Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 344920 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #980 Dátum: 2009. Augusztus 28. - 22:06:03 »
de igenis próbálják meg visszaadni a képregényes hangulatot a filmekben, a fontosabb karakterek legyenek ugyanolyan jók mint a képregényben.
Na, akkor itt jön a 100 forintos kérdés: hány Macskanő képregényt olvastál eddig?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #981 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 00:48:30 »
Konkrét Macskanő képregényt egyet se, inkább néhány Batman sztoriból és a rajzfilmekből ismerem őt, de mivel ti írtátok hogy semmi köze a képregényhez a filmnek... ;D Egyébként nekem alapból nem tetszett a film, nem azért, mert nincs köze a képregényhez. (Ha nagy Macskanő fan lennék, akkor valszeg sírva fakadtam volna a filmtől...) Inkább általánosságban mondtam, hogy ha egy képregényfilmnek nincs semmi köze a képregényhez, akkor az kaki is szokott lenni...
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #982 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 08:38:33 »
Akkor félreértetted. Arra céloztunk, hogy a karakternek nincs sok köze az eredeti Macskanőhöz, de amúgy hasonló történetei vannak neki a képregényekben is.  ;) Tehát azért annyira nem rugaszkodtak el a képregényektől, csak egy másik nőből csináltak Macskanőt. De gondolhatod, ha nem tetszett volna ez a DC-nek, akkor nem adta volna a nevét a filmhez.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #983 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 11:26:13 »
Jaa, így már értem. De ezek szerint a képregénysztorik is ilyen gyengusok, mint a filmbeli történet? :roll: Nem hiszem el, hogy nem tudtak volna valami normálisabb történetet keríteni a filmnek...
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #984 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 11:30:29 »
Szerintem ez nem olyan meglepő.
Egy ilyen karakterr elsősorban csak ilyen űberfeminista sztorikat szoktak összehozni. Amik elsősorban mind arról szólnak, hogy két szuper csajszi bunyó közben összedörgöli a XXL-es melleit.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #985 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 11:32:00 »
Jaa, így már értem. De ezek szerint a képregénysztorik is ilyen gyengusok, mint a filmbeli történet? :roll: Nem hiszem el, hogy nem tudtak volna valami normálisabb történetet keríteni a filmnek...
Jaa, így már értem. De ezek szerint a képregénysztorik is ilyen gyengusok, mint a filmbeli történet? :roll: Nem hiszem el, hogy nem tudtak volna valami normálisabb történetet keríteni a filmnek...

Biztos tudtak volna, csak abban vagy Batmannek, vagy egy másik ismertebb DC bűnözőnek is szerepelnie kellett volna, nem pedig az ezeréves Sharon Stone-nak.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #986 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 11:35:02 »
És ezért lesz űber-fos a Venom film is...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #987 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 11:38:56 »
Egyszerűen totál értelmetlenség elkészíteni. Negatív karaktert nem csinálhatnak belőle a filmen, mert akkor embereket kellene gyilkolásznia, vagy egy hősnek keresztbe tenni, de ezt nem fogják bevállalni a Sony-nál, ha meg hősi figurát kreálnak akkor ugyanúgy megette a fene mint a képregényben, mert egy tízcentis fogsorral vigyorgó, az egész lényéből a gonoszságot sugárzó lény ne akarjon már szuperhős lenni.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #988 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 11:44:52 »
Egyetértek.
Emlékszem a Venom szellemeinek egy jelenetére. Valaki azt mondja Venomnak, meg a bandának megvetően "Ti ilyen szuperhősök vagytok mi?", hát én ott felsírtam a röhögéstől. Találkoznék egy 200 kilós nyálcsorgató szörnyeteggel, megy egy lángoló koponyájú szelíd motorossal, mellette egy figurával, akinek lóg ki a bagó a szájából, a kezében meg egy sörétes puska, biztosan az lenne az első gondolatom, hogy ezek szuperhősök... :lol:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #989 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 11:48:57 »
Pontosan.  :lol:
Tartok attól, hogy esetleg a Licence to kill témájára akarnak majd alapozni valamit.  :-\

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #990 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 12:16:21 »
Amik elsősorban mind arról szólnak, hogy két szuper csajszi bunyó közben összedörgöli a XXL-es melleit.
Ja, ezért bukott a film, mert Halle és Sharon nem dörgölték össze. :lol:

Tartok attól, hogy esetleg a Licence to kill témájára akarnak majd alapozni valamit.  :-\
Ez mit jelent, Venomból valami titkos kormányügynököt csinálnának?
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #991 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 12:19:17 »
Ahogy mondod. Egy három részből álló minisorozat volt még 97-ben

Akkor fordultam el végleg a karaktertől amikor elolvastam ezt a hülyeséget.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #992 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 13:58:18 »
Idézet
De ezek szerint a képregénysztorik is ilyen gyengusok, mint a filmbeli történet?
Igen, tényleg látszik, hogy nem olvastál soha. Amúgy a DC-nál három egymást követő évben a legjobb minőségű sorozatnak kiáltották ki.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #993 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 14:09:43 »
Akkor fordultam el végleg a karaktertől amikor elolvastam ezt a hülyeséget.
Akkor valószinüleg én azért rajongok még mindig Venomért, mert az ilyen baromságokat kihagytam az életemből.
Nekem amúgy már a Lethal protector is elég volt ahhoz, hogy többet ne akarjak Venom hösködik jellegű képregényeket olvasni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #994 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 14:11:10 »
tg: Rég lehetett. :D Amiket az elmúlt 1-2 évben olvastam, a Birds of Prey szó szerint köröket ver rá.
Ben: én végigolvastam a Venom miniket, de nagyon gyengék voltak tényleg. Még a nagy esélyes, a Démanós is rossz volt. Egyedül a Bűnölő volt jó, de az meg miatta.  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #995 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 14:14:23 »
Arra gondolsz amelyikben Ann Weying átváltozott She-Venommá? Igen az tényleg nem a fő karakter miatt volt olvasható.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #996 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 14:17:10 »
És még csak nem is Ann miatt. Az ál-Bűnölő volt benne nagyon jó. Azért is honosítottam annak idején ezt a részt.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #997 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 14:19:13 »
Közben előkerestem a polcomról, az öt részes Sinner takes all.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #998 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 14:26:37 »
Amúgy a DC-nál három egymást követő évben a legjobb minőségű sorozatnak kiáltották ki.
Ezek még a film előtt jelentek meg? Mert akkor úgy látszik, a film készítői pont ezeket a részeket nem olvasták. :hehe:

Ben: ez a borító már önmagában paródiának hat... :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #999 Dátum: 2009. Augusztus 29. - 14:38:32 »
Így volt ez az első Hulk filmmel kapcsolatban is.  :D