Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 524287 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Batman
« Válasz #140 Dátum: 2014. április 01. - 16:12:35 »
De akkor mi lesz az az újra kiadás, ami elvileg Póki? Az örületbe kergeted az embert, kaine!  :lol:
A különszám meg nagyon jó ötlet, és tök jó, hogy Batsyből is nyomatsz!  :kingpin: :bravo:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #141 Dátum: 2014. április 01. - 21:58:30 »
Azt is bejelentem bő egy hét múlva.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Batman
« Válasz #142 Dátum: 2014. április 01. - 22:16:21 »
Azt is bejelentem bő egy hét múlva.

Hú, végre! Remélem ez nem áprilisi tréfa!  :hehe:
Most már nagyon kíváncsi vagyok, mert azóta lett egy csomó ötletem...


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #143 Dátum: 2014. április 05. - 21:06:12 »
Az alábbi mondatra lettem figyelmes: "Az első történet benne mindig Batman lesz, a második a Ragadozók." Nem úgy volt, hogy kezdetben (kb. 6 rész) lesz Ragadozók, és aztán mindig más utána? :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #144 Dátum: 2014. április 05. - 21:36:25 »
Nem, erről soha nem volt szó.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #145 Dátum: 2014. április 05. - 22:24:53 »
Akkor félre értettem, mert szóba jött Zöld Íjász is itt a fórumon. Így viszont valóban kicsit fura lesz, de az évi egy különszám majd pótol minket, reméljük. ;)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Batman
« Válasz #146 Dátum: 2014. április 06. - 09:34:05 »
Igaz , hogy most még április eleje van , de már csak egy hónap a Batman megjelenéséig , de még semmi infó arról , hogy mely történetekre számíthatunk. Lehet , hogy én vagyok türelmetlen , de jó lenne tudni valamit már, mikor számíthatunk "VALÓS" információkra ezzel kapcsolatban. Én mindenre előfizetek (bízom a Kingin és Tomi ízlésében), de ez olyan furcsa nekem , hogy nem tudom mit is kapok majd az élőfizetésemért.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Batman
« Válasz #147 Dátum: 2014. április 06. - 10:34:28 »
Igaz , hogy most még április eleje van , de már csak egy hónap a Batman megjelenéséig , de még semmi infó arról , hogy mely történetekre számíthatunk. Lehet , hogy én vagyok türelmetlen , de jó lenne tudni valamit már, mikor számíthatunk "VALÓS" információkra ezzel kapcsolatban. Én mindenre előfizetek (bízom a Kingin és Tomi ízlésében), de ez olyan furcsa nekem , hogy nem tudom mit is kapok majd az élőfizetésemért.

Detto így érzek én is! Oké,hogy meglepetés ereje meg egyéb apróságok,de valamit csak meg lehetne osztani a nagyérdeművel. Hisz az itt jelenlévők többsége bármit megvesz amin rajt virít a denevér logó ;) Ebbe az összes Batman kiadvány beletartozik ^^

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #148 Dátum: 2014. április 06. - 13:24:25 »
Ja, de a jelenlévők többi része meg addigra letölti, elolvassa, és a Batman megszűnik, mielőtt elkezdődött volna...
BATMAN lesz. Ez két dolgot jelenthez az olvasóknak: aki szereti annyira a Batmant, hogy annyira örül neki, hogy még nem kiadott Batman történetek jelenhetnek meg, az úgyis megveszi, bármi is lesz az, mert a Batman jó (amíg a Pókember nem volt, ott is az számított, hogy újra lesz Pókember, nem az, hogy mi - bár nyilván nem mellékes). Aki pedig nem annyira szereti a Batmant, az ne fizessen elő, várja meg a megjelenést, és még akkor is eldöntheti, hogy megveszi, vagy sem. Batman lesz, fősodor, nem alternatív, nem gyerekverzió, vagyis nyilván azt kapjátok, amit szeretnétek. Olyan kívánságokat úgysem tudunk teljesíteni, hogy "de én ezt a sorozatot, vagy ezt a sztorit szeretném inkább".  ;)
Mióta képregények jelennek meg Magyarországon, sosem tudtuk, hogy a következő évben mik fognak megjelenni, nem? Kivéve az UltiPókot, mert az folyamatában ment. De se a régi CsodaPók, se az X-Men, se a Marvel Extra, se a Batman - egyik képregénynél sem tudtuk egy évre előre, hogy mit fogunk venni, csak megvettük, mert szerettük a képregényt. És akkor még nem is volt net, hogy bármit bármikor letöltsön, aki akar. Nincs szükségem rá, hogy torrent oldalakra felkerüljenek a megjelenő történetek, amire már volt példa. Épp elég, hogy a megjelenés után feltölti oda néhány barom.
Kerestek már meg azzal, hogy áruljam el, mi lesz benne, mert ő csak bizonyos rajzolóktól szereti a Batmant, nem tudja, hogy előfizessen-e. Neki is azt írtam, hogy ne fizessen elő, nézze meg, ha megjelenik, és döntse el akkor.
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 06. - 13:27:46 írta kaine »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #149 Dátum: 2014. április 06. - 13:40:14 »
ő csak bizonyos rajzolóktól szereti a Batmant
Eléggé fiatal vagy még nagyon friss a képregények terén, valószínűleg. Elég hamar ki szokta nőni az ember, hogy csak a rajzok alapján döntsön egy képregényről.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Batman
« Válasz #150 Dátum: 2014. április 06. - 13:57:58 »
Kaine: Tiszteletben tartom a véleményed, mert sajnos vannak benne igazságok,de én csak azt próbáltam kinyögni,hogy nekünk fórumtagoknak szórj el pár morzsát. Az itteni tagokból azért nem nézném ki,hogy inkább letöltik angol nyelven és emiatt nem veszik meg az újságot.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #151 Dátum: 2014. április 06. - 14:00:21 »
A fórumot sok százan olvassák, nem csak a tagok.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Batman
« Válasz #152 Dátum: 2014. április 06. - 14:03:47 »
Ja, de a jelenlévők többi része meg addigra letölti, elolvassa, és a Batman megszűnik, mielőtt elkezdődött volna...
BATMAN lesz. Ez két dolgot jelenthez az olvasóknak: aki szereti annyira a Batmant, hogy annyira örül neki, hogy még nem kiadott Batman történetek jelenhetnek meg, az úgyis megveszi, bármi is lesz az, mert a Batman jó (amíg a Pókember nem volt, ott is az számított, hogy újra lesz Pókember, nem az, hogy mi - bár nyilván nem mellékes). Aki pedig nem annyira szereti a Batmant, az ne fizessen elő, várja meg a megjelenést, és még akkor is eldöntheti, hogy megveszi, vagy sem. Batman lesz, fősodor, nem alternatív, nem gyerekverzió, vagyis nyilván azt kapjátok, amit szeretnétek. Olyan kívánságokat úgysem tudunk teljesíteni, hogy "de én ezt a sorozatot, vagy ezt a sztorit szeretném inkább".  ;)
Mióta képregények jelennek meg Magyarországon, sosem tudtuk, hogy a következő évben mik fognak megjelenni, nem? Kivéve az UltiPókot, mert az folyamatában ment. De se a régi CsodaPók, se az X-Men, se a Marvel Extra, se a Batman - egyik képregénynél sem tudtuk egy évre előre, hogy mit fogunk venni, csak megvettük, mert szerettük a képregényt. És akkor még nem is volt net, hogy bármit bármikor letöltsön, aki akar. Nincs szükségem rá, hogy torrent oldalakra felkerüljenek a megjelenő történetek, amire már volt példa. Épp elég, hogy a megjelenés után feltölti oda néhány barom.
Kerestek már meg azzal, hogy áruljam el, mi lesz benne, mert ő csak bizonyos rajzolóktól szereti a Batmant, nem tudja, hogy előfizessen-e. Neki is azt írtam, hogy ne fizessen elő, nézze meg, ha megjelenik, és döntse el akkor.

