Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 345977 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #460 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 14:03:32 »
Nem is. Ceruza volt. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #461 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 17:08:10 »
pepo, azért ne feledd, hogy az eredeti Jokerről is annyi a biztos, hogy egy vegyi baleset miatt néz ki úgy, ahogy, egyébként semmi sem biztos nála, eddig volt vagy háromféle eredettörténete, és mindegyik valószínűsége ugyanakkora.
Akkor a Hush visszatértt sem lehet 100-nak venni? Mert ott más is belebeszélt. :headscratch:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #462 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 17:15:43 »
Az volt talán  aharmadik, a "tragikus eredet". Egyébként mintha azt a szálat sose vitték volna tovább.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #463 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 17:21:39 »
Jó, a folytatást nem olvastam. És gondoltam ez az igazi, ha így bizonygatja már más is, de ha Méregcsókból és Balu egyik kijelentéséből indulok ki, akkor inkább hiszek neked. ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #464 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 19:44:39 »
Én Alan Moore eredettörténetét fogadom el.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #465 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 21:14:07 »
Én is eljutottam végre a Sötét lovag megnézéséig. Nagyon tetszett. Jó sztori, nyers és brutális. A színészek nagyok voltak benne. Talán még Bale volt a "leggyengébb" alakítás terén. Mind TwoFace mind Alfred mind Lucius nagyon nagy volt. Persze a csúcs Heath volt. Mi lesz így Jokerrel ?  :(

A felhőkarcolórol lezuhanás erősen sántított... de gyakorlatilag ez az egyetlen kis malőrje a filmnek. Azt meg kibírjuk

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #466 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 21:40:06 »
Mi lesz így Jokerrel ?  :(
Megmondom őszintén, hogy örülök, hogy a sors úgy hozta, hogy nem lesz megint Joker a folytatásban. Persze nem örülök Heath halálának, nehogy azt gondoljátok, de Joker mégegyszer nem volna jó. Nagyon rátelepedne a filmre, és ami már nagyon sok filmben tapasztalható volt, az első rész rendkívül jó gonoszának a folytatásban való visszatérése sokkal rosszabbra sikeredett. Erre talán a legjobb példa a Mátrix Smith ügynöke. Szóval nagyon remélem, hogy nem akarnak semmi Joker utánzatot belerakni a folytatásba. Egyszer jó volt, de én nem kérek belőle mégegyszer. Csak csökkentené az értékét, ha belevennék megint, főleg ha már Heath nem tudja eljátszani.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #467 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 22:23:02 »
Nem tudom, a stáblistát megvártátok-e, de a Madárijesztőnek megint ugyanaz volt kiírva, pedig a maszk le se került róla. Lehetséges, hogy ezért visszahívták ugyanazt a színészt?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #468 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 22:25:17 »
Vagy csak a hangot adta hozzá, akkor is őt írják hozzá. De gondolom a színésznek sem okozott gondot egy jelenetért visszamenni. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #469 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 22:29:49 »
Nem biztos, hisz angol színész.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #470 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 22:58:49 »
Akárcsak Michael Caine.  ;) De azért mert angol színész, még nem zárja ki, hogy nem amerikában él.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #471 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 23:13:23 »
Nem tudom, a stáblistát megvártátok-e, de a Madárijesztőnek megint ugyanaz volt kiírva, pedig a maszk le se került róla. Lehetséges, hogy ezért visszahívták ugyanazt a színészt?

He ? Lekerült. Ott ült maszk nélkül a BatTeam közepén és valami olyasmit mondott hogy szerinte szüksége lenne Batmannek egy kivizsgálásra. Szal volt kb 1 vagy 2 db kemény mondata.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #472 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 23:14:35 »
Kaine: pedig lekerült Madárijesztőről a maszk, miután Batman legyőzte és megkötözte, ugyanaz a színész játszotta.
Amúgy szerintem se lesz baj, ha a következő részben nem lesz Joker, hadd mutatkozzanak be újabb nagy Batman-ellenségek. :) De az biztos hogy nálam Joker az eddigi legjobb szuperhős-ellenség az összes képregényfilmet tekintve. ;D Ledger zseniálisat alakított.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #473 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 23:16:40 »
Ledger zseniálisat alakított.

Jó volt az alakítása nagyon de nagyon sokat köszönhet a forgatókönyvírónak...

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #474 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 23:43:45 »
Igen, a forgatókönyv is nagyon jó volt. Kiváncsi vagyok fog-e Oscar díjat nyerni a film, ha igen akkor hányat. :D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #475 Dátum: 2008. Szeptember 02. - 23:53:08 »
Oké, már emlékszem, hogy feltűnt a feje. :)
Nekem még mindig Célpont viszi a  pálmát szuperbűnöző téren. :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #476 Dátum: 2008. Szeptember 03. - 00:22:18 »
Jó volt ő is, nálam az volt a csúcspont tőle, ahogy kinyírta az anyókát a repülőgépen. :lol: :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #477 Dátum: 2008. Szeptember 03. - 07:41:29 »
Célpont ? Uhh. Lehet csak én nem olvastam nagyon képregényt DD-től de nekem bána volt az a karakter.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #478 Dátum: 2008. Szeptember 03. - 08:14:26 »
Nagyon rátelepedne a filmre, és ami már nagyon sok filmben tapasztalható volt, az első rész rendkívül jó gonoszának a folytatásban való visszatérése sokkal rosszabbra sikeredett. Erre talán a legjobb példa a Mátrix Smith ügynöke.
Vagy hogy a témánál maradjunk, szerintem a Dark Knightba totál felesleges volt beletenni a Madárijesztőt.
Nekem még mindig Célpont viszi a  pálmát szuperbűnöző téren. :)
Hát, amikor a motoron állva szorja az áldást, azt nehéz kiverni a fejemből.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #479 Dátum: 2008. Szeptember 03. - 09:54:41 »
Én néznék még ebből a Jokerből... ;) Csak attól tartok, hogy már mindent beleadtak ebbe, úgy meg nincs értelme. Másik színésszel meg főleg nem.

Célpont ? Uhh. Lehet csak én nem olvastam nagyon képregényt DD-től de nekem bána volt az a karakter.
Nekem Colin Farell nem tetszett benne. A karakter jó lett volna, de Colin ciki volt... :roll:l