Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 883374 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #840 Dátum: 2008. Június 17. - 20:03:53 »
Így horrorisztikusabb. Ma már minél ijesztőbb filmet készítesz, annál nagyobb a bevétel. Legalábbis szerintem.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #841 Dátum: 2008. Június 17. - 20:30:51 »
Mostanában egy ilyesztő filmet se láttam. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #842 Dátum: 2008. Június 17. - 20:35:59 »
Hát sajnos én sem, pedig erre találták ki a horrorfilmeket. :-\

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #843 Dátum: 2008. Június 17. - 21:07:46 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #844 Dátum: 2008. Június 17. - 22:52:03 »
Visszatérve korábbi eszmecserénkhez, Kaine, sztem téged sosem Hulk karaktere fogott meg, hanem Rick Jones a kedvenced, ezt be is ismered.
Szeretem én a Hulkot is, de nem tudom külön nézni a mellékszereplői nélkül. Olyan ez, mint egy Marvel Team-Up. Pókember is sokkal gyengébb, amikor nincsenek mellette a jól ismert szereplők.  ;) Tény, hogy Rick Jones a legjobb mellékszereplő, akit ismerek jelenleg, de szeretm a Hulkot nélküle is. A PAD-korszakban se volt végig mellette, sőt.
Idézet
És az egyik legnagyobb Hulk alkotó Bill Mantlo, akinek a lélekboncolgatásai nélkül David sem juthatott oda ahova!

Figyelj, molzo, ez biztosan érdem, de... elmehetünk addig is, hogy Stan Lee nélkül se lett volna jó Peter David.  ;) Lehet, hogy Mantlo elkezdett valamit, de PAD csinálta jól, és ez a fontos. Nézd az X-Ment. Stan Lee elkezdte, de nem lett sikeres. Jött Claremont, és egyből nagy szám lett. Persze, Stan Lee érdeme vitathatatlan, de attól még Claremont AZ X-író.  ;)
Idézet
Kaine, neked az első film részben azért nem tetszett mert a haslonló stílusú képregény részek sem tetszettek.

Ez könnyen lehet.
Idézet
A lényeg az, hogy az összes Hulk történetet együtt kéne összehasonlítani, nem csak a Peter David korszakot. ;)
Tudod, az volt a bajom, hogy a gamma-kutyás marhaságnál csak jobb történetek vannak. Ott volt 100-200 jó-nagyon jó Hulk-történet, és a filmet megcsinálták egy alig közepesből. Amikor mozifilmről van szó, ahol 1: bele lehetne adni apait-anyait 2: nem képregény, hanem forgatókönyvírók dolgoznak, akik a legjobbak a szakmában -, nem hittem el, hogy olyan filmet készítettek, aminél gyakorlatilag bármelyik Hulk képregény jobb volt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #845 Dátum: 2008. Június 18. - 06:07:41 »
Új Hellboy 2 trailer:

http://www.hellboymovie.com/production/video/GDT2_DD_HD_720p.mov

Wanted trailer (bár szerintem még mindig egy baromság)


http://brightcove.vo.llnwd.net/d6/unsecured/media/494806221/494806221_1614668361_Wanted-Clip-1.flv

és egy különleges TDK trailer. Az a jelenet ami a stáblista után fog menni és előrevetíti a harmadik részt:

http://media.kino-govno.com/trailers/batman6/batman6_clip1_470.flv

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #846 Dátum: 2008. Június 18. - 10:36:39 »
Wanted egyre jobban érdekel. talán az a sok gagyi cool jelenet annyiban kimerül, amit az első trailerbe beletettek.

De inkább ezt csekkoljátok:
http://www.apple.com/trailers/paramount/thecuriouscaseofbenjaminbutton/

Egy olyan emberről szól, aki visszafelé öregedett. Zseniális ötlet szerintem, nagyon tetszik.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #847 Dátum: 2008. Június 18. - 10:54:24 »
Õ volt az, akinek a búcsúk semmit sem jelentettek, de az első találkozások mindig nagyon fájdalmasak voltak?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #848 Dátum: 2008. Június 18. - 11:11:29 »
? :D
Volt könyvben is? :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #849 Dátum: 2008. Június 18. - 11:17:21 »
Persze, volt, de nem olvastam. Nem tudom, hogy ugyanaz-e, amire én gondolok.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #850 Dátum: 2008. Június 18. - 11:26:12 »
Fogalmam nincs. Annyit tudok, Benjamin Button a főszereplő és Brad Pitt játssza. Ja meg hogy visszafelé öregszik...nekem ez pont elég. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #851 Dátum: 2008. Június 18. - 11:31:08 »
Nekem ez a wanted túlságosan, mátrix koppintásnak tűnik (mármint az alapötlet) :S vagy ti nem ezt gondoljátok,  :headscratch:

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #852 Dátum: 2008. Június 18. - 11:52:03 »
Szerintem nem nagyon hasonlít a Mátrixra.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #853 Dátum: 2008. Június 18. - 15:38:45 »
A Hulk előtt volt a Wanted. Annyira nagyon nem tűnt rossznak, de jónak se.  :)
Ez a Pitt film oldala meg nem akar bejönni.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #854 Dátum: 2008. Június 18. - 16:16:32 »
Semmi köze a Mátrixhoz. Olvasd el a képregényt.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #855 Dátum: 2008. Június 18. - 16:34:09 »
A Hulk előtt volt a Wanted. Annyira nagyon nem tűnt rossznak, de jónak se.  :)
Ez a Pitt film oldala meg nem akar bejönni.




Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #856 Dátum: 2008. Június 18. - 17:13:31 »
Délelőtt megnéztem én is a Hulkot. :D Nem volt rossz, de a Vasember jobban bejött.
Lehet, hogy :spoiler:
Megmondom őszintén, én úgy tudtam, hogy folytatás, de az első képsorok után nem voltam biztos benne, és még most sem. A bunyók nagyon látványosak voltak, főleg a vége tetszett. A Rogerses képet sajnos elfelejtettem megnézni, de majd legközelebb. Ami viszont baromira nem tetszett, az a "Hulk zöldököl". Ne mondjátok, hogy ez artikulációval kijön a Smash-ből! A végén viszont furi volt és kár, hogy ekkora bunyóra nem jött Vasember, de mindegy, nem róla szólt a film. A végén levő átváltozós jelenetet viszont először nem értettem, csak miután pár percet gondolkoztam rajta, hogy ez most mi volt, akkor jött le. Tony jelenete jó volt, csak Furyt hiányoltam. Kár, hogy most ennyi időt kell várni a BA-szál folytatására, remélem megéri.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #857 Dátum: 2008. Június 18. - 17:57:34 »
Most tértem vissza én is a Hulk filmről friss élményekkel, és vegyes érzésekkel....
 :spoiler:
A film nem volt rossz, sőt akár azt is mondthatnám, hogy jó volt, de 1-2 annyira gagyi jelenet volt benne, ami nagyon nem jött be, nameg az elöző Hulk filmmel összehasonlítva....
Szóval az Ang lee-s Hulk jobban bejött, és tetszett is.
Az eleje nagyon rossz volt szerintem, amikor megjelenik a brazil város, hihetetlenül gyors volt az átfrogatás, és nem tudom, hogy ez a film hibája, vagy a mozié, de homályos volt a kép. Az, hogy teljesen más lett Hulk eredete nem tetszett, egyetlen jó rész benne, hogy Hulk első örjöngésénél Betty is megsérült. Ami nagyon bejött viszont az eredet utáni első Hulk átváltozás az üdítő gyárban. Zseniális a filmben Bruce emlékképtöredékei Hulkról, hihetetlenül (!) jól bemutatták. Stan Lee, mint gamma szörny? :lol: hatalmas ötlet. Amúgy a pizzás öreg is Stan Lee vol? nem nagyon láttam eddig még szemüveg nélkül. Emil átalakulása förtelemmé nagyon nagy volt, főleg ez a vérprofi katona, akinek kell az új "perverzitás", az új kihívás, a legjobb a karakterében , ahogyan látszik rajta , hogy a szérum egyre nagyobb dózisával a testében egyre elszántabb, bolondabb. Betty új fiúja is kellemes színfolt volt a filmben. Mr. Blue, akkor dr. Sámson? ő is beadott magának valamit? mert amikor Förtelem ellökte akkor a feje elkezdett deformálódni. A poénok ütöttek a filmben, főleg a pulzusszám emelkedés ( habár eztgondoltam , hogy eljátszák a filmben) , nameg a taxis jelenet. A legrosszabb jelenet, nem is az egész csak egy része , amikor Hulk és Betty a szikla alatt vannak és Betty felébred, után felbeverés meg villám és Hulk kirohan mint egy vadember é védelmezi a tulajdonát, jelen esetben Bettyt, utánna meg mellé ül mint egy megszeppent , félő kisgyerek: na most akkor vagy 2-nél több személyisége van Hulknak, vagy , ami  valózínübb ezt elkúrták, nem is kicsit. ÉS a legeslegrosszabb a filmben a Hulk Smash!! fordítása. Zöld ököl!? Mi van? és azt ne mondja senki , ohgy jobban beleillik a jelenetbe , mint a Hulk zúz!! , mert ez nem igaz, valamint a szájmozgár se nagyon számít , mivel egy viszonyalg távoli képet kapunk a mondat közben Hulkról, elég sötétbe burkolózik és nem látszik nagyon a szája. Steve Rogers nevét kerestem , de nem láttam sehol, sajnos. Ben: ha lesz kép Steve nevével a filmből , majd belinkeled? Még odatett a faházban lévő meditálós jelenet, előrevetíti a Bruce irányította HUlkot. Nameg Stark a végén hatalmas volt. ;D
Igazából a Vasember után (ami tökéletes volt), és persze az elöző HUlk film után, többet vártam a Hulk filmtől.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #858 Dátum: 2008. Június 18. - 18:03:43 »
Mr. Blue, akkor dr. Sámson? ő is beadott magának valamit? mert amikor Förtelem ellökte akkor a feje elkezdett deformálódni.
Elvileg nem, ő lesz a Vezető. Stan Lee átváltozott? Azt hittem, csak rosszul lett. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #859 Dátum: 2008. Június 18. - 18:11:04 »
Jó poén volt, hogy Stan Lee-t az egyik teremtménye öli meg.  :D