Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 881995 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1200 Dátum: 2008. Július 24. - 22:42:28 »
Azért a megjelens előtt egy hónappal is már lehetett sejtni, hogy nagyot fog szólni a film.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1201 Dátum: 2008. Július 25. - 00:40:34 »
A kulcsszó a siker mértékén van. Mikor kiadták a zöld utat a második résznek, természetesen számítottak a sikerre, és azt is valószínűsítették (többek között a Fellman által említett okokból), hogy nagyobb siker lesz az első résznél is. De a kezdeti időszakban nem számíthattak ilyen nyitó hétvégére, hiszen megháromszorozta a begins nyitását.

A BO elemzők az utolsó két hétben kezdtek el rekorddöntögetésről beszélni, a hétvége előtt már várható volt 150 millió körüli eredmény.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1202 Dátum: 2008. Július 25. - 08:59:44 »
Hát még jó, hogy nem számítottak ilyen sikerre, mert Ledger halála nem tervezett siker faktor lett.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1203 Dátum: 2008. Július 25. - 09:18:24 »
Plusz alapból a reklámozás is nagyon jól sikerült.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1204 Dátum: 2008. Július 25. - 09:56:14 »
Szerintem meg olvassátok el a Fellman interjút, ott leírja miért lett végül ekkora siker. + sajnos Ledger halála, amit érthető okokból nem említett. Ezek voltak az összetevők.

Todd: igen, volt benne szerepe, nem is tagadom, de ennyivel nem lehet elintézni a siker okát...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1205 Dátum: 2008. Július 25. - 15:02:16 »
A Punisher 2. trailere



letölthető változat

http://a123.g.akamai.net/7/123/22372/v0001/asmstor.download.akamai.com/9177/punisher/PunisherWarZone_Trailer2a_480p.mov

jobb kattintás, mentés másként  ;)

És egy új poszter is találtam


zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1206 Dátum: 2008. Július 25. - 15:19:02 »
Ez baromi jó...
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1207 Dátum: 2008. Július 25. - 15:22:47 »
A Comic Con-on a készítők a következőt mondták róla a hype szerint
"ruthless, ultra-violent vigilante justice".

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1208 Dátum: 2008. Július 25. - 15:29:36 »
Szerintem is nagyon jó, már látatlanban is tetszik. Fűrész (vagy majd mi lesz a neve) is jól néz ki.  :punisher:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1209 Dátum: 2008. Július 25. - 15:57:40 »
Ez nagyon odabasz! :o
Jó durva már a trailer is, vajon akkor a film milyen lesz? :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1210 Dátum: 2008. Július 25. - 16:20:13 »
Szerintem meg olvassátok el a Fellman interjút, ott leírja miért lett végül ekkora siker.
Bár tény, hogy nem figyeltem eléggé, de mégis: az első rész sikere mellett Ledger halála lehetett a fő ok. A filmből végül is nem mutattak annyit előre, hogy ekkora érdeklődés legyen rá. Ehhez a reklám is kevés.

Viszont a Megtorló tényleg odatesz.  :D Úgy látszik, rájöttek, hogy visszafogottabb részek helyett bele kell tenni mindent, hogy jó legyen (lásd: Hulk is).

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1211 Dátum: 2008. Július 25. - 16:57:43 »
Todd: igen, volt benne szerepe, nem is tagadom, de ennyivel nem lehet elintézni a siker okát...
Ezt én nem is mondtam, ez csupán az a plussz löket, ami minden idők legsikeresebb filmjévé teszi (legalábbis már ezt állítják róla, nem is alaptalanúl), enélkül teszem azt ott lenne a 3.-4. helyen. De úgyanúgy sikerese lett volna (méghozzá nagyon), ez tök egyértelmű.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1212 Dátum: 2008. Július 25. - 17:04:41 »
Ha jobban olvas az ember a sorok között, akkor észre lehet venni, hogy ez az egész cirkusz a Bale elleni feljelentéssel még mindig a TDK reklámkampány része. Ha valakit maga a Batman film nem is érdekel, de bulvárlapot olvas (az amcsik azon élnek) és eszébe jut hogy ezzel a fickóval akit most bántalmazással vádolnak megy egy film a moziban, akkor beül mert kíváncsi lesz a balhé miatt. Bale karrierje meg egy ilyen vádaskodást gond nélkül elbír, főleg ha kamu az egész.

