Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 881874 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10520 Dátum: 2018. Október 09. - 14:11:24 »
Remélem nem, már ő is elég kivénhedtnek tűnik a bandában.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10521 Dátum: 2018. Október 09. - 17:17:22 »
Remélem nem, már ő is elég kivénhedtnek tűnik a bandában.
rossz volt ránézni, annyira le volt soványodva a legutóbbi filmben.

Ez szóló Sony projekt volt, minden érintett többször kijelentette, hogy nincs köze az MCU-hoz. Persze mindig ott volt, hogy ha elég jó és/vagy sikeres lesz a cucc, később összehozhatják őket.
Én se írtam, hogy köze van az mcu-hoz, hanem hogy velük közreműködve készült a film. " in association with Marvel Entertainment"
This is a joke. A real practical Joke.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10522 Dátum: 2018. Október 09. - 17:52:45 »
Nem értem BuB-ot, látatlanban azért nem szidnám a Venomot. Bár nem igazán dicsérik, de attól még személy szerint tetszhet. Ahogy látom a képregényesek viszonylag elégedettek vele.
Az, hogy köze nincs az eredetihez, enyhe túlzás, mert ennél "Venomosabb" kinézetet aligha tudnék elképzelni, egyedül a fehér pók embléma hiányzik csak róla, az meg szinte semmi.

Én se írtam, hogy köze van az mcu-hoz, hanem hogy velük közreműködve készült a film. " in association with Marvel Entertainment"
De a Marvel Entertainment nem egyenlő a Marvel Studios-szal.  ;) Mindegyik más stúdiónál készült film is Marvel Entertainment-es, nézd meg az első X-Ment, már az is...
Én ezt a szerződést a Marvel Studios, és a Sony között úgy képzelem el, hogy van az MCU halmaz, és egy jóval kisebb Sony-Marvel (=Pókember és kapcsolódó karakterek) halmaz, ami metszi egymást, ebben van jelenleg Pókember (és a fontosabb mellékszereplői). A többi karakter egyelőre ezen kívül van, de ha nem ultragagyi, szeretik a mozibajárók, akkor átkerülhet a "közösbe". De teljesen az MCU-ba sosem fog.

Bár, ha tényleg megy Kapi meg Tony, akkor úgyse lesz olyan már az egész...  :'(
Kapitány és vasember jó eséllyel lesz akkor is, ha már Tony és Steve nem. Megjegyzem Tony eredetileg sem vett részt benne, csak Rhodey. :)
Puuff!!! Labda lecsapva!  :lol:
Egyébként nem teljesen értem a Marvelt ebből a szempontból, mert én nem engedném el a főbb karaktereket, mert elég nagy a kockázata, hogy nélkülük már nem lesz olyan koherens az egész cucc, és csökkenni fog az érdeklődés. (Értsd: színészcsere, ha úgy oldják meg). Holott a képregényekből tök jól lehetne meríteni, és ezt összekötni azzal, hogy az adott színészt pihentetjük, szabad teret adunk neki, hogy kiteljesedhessen más filmekben, műfajokban. Konkrétan arra gondolok, hogy nem engedném el Chris Evans-t, csak "szabadságot adnék neki". Pl. sírnék az örömtől, ha a néhány évvel ezelőtti képregényes megöregítését meglépnék, és meg tudnák szerezni a szerepre Clint Eastwood-ot. Így 1-2 filmben átvenné a helyét, addig Chris ki tudná élni magát más filmekben, alkotásokban, aztán visszatérne.

Remélem nem, már ő is elég kivénhedtnek tűnik a bandában.
Sajnos Don Chedale-t tényleg rossz volt nézni, rajta látszott leginkább, hogy túl öreg már, és nem tűnt hitelesnek emiatt. De Mark Ruffalo-t sem értem miért hagyták, hogy őszülő hajjal játsszon, igazán befesthették volna, mert így kicsit fura. Ha két-három év múlva lesz egy Avengers film, akkor már mindenki ősz hajjal fogja nyomni benne?  :D

« Utoljára szerkesztve: 2018. Október 09. - 17:58:57 írta petshop »

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10523 Dátum: 2018. Október 09. - 19:05:49 »
De a Marvel Entertainment nem egyenlő a Marvel Studios-szal.  ;) Mindegyik más stúdiónál készült film is Marvel Entertainment-es, nézd meg az első X-Ment, már az is...

