Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 344927 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Régi képregényfilmek
« Dátum: 2007. Június 27. - 21:11:34 »
Nosztalgia.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Július 29. - 18:53:56 írta Sepi »

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1 Dátum: 2007. Július 29. - 18:58:40 »
Még nem láttam de most került a kezembe egy képregényfilmszerűség (2004-es tehát elvileg régi ;D) a címe "Man Thing  Valami Van Odalent", ez elvileg a Marvel Mocsárlénye lenne? :headscratch:

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

beigli69

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 66
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #3 Dátum: 2007. Július 29. - 19:09:59 »
 ;D ez az köszi !!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #4 Dátum: 2007. Július 29. - 19:19:47 »
Jaaa...régen várva-vártam, hogy lássam, mert Swamp Thingre emlékeztem. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #5 Dátum: 2007. Július 29. - 19:42:14 »
Úgy fél éve megvettem 990-ért, megnéztem, aztán eladtam a börzén 500-ért. Egyszer meg lehet nézni, de semmi különös.

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #6 Dátum: 2007. Augusztus 08. - 09:28:54 »
Ha valaki meg akarja nézni, szombaton 22:00 Viasat 3.
(Még jó, hogy beszéltünk róla :D)
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #7 Dátum: 2007. Augusztus 12. - 00:44:35 »
Megnéztem (illetve csak félig-meddig figyeltem oda), hát egy B-kategóriás horrorfilm volt kábé. De azért a szörny nem nézett ki rosszul. :D
Viszont ha már régi képregényfilmek, nemrég megnéztem az Amerika Kapitány filmet, amit a börzén vettem, eléggé B-kategóriás egyszer nézhető cucc volt az is. (De még mindig sokkal jobb volt annál a régi F4 filmnél, azt csak félig bírtam megnézni.) Ráadásul narrátoros volt, nagyon durva, ugyanaz a férfihang volt mindenkinél, nuku átéléssel, simán felolvasta a szövegeket kb. És elég magyartalanul fogalmaztak sok helyen, pl a címfelirat alatt ezt a szöveget mondták: "Az Amerikai Kapitány című filmet bemutatjuk". :lol: 

(Egyébként belenéztem a régi börzékről és külföldi képregényboltokról készült videókba is, látszik mennyire kinőtte magát a börze a kezdetek óta. :D A külföldi képregényboltok meg nagyon durvák, elképesztő mi mindent lehetett ott már kapni több mint tíz évvel ezelőtt is! :o)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #8 Dátum: 2007. Augusztus 12. - 11:22:14 »
Én a Kap filmet angolul néztem meg, de öregem a Vörös Koponya mi kaki lett benne.
A félelem nélküli

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #9 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 14:00:21 »
Egy amerikai közvéleménykutató cég megszavaztatta, kik Hollywood legszexibb szuperhősei.

Superman és társai szinte biztos befutónak számítanak, ami a bevételeket illeti. Ha pedig még jól is mutatnak a vásznon, még több pénz csordogál a kasszába. Nem csoda hát, hogy a producerek próbálják megnyerni maguknak a leghódítóbb sztárokat.
Vajon mi olyan vonzó ezekben a teremtményekben? A közvéleménykutató cég szóvivője a következőképp nyilatkozik az okokról: "A tökéletes test, a természetfeletti képességek, és a testheztapadó ruci kombinációja rengeteg ember számára vonzó."
De lássuk csak, kik a fantáziavilág legfessebbjei! A férfiaknál Wolverine, azaz Hugh Jackman lett a befutó, a szavazatok 24 százalékával. A karakternek akkora sikere volt az X-Men trilógiában, hogy saját film is készül kalandjaiból. A férfi hősöknél a "futottak még kategóriában" található Pókember alias Tobey Maguire, Batman alias Christian Bale.
Nagy meglepetésre felkerült az ötös listára a titánnak nem igazán nevezhető Nicholas Cage is, a Szellemlovas megformálójaként. Superman, alias Brandon Routh a lista végén kullog, ennek talán ciki szerkója az oka. A kezeslábasra felhúzott bugyi ugyanis nem igazán menő!
Lássuk a hölgyeket is! Igazán nem okozott meglepetést a női nyertes személye. A befutó ugyanis Hollywood aktuális szexbombája, Jessica Alba, a Fantasztikus Négyes Susan Stormja, a láthatatlan lány lett. Õt követi Jennifer Garner (Elektra a Daredevilből), Halle Berry (Macskanő), és Alicia Silverstone Batgirlként került fel a listása.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #10 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 21:23:33 »
Nem is értem miért nem mernek belenyúlni Supi szerelésébe. Ok hogy klasszikus de meg lehetne kockáztatni mondjuk egy frankó fekete-ezüst szerelést. Ja és a gatyát hagyjuk  :hehe:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #11 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 21:30:08 »
Próbáltak már váltani, de nála sem maradt sokáig. Pókinál is csak a fekete maradt meg egy rövidke ideig, mindig viszatértek a klasszikus szereléshez, pedig az is inkább egy pizsama... :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #12 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 16:05:09 »
Hát én nem tudom elhinni, hogy van, kai szerint NEM gáz ez a Supi ruha... :hehe:

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #13 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 16:53:12 »
Ha haladni akarnának a korral egy tangába bújtatnák szupit  :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #14 Dátum: 2007. Szeptember 17. - 22:55:35 »
Megtaláltam egy régi képet, amit még talán elsőként tettem ki a spidertomra annak idején.  :spidey:

http://spidertom.tlof.hu/kep/xgirls.gif

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #15 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 07:13:32 »
Jól néz ki. :D

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #16 Dátum: 2007. Szeptember 18. - 19:33:19 »
Nyam-nyam.
A félelem nélküli

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #17 Dátum: 2007. Szeptember 28. - 22:12:53 »
Sepi, nem akarsz feltenni olyan galériát is, ahol képregényfilmes lányok vannak? Csinálhatnál Elektra galériát Jennifer Garnerrel, X-eset Halle Berryvel, Famke Jansennel, Anna Paquinnal, Rebbeca Romijnnal, stb.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #18 Dátum: 2007. Szeptember 28. - 22:31:29 »
Hű, Halle Berry galéria, de jó volna... :oh:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #19 Dátum: 2007. Szeptember 28. - 22:35:03 »
Nem rossz ötlet, nem tartom kizártnak. :D