Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 881872 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #920 Dátum: 2008. Június 27. - 13:04:16 »
Viszont a BAtwoman se volt szinkronos,  nem igaz, hogy behozzák a filmeket és nincs szinkron rajta... Amúgy meg a mostani reggeli gyerek rajzfilmeknél hiányolom a régi Batman-t vagy a régi Superman-t, nem igaz, hogy azok olyan rosszak a tévések szerint, hogy ne lehetne velük újra bepróbálkozni. A The Baman-t ismeritek? Elég felemásra sikeredett egy rajzfilm, sok része nagyon jó, viszont sok rémes, habár simán lehetne nyomni a reggeli gyerekműsorokban a sok idétlen anime között. Ezt a Mr. Freeze-s dvd-t nem simerem, mikor jött ki?

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #921 Dátum: 2008. Június 27. - 13:11:24 »
Psycho: az a legújabb Batman sorozat (pár éves max), amiben... hát elég fura a rajz? :)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #922 Dátum: 2008. Június 27. - 13:15:25 »
Ju: Igen, szerintem egyre gondolunk. Amiben Jokernek eléégé majomszerű ugrándozásai vannak. Magyarul kijött belőle pár dvd, az egyik a Batman és Drakula, vagy mi a címe. :headscratch:

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #923 Dátum: 2008. Június 27. - 13:21:59 »
Utánanéztem, ugyanarra gondolunk. :) Nem kezdtem neki, mert nem tetszett a karakter design (Batman mintha Catman lenne ilyen rövid fülekkel :D), most látom, hogy már 5 évad van belőle... na jó, lemaradtam egy kicsit. :-[

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #924 Dátum: 2008. Június 27. - 13:24:19 »
Igen elég fura a dizájn, de szerintem ez a rajzfilm a kisebbeknek készült. 5 évad? Nah , akkor én is le vagyok maradva... ;D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #925 Dátum: 2008. Június 27. - 13:29:57 »
Én is csak onnan tudom, hogy rákerestem. ;D
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Batman_(TV_series)

Tényleg kisebbeknek készülhetett, ezért sem kötött le már a trailer sem. Ellenben a Batman Beyond jó ötlet volt és a megvalósítás is rendben ment. :)

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #926 Dátum: 2008. Június 27. - 13:38:36 »
Igen a Batman Beyond is hatalmasan jó lett, az ötlet a megvalósítás, az új szereplők, a régiek újragondolása.Lényegében a régi TAS folyatatása, és még a JL-ben is szerepel ez a jövő. Az egészestés Batman Beyond mozifilmet láttad, amiben visszatér Joker? Én sajnos nem még, de már nagyon kiványcsi vagyok rá.
Más: Sepi! Nem lehetne  a Képregényfilmeken belül egy Képregényrajzfilmek témát nyitani?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #927 Dátum: 2008. Június 27. - 13:48:37 »
Szerintem Kainenek nem lesz ellenvetése, úgyhogy akkor máris megnyitom.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #928 Dátum: 2008. Június 27. - 14:42:25 »
Nincs hát.  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #929 Dátum: 2008. Június 27. - 16:30:53 »
De mi az A rém álarca?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #930 Dátum: 2008. Június 27. - 16:35:07 »
Nézz be a rajzfilmes topicba.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #931 Dátum: 2008. Június 27. - 16:36:35 »
Ja egy Batman rajzfilm. Már rájöttem. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #932 Dátum: 2008. Június 28. - 14:15:39 »
Nemrég már kikerült 2 Punisher poszer, most itt a teljes kollekció:









