Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 522816 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #460 Dátum: 2014. Július 19. - 20:14:40 »
Biztos nem lennének ellene.

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Batman
« Válasz #461 Dátum: 2014. Július 19. - 22:05:15 »
A Batmannél marad a számozás - és a kis Bathead is.  :)
A következő számban még jobban felpörög mindkettő sztori.

Hm,ez mind jól hangzik. :D

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:Batman
« Válasz #462 Dátum: 2014. Július 20. - 11:50:45 »
Szerintem is nagyon klassz lenne egy lev.rovat ahogy Balogh44 mondja "Batmail" címmel  :D !!!

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Batman
« Válasz #463 Dátum: 2014. Július 20. - 20:37:56 »
Nekem még csak az első szám elolvasására volt időm, de elég vegyesek az érzéseim. :roll:

A Batman élvezetes volt kezdésnek kellemes történetet kaptunk a folytatjuk felirat láttán azonnal vettem volna ki a dobozomból a következő számot...és itt van nálam a gond.
Amikor a Ragadozók sztorit olvastam, folyamatosan felmerült bennem hogy most éppen miért nem a Denevérember történetének folytatását olvasom, miért azt hogy Fekete Kanári meg valami másik csaj, (a nevére már nem emlékszem) elver pár banda tagot, Orákulom meg bénázik egy sort.
Nekem ez a Ragadozók olyan, hogy nem akartam különösebben, de az arcomba tolták hogy nesze olvasd biztos nagyon jó. És ilyet a Kingpintől nem szoktam meg, mert azt eddigi összes kiadvány nagyon tetszett ez meg olyan volt, hogy reménykedem hogy jobb lesz mert jelenleg, csak úgy tudok rá gondolni mint csajos maszlag ami elveszi a helyet kedvenc Batmanünktől.
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #464 Dátum: 2014. Július 20. - 21:02:19 »
A Marvel+-nál nem érzed ezt az X-Men mellett?

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Batman
« Válasz #465 Dátum: 2014. Július 20. - 21:10:11 »
A Marvel+-nál nem érzed ezt az X-Men mellett?

Ott nem, mivel nem vagyunk "kiéhezve" egy-egy karakterre, így jól esik mindenbe egy kicsit belekóstolni megismerni valami újat, más hős szemszögéből nézni a világot. A Ragadozőknál (nem is értem a nevet, a kiscicák jobban passzolna hozzájuk) meg azt érzem hogy, most egy fél füzeten keresztül a lányos nyavajgást hallgathatjuk. Hangsúlyozom, remélem hogy ez csak a felütés és hogy innen a dolgok más irányt vesznek majd.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Július 20. - 21:49:14 írta Comicboy »
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #466 Dátum: 2014. Július 20. - 21:43:58 »
Na elolvasva a 2.! :-)
Nagyon jooo.csak rovid...most lehet varni 2 honapot! :-/

jo addig van meg egy Kotet!!!:-D:-D:-D
De naaa...ez meg akkor is 2 honap...
BATMAN,Spawn,Star Wars

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #467 Dátum: 2014. Július 20. - 22:19:39 »
Ott nem, mivel nem vagyunk "kiéhezve" egy-egy karakterre,
Akiknek az X-Men a kedvencük, azok de.
Idézet
A Ragadozőknál (nem is értem a nevet, a kiscicák jobban passzolna hozzájuk) meg azt érzem hogy, most egy fél füzeten keresztül a lányos nyavajgást hallgathatjuk.
Kiscicák? Nyavalygás?? Az előző számban Shiva leharapta az ujját egy bunkónak, most meg mindenki brutálisan verekedett mindenkivel. Biztos, hogy ugyanazt olvastuk?

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Batman
« Válasz #468 Dátum: 2014. Július 20. - 22:42:38 »
Ott nem, mivel nem vagyunk "kiéhezve" egy-egy karakterre,
Akiknek az X-Men a kedvencük, azok de.
Idézet
A Ragadozőknál (nem is értem a nevet, a kiscicák jobban passzolna hozzájuk) meg azt érzem hogy, most egy fél füzeten keresztül a lányos nyavajgást hallgathatjuk.
Kiscicák? Nyavalygás?? Az előző számban Shiva leharapta az ujját egy bunkónak, most meg mindenki brutálisan verekedett mindenkivel. Biztos, hogy ugyanazt olvastuk?

Ezért mondtam hogy szerintem, bár természetesen érthető...ha az én kedvenc Pókemberem mellett lenne fél füzet akármi más, én sem lennék valami boldog.

Kanári féle kiborulásra gondolok, szuperhős vagy, vagy nem?
Akkor szedd már össze magad.

Shiva, (ja, így hívták) le harapta egy srác ujját, erre meg kb azt mondom, hogy már várja egy szép tágas ketrec a helyi állatkertben.
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #469 Dátum: 2014. Július 20. - 22:56:42 »
Kanári féle kiborulásra gondolok, szuperhős vagy, vagy nem?
Akkor szedd már össze magad.
Nem te jársz Kung-Fu edzésre? Te nem borulnál ki, ha a te mesteredet ölnék meg?  ;) Szuperhős, igen, de azért még ember...
Idézet
Shiva, (ja, így hívták) le harapta egy srác ujját, erre meg kb azt mondom, hogy már várja egy szép tágas ketrec a helyi állatkertben.
Na, ő szuperbűnöző.  :twisted: Ha ismeretlenül is ezt a benyomást tette rád, akkor az író jól csinált valamit.  :)

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Batman
« Válasz #470 Dátum: 2014. Július 20. - 23:12:56 »
Kanári féle kiborulásra gondolok, szuperhős vagy, vagy nem?
Akkor szedd már össze magad.
Nem te jársz Kung-Fu edzésre? Te nem borulnál ki, ha a te mesteredet ölnék meg?  ;) Szuperhős, igen, de azért még ember...
Idézet
Shiva, (ja, így hívták) le harapta egy srác ujját, erre meg kb azt mondom, hogy már várja egy szép tágas ketrec a helyi állatkertben.
Na, ő szuperbűnöző.  :twisted: Ha ismeretlenül is ezt a benyomást tette rád, akkor az író jól csinált valamit.  :)

Lehet, hogy mondassz valamit, de ő egy szuperhős, emellett szegény mestertől már elbúcsúztak annak rendje és módja szerint, mivel gyógyíthatatlan betegségben szenvedett.

Jó, tud valamit az író annyi szent, adok egy esélyt a sorozatnak ;)

"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Batman
« Válasz #471 Dátum: 2014. Július 21. - 14:24:27 »
Itt mindenki már a 2. részről beszél, ide meg még nem érkezett meg. 78km-t 1 hét alatt nem képes megtenni a postra. Remek.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #472 Dátum: 2014. Július 21. - 15:56:06 »
<sóhaj> Úgy látszik, ilyen mindig is lesz...  :roll:

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #473 Dátum: 2014. Július 22. - 07:14:36 »
Mar mindjart jon a Kulonszam! :-) :kingpin:

Annak amugy van barmi koze az elozo 2 Kepes JL kotethez?
BATMAN,Spawn,Star Wars

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Batman
« Válasz #474 Dátum: 2014. Július 22. - 08:10:23 »
Új szám elolvasva. Nekem továbbra is nagyon tetszik a BoP. Remélem, az elfizetők nem bubis, hanem "szilikonos" borítékba kapják a példányukat (uh, 33. oldal!!!  :surp:)
Szerintem maradhat a bubis, engem ezek a rajzok inkább emlékeztetnek keményre fújt focilabdákra, mint szilikon mellekre... Manapság már egy szilikon mell is természetesebben néz ki, mint ezek.
Érdekes, de itt sokszor úgy érzem, hogy a rajzoló mintha az író ellen dolgozna, és ez már a kötetben is feltűnt. Az író arra törekszik, hogy a szereplőket egy kicsit felrázza, kiléptesse a szokásos "csak annyit ér a képregény, hogy vannak benne csöcsök, meg seggek" szerepből, erre párszor amolyan önreflexív módon a szereplők is felhívják a figyelmet, közben a rajzoló minden drámai élt elvesz az egészből a minden hitelességet nélkülöző erotikus show-kkal.
Én valamiért még mindig amondó vagyok, hogy szexibb lenne egy rajzolt nagy mell is, ha úgy viselkedne mint egy nagy mell, nem pedig mintha állandóan egy masszív push up melltartó nyomná fel a karakterek nyakába, hogy peckesen meredezzen az ég felé. Most vagy a rajzoló nem látott még mellet, vagy az olvasóknak van kifejezetten erre igénye, gyanítom, inkább az utóbbiról van szó.
De most a Batman sztori is illet a tematikába, Batman legnagyobb gondja, hogy egy gyönyörű nő elkábította egész éjjel szeretkezett vele, és hopp lett egy gyereke. Mintha direkt úgy lett volna a kiadvány összeválogatva, hogy a képregényekre jellemző negatív szexuális sztereotipíákat támassza alá.  :lol:
Most a Batman elég keveset haladt előre, a nindzsa ember-denevéreken, meg jót röhögtünk.
Ellenben Barbara sztorija viszont kifejezetten érdekes, valahogy most az egész kiadványban ez tűnik számomra a leg-magával ragadóbb csavarnak. Plusz Barbara az egyetlen nem szexualizált női karakter a sztoriban (habár Batgirl egész konszolidáltan nézett ki, ezek szerint tud ez a rajzoló másképp is, ha akar).
Kanári féle kiborulásra gondolok, szuperhős vagy, vagy nem?
Akkor szedd már össze magad.
Most nem azért, de szerintem Pókembernél nagyobb rinyagépet nem látott még a nyugati képregényvilág (a keleti igen, a manga/anime karakterek hihetetlen mennyiségűt tudnak rinyálni minden apróság miatt), ha ez a lányos nyavalygás, akkor Peter egy hatalmas nagy punci, mert kb. 40 éve nem csinál mást.  :hehe:
Nekem ezzel nem volt semmi problémám, a szuperhősök is ki tudnak borulni.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Július 22. - 08:26:06 írta Todd »