Pontosan.

Én ezt a szerződést a Marvel Studios, és a Sony között úgy képzelem el, hogy van az MCU halmaz, és egy jóval kisebb Sony-Marvel (=Pókember és kapcsolódó karakterek) halmaz, ami metszi egymást, ebben van jelenleg Pókember (és a fontosabb mellékszereplői). A többi karakter egyelőre ezen kívül van, de ha nem ultragagyi, szeretik a mozibajárók, akkor átkerülhet a "közösbe". De teljesen az MCU-ba sosem fog.

Ehhez még azt tenném hozzá, hogy amíg a Sony-nak a közös halmazban a közösködés ténye hozza a pénzt (önállóan nem nagyon ment nekik), addig a Disney megpróbálhat kialkudni karaktereket nemcsak a közösbe, hanem kizárólag saját magának. Bár csak olyanra van esély, amiből a Sony nem csinál filmet, mert amiből van film, azt maximum a közösbe rakják be.

Igaz, nem jut eszembe semmi, ami a Disney-nek kellhetne Pókembertől függetlenül. A Sony most igyekszik megmutatni, hogy működhetnek filmben Pók nélkül is, de akkor már a Disney-nek vannak jobb lehetőségei más karakterekkel, akikhez megvannak a megfelelő kapcsolódó karakterek is.

A Megtorló és a Vezér mozis jogai a Sony-nál vannak?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10524 Dátum: 2018. Október 09. - 19:31:05 »
Nem értem BuB-ot, látatlanban azért nem szidnám a Venomot. Bár nem igazán dicsérik, de attól még személy szerint tetszhet. Ahogy látom a képregényesek viszonylag elégedettek vele.
Az, hogy köze nincs az eredetihez, enyhe túlzás, mert ennél "Venomosabb" kinézetet aligha tudnék elképzelni, egyedül a fehér pók embléma hiányzik csak róla, az meg szinte semmi.
Kínézettel nekem sincs különösebb bajom... engem jobban felhúzott hogy ennyire kiherélték a karaktert, megfosztották attól, amitől ő VENOM lett... most meg annyi volt, hogy elkezdte magát Venomnak hívni?
Meg jönnek itt azzal, hogy hú,ha, de poénos volt, tök jó volt volt Eddie, na pont hogy nem azt akarnám hallani pozitívumnak egy Venom filmnél, hogy mennyire vicces volt...  :-\

Bár, ha tényleg megy Kapi meg Tony, akkor úgyse lesz olyan már az egész...  :'(
Kapitány és vasember jó eséllyel lesz akkor is, ha már Tony és Steve nem. Megjegyzem Tony eredetileg sem vett részt benne, csak Rhodey. :)
Puuff!!! Labda lecsapva!  :lol:
Egyébként nem teljesen értem a Marvelt ebből a szempontból, mert én nem engedném el a főbb karaktereket, mert elég nagy a kockázata, hogy nélkülük már nem lesz olyan koherens az egész cucc, és csökkenni fog az érdeklődés. (Értsd: színészcsere, ha úgy oldják meg). Holott a képregényekből tök jól lehetne meríteni, és ezt összekötni azzal, hogy az adott színészt pihentetjük, szabad teret adunk neki, hogy kiteljesedhessen más filmekben, műfajokban. Konkrétan arra gondolok, hogy nem engedném el Chris Evans-t, csak "szabadságot adnék neki". Pl. sírnék az örömtől, ha a néhány évvel ezelőtti képregényes megöregítését meglépnék, és meg tudnák szerezni a szerepre Clint Eastwood-ot. Így 1-2 filmben átvenné a helyét, addig Chris ki tudná élni magát más filmekben, alkotásokban, aztán visszatérne.
Jah, én is valami ilyesminek képzelném, addig váltja Bucky, Tony-t meg Don, vagy az új kis néger csaj.
De kérdés, hogy pár év múlva szívesen visszatérnének -e Robert meg Chris... akkor már inkább lehet színész csere lenne.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10525 Dátum: 2018. Október 09. - 19:43:00 »
Mondjuk ez igaz. Hát egy Norman Osbornnal szerintem tudnának mit kezdeni, még ha Zöld manó nem is lehetne, akkor is. Jameson, és a Hírharsona viszont nagy királyság lenne, ha átmenne. Attól megint egy kicsit "otthonosabb" érzése lenne az embernek, hogyha időnként feltűnne a Hirharsona épülete, újságcikkei...

