Szerző Téma: Régi képregényfilmek  (Megtekintve 344955 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1280 Dátum: 2010. április 10. - 15:15:06 »
1. Szerintem igen
2.Akkor jó nézd meg.
 :D :D :D :D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1281 Dátum: 2010. április 10. - 15:16:45 »
Srácok ezt már rég meg akartam kérdezni. A Hancock filmben tényleg feltűnik egy Transformer vagy nem ?  :headscratch:

Én sem láttam. Még a háttérben plakáton sem vagy ilyesmi módon. Jó film a Hancock. Az első film amiben tetszett, hogy a film műfaja megváltozik a végére. Mert az elején ugye vígjáték és a trailerek is ezt mutatták, a vége viszont már dráma. Vígjátékoknál szokott ez hiba lenni, hogy a végére romantik nyáladzás lesz belőle, mint pl az Ünneprontók ünnepe Vince Vaughnal.

Összevont üzenet ideje: 2010. április 10. - 15:19:04
1. Szerintem igen
2.Akkor jó nézd meg.
 :D :D :D :D

1. Tényleg képregény adaptáció?
2. Te láttál benne transformert?
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 10. - 15:19:04 írta VTomi »

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1282 Dátum: 2010. április 10. - 15:21:22 »
Hancock amikor az utcán verekszik a csajjal , jönnek a tornádók ott a bal oldalon feláll egy transformers és átszalad az úton. :brow:

Összevont üzenet ideje: [time]2010. április 10. - 15:23:09[/time]
Feladat adott , tessék megkeresni. :D
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 10. - 15:23:26 írta venom75 »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1283 Dátum: 2010. április 10. - 15:24:08 »
Én sem láttam. Még a háttérben plakáton sem vagy ilyesmi módon. Jó film a Hancock. Az első film amiben tetszett, hogy a film műfaja megváltozik a végére. Mert az elején ugye vígjáték és a trailerek is ezt mutatták, a vége viszont már dráma. Vígjátékoknál szokott ez hiba lenni, hogy a végére romantik nyáladzás lesz belőle, mint pl az Ünneprontók ünnepe Vince Vaughnal.
Csak a Hancock-al van egy nagy baj. A végén, mivel vígjáték, a film főhősei nem azt a tanulságot vonják, le, ami igazán illene hozzá.
Az abszolút jó lezárása a történetnek az eggyütt meghalás lenne, de ezt ügye nem süthetik el egy családi pop-corn moziban.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1284 Dátum: 2010. április 10. - 15:27:08 »
Hancock amikor az utcán verekszik a csajjal , jönnek a tornádók ott a bal oldalon feláll egy transformers és átszalad az úton. :brow:

Összevont üzenet ideje: [time]2010. április 10. - 15:23:09[/time]
Feladat adott , tessék megkeresni. :D

Minek érdezted, ha tudod, hogy ott van egy robot?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1285 Dátum: 2010. április 10. - 15:28:11 »
Feladat adott , tessék megkeresni. :D
Done ;)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1286 Dátum: 2010. április 10. - 15:31:22 »
Mero gyorsabb volt :)
Miért lenne ez transformer?

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1287 Dátum: 2010. április 10. - 15:32:00 »
Mert több szem többet lát illetve lehet , hogy nem is robot hanem valami más volt.Csak biztos szerettem volna lenni benne.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1288 Dátum: 2010. április 10. - 15:35:00 »
Azt nem látni, hogy feláll, csak azt, hogy valami magas átmegy ott. Az meg már örök rejtély, hogy mi is az.
És nem képregényfilm.  ;) Készült belőle egy egyrészes rövid képregény, de az kifejezetten a filmhez készült, és nem fordítva.  ;)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1289 Dátum: 2010. április 10. - 15:36:26 »
Mert több szem többet lát illetve lehet , hogy nem is robot hanem valami más volt.Csak biztos szerettem volna lenni benne.

