Szerző Téma: (Nem képregény) filmek  (Megtekintve 950667 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #520 Dátum: 2008. Május 02. - 13:30:43 »
jajj ben, figyelj már oda, én ezt a trailert már nagyon régen belinkeltem! (HAHAHA!)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #521 Dátum: 2008. Május 02. - 14:20:45 »
Én csak azt nem értem, ha Hancock láthatóan bivaylerős, repól, és sebehetetlen, hogy-hogy be tud rúgni?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #522 Dátum: 2008. Május 03. - 12:24:24 »
Wesley Snipes hamarosan börtönbe kerül adócsalás miatt, de még talán addig sikerül befejezni ezt a horror-westernt.
Amant (Snipes) elátkozták, mindenki akit megölt visszatér a halálból. A filmet 2009-ben mutatják be dvd-n.




Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #523 Dátum: 2008. Május 07. - 22:18:27 »
Boll bá' nagyon örül, Michael Bay elfogadta a kihívást, így kiáll Boll ellen egy boxmeccsre. Szerintem Bay leveri, mint vak a poharat, de izgatottan várom a mérkőzést. Remélem adják élőben valahol majd.

"Michael Bay elkezdhetsz edzeni és legyünk őszinték, úgy a harmadik vagy a negyedik menet környékén véged lesz"

http://www.gametrailers.com/player/usermovies/211346.html

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #524 Dátum: 2008. Május 07. - 23:18:02 »
Bay is lealacsonyodik a szintjére...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #525 Dátum: 2008. Május 08. - 00:07:00 »
Ja, de ha mégis megveri, legalább onnantól nem lesz mit mondania Bollnak.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #526 Dátum: 2008. Május 08. - 00:38:46 »
De szerintem ki fog kapni. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #527 Dátum: 2008. Május 08. - 11:26:20 »
Azért fura. Én biztos elküldtem volna Bollt a francba, az, hogy boxol még nem jelenti, hogy jó rendező. ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #528 Dátum: 2008. Május 08. - 21:41:45 »
Ássunk Uwe „Megrendezném a Warcraft filmet” Boll lelkének a mélyére.
Németországban volt egy olyan adózási törvény,ami azt mondta ki, hogy aki egy filmbe invesztál, az a filmköltségekeit leírhatja az adójából, addig, amíg az nem termel profitot. Sőt erre még hitelt is felvehetnek, amit megintcsak le lehet írni az adóból. Tehát amíg egy film veszteséges, addig ők tulajdonképpen csak nyernek. Uwe Boll ezt használta ki. Hogy miért csak ő, nem tudom, de ha utánanéz valaki, rengeteg film készül német támogatással, pl Stallone filmjeit egy időben németek finanszírozták. Adták neki a 20 millát, ő örült, még akkor is ha bukott.
Uwe Boll büszke ember, nagy az egója. Szentül meg van győződve arról, hogy ő rohadt jó filmeket tesz le az asztalra. Az nem zavarja, hogy bukik egy filmje, simán másra keni: a marketingre, arra, hogy nem egy nagyobb stúdió dobta piacra a filmjét, a kritikusokra, vagy a nézőkre akár. És ment tovább, belevágott új alkotásba. A fennt említett német törvény megszüntetésével nem állították meg véglegesen, mivel új filmeken töri a fejét.
Boll nem foglalkozott mindig azzal, hogy számítógépes játékokat heréljen ki, forgatott ő normális filmeket is. A 9 áldozat (Heart of America) szerintem egy nézhető film volt. Ezután az alkotás után tekintett el a játékipar felé.
Uwe Boll eddigi filmjei szó szerint kritikán alulian szarok, még pedig nem az én véleményem szerint, mert egy szintnél azért én sem adom alább, hanem az internetező emberek szerint akik az IMDB adatbázisa alapján a következő módon értékelték az eddigi filmjeit egy 0-tól 10-ig terjedő skálán.
Heart of America (2003) = 4.1 pont (1100 szavazat alapján)
House of the Dead (2003) = 2.0 pont (15000 szavazat alapján)
Alone in the Dark (2005) = 2.2 pont (18000 szavazat alapján)
BloodRayne (2005) = 2.6 pont (14000 szavazat alapján)
In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale (2007) = 3.8 pont (10000 szavazat alapján)
Seed (2007) = 2.1 pont (1000 szavazat alapján)
BloodRayne II: Deliverance (2007) = 2.5 pont (3000 szavazat alapján)
A Seednek amit rendezett egyébként van egy díja: 2007 New York City Horror Film Festival Best Special Effects díj
A jövőben is egészen elfoglalt lesz a direktor Úr.