Vezér és Megtorló már rég Marveles tudtommal, hiszen hogy készülnének akkor a Netflixes sorozatok? Az sajnos a miatt gáz, hogy nagyon nem úgy tűnik, hogy össze akarnák kötni őket a filmekkel, amit abszolút nem értek. Akár kis cameok erejéig, vagy utalásokkal teljesen jó lehetne.

BuB: Vicces, de fekete, beteg humora van, az nem ugyanaz, mintha egy vígjáték lenne fingós poénokkal. Eddie-t hallottam én is, az valóban furcsa, de ettől még nem hiszem, hogy ne lenne Venom film, vagy értékelhetetlen lenne. Illetve ahogy olvastam a kritikákat, idomulnak egymáshoz a szimbiótával, szóval gondolom Eddie durvább, a szimbi meg kicsit kevésbé vadállat lesz.
Az biztos, hogy nem egy mesteri történetű film lehet, de gondolom egy képregényrajongónak "egynek megteszi" kategória.

Óóó, két-három év után van az a pénz, amiért örömmel.  :D Nézd csak meg a színészek legtöbbjét: "Nem játszok többet blockbusterben!" Másfél év múlva ott feszít egy giganagy filmben. Pénzéhes az összes.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10526 Dátum: 2018. Október 09. - 19:46:12 »
Vezér és Megtorló már rég Marveles tudtommal, hiszen hogy készülnének akkor a Netflixes sorozatok? Az sajnos a miatt gáz, hogy nagyon nem úgy tűnik, hogy össze akarnák kötni őket a filmekkel, amit abszolút nem értek.
Pedig érthető. Így is rémálom lehet a kontinuitást megtartani a rengeteg film között, ha ebbe még a sorikat is bele kéne kalkulálni, beletörne a bicska. Akkor a filmesek beleszólnának, hogy mi hogyan mehet a sorozatokban... nem lenne jó.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10527 Dátum: 2018. Október 09. - 20:26:42 »
Amúgy nem is értem, mit aggódtok, lehet, hogy a következő cég amit megvesz a Disney, az a Sony lesz.  :D Onnantól meg megint megoldódik minden probléma.  ;D

Egyébként Michoval beszélgettük mi is, hogy nem is értjük, Chris Evans miért nem hosszabbított szerződést, és miért szált ki. Elvégre előtte se voltak nagy és maradandó filmjei, és mióta benne van a Marvelben, amellett se lubickolt más szerepekben. Ellentétben például Downey Jr.-rel, vagy Chris Hemsworth-szel. Így nem igazán hiszem, hogy majd pont ezután fogják elárasztani ajánlatokkal.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10528 Dátum: 2018. Október 09. - 20:44:06 »
Vezér és Megtorló már rég Marveles tudtommal, hiszen hogy készülnének akkor a Netflixes sorozatok? Az sajnos a miatt gáz, hogy nagyon nem úgy tűnik, hogy össze akarnák kötni őket a filmekkel, amit abszolút nem értek. Akár kis cameok erejéig, vagy utalásokkal teljesen jó lehetne.

A tévés és a mozis jogok külön vannak. Úgy tudom, a Pókember tévés jogai már lassan 10 éve visszakerültek a Marvelhez (értsd: Disney). A kérdés, hogy moziban használhatják-e őket, mert azt hiszem, első megjelenés alapján mindkettő Pókemberhez tartozik, és ha igaz, a szerződések ez alapján szabályoznak.

Pedig érthető. Így is rémálom lehet a kontinuitást megtartani a rengeteg film között, ha ebbe még a sorikat is bele kéne kalkulálni, beletörne a bicska. Akkor a filmesek beleszólnának, hogy mi hogyan mehet a sorozatokban... nem lenne jó.

