilyen skint és ráhúzta a képre...

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #61 Dátum: 2007. Július 15. - 16:43:45 »
Tegnap voltam moziban, megnéztem a Transformerst. :D
:spoiler:
Hát ez a film nagyon nagy volt! ;D A látvány eszméletlen jó, hihetetlen élethűen néznek ki a robotok. :o Szerintem látványeffektek terén veri a film a Pókember filmeket. A film története többnyire hű a képregényekhez (legalábbis azon kevés TF képregény alapján amit olvastam, én így látom, persze voltak módosítások a filmben, de szerintem beleférnek), abszolút vállalható formában sikerült filmre vinni a sztorit, egyáltalán nem megmosolyogtató. Optimus monológja tök jó az emberi fajról. :D
Amúgy meg igazi kőkemény akciófilm, Michael Bay tényleg nagyon ért ehhez. ;D Persze a kritikusok biztos fanyalogtak, mert nem túl mély a sztori, és a szerelmi szál is elég gyenge, de én nem is vártam el ilyesmit a filmtől, izgalmas akcióra, és elképesztő látványvilágra számítottam, és azt meg is kaptam. ;D A film óta minden autóban potenciális robotot látok... :lol:     
:spoiler:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Gordin

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 63
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #62 Dátum: 2007. Július 16. - 12:38:01 »
Potenciális robotot? Én nehezen képzelek el egy Suzukivá vagy Matizá változó robotot... és ez igaz a legtöbb európai utakon is masírozó járgányokra...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #63 Dátum: 2007. Július 16. - 14:55:18 »
Nekem is kezdődő üldözési mániám van a szomszédom kis-polskija miatt.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #64 Dátum: 2007. Július 16. - 15:23:36 »
Jajj ne is mondjátok. Én a szembeszomszéd Csepel biciklijétől félek nagyon. :hehe:
Sőt, amikor járok vezetni, minidg bennem van a félsz, hogy na most alakul át a masina. :hehe:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #65 Dátum: 2007. Július 16. - 15:33:38 »
Én a régi kisautóimtól félek, némelyiknek már sikerült átalakulnia. ;D


Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #67 Dátum: 2007. Július 16. - 15:40:45 »
A régi Transformersjátékaimtól rettegek. Most, hogy itt van a Földön a "Kocka" tuti életre kelnek, és megbosszulják amiért a szekrényem legaljába tettem őket. ;D
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #68 Dátum: 2007. Július 16. - 15:52:21 »
Amitől a legeslegjobban félek, az a húgom egyik régi babája. Fenn ül a polcon és eküszöm hogy engem figyel.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #69 Dátum: 2007. Július 16. - 16:11:30 »
Erre a Knight Rider filmre kiváncsi leszek (mintha a többire nem...). Főleg, hogy elő szedik-e David Hasselhoff-ot, mert nélküle nem Knight Rider a Knight Rider. ;D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #70 Dátum: 2007. Július 16. - 16:54:19 »
Én mindig csak az SPM fokozatot szerettem a sorozatban, csakis amiatt fogom megnézni a filmet! De Bakta-Rájdert tuti nem fogja verni! (Giri-Jankó, Fagyisjány, Kapagép, cigirágó)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #71 Dátum: 2007. Július 16. - 17:02:55 »
Azt tuti nem. :lol:

Akkor is a turbo boost a legjobb az egészben. A poszter ügyes fake munka(ahogy a Batmanes is), de kíváncsi leszek, hogy egyáltalán lesz-e ebből film valaha.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #72 Dátum: 2007. Július 16. - 18:41:09 »
Idézetet írta: Tovima
A régi Transformersjátékaimtól rettegek.

 :lol: :lol: Kegyetlen bosszú! :lol:
Gyakorlatilag semmilyen elektronikus berendezéstől nem vagyunk biztonságban. ;D

Knight Rider: én is kiváncsi leszek rá. Biztos hogy ez a poszter fake róla? Pedig elég jól néz ki.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #73 Dátum: 2007. Július 16. - 22:57:42 »
Én is megnéztem végre a Transformerst. Tényleg jó volt, tetszett.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #74 Dátum: 2007. Július 17. - 13:54:45 »
Nem is emlékszem már rá, talán volt róla szó, de az Ûrdongó, Racsni neveket pl. kinek köszönhetjük? :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #75 Dátum: 2007. Július 17. - 15:31:19 »
Friss hírek:

A következő három év fontosabb bemutatói

Bond 23, Pókember 4, Prince of Persia, Narnia krónikái 3. Pár cím az elkövetkezendő három év filmes kínálatából. A stúdiók közül páran ma hozták nyilvánosságra, mely filmekkel próbálják kicsalni a pénzünket 2010-ig.

Bár a 22. Bond film forgatása még el sem kezdődött, az MGM máris bejelentette, hogy az utána következő 007-es mozifilm 2010-ben kerül a mozikba. Ennek hatására a neten megjelent egy összesítés, melyben az elkövetkező három év fontosabb filmjeinek megjelenési dátumait láthatjuk.

Kezdjük a következő évvel. 2008-ban sem lehet panasz, hiszen a mozikat - akárcsak idén - elárasztják a nagyköltségvetésű, látványos filmek, melyek közül nem egy számíthat további részekre is. Itt van mindjárt a Vasember, melyet jövő nyáron mutatnak be Amerikában. De ugyanekkor kerül a mozikba a Wachowskik készítette Speed Racer valamint a Narnia krónikái: Caspian herceg is.

