Szerző Téma: (Nem képregény) filmek  (Megtekintve 950644 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #900 Dátum: 2008. Július 15. - 20:53:18 »
A Sillent Hill - t még nem láttam. A játékkal sem játszottam még.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #901 Dátum: 2008. Július 15. - 20:57:10 »
Nem vagy vele egyedül.  :-[

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #902 Dátum: 2008. Július 15. - 21:12:34 »
Még ráérsz vele néhány évig.  ;)
Ben, te már nyomhatod, vannak benne "szakmai" részek is.  ;D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #903 Dátum: 2008. Július 15. - 21:16:53 »
Konkrétan  ???  Vagy olyan piszok vagy hogy végig kell játszanom és meg kell néznem a filmet hogy rájöjjek?  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #904 Dátum: 2008. Július 15. - 21:21:15 »
Ja, nem, a játékra gondoltam.  ;) Mindjárt töltök fel neked a játék topikba képet.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #905 Dátum: 2008. Július 15. - 21:23:13 »
Köszi... azt hiszem.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #906 Dátum: 2008. Július 16. - 08:03:21 »
Látta már valaki a Mad Mission című honkongi filmeket? Srácok nézzétek meg mert eldobjátok az agyatok. :lol:

http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/2008061615245301.jpg
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/2008061615245302.jpg

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #907 Dátum: 2008. Július 16. - 10:48:03 »
Akit esetleg még nem ért volna el a Trophic Thunder szele, annak röviden elmondanám, hogy a film egy filmforgatásról szól. Egy rendező összetoborozza a stábot hogy háborús fimet forgasson amolyan Rambo stílusút a dzsungelben, aztán a producerek megvonják tőle a pénzt, de a rendező annyira meg akarja csinálni, hogy a főszereplőket és a stábot tudtukon kívül egy valós háborús helyzetbe dobja az amazonas kietlen őserdejében. Amiről a színészek és a stáb azt gondolja, hogy improvizáció és a forgatás része, az véresen komoly és az életükre megy. De ne gondoljon senki vérgőzős akciófilmre, bár abban sem lesz hiány, ez az idei év legjobb vígjátéka, bár volt már hasonló stílusbeli próbálkozás Steve Martin és Eddie Murphy szereplésével.
Mivel a TT-ben színészek játszanak színészeket, közülük először ismerjétek meg Tugg Speedman életét és munkásságát.  ;D

http://www.tuggspeedman.com/
http://www.simplejackmovie.com/
http://www.scorchermovie.com/

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #908 Dátum: 2008. Július 16. - 14:24:03 »
A Sillent Hill - t még nem láttam. A játékkal sem játszottam még.
Még ráérsz vele néhány évig.  ;)
A filmet majd megszeretném nézni, de igazad van, én még túl fiatal vagyok hozzá. A játékot viszont nem szeretném kipróbálni.


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #909 Dátum: 2008. Július 16. - 14:48:22 »
Én láttam a Mad Missiont régebben, de túlzott ökörségnek tűnt, nem annyira jött be...

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #910 Dátum: 2008. Július 16. - 15:59:28 »
Újabb Outlander trailer egyenesen a vikingektől



A szörny csapat újra feláll

1987-ben készült a Monster Squad horror-vígjáték, Hollywood úgy érzi itt az ideje annak, hogy ebből is készítsen egy feldolgozást. Rob Cohen (xXx, Koponyák) lesz a producer, ő egyébként az eredeti filmnél is ezt a posztot töltötte be.

A '87-es filmet Fred Dekker rendezte, és olyan szörnyeket sorakoztatott fel benne, mint Frankenstein és Dracula. Stan Winston készítette az akkori speciális effekteket a filmhez.Az akkori film története: "Dracula és szövetségesei, Frankenstein teremtménye, a fekete lagúna szörnye és a múmia világuralomra készülnek. Ehhez csak egy amulettet kell elpusztítaniuk, ami csupán százévente egyszer sebezhető. Útjukban csak egy csapat kisfiú áll, akik Van Helsing naplójával felszerelkezve próbálják megállítani a rémeket."

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #911 Dátum: 2008. Július 16. - 17:13:29 »
Bazi jó az a sárkány izé  8) köszi Ben, pöpec volt