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1213 Dátum: 2008. Július 25. - 19:03:31 »
Bár tény, hogy nem figyeltem eléggé, de mégis: az első rész sikere mellett Ledger halála lehetett a fő ok. A filmből végül is nem mutattak annyit előre, hogy ekkora érdeklődés legyen rá. Ehhez a reklám is kevés.

Ekkora marketinggel és hype-al övezett filmet ritkán látni. Azt nem merem kijelenteni, hogy a legjobb marketing, amit filmhez csináltak, de a legjobbak között van. Blair Witch-t nehéz lenne überelni e téren -mondjuk az szinte csak internetes mark és hype volt, de akkor is, az eredmény magáért beszél.
Nagyon okos, jól időzített ötletek sokasága jellemezte a DK-t.

Mik játszottak szerepet a sikerben? Első film jótékony hatása(Fellman interjú - minőség, bizalom, DVD és TV...), kiváló marketing, erre jött a nagy hype, egészen kiváló kritikák, jó időpont (július vége, nem volt komoly konkurencia, Mamma mia más réteget vonz, Hellboy II egy hét alatt lecsengett - 70%-os esés :oh:, és azért a megelőző hét összeségében sem volt egy nagy eresztés), és sajnos Ledger halála.
Ezen belül már nehéz megtalálni, hogy melyik mennyire befolyásolta, de sztem ezek voltak az összetevők. Első film hatása + Marketing és hype + Ledger tragikus halála, talán ezek voltak a legfontosabb összetevői a sikernek.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 25. - 19:05:53 írta Donnie »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1214 Dátum: 2008. Július 25. - 19:07:39 »
Ezzel egyetértek, nagyon is. Manapság, amikor mindenkinke van már nete, szerintem aki naponta hazsnálja, minimum egy TDK reklámba belefutott. És akkor a sok ötletes aloldalról, amit adirekt a film miatt csináltak, nem is bezséltem.

Keménys lesz ez a Megtorló film, nem fognka cicózni ahogy nézem! :oh:
Viszont erről a hapsiról mindig steven segal jut eszembe.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1215 Dátum: 2008. Július 25. - 19:17:53 »
Titus Pullo a Rómából hentel rendesen :D. Az elsőnél csak jobb lehet... bár tisztában voltam vele, hogy milyen filmre számíthatok, de még az alacsony elvárásaimat is alul tudta múlni az első rész. Egyszerűen borzalom volt, a leszámolások nevetségesen gagyik, csak az utolsót kapták el egész jól. A szereplők és a dialógusok szintén, Travolta és a neje volt még korrekt(nem jut eszembe a színésznő, a Mulholland drive-ban domborított).
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 25. - 20:11:13 írta Donnie »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1216 Dátum: 2008. Július 25. - 19:26:25 »
Laura Herring.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1217 Dátum: 2008. Július 25. - 19:38:56 »
Kemény! :oh: De ahogy néztem, ez is egy újrafilm lesz, mint a Hihetetlen Hulk. :-\

Donnie

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 129
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1218 Dátum: 2008. Július 25. - 20:14:41 »
Laura Herring.

THX, őrá gondoltam valóban. És a korához képest milyen jól nézett ki :D. A Shield-ben is korrekt volt.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 25. - 20:17:40 írta Donnie »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1219 Dátum: 2008. Július 25. - 20:43:08 »
Azért ne hagyjuk ki Ms. Mystique-t se.  ;)
-
Én a Batman reklámoknál pont ellenkezőt éreztem, különben. Amikor az első Megtorló film végén koponya alakú robbantások voltak, mindenki azt mondta, milyen gáz már. Erre a Batman plakáton egy felhőkarcoló volt denevér alakra bombázva. Ez mitől lett jobb?