Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 881871 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #780 Dátum: 2008. Június 14. - 15:04:05 »
A Hulkosból mindenféleképpen kellene, a Batman annyira nem fontos. :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #781 Dátum: 2008. Június 14. - 15:24:32 »
Nah ez jó kis pószter, amúgy hogy szerzed őket, ismerősök vagy csak "benyalsz" a mozisoknak?  :lol:

Bármelyik plázás, ismétlem plázás mert csak ott működik, moziba bemész, és akármelyik ott dolgozónak elmondod, hogy szeretnél posztert elvinni, megcsókolják a kezed, imába foglalnak, és annyit hozzád vágnak hogy meg se bírsz moccani. Én most csak 1 db Vasemberes poszter hoztam el, mert ugye megígértem Sepinek, és a gazadasági irodában, ahol átvettem, a srác sírva könyörgött hogy vigyek még másmilyet is, mert csak rájuk rohad.
A dolognak vannak hátulütői is:
 - minnél nagyobb a mozi, annál biztosabb hogy többen is visznek el posztereket, esetleg azt is amit te akartál
 - a poszterek kötelegelve vannak, vagyis nagy eséllyel csak többet tudsz vinni vegyesen, és ahhoz kell bennfentes ismeretség, hogy ne sózzanak rád minden sz@rt, csak azt kapd amit te akarsz.
 - érdemes figyelni a kiszemelt mozi webes oldalát, esetemben a Cinema City, mert igazából akkor adják ki ingyen a posztereket, amikor a film már kifutotta magát, vagyis leveszik a műsorról. Ide kell másodjára a bennfentes ismeretség, mert eltetetni nem lehet posztert, de ha van ismerősöd akkor az tud szólni, ha egy adott poszterből több érkezett mint amennyit kitettek, és akkor a ki nem tett poszterből már vihetsz.

Remélem érthető voltam, a végére nekem már kusza lett a saját írásom. ;D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #782 Dátum: 2008. Június 14. - 15:29:27 »
hát igena  végére nekem is az lett, de megértettem :) remélem itt a kampónában is vannak pószterek, ha esetleg kéne valami és itt már elfogyott volna, ha a csere-bere topicban megkérlek szépen hogy nekem is hozz valamit hozol/ szerzel?? (most nem kell semmi csak mint alternatíva :) ) :lol:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #783 Dátum: 2008. Június 14. - 15:34:32 »
Ha tudok természetesen szerzek, csak az se mindegy, hogy melyik forgalmazónál van a film, mert pl, amelyik a Batman-t forgalmazza, az minden filmjének a poszterét visszakéri a mozitól a kifutás után, és csak akkor lehet szerezni belőle, ha véletlenül néhányat le kell "selejtezni" ;) vagy elkeverednek csomagoláskor  ;) vagy simán eltűnnek  ;).
Itt Miskolcon amikor ment a Pókember 3, az egész városban ellopták az összes P3-as posztert. De még a moziból is.
Nem én voltam. De tényleg. Anyám életére. :(

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #784 Dátum: 2008. Június 14. - 15:40:00 »
oké :D majd akkor szólok ha kell valami Ben :D
olyan póki 3 mas pószterem nekem is van, monjuk nekem az eduárdból, egy nagy képregény csomag mellé adták ajándékba (mivel nekik is már csak fölösleg volt :) )

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #785 Dátum: 2008. Június 14. - 20:07:26 »
A box office hírek szerint a Hulk eddig $21,030,000 termelt csak amerikában. A külföldi adatok még nem lettek feldolgozva. De szerintem simán összejött eddig az amcsival együtt vagy 40 millió. :hulky:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #786 Dátum: 2008. Június 15. - 13:14:36 »
az lehet, de a vasfickó mozi bevételét úgy sem überelheti :D :ironman:

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #787 Dátum: 2008. Június 15. - 13:18:24 »
Tök mindegy mennyi a bevétel, nekem tetszen, az a lényeg.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #788 Dátum: 2008. Június 15. - 13:43:03 »
A Hulkosból mindenféleképpen kellene, a Batman annyira nem fontos. :D
Én nem kérek, mert úgyse tudnám hova kitenni, de akkor légyszi majd a Sepinek hozott példányból vágd ki Liv Tyler alakját, és azt nekem add, köszi.  ;D
Tök mindegy mennyi a bevétel, nekem tetszen, az a lényeg.
Nem úgy van az, mert ha gyenge a bevétel, és neked tetszett, nem lesz folytatás!  :nezze:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #789 Dátum: 2008. Június 15. - 16:33:42 »
100 ilyen film volt már.
Igen, csak azok mind régbben készültek, mint 20 év, és az utóbbi időkben csak ilyen Halálos Fegyver 4/Csúcsformában/Bad Boys kaliberű akcióvigjátékok voltak a mozikban, úgyhogy én lesz*rom, hogy már egy jól lerágott zsánert látunk ismét, de ezt én rég nem látott ismerősként üdvözlöm, üde színfoltként a mostani "szórakozni járnak az emberek a moziba" kaliberű hozzáállás helyett.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #790 Dátum: 2008. Június 15. - 16:40:00 »
Á nem csak 20 éve volt az azért.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #791 Dátum: 2008. Június 15. - 21:22:07 »
Ben, mivel te már láttad a Hulk fimet, megkérdezem: a Hulk Smash-t mire szinkronizálták le? Mert olvastam olyan, hogy "Hulk, a zöld erő"-re fordították. Nyugtass meg, hogy nem így van.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #792 Dátum: 2008. Június 15. - 21:25:10 »
Megnyugtatlak, én azt hallottam, hogy "Zöld ököl!" lett. :lol:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #793 Dátum: 2008. Június 15. - 21:25:59 »
Most jöttem a Hulkról, minden elvárásomat felülmúlta. Hibátlan képregényfilm, úgy hozza a Hulk képregények hangulatát, hogy öröm nézni. Van benne zúzás, menekülés, egyéb - és tökéletes mennyiségben, összhangban. Hulk dühe pedig átjön, méghozzá fantasztikusan. Utoljára ennyira elégedetten és meglepve a végeredményen az X-Men 2-nél jöttem ki a moziból. Nincs benne semmi extra, semmi fölösleges művészieskedés, mint Ang Lee filmjében, ez a Hulk pontosan arról szól, amiről egy Hulknak szólnia kell: Hulkról és Bannerről.
Nem tudok semmi rosszat mondani róla.  :hulky: :hulk:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #794 Dátum: 2008. Június 15. - 21:29:49 »
Ben, mivel te már láttad a Hulk fimet, megkérdezem: a Hulk Smash-t mire szinkronizálták le? Mert olvastam olyan, hogy "Hulk, a zöld erő"-re fordították. Nyugtass meg, hogy nem így van.

