Szerző Téma: Fenegyerek  (Megtekintve 156802 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #220 Dátum: 2015. Augusztus 20. - 19:45:46 »
Az ilyeneket nem szeretem szellőztetni, de ez esetben nem nagy titok, mivel kihagyás nélkül adjuk le a teljes sorozatot.  ;)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Fenegyerek
« Válasz #221 Dátum: 2015. Augusztus 20. - 19:53:37 »
Értem, más: A későbbiekben, van rá esély, hogy kiadásra kerüljön a "Born Again" és a "Guardian Devil" c. sztorik?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #222 Dátum: 2015. Augusztus 20. - 20:18:38 »
A második még nem kizárt.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Fenegyerek
« Válasz #223 Dátum: 2015. Október 19. - 08:16:28 »
Jó volt ez az új dardevil kötet. Dodson rajzai mondjuk sokat rontottak rajta, szerintem, de összességében tetszett.
Tervezed még a folytatását is kiadni Kaine?
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #224 Dátum: 2015. Október 19. - 15:42:00 »
Persze, jövőre jön a következő sztori.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Fenegyerek
« Válasz #225 Dátum: 2015. Október 22. - 11:09:40 »
Én is elkezdtem olvasni.
Az első rajzoló nekem nem igazán jön be. Lustaság fél egészség, tudom, de nekem nagyon furcsa, hogy random tárgyakat háttereket stb. fotóról illeszt be, és még csak nem is rajzolja át.
Dave McKeannél láttam már hasonlót, de mivel ő sokkal inkább egy ilyen festett kollázs stílusban dolgozik, nála ez nem volt zavaró.
A történet viszont nagyon érdekesen alakul eddig.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #226 Dátum: 2015. Október 22. - 12:30:26 »
Pedig talán jobban illett az első rajzoló a sorozatba, mint a második. A sztori pedig nem ereszt le, tartja végig a színvonalat.  :)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Fenegyerek
« Válasz #227 Dátum: 2015. Október 22. - 12:41:47 »
Igen, és ezen a szokásán kívül nincs is semmi gondom a rajzaival.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Fenegyerek
« Válasz #228 Dátum: 2015. Október 22. - 20:54:11 »
MARVEL+ KÜLÖNSZÁM-FENEGYEREK 2015.:

Jó: Tetszett ez a kicsit Petrochelli beütésű szám, kicsit olyan volt mint a mostani TV sorozata. Tetszett az első két történet rajza is, Todd-al ellentétben, nekem tetszik ha minél életszerűbb a megvalósítás, és a számítógépes segítségek használata sem ütközik törvénybe, pláne ha az ízlésesen van tálalva. Külön örültem, hogy Kevin Smith sztorija is említésre került, remélem később nyomtatásban is megcsodálhatjuk majd. ;)
Rossz: Jelzem, Dodsonékkal semmi bajom, ha Pókembert vagy Star Wars-t csinálnak, de Fenegyerekhez szerintem nem illenek a paneljeik.
A borító felső részén, a "különszám" felirat, nem nagyon kivehető első blikkre, talán a későbbiekben, maradhatna állandó piros a betűháttér! ;)
Összegezve: Egy drámai sztori, melyben megismerhettünk egy eddig itthon ismeretlen szuperhőst, és egy minőségileg továbbra is csúcs gerinces különszám, ami mehet a polcra! Várjuk a folytatást! ;)
Értékelésem: 8/10



killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Fenegyerek
« Válasz #229 Dátum: 2015. Október 22. - 21:59:21 »
Tetszett a sztori. Mondjuk nem bírtam várni, és már ledaráltam az egész sort, innen lesz igazán érdekes.

Külön köszönet, hogy gerinces lett! ;)
"Live for nothing or die for something, your call."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Fenegyerek
« Válasz #230 Dátum: 2015. Október 22. - 22:32:13 »
Todd-al ellentétben, nekem tetszik ha minél életszerűbb a megvalósítás, és a számítógépes segítségek használata sem ütközik törvénybe
Ha nem tetszene a realisztikusság, vagy a számítógépes segítség használata, akkor nem digitálisan fotóreferenciák alapján csinálnám a képregényeimet. ;)