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #912 Dátum: 2008. Július 16. - 21:15:57 »
Nana, Seagal-t nem bántjuk! Tud ő nevetni is, nézzétek meg a Törvényre törvében! :nezze:
Ez az Outlander még mindig nagyon tetszik. :)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #913 Dátum: 2008. Július 17. - 08:02:38 »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #914 Dátum: 2008. Július 17. - 09:47:15 »
Ez most ugye csak vicc? ez a gyerek a kisgömböc című film forgatásáról szökött meg?  :hehe:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #915 Dátum: 2008. Július 17. - 11:20:22 »
Sajnos nem vicc. Ez az elvárható szint Hollywood-tól. :drying: :drying: :drying:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #916 Dátum: 2008. Július 18. - 11:49:53 »
Nem tudom, hova tegyem, talán ide a legmegfelelőbb (Ben, van remény, igaz, csak kicsi és reméljük nem kamu! :D):
Veszélyben a Moziünnep
Az idei nyár nagyon jónak ígérkezik, ez leginkább a filmkínálatnak köszönhető: családi filmek, szórakoztató mozik mutatkoztak be az elmúlt hetekben, s nem lesz ez másképpen augusztusban sem - mondta Lovász Andrea, a mozipiac legnagyobb szereplője, a Palace Cinemas magyarországi hálózatának vezetője.
A hét elején az időjárás miatt is sokan tértek be a multiplexekbe. Összességében azonban az időjárás vagy az évszakok nem befolyásolják jelentősen a látogatottságot - véli Lovász. A közhiedelemmel ellentétben korántsem kell temetni a mozit, a látogatók száma ugyanis ma már kezd beállni egy állandó szintre, ami 11-12 millió nézőt jelent évente - mondta a cégvezető. A mozik egy évtizede hatalmasat fejlődtek, sorra nyíltak a több- termes multiplexek, majd nagyjából öt évvel ezelőtt megindult a nézők számának csökkenése. Különösen a DVD-piac és a filmletöltések szippantották el a nézőket, utóbbi főleg azért, mert már a premierek előtt is hozzáférhetővé válhatott egy-egy alkotás a neten.
A legnagyobb nézőszám-csökkenés 2005-2006-ban következett be, a 2004-es 13,7 milliós évi országos látogatószámhoz képest 2006-ban 11,7 millióra esett az össznézőszám. Az idei első féléves adatok alapján már egyáltalán nem drámai a helyzet: az előző év hasonló időszakához képest négyszázalékos a csökkenés. Ez bizalomra ad okot, a piac valószínűleg mostanra beáll egy állandó látogatószámra. Ez azt is jelenti, hogy az új mozik - például az Arena Plazában és a Sugárban - megjelenésével inkább a nézők eloszlása módosulhat. Nyilván ez a környező mozik látogatottságát befolyásolhatja, de a teljes budapesti piacot érdemben már nem alakítja át.
A Palace Cinemas bevétel-kiegészítésként mozijait bérbe is adja. Összesen száz teremről van szó, kicsikről és nagyokról egyaránt. Ezek közül a MOM Park mozija a legnépszerűbb, de a Lurdy Házban működő komplexum is a kedvelt. A MOM Park különlegesen kialakított mozi, tágas terekkel, amelyek alkalmasak szinte bármilyen rendezvény megszervezésére - mondta Lovász. A legutóbb egy ötnapos pszichiátriai konferenciát tartottak a komplexumban, de akár filmforgatásra, születésnapi partira is ki lehet bérelni. A lehetőségek tárháza gazdag, leánykérő bulit is tartottak már moziban. Ez persze csak kiegészítő lehetőség, alapvetően nem a rendezvények jelentik a hálózat bevételeinek zömét. Az összbevételen belül a rendezvényekből kevesebb mint tíz százalék származik - tudtuk meg Lovásztól.
Valószínűleg az idén is lesz Moziünnep, legalábbis a mozipiac legnagyobb szereplője, a Palace Cinemas nem zárkózik el a megállapodástól. A nézeteltérés abból fakad, hogy "más dimenzióban" gondolkodnak a szervezők és a moziüzemeltetők. Jelenleg ugyanis a Moziünnep arról szól, hogy nagyon olcsón lehet jegyet vásárolni. Ezzel szemben a filmforgalmazó nem az árak lefaragásában látja a fő üzenetet, hanem különleges szolgáltatásokat, extra filmvetítéseket, apróbb ajándékokat biztosítana a nézőknek. Inkább az ünnep üzenetét erősítenénk - mondta Lovász Andrea.
Más forrásból származó értesülések szerint a napokban újra egyeztetnek. Bár már elúszott az eredetileg tervezett augusztus végi (28-31-ei) időpont, a rendezvényt szervező UpperStudio reményei szerint szeptember végén megtarthatják a népszerű kulturális eseményt. Az eddig négyszer megrendezett Moziünnep látogatottsága évről évre emelkedett, tavaly már 555 ezer jegyet adtak el a rendezvénysorozat négy napja alatt: ez az évi látogatószám csaknem öt százaléka.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #917 Dátum: 2008. Július 18. - 11:55:03 »
Nem úgy volt, hogy idén már nem is lesz? Én úgy tudtam. Mindenesetre a magyar mozik nagy xarban vannak.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #918 Dátum: 2008. Július 18. - 12:00:53 »
Igen, úgy volt, de most találtam ezt, és azért írtam zárójelben, hogy van egy minima remény. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #919 Dátum: 2008. Július 18. - 12:02:55 »
Nagyon remélem tényleg összejön. A moziünnep nem attól volt fontos, hogy olcsóbban lehetett mozijegyet vásárolni, persze ez sem elhanyagolható szempont, hanem valahogy jobban összehozta a moziba járókat.