Szerző Téma: Fenegyerek  (Megtekintve 156539 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Fenegyerek
« Válasz #240 Dátum: 2015. November 05. - 09:28:26 »
Bár jövőre még nem fog sikerülni, de utána be fog figyelni az évi két kötet is.

Remek!!!  :dd:
"Live for nothing or die for something, your call."

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Fenegyerek
« Válasz #241 Dátum: 2015. November 05. - 23:00:36 »
Bár jövőre még nem fog sikerülni, de utána be fog figyelni az évi két kötet is.

Remek hírnek tűnik :). Csak az a kérdés, hogy ugyanennyi különszám lesz, csak abból 2 Fenegyerek, vagy lesz egy plusz különszám?

Ez engem is érdekelne. Esetleg ilyen jól haladna a különszámok megjelenésének sűrítése, 2-3 éven belül akár minden újságos terjesztésben megjelenő kiadvány gyakorlatilag így minden hónapban friss számmal jelentkezhetne, még változatosabbá téve ezt az amúgy is igen színes kínálatot.  ;D  :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #242 Dátum: 2015. November 05. - 23:25:16 »
Ugyanennyi lesz. Ennél több megjelenés már nemigen lesz. Legalábbis ezekben a formátumokban...

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Fenegyerek
« Válasz #243 Dátum: 2015. November 06. - 11:01:46 »
Ugyanennyi lesz. Ennél több megjelenés már nemigen lesz. Legalábbis ezekben a formátumokban...

Hmm.. kíváncsi lennék mit értesz "ezen formátumok" alatt :). Amúgy nagyon bejön a Fenegyerek, viszont ez lehet a változatosság rovására menne. Főleg, hogy múltkor mondtad, hogy a Marvel a sima M+ sorozatban is a hosszabb sztorikat erőlteti.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #244 Dátum: 2015. November 06. - 13:41:03 »
Igen, azért kell óvatosan bánni a hosszú sorozatokkal. Emiatt nem indult el a Pókember 2099 sem.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Fenegyerek
« Válasz #245 Dátum: 2015. November 20. - 17:54:13 »
No, kiolvastam mindhárom Fenegyereket :).

Azért ez nem semmi, hogy ilyen képregény sikeres tud lenni, amiben a szuperhős alig pár oldalon szerepel csak :). Pedig alapból nem vagyok oda az ilyen gengszteres, vagy bírósági tárgyalásos drámákért, de ezek a sztorik zseniálisak.

A megrajzolás is nagyon illik a sztorihoz az első két kötetben. Bár vannak részek főleg színezések, meg árnyékolások, amik nem tetszettek, de összességében talán az eddigi legjobb rajzoló, akinek a képregényeit olvastam. A legtöbb rajzoló a karakterek arcának egyhangúságán, meg a nem túl jól ábrázolt arckifejezéseken bukik el, de itt minden remekül érzékeltetve van. Főleg a J.J.Jamison-os oldalak. Szinte hallottam, ahogy gúnyolódik olyan jól voltak megrajzolva a mimikák :).

A második rajzoló is igen tehetséges. Bár volt pár furcsa megoldás, de az is inkább kreatív volt, mint rossz. Egyedül az utolsó rajzoló volt valami szörnyű. Ezt mégis hogy gondolták? A legdurvább és legdrámaibb részbe ilyen komolytalan pontszemeket, meg komédiába illő alakokat rajzolni :S.

Remélem ő nem lesz többet. Ezt leszámítva tökéletes sorozat. Azt lehet előre tudni, hogy meddig lesz kiadva? Mármint ha 2017-ben duplán fog érkezni, akkor  még hány évig olvashatjuk Fenegyerek kalandjait :)?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Fenegyerek
« Válasz #246 Dátum: 2015. November 20. - 19:37:07 »
Nem ő, hanem ők! Egy házaspárról van szó, Terry és Rachel Dodson-ról! ;)

