Szerző Téma: Idei képregényfilmek  (Megtekintve 881999 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1420 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 08:41:10 »

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1421 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 09:01:06 »
Nem emlékszik valaki, hogy kínai vagy hongkongi fegyverrel akarják lelőni Harveyt?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1422 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 09:13:32 »
Made in China, és mivel gondolom a
Knet-es játékhoz kell, ne felejtsd el hogy annál a kérdésnél hogy Joker hányszor kezd bele a meséjébe, a kezd bele ki van emelve. Mert többször elmeséli, de itt arra az 1 esetre kíváncsiak amikor félbeszakították és csak belekezdett. ;) Legalábbis ha jól értem a logikájukat.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1423 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 09:12:55 »
Igen, arra emlékszem, csak ez fogott ki rajtam, köszi. ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1424 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 10:52:38 »
Nem emlékszik valaki, hogy kínai vagy hongkongi fegyverrel akarják lelőni Harveyt?
Szerintem egyikkel sem, hiszen a kommandósoktól elvett fegyverekkel akarják lelőni.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1425 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 11:16:52 »
Nem, a Kneten az első, tárgyalótermi jelenetére gondolnak. (Ami azért eléggé utalás egy bizonyos képregény bizonyos jelenetére. :))

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1426 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 11:57:18 »
Idézet
Hát hogy ezzel a filmmel is mit össze kínlódnak.

Szerinted az értelmes fanok miatt van mindez, vagy azok miatt akik olyan hülyék, hogy azt mondják, hogy Arnold nélkül nincsen Terminator film?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1427 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 12:13:20 »
Azok akik igazán rajonganak ezért a filmért és a hozzá kapcsolodó dolgokért joggal várják el, hogy ne valami marhaságot kapjanak, de szerintem nem Arnold alfeléből fúj a passzát szél. Nélküle is, sőt igazából nélküle lehetne készíteni egy jó Terminator filmet, mondom ezt úgy hogy nagyon új vagyok a témában.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1428 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 12:45:06 »
lehet hogy egy kicsit elavult a téma... de én vagy ma vagy holnap fogom megnézni a dark knight-ot, beszámolót nem fogok tartani hisz olyan sokan elmesélték már, max kicsit véleményezem  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1429 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 16:06:49 »
Idézet
Azok akik igazán rajonganak ezért a filmért és a hozzá kapcsolodó dolgokért joggal várják el, hogy ne valami marhaságot kapjanak, de szerintem nem Arnold alfeléből fúj a passzát szél. Nélküle is, sőt igazából nélküle lehetne készíteni egy jó Terminator filmet, mondom ezt úgy hogy nagyon új vagyok a témában.
Arnold csak egy modell ebben a nagy univerzumban, semmi több.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1430 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 16:09:00 »
Na ugye, akkor mire veri magát a Governator.

beszámolót nem fogok tartani hisz olyan sokan elmesélték már, max kicsit véleményezem  ;)

Jó akkor ne írj beszámolót csak véleményt. :headscratch:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1431 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 16:38:48 »
Idézet
Azok akik igazán rajonganak ezért a filmért és a hozzá kapcsolodó dolgokért joggal várják el, hogy ne valami marhaságot kapjanak, de szerintem nem Arnold alfeléből fúj a passzát szél. Nélküle is, sőt igazából nélküle lehetne készíteni egy jó Terminator filmet, mondom ezt úgy hogy nagyon új vagyok a témában.
Arnold csak egy modell ebben a nagy univerzumban, semmi több.
Ez teljes mértékben igaz, csak mint tudjuk, a fimeket legtöbb esetben nem a rajongók tartják el, és azok akik nincsenek annyira benne a Terminator mítoszban, azoknak a Terminator egyet jelent Arnold Schwarzeneggerrel. A harmadik részt is csak ő mentette meg, nélküle az is hatalmas bukás lett volna, és ezt tudják a készítők, és ezért is tartanak attól, hogy a film még Christian Bale-el sem lesz olyan sikeres, mint ha benne lenne Arnold is.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Augusztus 10. - 16:41:20 írta Sepi »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1432 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 16:58:14 »
Problémák a Batpod-al.

A filmezés egyre technikaibb műfaj: a szakemberek (vágótól a jelmezesig, kaszkadőrtől a főszereplőig) helyett egyre többet bíznak a komputerekre.

Ám vannak problémák, amelyeket a gépek sem tudnak megoldani: és ilyenkor mégiscsak emberre van szükség.

A sötét lovag egyik leglátványosabb harceszköze a rendező, Christopher Nolan által megálmodott rendkívüli motorbicikli-géppuskaállás keverék, amelyet a stáb különleges eszközökért felelős részlege meg is alkotott, ám képtelen volt használhatóvá tenni. Hiába építették újra és újra át, a jármű látványos maradt, de vagy kormányozhatatlan vagy kiegyensúlyozhatatlan vagy szimplán mozgásképtelen volt – a rendező viszont nem akart engedni abból, hogy nagyon dögösen kell kinéznie.

Mégis volt megoldás. Úgy hívják: Jean-Pierre Goy. Foglalkozása: kaszkadőr. Amikor a mérnökök, technikusok és látványtervezők feladták a reményt; végül hívták őt, és kiderült: a Bat Pod meglovagolható – csak nagyon jól kell tudni hozzá motorozni. A sötét lovag ördögi choppere így teljes díszében szerepelhet a filmben és a saját extraszéles kerekein száguld. Akár a sorozatgyártása is elkezdődhetne – csak éppen jelenleg egyetlen ember van a világon, aki motorozni tud rajta.


pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1433 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 17:04:28 »
Én mondtam hogy gáz az a batpod! :D
Idézet
Ez teljes mértékben igaz, csak mint tudjuk, a fimeket legtöbb esetben nem a rajongók tartják el, és azok akik nincsenek annyira benne a Terminator mítoszban, azoknak a Terminator egyet jelent Arnold Schwarzeneggerrel. A harmadik részt is csak ő mentette meg, nélküle az is hatalmas bukás lett volna, és ezt tudják a készítők, és ezért is tartanak attól, hogy a film még Christian Bale-el sem lesz olyan sikeres, mint ha benne lenne Arnold is.
Hát nem kell ehhez nagyon benne lenni...aki figyelt egy kisit is a 3 film latt, annka egyből nyilvánvaló, hogy arnie csak egy modell.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1434 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 17:11:29 »
Az eddig is nyilvánvaló volt, hogy Arnie csak egy modell, ezt már az első résznél le lehetett vágni. De tudod milyen finnyások az amerikai nézők.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1435 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 17:16:45 »
De a III. John Connor miatt mégse verik annyira magukat vagy tévednék?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1436 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 17:18:33 »
De a második miatt igenis verték. Igazából a szerepre ismét csak Edward Furlongot szerették volna a készítők, aki már a második részben is játszotta, csak a drogproblémái és a rengeteg botránya miatt mégsem őt választották.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1437 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 17:24:46 »
Visszakanyarodva picit a TDK-hoz












Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1438 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 17:30:36 »
Juhuhúú, remélem ilyen figurákat nállunk is lehet majd kapni hamarosan  :D beújítanék egyet  8)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Idei képregényfilmek
« Válasz #1439 Dátum: 2008. Augusztus 10. - 17:32:54 »
Ez nem figura hanem promóciós anyag C. Bale-ről amit anno megküldtek a mozis magazinoknak.