Szerző Téma: (Nem képregény) filmek  (Megtekintve 950642 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #720 Dátum: 2008. Június 09. - 21:08:17 »
Én a mélypontot Jay köcsi piros csizmijénél határoztam meg magamban. ;D

Gordin

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 63
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #721 Dátum: 2008. Június 12. - 20:31:46 »
Hát úgy, hogy neked edidg nem tűnt fel, hogy Arnold modelljét sorozatban gyártják... :roll:

Mondta ő maga is, bár nekem az első pillanatban logikus volt, amikor láttam a 2-t, hoyg ez tuti egy másik gép, nem az első részes. Meg ugye ott van a T2 korabeli trailere amikor  agyárat muatják, és sorozatban jönnek ki az Arnie-k.  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #722 Dátum: 2008. Június 12. - 20:38:07 »
Van egy olyan érzésém, hogy muszáj leszek megnézni végre a Terminator, Alien és Predator filmeket.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #723 Dátum: 2008. Június 12. - 20:38:50 »
N..Nem...Nem láttad???
Mégegyszer megkérdezem: NEM LÁTTAD???? :ohmy: :ohmy:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #724 Dátum: 2008. Június 12. - 20:39:51 »
én még csak az AVP2 nem láttam az milyen volt pepo??? :headscratch:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #725 Dátum: 2008. Június 12. - 20:49:08 »
N..Nem...Nem láttad???
Mégegyszer megkérdezem: NEM LÁTTAD???? :ohmy: :ohmy:

Hát eddig valahogy nem jutottam odáig. Swarczit amúgy sem bírom, az Alien első részét félig láttam de valahogy nem kötött le így a többibe se kezdtem bele. Megvan mindegyik rész eredetiben DVD-n (T123, A1234, AVP 12), de nem tudnék épkézláb magyarázatot adni miért nem néztem még meg őket.

Gordin

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 63
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #726 Dátum: 2008. Június 12. - 20:54:14 »
Hát eddig valahogy nem jutottam odáig. Swarczit amúgy sem bírom, az Alien első részét félig láttam de valahogy nem kötött le így a többibe se kezdtem bele. Megvan mindegyik rész eredetiben DVD-n (T123, A1234, AVP 12), de nem tudnék épkézláb magyarázatot adni miért nem néztem még meg őket.

Ez tényleg üt, sztem erre senki nem tudna épkézláb magyarázatot adni. Eredetiben megvetted őket és nem érdekeltek??? Beszarok, nem viccelek...
Én néha azt sem tudom megvenni ami érdekel, hát még ami nem. Mert az még oké lenne, hogy tegnap töltöttem le őket, de igazából leszarom, de így?? ....

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #727 Dátum: 2008. Június 12. - 20:57:38 »
N..Nem...Nem láttad???
Mégegyszer megkérdezem: NEM LÁTTAD???? :ohmy: :ohmy:
Én sem láttam őket. ;D Most az Egy makulátlan elme örök ragyogását szeretném megnézni.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #728 Dátum: 2008. Június 12. - 21:03:50 »
Hát eddig valahogy nem jutottam odáig. Swarczit amúgy sem bírom, az Alien első részét félig láttam de valahogy nem kötött le így a többibe se kezdtem bele. Megvan mindegyik rész eredetiben DVD-n (T123, A1234, AVP 12), de nem tudnék épkézláb magyarázatot adni miért nem néztem még meg őket.

Ez tényleg üt, sztem erre senki nem tudna épkézláb magyarázatot adni. Eredetiben megvetted őket és nem érdekeltek??? Beszarok, nem viccelek...
Én néha azt sem tudom megvenni ami érdekel, hát még ami nem. Mert az még oké lenne, hogy tegnap töltöttem le őket, de igazából leszarom, de így?? ....