Amúgy ha olvastad a Kingpin régebbi Pókember köteteit, találkozhattál már a rajzaikkal. De tény és való, Fenegyerekhez egyszerűen nem illenek a rajzaik.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #247 Dátum: 2015. November 20. - 22:26:07 »
Azért ez nem semmi, hogy ilyen képregény sikeres tud lenni, amiben a szuperhős alig pár oldalon szerepel csak :). Pedig alapból nem vagyok oda az ilyen gengszteres, vagy bírósági tárgyalásos drámákért, de ezek a sztorik zseniálisak.
Ugyanígy van velem is.
Idézet
Egyedül az utolsó rajzoló volt valami szörnyű. Ezt mégis hogy gondolták? A legdurvább és legdrámaibb részbe ilyen komolytalan pontszemeket, meg komédiába illő alakokat rajzolni :S.
Nagyon jó rajzoló Dodson, csak ehhez a történethez nagyon nem illettek a képei. A Holtak között, Végső harc és a Fekete Macska különszámot is mind ő rajzolta.
Idézet
Remélem ő nem lesz többet.
Ha jól emlékszem, akkor senki sem lesz többet, végig Maleev marad innentől.
Idézet
Ezt leszámítva tökéletes sorozat. Azt lehet előre tudni, hogy meddig lesz kiadva? Mármint ha 2017-ben duplán fog érkezni, akkor  még hány évig olvashatjuk Fenegyerek kalandjait :)?
5 évig írta Bendis, vagyis 60 számot. Még bőven van belőle.  :)

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Fenegyerek
« Válasz #248 Dátum: 2015. November 21. - 08:51:54 »
60 szám?Na ez jól hangzik.Tetszik Bendis stílusa.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Fenegyerek
« Válasz #249 Dátum: 2015. November 21. - 09:48:02 »
Én is úgy értettem, hogy azok a rajzok nem illenek ide. A Pókember kötetek rajzai tetszettek.

Ha visszatér az eredeti rajzoló és végig marad, akkor annak csak örülök :).

Most nézem, hogy még hátra van 9 sztorija :). Ezeken kívül van még egy 6 részes Elektra sztorija, valamint a Ninja és az End of Days. Ezek viszont gondolom már nem lesznek.

Blue S

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 134
Re:Fenegyerek
« Válasz #250 Dátum: 2015. November 25. - 13:37:36 »
Az új kötet csak újságosnál kapható vagy a Libri és Líra boltokban is?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #251 Dátum: 2015. November 25. - 15:00:04 »
Csak újságosnál.

Blue S

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 134
Re:Fenegyerek
« Válasz #252 Dátum: 2015. November 25. - 21:09:00 »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Fenegyerek
« Válasz #253 Dátum: 2015. November 28. - 13:18:19 »
Hú! Állati volt ez a Fenegyerek különszám! :o Nagyon jól felépített sztori, pedig nagyjából nulla akció van benne, mégis baromi izgalmas. Lesz folytatása, hogy végül a közmédia, a társadalom hogy reagált a kölyök vallomására? Ez a 8 részes Kevin Smith-féle MK: Daredevil ki lesz majd adva különszámként?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Fenegyerek
« Válasz #254 Dátum: 2015. November 28. - 18:49:38 »
Ez jó kérdés, mintha korábban én is megkérdeztem volna, és azt mondta Kaine, hogy elképzelhető majd a későbbiekben. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #255 Dátum: 2015. November 28. - 20:01:13 »
Nincs folytatása, itt véget ért a sztori.
Egyszer majd, ha ezzel végeztünk. Nem olyan jó, mint a jelenlegi.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #256 Dátum: 2016. Február 06. - 14:34:41 »
Idén is az őszi Börzére jön a Fenegyerek folytatása. Ezúttal egy 5 részes sztori jön, természetesen gerinces kiadványban. A rajzoló újra Alex Maleev lesz.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Fenegyerek
« Válasz #257 Dátum: 2016. Október 04. - 19:00:55 »
A 2016-os kiadvány kb. mikor kerülhet ki az újságárusokhoz a Börze után?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Fenegyerek
« Válasz #258 Dátum: 2016. Október 04. - 20:35:22 »
Előtte egy nappal jelenik meg, szombaton.

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Fenegyerek
« Válasz #259 Dátum: 2016. Október 18. - 07:58:48 »
Nagyon vártam már az új kötetet és nem is kellett csalódnom. Nagyon szép lett, Maleev rajzaiban még mindig el tudok veszni és Bendis is elemében van.

Egyetlen kérdésem lenne csak: Fenegyerek mitől lett ilyen tápos, hogy felborít egy autót, amiben a sofőrre együtt 4 felnőtt is tartózkodik? Eddig úgy tudtam, hogy ő egy utcai harcos, de a képességei csak az érzékeire vonatkoznak, erőt nem kapott, mint mondjuk Peter
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.