Először azt hittem rosszul hallok, de a mellettem ülő srác is valami olyasmit hallott, hogy az eredetiben ahol a Hulk Smash van, Hulk annyit vet oda Abonak mikor az azt mondja hogy
 - én vagyok az erősebb
 erre Hulk
 - "de Hulk zöldebb".                na ez lett a smash

Örülök Kaine hogy tetszett.

A nagy zöld benga lény, a Hihetetlen Hulk 54,5 millió dollárral kezdett az első helyen. Az imdb-n 8,2 ponton áll, a rottentomatoes-on pedig 64 %-on áll. Az 54 millió jó kezdés lenne, de gondolom a rajongók már óvatosabbak hiszen az első rész 2003-ban 62 millióval nyitott és csak 132-ig jutott, ami csalódás volt.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 15. - 21:31:48 írta Ben Reilly »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #795 Dátum: 2008. Június 15. - 21:34:29 »
Először azt hittem rosszul hallok, de a mellettem ülő srác is valami olyasmit hallott, hogy az eredetiben ahol a Hulk Smash van, Hulk annyit vet oda Abonak mikor az azt mondja hogy
 - én vagyok az erősebb
 erre Hulk
 - "de Hulk zöldebb".                na ez lett a smash
Hát, ez sem sokkal jobb. Persze lehet, hogy a filmben annál a jelenetnél annyira nem feltünő, de azért ez a mondat amolyan védjegy Hulknál (mint kb Pókembernél a "Nagy erő nagy felelősséggel jár" című monológ), nekem lehet hogy hiányozni fog. :-\

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #796 Dátum: 2008. Június 15. - 21:36:57 »
Én se értettem, mi van a Hulk smash helyett, de a barátom, akivel néztem, úgy hallotta, mintha "Hulk zöldököl" lenne, ami, valljuk be, elég gáz.  :lol:

Úgy emlékszem a régi Hulk film 150-ből készült, ez csak 125-ből. Remélem most bejön, mert egy folytatást nagyon néznék belőle a Leaderrel.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #797 Dátum: 2008. Június 15. - 21:38:43 »
Ez meg még rosszabbul hangzik. Most nem tudtak téged megkérdezni, hogy minek fordítsák?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #798 Dátum: 2008. Június 15. - 21:40:55 »
Először azt hittem rosszul hallok, de a mellettem ülő srác is valami olyasmit hallott, hogy az eredetiben ahol a Hulk Smash van, Hulk annyit vet oda Abonak mikor az azt mondja hogy
 - én vagyok az erősebb
 erre Hulk
 - "de Hulk zöldebb".                na ez lett a smash
Hát, ez sem sokkal jobb. Persze lehet, hogy a filmben annál a jelenetnél annyira nem feltünő, de azért ez a mondat amolyan védjegy Hulknál (mint kb Pókembernél a "Nagy erő nagy felelősséggel jár" című monológ), nekem lehet hogy hiányozni fog. :-\

A fordító szerintem így is vért pisilt mire kitalált valamit ami nem hangzik baromságnak. Ott a film ezen részénél ez a szöveg magyarul nagyon is odaillet és jó poén volt. Tetszeni fog hidd el. ;)

Egyébként ha kimondod a Hulk smash-t és a Hulk zöldebb és megfigyeled közben a szád kerekítését egyforma az eredmény. Legalábbis nálam. ;D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #799 Dátum: 2008. Június 15. - 21:44:45 »
Honnan tudhatta volna a fordító, hogy ez egy fontos szöveg, és Tomit kell hívni? :)
Idézet
Egyébként ha kimondod a Hulk smash-t és a Hulk zöldebb és megfigyeled közben a szád kerekítését egyforma az eredmény. Legalábbis nálam.
Na ugye! Már épp akartam írni. :D Ma csak azért megnéztem a Sithek bosszúját, hogy megfigyeljem az artikuláció és a szinkron összhangját...
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?