Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 881919 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1140 Dátum: 2008. Július 20. - 22:59:56 »
Így igaz sajnos.
Donnie: azért nem azt hoztam, mert azt nem láttam.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1141 Dátum: 2008. Július 20. - 23:05:33 »
Bocs, nem tudom magamban tartani, de szerintem a Superman Returns-nek van az egyik leghülyébb története. Pontosabban maga a sztori jó is lenne, de ez az öt évre eltűnik baromság nekem legalábbis betett.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1142 Dátum: 2008. Július 21. - 06:54:35 »
Neked csak az tett be? Én ne állok neki sorolni, de szerintem iszonyúan rossz lett az új Superman film. Biztos azért, mert nagyon sokat várt volna az ember egy ilyen karaktertől, erre csak kapunk egy csupa hibákkal és hülyeségekkel teli filmet. :-\ A Superman filmekben mindig ez volt a hiba, hihetetlenül el tudták rontani benne a történeteket, még ha eleinte azok jól is indultak. Például az első filmre még azt mondanám, hogy jó volt, ha nem lenne benne az idővisszaforgatós jelenet. Ennél bénább megoldást egy problémára, szerintem még nem találtak ki Hollywoodban (max talán a McGyverben). :stupid: Valahogy attól a pillanattól kezdve én nem tudtam komolyan venni a Superman filmeket.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1143 Dátum: 2008. Július 21. - 09:36:50 »
Csak azért ne mertem jobban beszólni a Superman filmnek, mert azt hittem a Smallville-es vesszőfutásom után egyedül maradok a véleményemmel, de ezek szerint másnak is kaki volt ez a film. Annyira nem tudott Singer elszakadni a Donner féle filmtől hogy az borzasztó. És 5 Superman filmből 4-szer ugyanaz legyen a főgonosz  :yucky: amikor a karakternek több ellensége van akikből válogatni lehet mint sok DC karakternek együttvéve. Hogy azért ne kerüljön ez át a régi képregényfilmek topicjába a Warner szóvívője nemrég valami olyat nyilatkozott, hogy szeretnének új alapokon nyugvó Superman filmet készíteni, teljesen az elejétől építeni fel a karaktert, és Louis Leterrier-t a Hulk rendezőjét leszerződtetni hozzá. De én Leterrier-nek azóta nem hiszek amióta kihagyta Kap-ot.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1144 Dátum: 2008. Július 21. - 09:49:48 »
Hát igen, az időutazáson én is csak néztem, egyszerűen nem értettem mi van. A 2.-ban a végén az a telekinetikus csata tett be. A harmadik csak uncsi volt, a 4-re már nem emlékszem. A returns meg jó volt, ha kihagyjuk a fiát.
Warner szóvívője nemrég valami olyat nyilatkozott, hogy szeretnének új alapokon nyugvó Superman filmet készíteni, teljesen az elejétől építeni fel a karaktert, és Louis Leterrier-t a Hulk rendezőjét leszerződtetni hozzá.
Bárcsak igaz lenne. :roll:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1145 Dátum: 2008. Július 21. - 09:56:03 »
A Warner-DC párosnak muszáj lesz összekapnia magát, mert a Marvel, mégha néhány filmje egy kalap guano-t ért is, de már képregényfilm nagyhatalom. Ideje lenne ha egy Superman film képes lenne rendes történettel és egy jó rendezéssel olyan szintre fejlődni mint a Batman Begins.

Watchmen karakterek














Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1146 Dátum: 2008. Július 21. - 10:13:54 »
Kissé giccsesek, de jól néznek ki.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1147 Dátum: 2008. Július 21. - 10:33:11 »
Ilyenek voltak a képregényben is.
Idézet
Bocs, nem tudom magamban tartani, de szerintem a Superman Returns-nek van az egyik leghülyébb története. Pontosabban maga a sztori jó is lenne, de ez az öt évre eltűnik baromság nekem legalábbis betett.
Idézet
Neked csak az tett be? Én ne állok neki sorolni, de szerintem iszonyúan rossz lett az új Superman film. Biztos azért, mert nagyon sokat várt volna az ember egy ilyen karaktertől, erre csak kapunk egy csupa hibákkal és hülyeségekkel teli filmet. Határozatlan A Superman filmekben mindig ez volt a hiba, hihetetlenül el tudták rontani benne a történeteket, még ha eleinte azok jól is indultak. Például az első filmre még azt mondanám, hogy jó volt, ha nem lenne benne az idővisszaforgatós jelenet. Ennél bénább megoldást egy problémára, szerintem még nem találtak ki Hollywoodban (max talán a McGyverben). hülye Valahogy attól a pillanattól kezdve én nem tudtam komolyan venni a Superman filmeket.