Truth.  :kingpin:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Batman
« Válasz #153 Dátum: 2014. április 06. - 14:32:59 »
ő csak bizonyos rajzolóktól szereti a Batmant
Eléggé fiatal vagy még nagyon friss a képregények terén, valószínűleg. Elég hamar ki szokta nőni az ember, hogy csak a rajzok alapján döntsön egy képregényről.

nem tudom én a mai napig úgy vagyok, hogy sok képregény a rajza miatt tetszik meg. inspiráció miatt. stílusok miatt. persze ha valaminek jó a története ott nem feltétlenül számít a rajz, de pl. ha idegen nyelvű képregényt találok ott igen is a rajz számít (most nem angol vagy német füzetekre gondolok).

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Batman
« Válasz #154 Dátum: 2014. április 06. - 14:38:01 »
Én ezt a letöltöm dolgot nem értem, megjelenik majd az első szám és majd akkor tölti le az aki akarja, szerintem teljesen mindegy azoknak akik csak töltögetnek. Én úgy emlékszem a Semices időkben is volt olyan , hogy nagyobb több címen átívelő történeteknél azért előre leközölték mely számokban keresse majd az olvasó a folytatásokat, tehát azért ott is lehetett sejteni mikor mi lesz a képregényekben illetve egy-egy elkezdett sorozat sem , hozott nagy meglepetéseket annak ellenére, hogy néhány számot kihagytak. Na mindegy, csak gondoltam egy hónappal a megjelenés előtt már nem olyan nagy a titkolózás.

Wiccan

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1012
Re:Batman
« Válasz #155 Dátum: 2014. április 06. - 16:37:46 »
Szerintem jó ez így meglepetésnek, ha már a Ragadozókat tudjuk. Én biztosan veszem bármi lesz benne.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #156 Dátum: 2014. április 06. - 16:59:08 »
Venom: ha már elkezdődött, akkor már mondok továbbiakat is.  ;)

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Batman
« Válasz #157 Dátum: 2014. április 06. - 21:53:01 »
Venom: ha már elkezdődött, akkor már mondok továbbiakat is.  ;)

Szerintem nem létszükséglet hogy most kaine elárulja milyen sztorik lesznek a megjelenő Batman képregényben.Azt meg óriási hülyeségnek tartanám hogy valaki a kiadványt csak azért venné mert bizonyos sztorikat szeretne benne látni.Akik igazi Batman rajongók azoknak az általuk kedvelt történetek már úgy is ott figyelnek a polcon, és nekik a magyar kiadás csak egy érdekesség amit pluszban megvesznek.
« Utoljára szerkesztve: 2014. április 06. - 21:54:41 írta Comicboy »
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Batman
« Válasz #158 Dátum: 2014. április 06. - 22:08:07 »
Akik igazi Batman rajongók azoknak az általuk kedvelt történetek már úgy is ott figyelnek a polcon, és nekik a magyar kiadás csak egy érdekesség amit pluszban megvesznek.
:clap:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Batman
« Válasz #159 Dátum: 2014. április 07. - 06:08:11 »
Igen, úgy hiszem ezek a Batman rajongók miatt lesz sikeres a kiadvány !