2008 nyarán tér vissza Indiana Jones, veri szét a vásznat A hihetetlen Hulk és menti meg a világot Batman is. Év végén aztán Harry Potter a Farkasemberrel és a 22. Bond filmmel kénytelen megmérkőzni. Sikeres lehet még a Madagaszkár 2 és az Angyalok és démonok.

2009-ben jön a Narnia krónikái harmadik filmes kalandja, megérkezik Perzsia hercege, a DreamWorks és a Pixar egy-egy animációs meséje (Monsters vs Aliens és Up), az újkori Superman valamint harmadszor is beköszönt a Jégkorszak.

Egyes stúdiók már 2010-re is kitűztek bemutatókat. A Sony például három év múlva tervezi bemutatni a negyedik Pókember-filmet, a Warner Bros. pedig az utolsó (?) Harry Potter kalandot küldi a mozikba. A DreamWorks a Shrek negyedik epizódjával próbál majd becsalogatni mindenkit a mozikba.

Ezek mellett természetesen számtalan új film érkezik majd (2010-ben például lehetséges, hogy Jigsaw már hetedszer játsza beteg játékát). Szóval lesz mit nézni a mozikban.

Dark Knight-előzetes: már csak két hét

A rajongók már tűkön ülve várják a folytatás eljövetelét és valószínűleg az alkalmi nézők is bezsongtak, hiszen a Batman: Kezdődik! az utóbbi évek legjobb közönség-visszajelzését kapta a képregényfilm kategóriában.

És hol máshol is lehetne bemutatni az új Batman-mozi előzetesét, mint mondjuk egy képregény fesztiválon? Vagy éppen egy másik nagy Warner-durranás előtt. Úgy tűnik, hogy mindkét előrejelzés beigazolódhat, ugyanis a Superhero Hype megbízjató infói szerint a Warner a Simpsons mozifilm előtt tervezi bemutatni a Sötét lovag első ízelítőjét. A rajzfilm premierje pedig éppen július 27-re esik, amikor is a san diegói Comic Con is elstartol.

Persze illúzióink ne legyenek, nem igazi előzetest, trailert kapunk, hanem csak egy kedvcsinálót, egy ún. teasert, de ennek segítségével valószínűleg már féllábon állva is ki lehet bírni az igazi előzetes megjelenéséig tartó időt.

Az Ezüst Utazó a Pokolfajzat szövetségese

Doug Jones, A Fantasztikus Négyes és az Ezüst Utazó új szuperhőse a hazánkban forgó Pokolfajzat 2 című képregényadaptációban az ördögi hős segédjét alakítja majd. Emellett azonban további két karakter bőrébe is belebújik.

Doug Jones alaposan megmártózhat a képregények világában. A színész először a Pokolfajzatban alakította az ördögi hős segédjét, Abe Sapient, majd nemrég a Fantasztikus Négyes ellensége-szövetségese volt Ezüst Utazóként. Hamarosan azonban újból képregényfilmben szerepel.

Guillermo del Toro hazánkban forgatja az egyelőre még magyar cím nélküli Hellboy 2: The Golden Army című folytatást, melyben Doug ismét a vizi életre specializálódott Abet kelti életre. Del Toro azonban nem elégedett meg ennyivel és a Pokolfajzat folytatásában további két szerepet adott a színésznek.

Doug The Chamberlain és a Halál Angyala karaktereket keltheti még életre a vásznakon. A történet gonosza Nuada herceg lesz, akit Luke Goss alakít. A filmet jelenleg is forgatják Budapesten.

F4 ajánló
A Fantasztikus Négyes és az Ezüst Utazó Amerikában nem tudta megismételni az első rész sikerét és a világ többi részén is kétes sikert tudat maga mögött. Ettől függetlenül komoly az esélye arra, hogy trilógiává bővüljön a történet. 19-től feliratosan látható nálunk.

Nem akartak ilyenek lenni. Három srác és egy lány egy kozmikus baleset következményeképpen mégis átalakult: egyikük nyúlik, mint a gumi, a másik kőből van, a harmadik láthatatlanná tud válni, a negyediknek engedelmeskedik a tűz. Mivel kigyógyulni nem lehet belőlük, igyekeznek a legjobban hasznosítani új képességeiket. A jót szolgálják a gonosz ellen.

Ezúttal a galaxison túlról érkezett ellenséggel kell leszámolniuk. Az Ezüst Utazó megfoghatatlanul gyors és felfoghatatlanul kegyetlen: bejárja a Földet, és mindenütt káosz meg szenvedés jár a nyomában. És négy fantasztikus képességű szuperhős. Ha megértik az Ezüst Utazó titkát, talán még régi ellenségüket, Dr. Doomot is könnyebb lesz legyőzniük.
http://www.chukw.com/People/Galactus.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/2/25/Galactus_close_up.jpg

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #76 Dátum: 2007. Július 17. - 19:37:15 »
Nem is emlékszem már rá, talán volt róla szó, de az Ûrdongó, Racsni neveket pl. kinek köszönhetjük? :D
Ez nem Intercomos film volt, úgyhogy a világon semmi közöm nincs hozzá.  ;) Biztos találtak hozzáértőt ott is.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #77 Dátum: 2007. Július 17. - 19:42:13 »
Akkor tévedtem. :D

köszi a híreket Ben. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #78 Dátum: 2007. Július 17. - 20:39:34 »
Köszi a híreket, Ben. Én a legjobban a Narnia 2., 3. részt, Vasembert, Batman 2-őt és a Pókember 4-et várom.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #79 Dátum: 2007. Július 18. - 15:35:04 »