Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 328102 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #2960 Dátum: 2019. November 04. - 15:10:12 »
Grant Morrisonnál az a gond, hogy kijött a három nagy főfejezetre osztott Batman-eposzából az első fejezet, de az is megvágva. Amíg az emberek nem látják, mire ment ki, tényleg nehéz hova tenni.

wenkman

• Grizzly
  • *
« Válasz #2961 Dátum: 2019. November 04. - 15:36:39 »
Olyan jó a Bagoly történet rajza, hangulata, sztorija, hogy megérdemelné a kötetet... :-)
Kár, hogy abbahagytam a gyűjtést. De most már nem fogom újra felvenni a fonalat...
De a kötet megvásárlásában benne lennék.... :-)

A Grant Morrison éránál folyton azt éreztem, hogy valamiről lemaradtam.
Aztán most h újraolvastam a füzeteket, akkor néztem utána a fekete naplónak, a három szellemnek, a RIP-nek, a zur-en-arrh-nak (mondjuk ez részemről no comment inkább), stb.
Pl. kiderült, hogy a RIP-nek van egy csomó mellékszála más címek alatt... Akkor Le Bossu és társai egy-egy hősnek a "saját" ellenségei.... ilyenek...
Így már érthetőbb minden...

balogh44

• Thanos
« Válasz #2962 Dátum: 2019. November 04. - 20:49:17 »
Olyan jó a Bagoly történet rajza, hangulata, sztorija, hogy megérdemelné a kötetet... :-)
Kár, hogy abbahagytam a gyűjtést. De most már nem fogom újra felvenni a fonalat...
De a kötet megvásárlásában benne lennék.... :-)

A Grant Morrison éránál folyton azt éreztem, hogy valamiről lemaradtam.
Aztán most h újraolvastam a füzeteket, akkor néztem utána a fekete naplónak, a három szellemnek, a RIP-nek, a zur-en-arrh-nak (mondjuk ez részemről no comment inkább), stb.
Pl. kiderült, hogy a RIP-nek van egy csomó mellékszála más címek alatt... Akkor Le Bossu és társai egy-egy hősnek a "saját" ellenségei.... ilyenek...
Így már érthetőbb minden...

Ugye csak trollkodsz? :D Nem gondolhatod komolyan az Eaglemoss mellett.....

wenkman

• Grizzly
  • *
« Válasz #2963 Dátum: 2019. November 04. - 23:58:46 »
"Olyan jó a Bagoly történet rajza, hangulata, sztorija, hogy megérdemelné a kötetet..."

Ez a véleményem teljesen komoly...
De tudatában vagyok természetesen h az eagle már kiadta...

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #2964 Dátum: 2019. November 11. - 22:09:34 »
A jelenlegi Batman-sztorik 20 oldalasak, szóval mostantól elvileg minden számban lesz 2 poszter.