Ehhh...srácok, hol voltatok ti akkor, amikor még a régi fórumon Nihillel hosszasan vitáztunk arról, hoyg szerintem miért nem jó, és szerinte miért jó ez az új Superman film? :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1148 Dátum: 2008. Július 21. - 10:36:34 »
Ilyenek voltak a képregényben is.
Gondoltam, de attól még azok. ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1149 Dátum: 2008. Július 21. - 10:36:57 »
Ehhh...srácok, hol voltatok ti akkor, amikor még a régi fórumon Nihillel hosszasan vitáztunk arról, hoyg szerintem miért nem jó, és szerinte miért jó ez az új Superman film? :D
Bennel a kocsmában ültünk, és arról beszélgettünk, hogy Mel Brooks milyen jó filmeket csinált. ;)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1150 Dátum: 2008. Július 21. - 10:36:03 »
Pont az említett Holló példájával lehet így élni, mert sokan azt is azért tartják olyan nagy filmnek, mert Brandon annak a forgatása közben halt meg. Pedig ha alapból nézed, maga a film nem egy nagy durranás, mégis hihetetlenül népszerű
Emlékszem, számomra is nagyon sokat adott hozzá a filmhez, a hangulathoz, hogy végig ott volt bennem: szegény srác életének ez volt az vége.
Alapból is nagyon jó film volt, de ez tényleg sokat hozzáadott a hangulathoz.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1151 Dátum: 2008. Július 21. - 10:40:31 »
Ehhh...srácok, hol voltatok ti akkor, amikor még a régi fórumon Nihillel hosszasan vitáztunk arról, hoyg szerintem miért nem jó, és szerinte miért jó ez az új Superman film? :D
Bennel a kocsmában ültünk, és arról beszélgettünk, hogy Mel Brooks milyen jó filmeket csinált. ;)

Drakula halott és élvezi kontra Ûrgolyhók , valamint a Robin Hood a fuszeklik fejedelme kései filművészetre gyakorolt posztmodern neoprimitív hatása.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1152 Dátum: 2008. Július 21. - 10:47:57 »
Hát igen, már rendesen a garatra öntöttünk.  ;D  :drink:

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1153 Dátum: 2008. Július 21. - 11:26:24 »
Szerintem meg az lett volna a hiba, ha újból az elejéről kezdik Superman történetét. Batmannél ez bevált, de Supermannél felesleges lett volna. Singer nagyon jól megoldotta a feladatot, most sem csalódtam benne. Sok lehetőség közül választhatott, én is el tudtam volna képzelni más vonalat is a filmnek, de amit választott, abból kihozta amit lehet.
Mondjuk, aki minden idők egyik legjobb filmjét leteszi az asztalra - Közönséges Bűnözők, nem is csodálkozom.
Képregényfilmek közül pedig az X-Men első és második része fűződik a nevéhez Szupi előtt,ezek kapcsán is csak dicséret illeti.

Leterriert meg még csak véletlenül se hasonlítgassuk Singerhez. A borzalmas Szállítója (2. rész), meg a nézhető Hulkja után. Enyhén szólva nincsen egy szinten a két rendező...

Visszatérve a Superman filmhez, a Warner nem volt megelégedve a bevétellel, így kétséges volt, hogy lesz-e következő rész. Úgy tűnik, hogy Singer rendezheti a folytatást, Man of Steel címmel, de a stúdió kikötötte, hogy sokkal több akciót szeretne. Én elégedett lennék egy Returnhöz hasonló filmmel, bár látom ezzel itt a fórumon eléggé egyedül vagyok...

Jah és folytassuk majd a régi képr.filmek topikban.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 21. - 11:28:32 írta Donnie »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1154 Dátum: 2008. Július 22. - 09:17:25 »
Az összesített amerikai mozis bevételi adatok alapján, a Dark Knight nyitó hétvégéje 158.4 millió dollárral zárt.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1155 Dátum: 2008. Július 22. - 09:38:08 »
 :surp:Az igen.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1156 Dátum: 2008. Július 22. - 09:56:43 »
A Vasember szeptember 30.-án jelenik meg DVD-n 3 változatban
 - 2 lemezes extrás változat - 3990 Ft
 - blu-ray lemezes - 8990 Ft
 - a vékonyabb tárcájuaknak 1 lemezes változat - várhatóan 1990 Ft.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1157 Dátum: 2008. Július 22. - 09:58:13 »
Ez jó hír! :oh: Hol találtad? X-pressen nincs fenn, a két lemezesnek meg megnézném az extráit.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1158 Dátum: 2008. Július 22. - 10:01:00 »
Majd ha megveszed, megnézheted! ;D

Amúgy kérdés, hogy a TDK világviszonylatban is olyna sikeres lesz-e, mint Amcsiban. Nem ez lenne az első olyna példa, hogy totál eltér az Amerikaiak ízlése a bevételek alapján.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1159 Dátum: 2008. Július 22. - 10:10:08 »
Ez jó hír! :oh: Hol találtad? X-pressen nincs fenn, a két lemezesnek meg megnézném az extráit.

Nem, nem az xpress-en, először a hype-on akadtam rá
http://www.superherohype.com/news/ironmannews.php?id=7511
aztán megnéztem az amazont
http://www.amazon.com/s?ie=UTF8&keywords=Iron%20Man&index=dvd&page=1
utána pedig rákerestem a film forgalmazójának oldalára és ott van a magyar megjelenés, szintén szeptember 30-ra. Egy időben akarják kihozni mindenütt, gondolom így könnyebb nekik nyomon követni a fogyásokat.