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #475 Dátum: 2014. Július 22. - 09:06:29 »
Mell tema szerintem egyszeruen annyi; amerika,siker,penz,csillogas,tokeletes nok!
Minden mediabol ez jon....plane a magazinokbol...kepregenybol is.:-P
BATMAN,Spawn,Star Wars

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Batman
« Válasz #476 Dátum: 2014. Július 22. - 09:42:27 »
Most nem az okora gondolok, csak a rajztechnikára, ez is egy rajzolt nagy mell , meg ugye ez is.
Gondolom érezhető a különbség. Persze Frank Cho sem igazán jó példa, mert amúgy sokszor ő is lufikat rajzol a hitelesebb cseppforma helyett (meg időnként kitör belőle a már számomra is túlzónak tűnő nagy segg fétis  ;D).
« Utoljára szerkesztve: 2014. Július 22. - 09:58:31 írta Todd »

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #477 Dátum: 2014. Július 22. - 09:46:15 »
Ez az,hogy a 2. az etalon.Minden no olyat szeretne meg 60 evesen is.Ezt sulykoljak a kiscsavokba is,hogy az A mell.Aztan meg nem eppen...
ezert van ennyi vasalt feju kis homigyerek.:-))))

ON
BATMAN,Spawn,Star Wars

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #478 Dátum: 2014. Július 22. - 12:42:03 »
Mar mindjart jon a Kulonszam! :-) :kingpin:

Annak amugy van barmi koze az elozo 2 Kepes JL kotethez?
Nem, nincs. Az a sorozat Adventures volt, vagyis nem az eredeti csapat, hanem a kisebbeknek készült változata.
Idézet
Szerintem maradhat a bubis, engem ezek a rajzok inkább emlékeztetnek keményre fújt focilabdákra, mint szilikon mellekre... Manapság már egy szilikon mell is természetesebben néz ki, mint ezek.
Tudom, neked gömbölyűmell-fóbiád van.  ;D
Idézet
Az író arra törekszik, hogy a szereplőket egy kicsit felrázza, kiléptesse a szokásos "csak annyit ér a képregény, hogy vannak benne csöcsök, meg seggek" szerepből, erre párszor amolyan önreflexív módon a szereplők is felhívják a figyelmet, közben a rajzoló minden drámai élt elvesz az egészből a minden hitelességet nélkülöző erotikus show-kkal.
Ebben viszont igazat adok. Simone épp az ellenkezőjére játszik sokszor, míg Benes domborít. Valahol mégis működik, mert az ő kettősük volt a legnépszerűbb.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Batman
« Válasz #479 Dátum: 2014. Július 22. - 12:47:22 »
Nem hiszem, hogy Benes miatt. Lehet, hogy a kamaszok imádják, de általában a sorozatoknak többet árt, mint használ. Ian Churchill ilyen még, csak ő mellette nem tudja, hogyan néz ki egy medencecsont, ezért sokszor egyszerűen kihagyja.