Ja értem. Az biztos, hogy nem egy óriási statiszta gondolom. És az is, hogy utólag lett odatéve. Ha rejtett poén akkor sztem úgy lenne értelme, ha az valami ismert figura mint pl Transformers (de szerintem nem robot). Annak úgy nem sok értelmét lárom, hogy ott van egy rejtett izé.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1290 Dátum: 2010. április 10. - 15:40:57 »
Miért? A Star Trekben is R2D2 szerepeltetése sem volt nagyon szem elé rakva, csak ha kikockázza az ember, akkor látja.  ;)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1291 Dátum: 2010. április 10. - 15:43:45 »
Miért? A Star Trekben is R2D2 szerepeltetése sem volt nagyon szem elé rakva, csak ha kikockázza az ember, akkor látja.  ;)

Lehet, hogy nem érted amit írtam.

R2D2 egy ismert figura, így vicces, hogy elrejtették a filmben. De ez a Hancockban csak egy "izé" ezért nem látom értelmét.
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 10. - 15:50:59 írta VTomi »

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1292 Dátum: 2010. április 10. - 15:56:54 »
Egy San Francisco-ban élő Superman rajongó készített egy CGI videót, amellyel Christopher Reeve előtt tiszteleg.
Most néztem meg ezt a videót, tényleg nagyon jó.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1293 Dátum: 2010. április 10. - 19:49:10 »
Én sem láttam benne, csak sok kocsi törni benne. lehet egyik lenni szegény autobot?

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1294 Dátum: 2010. április 10. - 19:53:31 »
Igen, nekem is az tetszett nagyon a Hancockban, ahogy átment drámába. És nem az, HOGY átment drámába, hanem AHOGY átment drámába.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1295 Dátum: 2010. április 10. - 21:18:43 »
Én moziban láttam először és nagyon tetszett azok a nagyon közeli képek, ahogy szinte belemászott a színész arcába a kamera és váltogatta a fókuszt olyan kis távolságok közt mint pl az keze és az arca amikor a régi holmiját nézegeti Hancock. Érdekes módon ez dvd-n már egyáltalán nem jött át.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1296 Dátum: 2010. április 11. - 10:46:47 »
Moziban minden hatásosabb, mert nincsenek körülötted zavaró tényezők. Mondjuk nem mindig. Múltkor pont beült mellénk egy banda hülye gyerek. Voltak vagy 10 évesek és az előzetesek alatt végig " baszdmeg versenyt " játszottak. A filmre lehalkultak, de volt egy - két kirohanásuk azért.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1297 Dátum: 2010. április 27. - 15:57:14 »
Azt hittem, hogy az Alien vs Ninjas után nagyobb agymenést már nem lehet kitalálni tévedtem. Egy kis dominikai filmstúdió, az Idic Entertainment fittyet hányva az olyan apróságokra, mint szerzői és terjesztési jogok, 2007-ben elkészített egy egész estés G.I Joe filmet, amely a War Machine alcímet kapta. Moziban nem vetítették, de a DVD eladásokból szépen kaszáltak. Annyira, hogy folytatás is készült Snake Eyes karakterére fókuszálva, a Ninja Warpath, sőt kiadták saját képregényüket is Bring the Pain címmel. Arról nincs hír, hogy a Hasbro milyen ellenlépéseket tett, de sokan (elsősorban a külföldi G.I Joe fanok) ezt a két alkotást jobbnak tartják mint a Rise of the Cobra-t.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1298 Dátum: 2010. április 27. - 16:28:40 »
Miért, mit tehetne? Ha nem Joe-knak és Kobráknak hívják őket, semmit se tehetnek. A csuklyás alakot, a nindzsákat és a katonai szerkóban feszítő bögyös vörösöket vagy a szemüveges rosszlányokat nem lehet levédeni, és a kinézetük se olyan egyéni, mint egy Marvel-szuperhősnek, hogy jogvédetté lehessen tenni. Ha nem a védjegyzett neveket használják, akkor semit se tehetnek ellenük. Sőt, bizonyos szempontból még azt is lehet, mert azt, hogy Kobra mint szervezetnév, nem lehet levédetni fiktív csoportra, maximum védjegyként címre.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Régi képregényfilmek
« Válasz #1299 Dátum: 2010. április 27. - 16:30:18 »
Az Asylum filmjei után ez egyértelmű.