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Fenegyerek
« Válasz #231 Dátum: 2015. Október 23. - 07:32:33 »
Nekem is jobban tetszett a füzet első felének a rajza.Az nagyon szép.Ellenben a másik felével.Nem szépek a fejek se,de leginkább a "kétujjas kesztyű" kézfejek a legirritálóbbak.A sztori egyébként szuper.Kétszer is kiolvastam.
Igaz,a címe akár az is lehetett volna,hogy: Matt Murdock kalandjai a bíróságon.  ;D
Azt figyeltétek,hogy a 37. oldal, jobb felső sarkában Reed úgy néz ki,mint Eric Roberts?  :lol:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Fenegyerek
« Válasz #232 Dátum: 2015. Október 23. - 11:23:10 »
Ma vegigolvastam ezt  a tortenetet. Nagyon jo volt. Nekem Dodson rajzai is bejottek, a szinezes egeszen jol hozzaillesztette a masik rajzolo stilusahoz. Habar az tuti hogy Malevhez kepest viszont tok mas.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Fenegyerek
« Válasz #233 Dátum: 2015. Október 24. - 15:21:09 »
Beállok én is a sorba, Gutierrez rajzai nekem is sokkal jobban tetszettek, mint Dodson munkája. (Persze, azért marad Maleev az etalon  :D) A történet meg nagyon jó volt, annak ellenére, hogy tényleg nem volt benne semmi szuperhősködés, "csak" egy tárgyalásról szólt, volt benne tartalom és üzenet. Kellenek az ilyen történetek is, nem csak, ahol a csihi-puhi megy. Gyorsan lecsekkoltam, mert azt hittem valamiért, hogy már nincs sok hátra a Bendis-Maleev Fenegyerekből, de megnyugodtam van még anyag. :D  Tűkön ülve várom a következő kötetet! :)

Kaine: ha már Bendis és Maleev.. (nyugi, most nem a Holdlovagot fogom felhozni  ;D). Most, hogy túl vagyunk a Titkos Invázión, a kettejük 7 részes Spider-Woman történetére van esély? Vagy az nem sikerült olyan jól?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #234 Dátum: 2015. Október 24. - 16:32:07 »
De, szerintem nagyon jó volt, de én elfogult vagyok a Póknővel kapcsolatban. :) Ha talgabyt kérdezed, akkor gyalázatosan rossz volt.  :spidey:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Fenegyerek
« Válasz #235 Dátum: 2015. Október 24. - 19:16:14 »
Nem csak szerintem, ha a normál ongoing még Bendis fénykorában is kemény hét hónapig tartott, mielőtt tizenpárezres eladással elkaszálták és úgy tettek később, mintha meg se történt volna. (Pont, mint a Lunáékkal közösen készített eredettörténeténél.)

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Fenegyerek
« Válasz #236 Dátum: 2015. Október 24. - 20:29:46 »
Akkor mindenképp meg kell néznem, ha ennyire különbözik a véleményetek!  :D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Fenegyerek
« Válasz #237 Dátum: 2015. November 03. - 14:43:02 »
Elolvastam tegnap a legutóbbi 2 Fenegyerek kötetet. Ez... valami rohadt jó! Annyira olvastatta magát, egyszerűen nem tudtam letenni. A legújabb kötet egyébként különösen tetszett, nagyon szeretem a bírósági krimiket/drámákat, így ezt különösen élveztem. :)  Nagyon szépen köszönöm, hogy megjelenhettek ezek a Fenegyerek-történetek magyarul, s ezáltal megismerhettem! :kingpin: Egy nagy baj viszont van a sorozattal: túl ritkán jelenik meg! ;D
A rajzoló témához: Ebből a sorozatból nekem is Maleev tetszik a legjobban, ő tudta leginkább ezt a darkos hangulatot megteremteni számomra. Utána Gutierrez, s csak utána Dodson, az ő munkái valahogy sosem voltak a kedvenceim.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #238 Dátum: 2015. November 03. - 21:40:24 »
Bár jövőre még nem fog sikerülni, de utána be fog figyelni az évi két kötet is.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Fenegyerek
« Válasz #239 Dátum: 2015. November 05. - 09:03:22 »
Bár jövőre még nem fog sikerülni, de utána be fog figyelni az évi két kötet is.

Remek hírnek tűnik :). Csak az a kérdés, hogy ugyanennyi különszám lesz, csak abból 2 Fenegyerek, vagy lesz egy plusz különszám?