Aki még a decemberi Megtorló film előtt szeretné látni a címszereplőt játszó színészt egy akciófilmben, annak a már DVD-re is megjelent és más forrásokból is könnyen elérhető A Helyőrség (The Outpost) c filmet nagyon tudom ajánlani. Maga a történet nem fog senkit a földhöz vágni, de jó képet ad Ray Stevenson színészi kvalitásairól, és meggyőzheti azokat is akik esetleg óckodtak eddig az új Megtorlótól.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #933 Dátum: 2008. Június 28. - 19:17:00 »
Na hálistennek véget ért a vizsgaidőszak, úgyhogy tegnap megnéztem én is a Hulkot. Nos összességében tetszett, nem ez a világ legjobb filmje, de jó kis akciófilm lett. Jóval képregényesebb hangulatú volt, mint az első rész. Hulk tök jól nézett ki, sokkal félelmetesebb volt mint az első részben. 8) Förtelem is tetszett, kellően ronda volt, engem nem zavart hogy nem úgy néz ki mint a képregényben. A szinészek jók voltak, nagyon átjött a filmből Bruce menekülős-bújkálós életmódja. Amit hiányoltam az Hulk ugrálása, illetve beszélhetett volna picit többet is. (Reméljük a következő részben bővül a szókincse. :hehe: ) Az akciójelenetek jók voltak, tetszettek, bár a végén a nagy harcnál lehettek volna kreativabbak a készítők. Hulk átváltozása jobban nézett ki mint az előző részben. :D A film végén Robert Downey jr. cameoja nagyon király volt. ;D Ja meg a Stan Lee-s jelenet is. :lol:     
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #934 Dátum: 2008. Június 29. - 16:03:27 »
Nem lesz negyedik Hellboy

Trilógiává bővíti a Hellboy-filmeket Guillermo del Toro rendező, de ennél tovább nem kíván menni. – Ennyi történet van ebben a karakterben, bűn lenne tovább nyúzni szegényt – magyarázza del Toro. – Az első részben még éppen csak bemutattuk Hellboyt, a mostani, második, Hellboy II – Az Aranyhadsereg című részben mélyebbre ásunk a jellemében, a harmadik rész pedig lezárja a nagy utazást.

A rendező azt is elárulta, hogy míg a hamarosan látható második részben a titokzatos Aranyhadsereg ellen harcol a Pokolból szalajtott hős, a trilógia záródarabjában a nácik ellen fog harcolni. (Hellboy II: The Golden Army – hazai bemutató: 2008. augusztus 21.)

(Forrás: UIP Dunafilm)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #935 Dátum: 2008. Június 29. - 22:10:53 »
Box Office

A Wanted 51,1 millióval indult útnak és 75-ből készült. A 100-as határ meglesz simán. A rottentomatoes-on 75 %-on áll, az imdb-n pedig 7,6 ponton.

A Hihetetlen Hulk 9,2 milliót tombolt össze, amivel már 115,5 milliója van. 150-ből készült, ezt a határt nem fogja elérni, szerintem valahol az első rész szintjén végez, olyan 130 millió körül.

És ha már Hulk. Mondtam ugye, hogy a filmben látható egy Amerika Kapitány portré abban a jelenetben amikor Blonsky és Ross találkoznak a Pentagonban. Na itt a kép, amely bár így nem sokat mutat, de ha a moziban nézitek (újra) vagy majd otthon kényelmesen DVD-n, már lesz mire figyelni, mert ott lesz totálban.


http://www.comicbookmovie.com/images/news/the-first-avenger-captain-america/capcameo.jpg

A Hulk végén azért nem volt stáblista utáni jelenet, mert Amerika Kapitány 2 perces cameo-ja került volna oda. De a DVD-re már felkerül a film végén, és a kihagyott jelenetek közé is.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 29. - 22:16:53 írta Ben Reilly »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #936 Dátum: 2008. Június 30. - 00:02:01 »
tetszenek a pószterek Ben, bár kicsit nem halvány az a koponya???

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #937 Dátum: 2008. Június 30. - 06:21:24 »
Szóval ismét meg fog bukni a Hulk? Ezt szomorúan hallom, de gondolom sok embert riasztott vissza az, hogy az előző rész nem volt valami nagy szám és emiatt nem mentek el megnézni.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #938 Dátum: 2008. Június 30. - 08:43:43 »
Jaj ne, megint bukta. Akkor valószínűleg nem lesz 2 a Vezetővel. :(

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #939 Dátum: 2008. Június 30. - 09:26:02 »
Ki tudja, a DVD eladások még megdobhatják rendesen.