A következő filmek várhatóak tőle:
Bloodrayne 3
FarCry-30 millás a költségvetése
Legacy of Cain (Istenem hát már ezt se hagyja békén :o)
Tunnel Rats
Zombie Massacre
Sabotage 1943
Az Alone in the Dark második része is jön, de csak producer lesz, rendezők :Michael Roesch és Peter Scheerer. Szintén csak producer lesz a They Wait horrornál is.
A House of the Deadnek készült második része, Boll nélkül. Tipikus olyan kaki, hogy már jó kategória.
Kijelentette egyszer, hogy a Warcraft filmet is megrendezné. Milliók keze szorult ökölbe ennek hallatán. Ez már gyalázat lenne. De kinézem, hogy amolyan kisköltségvetésű ellenfilm gyanánt megrendezni.
Uwe Boll tehát nem állt le, jönnek tőle filmek dögivel. Tör előre, mint egy bika. Boll helyett Bullnak kéne hívni. Ki állítja meg? Annyi őrült van a világon és egyik sem találta meg még Õt. Talán azért mert Boll is egy közülük  ;D
Ezek után joggal merülhet fel a kérdés, hogy ki az a barom állat, aki megbízza, hogy egy újabb filmet készítsen, amikor minden eddigi filmje megbukott? Az IMDB tanulsága szerint nem más, mint az Boll Kino Beteiligungs GmbH & Co. társaság. Ami már be is rendelte nem más mint maga Uwe rendezésében a Blood Rayne 3-t, a FarCry-t, illetve a neve alapján „sikergyanús” Zombie Massacre-t, ami egy Wii játékkonzolra készült zombis lövöldözős játék alapján készült borzalom lesz várhatóan 2010-ben. Csak bírjuk kivárni! ;D
Mindezek ellenére Uwe egy szeretnivaló emberke a maga feltűnési viszketegségével, amivel megpróbál mozilátogatókat csalni a legújabb Postal című filmjének vetítésére. Ezt támasztja alá a legújabb vírus videójában elhangzó ajánlata is, miszerint a Boxmeccsre - ahol valószínűleg Michael Bay péppé veri a Germán búráját - 10 Postal mozijegyet felmutatva bárki ingyen bemehet nézőnek. :drying: ;D
Az összeállítást számos külföldi Boll-t fikázó és Istenítő oldal alapján állítottam össze, remélem amit Boll leközelebb sikerre vihet, az a saját temetése. Garantált a kasszasiker. ;D





Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #529 Dátum: 2008. Május 09. - 10:25:18 »
A Legacy of Kaint hagyja csak békén, különben a barátommal együtt tökönrúgjuk. >:(

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #530 Dátum: 2008. Május 11. - 10:05:52 »
mégegy DB kép


Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #531 Dátum: 2008. Május 11. - 11:21:12 »
Ez még mindig elég gázosan néz ki. :roll:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #532 Dátum: 2008. Május 13. - 09:01:12 »
A Legacy of Kaint hagyja csak békén, különben a barátommal együtt tökönrúgjuk. >:(
Az a gáz, hogy akárki csinálna Legacy of Kain filmet, én kételkednék benne, méghozzá nem kicsit, mert valamit, aminek nincsen egyetlen emberi főszereplője sem, én inkább animációs filmként tudnék elképzelni. De így hogy Boll akarja csinálni, így már nincsen bennem semmi kétely, mert ő úgyse fog azon agyalni, hogy akárki is szerepeljen a játék főszereplői közül...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #533 Dátum: 2008. Május 13. - 15:15:06 »
Nincs már hét Boll hír nélkül.  ;D Legutóbb a Warcraft filmet szerette volna elkészíteni, de elutasították. Na de nem csügged a jó öreg, a szemét a GTA-ra vetette.

“Grand Theft Auto would be super interesting for me, and I think I would actually be the right guy to do it, because my movies are all bloody and violent and I don’t have a problem with action scenes. But look, they will go, in the end, with a Michael Bay or a Brett Ratner, and it will be a PG-13 movie made for $150 million. I think it would be better to make a $30 million, very hard, brutal movie without compromising, but I’m not optimistic.”

Azaz röviden szerinte ő maga lenne a legmegfelelőbb személy arra, hogy elkészítse a GTA filmet. A filmjei elég véresek és erőszakosak, sőt még az akció jelenetekkel se volt baja soha. Michael Bay 150 millióból készítené el a filmet, ő pedig 30-ból kihozná.

A GTA megfilmesítéséről már pletyiztek pár hete, akkor Eminemet emlegették a főszerepre. Szerintem Boll-t elhajtják a játék közeléből is, a GTA 4-ből egy hét alatt 6 milliót adtak el, 500 millió dollárt hozott így. A sok millió rajongó nyílván inkább kocsiba pattan és elüti Bollt, ha még egyszer szóba hozza a témát. ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #534 Dátum: 2008. Május 13. - 15:17:57 »
Csak Boll azt felejti el, hogy amíg Bay megcsinálja 150 millából a filmet, az tuti kasszasiker lesz és hoz a konyhára 300-400 millát, addig ő megcsinálja 30-ból, az egész film egy rakás kaki és jó ha a gyártási költséget visszahozza.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #535 Dátum: 2008. Május 13. - 16:46:46 »
No comment. :drying:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kakarotto

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 492
  • May Néni Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #536 Dátum: 2008. Május 13. - 17:06:02 »
Jajj ez a Boll annyira vicces néha. Aztán meg biztos kihívja egy Box-meccsre a GTA-s embereket ha elutasítják és besértődik. Remélem is hogy kihívja őket és 1-2 brutál fekete gengsztergyerek elfogadja a kihívást.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #537 Dátum: 2008. Május 13. - 20:18:24 »
Hogy mit akar csinálni!? :wolverine: De jól olvaso, hogy Bay vagy Ratner PG-13-as filmet csinálna belőle? Na nehogy már!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #538 Dátum: 2008. Május 13. - 22:27:17 »
Kihívja őket autóversenyre.  ;D Egy dolog azért nem mindegy, és ezért ezt a cuccot nem fogja megkapni. A Silent Hill film is azért húzódott olyan sokáig, mert a Konami egyszerűen nem akarta eladni a jogot. A SH egy nagyon sikeres sorozat volt már akkor is, és ha egy rossz filmet készítenek ezen a címen, az hosszútávon nagy buktát jelent a Konaminak, hisz rontja a sorozat renoméját. Úgyhogy kétlem, hogy bármilyen jól befuttatott és menő játéknak megkapná a jogait Boll úrfi.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #539 Dátum: 2008. Május 14. - 09:38:38 »
Mégis megkapta a LOK-ot, pedig az (volt) az Eidos egyik legsikeresebb címe (persze csak a Tomb Raider után), mindig ettől féltem, hogy Boll valami olyasmi közelébe kerűl, amit én is szeretek.