Szerintem mindenhogyan rémálom a kontinuitás, aztán mégis elég jól kézben tartják. Mellesleg most is beleszólnak, hogy mi lehet a sorozatokban és mi nem, ráadásul utalások szoktak lenni, legalábbis a sorozatokban mindig elejtenek párat évadonként.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10529 Dátum: 2018. Október 09. - 21:03:46 »
Petshop, szerintem ha lemennek a mostani MCU-ba tartozó filmek, akkor valszeg rebootok fognak jönni megint. Legalábbis nincsenek hosszú távú tervek a folytatásra azok után, hogy lement az infinity war 2.
A filmes univerzumot, meg a sorozatokat, utalásokkal összekötötték. A legutóbbi iron fistben is beszéltek egyszer a többi hősről, de az agents of shield is össze volt kötve a filmekkel, sok utalással, meg egy nick furyval.
This is a joke. A real practical Joke.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10530 Dátum: 2018. Október 09. - 21:12:40 »
Petshop, szerintem ha lemennek a mostani MCU-ba tartozó filmek, akkor valszeg rebootok fognak jönni megint. Legalábbis nincsenek hosszú távú tervek a folytatásra azok után, hogy lement az infinity war 2.
Feige állítása szerint 2022-ig vagy meddig megvan, hogy milyen filmek fognak jönni, de nem hozzák őket nyilvánosságra a Avengers 4-ig, mert spoileresek lehetnek. Nagyon nem úgy néz ki, hogy újraindításokban gondolkoznának, hanem menni fog tovább az egész, csak néhány karaktertől búcsút vesznek. Aztán legfeljebb újracastolják őket, ha nélkülük már nem menne így a szekér.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10531 Dátum: 2018. Október 09. - 21:38:00 »
Jaja, és jobb is így, anno mondta Fiege, hogy nagy hiba volt 3-4 éve bemutatni a leendő filmjeik címeit, mert mindenki már a kövire koncentrált, és nem arra, ami épp következett volna.

Egyébként Michoval beszélgettük mi is, hogy nem is értjük, Chris Evans miért nem hosszabbított szerződést, és miért szált ki. Elvégre előtte se voltak nagy és maradandó filmjei, és mióta benne van a Marvelben, amellett se lubickolt más szerepekben. Ellentétben például Downey Jr.-rel, vagy Chris Hemsworth-szel. Így nem igazán hiszem, hogy majd pont ezután fogják elárasztani ajánlatokkal.
Evans rendezni akar, meg előtte pihenni, legalábbis ezt nyilatkozta pár éve...
Hemsworth-nek meg nem sok cucca van, amikkel próbálkozott eddig nem igazán mozgatták meg a pénztárakat... szal, ő a legkisebb név, Thor amúgy is maradhatna, jöhetne az Asgardiak megkeresése  ;D
Robert meg... hát ő elvan, mellette is voltak filmjei, ő sztem csak kezdi unni, nem?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10532 Dátum: 2018. Október 09. - 21:54:48 »
Ezt a tévés jogot én nem hiszem, hogy külön kezelnék. A Ghost Rider is akkor került bele az Agent of Shield-be, amikor visszakapták a jogait. Fura lenne az élőszereplős mozgóképes feldolgozásokat külön kezelni. Az animációs rendben van, az más.

Sepi: Mert általában nem nagy költségvetésű filmekben szokott játszani. De mondok párat a Marvel előttről, közben, talán már hallottatok róluk: Megint egy dilis amcsi film (ezzel lett ismert), Fantasztikus Négyes (2 rész is), Mobil, Snowpiercer, Napfény, Az utca királyai, Vesztesek bosszúja...
De nézd meg a készülő filmjeit: 7 db (!!!) van elő- utómunkálatban, szóval nem árasztják el ajánlatokkal, mert már megtették.  :D

Az Agents of Shield-es utalásokat tudom, azért nem is értem, miért írta kaine, hogy egy rémálom lenne összehozni, mivel ott már megtették párszor. Én a Netflixesekről írtam, ott csak említés szintjén jelenik meg az MCU, semmi cameora nem emlékszem oda-vissza, sehogy. Sajnos. Az hogy beszélgetésben említik, szerintem kicsit kevés azért. Ennél jobban is összeköthetnék, Agents of Shield szinten, ahol ugye volt Nick Fury, Maria Hill, Thorból az egyik mellékszereplő, stb...

Én sem gondolnám, hogy rebootolnak, azzal nagy eséllyel rengeteg embert vesztenének el, akik a jelenlegi össznépi filmeknek a rajongói. Inkább azt látom, hogy azért bővítgetnek, hogy bizonyos karakterek átvegyék egy-egy régebbi helyét, zsánerét, stílusát. Még jelenleg is építkeznek, a kérdés csak az, hogy fogja-e az embereket pl. Tony Stark helyett más valaki érdekelni (szerintem ezt a legnehezebb megoldani, mert Downey lazaságát pótolni...) Am Kapot lehet pótolni, mint fentebb is írták, a legészszerűbb, és egyszerűbb a Bucky-féle Kapi behozása, de lehetne ugye a Falcon-féle Kapi is, vagy az általam ajánlott öregítős Clint Eastwood-os is... Thor is lehet majd később Jane Foster... talán Vasember a nehéz ügy. Őt lehet, hogy "alkoholizmusba írnám" (Demon in the Bottle), és elvonóra küldeném (ironikus is lenne Downey-val), így pár filmet kihagyhatna.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10533 Dátum: 2018. Október 09. - 23:12:29 »
Ezt a tévés jogot én nem hiszem, hogy külön kezelnék. A Ghost Rider is akkor került bele az Agent of Shield-be, amikor visszakapták a jogait. Fura lenne az élőszereplős mozgóképes feldolgozásokat külön kezelni. Az animációs rendben van, az más.

A Pókember tévés jogait 2009-ben visszakapta a Disney, szóval azt 100% külön kezelik, ezért ment a levesbe a Spectacular Spider-man sajnos. A Fenegyereket például nem biztos, mert kifejezetten akkor kezdték el gyártani a sorozatot, amikor a Fox "feladta" a jogokat (min. tízévente ki kell jönni egy filmmel vagy valamivel, hogy megtarthassák). De Hulknak sem lehet saját filmje a Universal miatt, pedig ő még a moziban is ott van, és ezer más kavarás van a háttérben, amin rémálom kiigazodni.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10534 Dátum: 2018. Október 09. - 23:15:45 »
Sepi: Mert általában nem nagy költségvetésű filmekben szokott játszani. De mondok párat a Marvel előttről, közben, talán már hallottatok róluk: Megint egy dilis amcsi film (ezzel lett ismert), Fantasztikus Négyes (2 rész is), Mobil, Snowpiercer, Napfény, Az utca királyai, Vesztesek bosszúja...
De nézd meg a készülő filmjeit: 7 db (!!!) van elő- utómunkálatban, szóval nem árasztják el ajánlatokkal, mert már megtették.  :D
Tudom, láttam a korábbi filmjeit, pont ezért mondtam, hogy egyik se volt maradandó. Az egy dolog, hogy mi képregényesek emlékszünk az F4-re, de ha megvalljuk őszintén, abban sem volt nagy szám. És ahogy nézem, a készülő filmjeivel se fogja megváltani a világot. Ezért sem értem, hogy miért nem maradt ennél.

Hemsworth-nek meg nem sok cucca van, amikkel próbálkozott eddig nem igazán mozgatták meg a pénztárakat... szal, ő a legkisebb név, Thor amúgy is maradhatna, jöhetne az Asgardiak megkeresése  ;D
Robert meg... hát ő elvan, mellette is voltak filmjei, ő sztem csak kezdi unni, nem?
Az tény, hogy Hemsworth sem hozza a milliárdokat a Marvelen kívül, de neki van is annyi esze, hogy nem is nagyon akar egyelőre kiszállni Thor szerepéből. Nyilatkozta is, hogy élvezi, és szívesen játszana a folytatásokban. Mellette meg elvan a kisebb filmekkel is, amikben kiélheti a művészi vénáját.
Downey jó kérdés. Nála soha nem lehet tudni. Főleg mivel zsigerből tudja hozni Tony Starkot. Legalábbis azt a Starkot, amit a filmekben megszerettek az emberek. Pár éve még azt mondta, hogy ő már ellenne azzal, ha élete hátra levő részében csak Tony Starkot és Sherlock Holmest kellene játszania. Amúgy bárki bármit mond, az ő elvesztése hatalmas lenne a Marvel számára, mert kimondatlanul is ő a motorja az egész franchise-nak, még ha mostanában a háttérben is van a karaktere.

