Szerző Téma: (Nem képregény) filmek  (Megtekintve 950657 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #40 Dátum: 2007. Július 10. - 20:26:18 »
Még emlékszem, hogy az első film amit moziban néztem, az a Smaragd Románca (Michael Douglas, Kathleen Turner) volt. Egyébként mi volt annak a mozifilmnek a címe, amit ennyiszer megnéztél?
Azt én is láttam párszor moziban, nagyon jó film volt.  :D Az Éretlenek.
A kertmozikat nagyon bírtam, főleg, mert sokszor a margitszigetiben hetekkel előbb játszottak új filmeket, mint máshol.

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #41 Dátum: 2007. Július 11. - 10:39:35 »
Gyerekek! Ma ejfeltol lesz az uj Potter Movie!!! Nem mintha nagyszam lenne, csak en holnap reggel elutazom Becsbe (most Pesten vagyok), es gondoltam ha mar itt vagyok akkor megnezem. Jon velem valaki??? Westend, sajna szinkronos

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #42 Dátum: 2007. Július 11. - 11:14:30 »
Van itt Potter kedvelő egyáltalán? :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #43 Dátum: 2007. Július 11. - 11:26:31 »
Nekem tetszettek a konyvek (habar a filmek csak atlagosak), nyitottnak kell lenni mindenfelere.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #44 Dátum: 2007. Július 11. - 13:32:53 »
A könyvek állatira jók, de a filmeket nagyon elszúrták. :roll: az 1-2 még jó volt, de a 3. már csak egy montázs volt a látványosabb jelenetekből, mindennemű kohézió nélkül, a 4. meg egyszerűen röhejes.

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #45 Dátum: 2007. Július 11. - 13:51:21 »
Én a könyveket nem olvastam, de a filmet eddig mind láttam, és nekem éppenhogy az első kettő volt az, ami NEM FILM, hanem csak a könyv jeleneteinek(?) egymás mellé rakodása. Túl erőltetett lett. Már az első 10 perc után unatkozni kezdtem. (Talán a Trója volt még ilyen, hogy az első öt perc után már azt vártuk tesómmal, hogy mikor lesz már vége)

Ezzel szemben a 3 már sokkal inkább filmesebb lett, azaz nem hagyom ott a filmet már az elején. Colombus nem igazán jött be az első két résznél.
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #46 Dátum: 2007. Július 11. - 15:32:02 »
Nekem az 5os konyv jott be a legjobban, szoval tuti megnezem a filmet is. Szoval aki jon ma este szoljon!!! Mert eddig ugy nez ki egyedul megyek.

molzo

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 127
    • CHRONOPOLIS
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #47 Dátum: 2007. Július 11. - 21:43:28 »
Eszembe jutott, gondoltam beírom ide, talán még képregényes érintettségű is a dolog. Nem tudom ki látta a Die Hard 4.0-t, szóval szerepel benne Kevin Smith is! Hát eléggé elhízott, ezt meg is említik a filmben. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #48 Dátum: 2007. Július 11. - 21:55:27 »
Tényleg??  ;D Bejut mindenhová az a pali!  ;D Na kíváncsi leszek rá!  :D

Harry Potterre én kíváncsi leszek. Az első részt szerfelett gyerekesnek találtam (az is volt), a második már nem annyira, de még az is, a harmadik a dementorok miatt már tetszett, a negyedik viszont egy nagy rakás meleg gőzölgő kupac volt. Mintha nem is teljes film lett volna, csak egy csatajelenete. De én nem olvastam egyik könyvet se belőle.  ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #49 Dátum: 2007. Július 11. - 22:03:12 »
Nem tudom ki látta a Die Hard 4.0-t, szóval szerepel benne Kevin Smith is! Hát eléggé elhízott, ezt meg is említik a filmben. ;D
Akkor jól láttam az előzetesben. Néztem is, hogy hasonlít rá, de nem voltam biztos benne.

molzo

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 127
    • CHRONOPOLIS
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #50 Dátum: 2007. Július 11. - 22:20:36 »
Egy dilis hekkert alakít aki a billentyűzetével alszik. De azért jók a jelenetei.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #51 Dátum: 2007. Július 11. - 22:47:43 »
Csípem azt a palit, nagyon jó fej tud lenni.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #52 Dátum: 2007. Július 17. - 11:06:35 »
Kaine, köszi az ismertetést a régi mozikról.  jó volt olvasni, hogy régen milyenek voltak a mozik.

Harry Potterből én csak az első részt láttam. Szerintem unalmas volt. A többi rész meg már nem is érdekel(t).

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #53 Dátum: 2007. Július 17. - 12:21:48 »
Harry Potterből én csak az első részt láttam. Szerintem unalmas volt.

Nem is nézni kell, hanem olvasni. ;) Viccet félretéve, a könyvek tényleg jók, míg a filmek már kevésbé.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #54 Dátum: 2007. Július 17. - 12:35:13 »
Van egyáltalán olyan, aminél jobb volt a film, mint a könyv? :D

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #55 Dátum: 2007. Július 17. - 12:46:12 »
Van! Csak most nem jut eszembe:D De vannak olyan filmek amik az alapötletet egy könyvből vették és csináltak egy király filmet, míg a könyv nem is futott be. De szerintem is jók a Potter könyvek, azért én várom, hogy az utolsó kijöjjön, el is olvasom. A félvér herceget 1 nap alatt elolvastam ami nekem rekord volt, igaz egész napom ráment és kb 1 órát mozogtam összesen.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #56 Dátum: 2007. Július 17. - 12:57:45 »
Én utoljára a Jurassic Park könyvvel voltam így. Reggel el kezdtem olvasni és úgy este 7 körül már gondoltam, hogy fel kellene kellni az ágyból és enni valamit. Addigra már csak 20 oldal maradt hátra a könyvből. :D

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #57 Dátum: 2007. Július 17. - 13:35:13 »
Én a kötelezőkkel voltam így. Vasárnap dél körül elkezdtem olvasni, aztán hétfő 10 körül befejeztem a harmadikat is. Aztán nekiálltam összeírni a referátumot, amit 13kor kellett előadnom olyan 45 percben. (Utána általában olyat mondtak, hogy látszik, hogy sokat foglalkoztam a témával, meg hasonlók. :roll:)

Amit önszántamból olvastam el gyorsan az talán a JP2 volt.
És van olyan, aminél jobb a film mint a könyv, csak most nem ugrik be. De majd leírom.(ha nem történne meg, akkor nincs ;D)
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #58 Dátum: 2007. Július 17. - 13:45:28 »
Van olyan, eszembe jutott! :D H. G. Wellstől az Időgép egy iszonyú unalmas könyv volt nekem, de a belőle készített film (az újabb, 2000 körüli) az nagyon jó volt! De valszleg azért is, mert szinte semmi köze nem volt a könyvhöz. ;D

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #59 Dátum: 2007. Július 17. - 13:50:08 »
Nekem is: A keresztapa
Bár a könyvet még nem olvastam, a filmet pedig még fiatalabban láttam, De ezt azért úgy emlegetik mint film. És csak utána olvassák el a könyvet is. (legalábbis szerintem)
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney