Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 522808 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

venom87

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 159
Re:Batman
« Válasz #520 Dátum: 2014. Augusztus 01. - 20:36:00 »
Ez azért kicsit szűk látásmód... Szerintem, ha valaki szereti Gotham világát, illik adnia a sorozatnak egy esélyt, de ez lehet csak az én véleményem.
Teljes mértékben egyetértek veled Kilgores,akit egy kicsit is érdekel Gotham City világa az szerintem mindenre nyitott ilyen téren,legalábbis én így vagyok vele!

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #521 Dátum: 2014. Augusztus 02. - 09:36:25 »
Azért, csak hogy kedvet adjak, lesz, hogy még feltűnik Superman is a Ragadozókban. ;)

Batman meg szerepelt a kötetben is és az első füzetben is, mégha csak néhány képkocka erejéig, de akkor is :). Csak hogy kedvet kapjanak azok is, akiket nem érdekel :)

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #522 Dátum: 2014. Augusztus 06. - 21:05:33 »
2 nap sincs hatra....
BATMAN,Spawn,Star Wars

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Batman
« Válasz #523 Dátum: 2014. Augusztus 07. - 19:48:16 »
Megjött a különszám a HiPóval együtt. Nagyon szép kiadvány. Köszi a könyvjelzőt is. :) :kingpin:

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Batman
« Válasz #524 Dátum: 2014. Augusztus 07. - 20:17:11 »
Megkaptam én is mindkettőt! Nagyon szép lett!! Köszönöm!  :kingpin:

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #525 Dátum: 2014. Augusztus 07. - 20:24:18 »
Na en majd holnap lapozom! :-p
BATMAN,Spawn,Star Wars

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Batman
« Válasz #526 Dátum: 2014. Augusztus 07. - 20:39:06 »
nekem sincs még itt, remélem majd holnap!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #527 Dátum: 2014. Augusztus 07. - 22:55:47 »
Akkor az eleje már odaért. :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Batman
« Válasz #528 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 08:04:39 »
Nekem ma sem jött megy a csomag.  :'(    , pedig nagyon vártam.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #529 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 10:49:52 »
Hozzád mindig később ér oda valamiért.  :nemtudom:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Batman
« Válasz #530 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 11:38:55 »
Nem tudom miért, első évben mindig itt volt már másnapra . Tudom , hogy te nem tehetsz róla, várok másik szerdán feladott küldeményt is, az sem  ért ide.

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Batman
« Válasz #531 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 12:38:05 »
Én is megkaptam mindkettőt tegnap, nagyon szuperül néznek ki, mint mindig.
Köszönöm a könyvjelzőt is! ;)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Batman
« Válasz #532 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 16:26:30 »
Nekem ma sem jött megy a csomag.  :'(    , pedig nagyon vártam.

nekem sem volt hogy is mondjam, szerencsém. magyarosságon úgy látszik szerencse kell ahhoz hogy a posta kihozza a feladott leveleket.
legközelebb átugrom csepelre bringával értük :D

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #533 Dátum: 2014. Augusztus 08. - 19:17:55 »
Batman #1. különszám:
A jó: Végre, hosszú idő után, újra szerepelnek nyomtatásban a többi DC hősök is itthon! A rajz eleinte picit gyermetegnek hatott, de aztán tovább lapozva, egyre jobban tetszett. A sztori is egyre jobban lett feszültebb, és nem tudom miért, egyből beugrott a Justice League: Doom rajzfilm. Nem lehet, hogy ez volt annak is az alapja? :headscratch:
A rossz: A rajzolót Howard Porter-nek hívják, nem pedig Proter-nek, ha csak egyszer lett volna elírva nem szólnék, na de egymás után háromszor...
Továbbá, hiányoltam az eredeti borítókat is, amiket be lehetett volna mutatni a hátsó, belső borítón, még ha csak fekete-fehérben is. A Batman reklámja meg, mehetett volna kívül hátulra, színesben.
Összegezve: Egy jó kis JLA sztori, ami végre nyomtatást kapott, és szerintem nem kár, hogy nem színtiszta Batman szerepelt a különszámban! Bár most is ő körülötte forgott minden. :) Ha a későbbiekben is bekerülne valami hasonló, pl. az "Identitás Válság" nem lennék ellene! ;)
Értékelés: 3/5


Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Batman
« Válasz #534 Dátum: 2014. Augusztus 09. - 00:34:11 »
Megvettem ma a különszámot,  jó kis sztori volt, meglepően más mint az animált adaptáció belőle. (talán JLA:War néven jött ki?JLA: Doom)
...és leginkább pozitívan más. :)

Apróbb probléma viszont, hogy mintha kicsit csúsztak volna a fekete színek a nyomtatásban, egy ilyen harmad milimétert, ezért a feketék szélére ilyen körvonalazódás került. Nem tudom más belefutott-e ilyesmibe, de úgy látszik a nyomdák csinálnak ilyesmit, anno egy munkahelyi nyomtatványomnál is így kaptuk őket.  Nemtom. :nemtudom:

Na mindenesetre élveztem így is, jó kis batman-hiánypótlás volt augusztra.  ;)
« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus 09. - 00:38:46 írta Tazi »

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Batman
« Válasz #535 Dátum: 2014. Augusztus 09. - 01:02:54 »
Batman #1. különszám:
A jó: Végre, hosszú idő után, újra szerepelnek nyomtatásban a többi DC hősök is itthon! A rajz eleinte picit gyermetegnek hatott, de aztán tovább lapozva, egyre jobban tetszett. A sztori is egyre jobban lett feszültebb, és nem tudom miért, egyből beugrott a Justice League: Doom rajzfilm. Nem lehet, hogy ez volt annak is az alapja? :headscratch:
A rossz: A rajzolót Howard Porter-nek hívják, nem pedig Proter-nek, ha csak egyszer lett volna elírva nem szólnék, na de egymás után háromszor...
Továbbá, hiányoltam az eredeti borítókat is, amiket be lehetett volna mutatni a hátsó, belső borítón, még ha csak fekete-fehérben is. A Batman reklámja meg, mehetett volna kívül hátulra, színesben.
Összegezve: Egy jó kis JLA sztori, ami végre nyomtatást kapott, és szerintem nem kár, hogy nem színtiszta Batman szerepelt a különszámban! Bár most is ő körülötte forgott minden. :) Ha a későbbiekben is bekerülne valami hasonló, pl. az "Identitás Válság" nem lennék ellene! ;)
Értékelés: 3/5
De, a magyarul Végzet alcímmel futó egész estés film e történet alapján készült.
Rajzoló: én gépeltem félre, elnézést!! Mivel másoltam a többi helyre is a kéziratban, ezért került be hibásan 3x. Pöppet siettünk. De legalább következetes.  8)

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #536 Dátum: 2014. Augusztus 09. - 08:41:08 »
 ;D
BATMAN,Spawn,Star Wars

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #537 Dátum: 2014. Augusztus 09. - 15:29:12 »
Továbbá, hiányoltam az eredeti borítókat is, amiket be lehetett volna mutatni a hátsó, belső borítón, még ha csak fekete-fehérben is. A Batman reklámja meg, mehetett volna kívül hátulra, színesben.
Á, ff-ben nem akarok borítózni. Akkor már inkább tettem volna azt hátra.
Idézet
Ha a későbbiekben is bekerülne valami hasonló, pl. az "Identitás Válság" nem lennék ellene! ;)
Mindig valami hasonló lesz a különszám, szerintem.
Rajzoló: én gépeltem félre, elnézést!! Mivel másoltam a többi helyre is a kéziratban, ezért került be hibásan 3x. Pöppet siettünk. De legalább következetes.  8)
;D ;D

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Batman
« Válasz #538 Dátum: 2014. Augusztus 09. - 15:53:56 »
Klassz, hogy megjelent ez a Különszám! Legalább a DC-ből nem csak az eddig  :kingpin: által kiadott szereplők lépnek színre. Persze, a Ragadozók történetét nagyon szeretem, meg a Batmant is. De, így szélesebb lett a kép.
Köszönöm szépen ezt a kiadványt!  :)

Tazi

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 130
Re:Batman
« Válasz #539 Dátum: 2014. Augusztus 09. - 15:58:31 »
A borítós dolgot én is támogatnám, úgy ahogy a külföldi albumokban is lenni szokott, a részek között. Nem tudom mennyit drágítana mondjuk +8 oldal az újságon (vagy legalább 4), és hogy megéri-e, de én támogatnám és venném továbbra is az biztos.  ;)