Thor is lehet majd később Jane Foster...
Nem hinném. Egyrészt a fentebb említettek miatt, másrészt pont az ő karakterét játszó Portman volt, aki talán a leghamarabb kiszállt az egész projektből.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10535 Dátum: 2018. Október 10. - 00:02:48 »
Az Agents of Shield-es utalásokat tudom, azért nem is értem, miért írta kaine, hogy egy rémálom lenne összehozni, mivel ott már megtették párszor.
Nem igazán. Minden, amit a Shieldbe hoztak be előbb, az nem került a filmekbe - Szellemlovas, Darkhold, LMD, stb. Annyi az összefüggés, hogy a Shieldben utalnak 1-1 filmes eseményre. Ehhez nem kell nagy összehangoltság.
A Mobil filmje jó volt, sőt, a Napfény is. Biztos, hogy Evans jó ajánlatokat kap (höhö) azután, hogy ennyire híres és népszerű lett, válogathat belőlük.

matrixhv

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10536 Dátum: 2018. Október 10. - 00:51:59 »
A Venomot hamarosan megnézem moziban.
Láttam többfelé elég vegyesek a vélemények. Mintha sokan nem lennének tisztában az "alternatív univerzum" fogalmával. Ugyebár a filmek is azok, a rajzfilmek is, és képregényben is láttunk többet is.
Ezzel most a Pókember nélküliségere és a megváltozott eredettörténetre gondoltam. Valahogy meg kellett oldaniuk.

Amit trailerben láttam Venomot sokkal jobban tetszik, mint ami a Pókember 3-ban volt.
Az a helyzet, hogy ha bukna a film kb. biztosra vehető, hogy nem kapnánk normális Venom filmet többet (na jó, legyen 10 év ami rengeteg idő).
Ha kellően sikeres lesz, akkor mégnagyobb fanyalgás várható, hogy a mostani korhatár besoroláshoz hozzácsapják Carnaget is. A Venom filmet is többen kritizálták a besorolás miatt, a folytatásra hatványozottan várható lesz.
Az első pénzügyi adatok biztatóak, de a következő hetekben dől el a sikere mértéke.
Amúgy nem kb. ilyenkor szoktak kampányolni az emberek, hogy legalább a DVD/BD változaton legyen egy rendezői, bővített változat komolyabb korhatárral?

Érdekel a film, és lehet nem csak bennem merült fel a negatív vélemények kapcsán: tényleg annyira gyenge önmagában, vagy sokan  - akár nem tudatosan - MCU felépítést, minőséget stb. vártak el? Ugye ez sokakba beleivódhatott, elvégre rengeteg filmet kaptunk 10 év alatt a Marvel szárnyai alól.
Részemről Venom megkapja az esélyt, ahogy megkapta Deadpool is az X-Men Origins: Wolverine után, amely film nekem nagyon nem tetszett.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10537 Dátum: 2018. Október 10. - 08:30:39 »
Petshop, szerintem ha lemennek a mostani MCU-ba tartozó filmek, akkor valszeg rebootok fognak jönni megint. Legalábbis nincsenek hosszú távú tervek a folytatásra azok után, hogy lement az infinity war 2.
Nagyon nagyon merem remélni, hogy nem (amúgy nem tudom, honnan veszed, hogy nincs azután terv, amikor már vannak forgatási képek azt követő filmből is).
Legyen az MCU ez alol kivétel, és vigye (vagy legalább próbálja meg) végigvinni a koncepcióját, és az első 10 év (és az eredeti garnitúra kiszállása) után, jöjjön csak az új generáció. :)
Vasember, meg ilyen rebootokat nem akarok, inkább ne csak új színész, de új karakter is legyen. :)
« Utoljára szerkesztve: 2018. Október 10. - 08:36:16 írta Todd »

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10538 Dátum: 2018. Október 10. - 18:37:30 »
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Marvel_Cinematic_Universe_films
https://en.wikipedia.org/wiki/Marvel_Cinematic_Universe

Ezekből gondolom azt, hogy 2020 utánra nincsenek még kiforrott terveik. Már tavasszal is ezeket lehetett tudni, hogy lesz még 2018 után egy Avengers film, egy GoG, Egy Spider-man és egy Captain Marvel és slusszpassz, ennyi, coca zero, nincs több, nothing more.
Az új Avengers film utánra csak találgatni lehet, hogy mi lesz.
Vagy teljes szereplő megújítások lesznek, vagy reboot.
This is a joke. A real practical Joke.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #10539 Dátum: 2018. Október 10. - 20:04:43 »
Meg biztos, hogy lesz egy Doctor Strange 2, egy Black Panther 2 és egy Black Widdow film, dolgoznak egy Eternals filmen, plusz a napokban szellőztették meg, hogy berendeltek egy Dark Avengers scriptet is, az X-Men és F4 rebootokról nem is beszélve. Szóval de, nagyon is vannak tervek a folytatásra, csak nem hozzák egyelőre nyilvánosságra őket. :)