Hohó, mondtam én egy szóval is hogy én vettem őket. Speciel az Alien quadrológiát egy rádiós játékon nyertem, a Terminator és az AVP filmeket pedig ajándékba kaptam.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #729 Dátum: 2008. Június 12. - 22:02:40 »
Elsőre én is dobtam egy hátast, hogy megvannka eredetiben, de egyiket s eláttad. Jó már neked, nekem 10 rugómba került a Quadrology...szlhattál volna, hogy neked van és nem érdekel és nekem adhattad volna. :D
A többit is kaptad...nem semmi.
Mi bajod van Arnie-val? Példakép lehetne az az ember.
Idézet
Én sem láttam őket. Vigyorog Most az Egy makulátlan elme örök ragyogását szeretném megnézni.
áá, d ehogy tudtok így élni? Hihetetlen. Mégha nem is érdekel egyik témája sem, de mivel nagyon ismert filmek stb, már csakazért is megnézem....
Idézet
én még csak az AVP2 nem láttam az milyen volt pepo???
Kb olyna borzalmas, mint az avp.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #730 Dátum: 2008. Június 13. - 09:29:09 »
Ezen én is hátast dobtam. :D Gyerekkoromban nekem annyira alapfilm volt a T1-2, mint mondjuk a Tom&Jerry. Meg sem fordult a fejemben, hogy pont te nem láttad. :D
Az Alieneket meg én sem láttam, de szimplán azért, mert nem érdekel, számomra egy szörnyfilm. Persze lehet, hogy nem, de nekem ez jött le. Meg az alienek olyan gusztustalanok, hogy egy pillantás után már nem is vagyok rájuk kíváncsi.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #731 Dátum: 2008. Június 13. - 09:38:30 »
Az egészre az tudnám mondani, hogy ízlések és pofonok... mint korábban is írtam nem tudnám megmagyarázni, hogy a filmtörténelem eme gyöngyszemei miért maradtak ki eddig amúgy is túlzsúfolt életemből, de a következő Marvel Klubbig pótolom a hiányt, és megnézem őket. Arnie pedig tényleg példakép lehet, hogy egy falusi csenevész kisfiúból mára amerika egyik legszebb és legtüzesebb államának kormányzója lett, de a filmjei nem rázták fel GYP-s világomat. Sajnálom. Tegnap megvettem a Mystery Man-t, ha gondoljátok valamelyik Klub-on megnézhetjük.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #732 Dátum: 2008. Június 13. - 14:04:15 »
Én valahogy a Stallone Arnie meccsben mindig az utóbbi mellett tettem le a voksomat. :D
Idézet
Az Alieneket meg én sem láttam, de szimplán azért, mert nem érdekel, számomra egy szörnyfilm. Persze lehet, hogy nem, de nekem ez jött le. Meg az alienek olyan gusztustalanok, hogy egy pillantás után már nem is vagyok rájuk kíváncsi.
Ó pedig olyna gyönyörűek! Magaska, karcsúak, gyorsan, és nyáláksak. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #733 Dátum: 2008. Június 13. - 14:08:42 »
Szerintem ezek alapfilmek, kötelezővé kéne tenni az iskolában esküszöm ;D.
Amúgy nekem is volt egy osztálytársam, aki nem nézte meg az Alieneket, azonta belenézett, és ugyanolyan volt az összes, erre kérdeztem tőle, melyik film az, aminek belenéz mindegyik részébe, és nem ugyanazt látja? de nem tudott válasziolni.
Amúgy z Alienek valóban szimpla szörnyfilmek, nincsen ebben semmi szégyenleni való.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #734 Dátum: 2008. Június 13. - 14:22:02 »
Persze, de a szörny benne a legeredetibb, amit valaha is kitaláltak, és a legfélelmetesebb ami létezhet. Tökéletes gyilkosok, nincs jobb szó rá. És amikor az első készült, Ridley óriásit húzott vele, mert ilyen lassú lefolyású, sötét iszonyú parázós szörnyfilm nem nagyon volt addig, főleg sci-fivel vegyítve. Utána meg Cameron is nagyot húzott, hogy egy akció sci-fivé avatta a dolgot, de mégis nagyon félelmetes volt az egész.
Utánuk jött Fincher, nekem a 3. rész tetszik a legkevésbé, valami furcsa irányba vitte el az egészet, és a 4. rész, aminke borzalmas a vége a Newbornnal, de addig egy tök jó szörnyfilm.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #735 Dátum: 2008. Június 13. - 15:36:26 »
Akkor csak úgy érthetem meg, mitől para egy szörnyfilm ha megnézem? ;D Eddig nekem inkább az agyra ható horrorok tetszettek.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #736 Dátum: 2008. Június 13. - 15:43:30 »
Nekem is, a trancsírozós módi nem fogott meg sosem, talán azért is fodom bírni az orvosit. ;)

Hát ha most néznéd meg, már tuti nem paráznál tőle...túl sokat hallottad mrá, a szörnyet is mindenhol láthattad stb. De ha akkor nézted volna moziban! :D
Ez olyan mint a Star Wars, hgy amikor készült nagyon-nagy durranás volt, az Alien is páratlan volt a maga műfajában addig.
Én először a 2. részt láttam és abban is voltak kegyetlen izgalmas jelenetek, emlékszem volt egy mit inkább áttekertem mindig, mert nem bírtam végigizgulni. Meg nekem a szörnyek nagyon tetszenek, azért is szeretem nagyon a filmeket.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #737 Dátum: 2008. Június 13. - 15:47:54 »
Na igen, ma már nem lenne ugyanaz a hangulat. :) Amiket meg most csinálnak, azok annyira bénák, hogy inkább a közelükbe sem megyek.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #738 Dátum: 2008. Június 13. - 16:55:07 »
Legyen nektek karácsony meg gyereknap. ;D




kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #739 Dátum: 2008. Június 13. - 17:31:10 »
A másodiknál tökre látszott, hogy gumiálarcot vett el a síremlékről.  :surp:  :D De különben is, hátulról olyan volt, mint egy rasztahajú valaki, mint mondjuk... a Zanzibár gitárosa.  :D