Szerző Téma: (Nem képregény) filmek  (Megtekintve 950731 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1260 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 16:00:51 »
Én azt hittem hárpiák :D by Heros III megüt azt visszarepül a helyére :D bár azok nem feketék hanem punkok és van késük  :lol: :lol:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1261 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 16:16:45 »
Ez a film egyre jobban érdekel. :oh:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1262 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 16:39:33 »
Eléggé nyilvánvaló, hogy ezeket csak akkor fogja látni Max, amikor be van lőve. A filmbuzin volt egy két képkockás hír, mely szerint a hd-s verziós korábbi trailerben látszik, hogy a kis madárkák ott repkednek az ablak előtt, aztán berobban az ablak és hush már nincsenke ott.

Amúgy nagyon is sok köze lesz a játékhoz...már a trailer alapján sok olyan jelenetet lehet felismerni, amit egy az egyben a játékból vettek, nagyon hasonlítanka a helyszínek is.

a trailer meg nagyot üt, nagyon várom már a filmet!
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1263 Dátum: 2008. Augusztus 29. - 16:43:03 »
A játék is tetszett... akkor valószínüleg megnézem a filmet is  ;) ;D

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1264 Dátum: 2008. Augusztus 30. - 14:23:52 »
Miért? Még semmit nem lehet tudni róluk. Egyébként valkűrök akarnak lenni, gondolom. Ha ezek csak Max képzeletében léteznének, vagy esetleg azt szimbolizálnák, mikor a Valkyr körüli banda leszámol valakivel, azzal nekem semmi bajon nem lenne.
Ezt írtam néhány oldallal korábban: mi van, hogyha ezek a lények csak Max képzeletében léteznek? Ezt írtam. ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1265 Dátum: 2008. Augusztus 30. - 14:29:23 »
Mi meg már jópár oldallal korábban kitárgyaltuk ezt. ;)

horjb

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1266 Dátum: 2008. Augusztus 30. - 22:37:25 »
MP trailer: Alakul ez a film, nagyon jól átjön a videojáték hangulata a trailerből, de főleg a zene tetszik... M. Manson nem?
A halalos iramban 4: Úgy gondolom hogy ezt a tuning témát már nem lehet eladni annyira jól mint 2-3 esetleg 4 évvel ezelőtt (lást Need for Speed-ek). De az pozitívum hogy a régi szereplők visszatérnek. Amúgy ennől a sorozatból nekem a 3.rész a favorit, jót tett neki a főszereplő meg a keleti hangulat. :D

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1267 Dátum: 2008. Augusztus 30. - 22:41:54 »
de főleg a zene tetszik... M. Manson nem?
Yep. If I was your vampire.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1268 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 10:02:28 »
Vin Diesel gonosz szeretne lenni   ;D

Pénteken mutatták be a Babylon A.D. filmet, melynek főszereplője Vin Diesel. Ennek kapcsán készítettek egy interjút vele, amelyben elmondta, hogy szivesen játszana egy Marvel filmben valamilyen szupergonoszt. Alább a videó

http://www.mtv.com/overdrive/?vid=269100

Az ötlet nem rossz, szerintem inkább alakítsa pl Skorpiót, minthogy megint Riddick bőrébe bújjon. Gyakorlatilag már csak a Marvel stúdión múlik, hogy felfigyelnek-e Diesel kijelentésére.

A Babylon A.D.-nek már sokan jó előre buktát jósoltak (pénteki eredmény 3 millió dollár) a rendező sem nyilatkozott a filmről túl fényesen. A produkció után Diesel tovább munkálkodna Riddick visszatérésén és még szintén nem adta fel azt a tervét, hogy Hannibál kalandjait filmre vigye. És ne hagyjuk ki a Halálos iramban negyedik részét sem, melyet jövőre mutatnak be.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1269 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 11:27:48 »
http://filmbuzi.hu/archives/2008/08/30/im-vin-diesel-dont-fuck-with-me/
Akkor inkább ezt nézzétek: I1m Vin Diesel don't fuck with me. :lol:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1270 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 16:16:26 »
Nemsokára megérkezik a mozikba Az utazás a Föld középpontja felé. Szerintem totál értelmetlen volt ezt újra megcsinálni.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1271 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 17:50:26 »
Vin Diesel gonosz szeretne lenni ;D
alakítsa pl Skorpiót 
Basszus, ez király ötlet! :oh: Vin tök jó lenne Skorpiónak! :oh: :oh: Ki is van gyúrva hozzá, Riddick után lazán hozna egy ilyen szerepet. ;D El is képzeltem, ahogy komoly ábrázattal, gyilkos tekintettel mondja: "Én a Skorpió vagyok. És a Skorpiónak nincsenek barátai!"  :twisted:

Akkor inkább ezt nézzétek: I1m Vin Diesel don't fuck with me. :lol:
:lol: :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1272 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 17:52:40 »
Nemsokára megérkezik a mozikba Az utazás a Föld középpontja felé. Szerintem totál értelmetlen volt ezt újra megcsinálni.

Hát igen már elág sokszor feldolgozták.... lehet már kicsit unalmas is lesz....
én most a starwars filmre leszek kíváncsi... kicsit gázos ámbár jó hogy a klón háborút dolgozza fel, az egy jó időszak  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1273 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 17:50:04 »
Nem feltétlenül lesz unalmas. Maga a történet jó, a megjelenítésen pedig sok mindent múlht. Nekem a korábbi feldolgozások is tetszettek, kedvelem a Verne történeteket.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1274 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 17:59:03 »
Nekem sincs semmi problémám az alapötlettel sőt! én még [Villifog] os oroszlános rajzfilmet is néztem :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1275 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 18:29:08 »
Egy-két Utazás a Föld középpontja felé feldolgozást láttam régen, nekem pont az alapötlettel volt bajom, egy kicsit sem hihető. (Könyvben nem olvastam, nem tudom az mennyire jó.) Akkor már inkább a Mag című film, az jobban tetszett. :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1276 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 18:33:11 »
Ja öregem "párjanincsium" forever.  :hehe: Meg amikor a geek belefütyül a telefonba és odalöki Harvey Dent-nek hogy ingyen telefonálhat bármeddig külföldre.  :hehe:

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1277 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 19:28:40 »
Uh, a Mag. Na az mekkora sz*r volt, nem értem minek fecceltek abba annyi zsé-t. Még a könyve is megjelent.

A hacker gyereket viszont én nagyon csíptem belőle. Főleg mikor bekopott hozzá az FBI és defibrilátorral kezdte írtani az adatait  :hehe:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1278 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 19:32:47 »
Az egyik legtudománytalanabb tudományos film. Rettentő sablon karakterekkel, mint nép hőse, egoista tudós, zakkant feltaláló, önbizalomhiányos nő. Hülye, áltudományos, teátrális magyarázatok, mintha az ország vezetőinek elég azt mondani, hogy fel fog perzselődni a föld a nap mikrohullámaitól, ehhez feltétlenül el kell égetni egy almát egy dezodorból rögtönzött lángszóróval illusztrációképpen.  De pont ezek miatt annyira xar hogy már jó. ;D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:(Nem képregény) filmek
« Válasz #1279 Dátum: 2008. Augusztus 31. - 20:44:58 »
De pont ezek miatt annyira xar hogy már jó. ;D
Így van. ;D Sok áltudományos marhaság van benne, de a látvány tetszett a filmben. :D 
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.