Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 522774 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:Batman
« Válasz #1080 Dátum: 2015. Március 07. - 12:31:33 »
A mai napon egy nagyjából 8 éves forma srác lekapott egy 5. Batmant a polcról és nagy lendülettel kezdte átlapozni. Ha láttatok még csalódott arcot. Reméljük ezt követően is szorgosan fogja még lapozgatni a Batmant, ahol már több képet talál majd. :) Bocsánat a storyért, de látni kellett volna a fejét. Kicsit másra számított. :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Batman
« Válasz #1081 Dátum: 2015. Március 10. - 08:33:44 »
Ma elolvastam a Batman ominózus 5. számát. Nekem egyébként tetszett. A történet érdekes, a visszautalásokkal együtt (még David Bowie Thin White Duke-ja is megkapja a maga tiszteletkörét), a "rajzok" sajnos inkább rosszak mint jók, annak ellenére, hogy szerintem ezt a stílust is lehet jól csinálni (mint minden stílust, mert minden csak eszköz, és nem ezen múlik, hogy valami mennyire lesz jó). A kedvenc 3D artistom, Daniel Murray képei szerintem lenyűgözőek.

Ebben a képregényben is vannak jól sikerültek, de a többségük, olyan amatőr hatást kelt. De összességében számomra így is egy üde kis színfolt volt.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 10. - 20:50:41 írta Todd »

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #1082 Dátum: 2015. Március 17. - 20:08:38 »
Na gyorsan beszereztem és el is olvastam a hatodik számot.
Batman: Szerintem jobb szám volt, mint amiket eddig láttunk, legalábbis nekem nagyon tetszett, hogy felpörgött a történet a végére. Most valahogy Andy Kubert rajzai sem zavartak annyira. A rész végén meg már nagyban beleélve lapoztam volna tovább, és látom, hogy folytatjuk.  ;D Várom a következő számot!
Ragadozók: Na ha nem lett volna összefoglaló az elején, azt sem tudtam volna, hogy mi történik, persze kis túlzással. Mindegy az én memóriám rövid, majd kerítek időt rá, hogy elolvassam egyben is, mert jó kis sztori :) Örülök, hogy lesznek más szereplők kalandjai is, de annak is, hogy nem most láttuk utoljára a Ragadozókat.

Viszont valaki le tudná írni, hogy mi ez a fekete napló? Ez a Black Casebook? Lesz még rá utalás vagy, hogy mit tartalmaz?

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Batman
« Válasz #1083 Dátum: 2015. Március 17. - 20:12:33 »
Nekem megérkezett az új Batman! A postás jól begyűrte a ládánkba,mikor megláttam ki is hordtam lábon egy infarktust ,de nem lett komolyabb baja,csak egy kicsit meghajlott a borító.
A Batman nagyon tetszett, epekedve várom a folytatást. A Ragadozók, most nem nyújtott számomra olyan kiugrót,az előző múltidézős rész szvsz jobb volt.
A poszter nagyon király!  :bravo:
Jöhet a második évad!!! :kingpin:

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Batman
« Válasz #1084 Dátum: 2015. Március 18. - 18:03:07 »
Kilgores: Morrison kibontja, hogy mi ez, és a magyar kiadásban is fog szerepelni vélhetőleg. ;) De ha nem, majd lesz magyarázat. Az író csepegteti az infókat, mint eddig... szép lassan. 

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #1085 Dátum: 2015. Március 18. - 19:58:34 »
Nekem ennyi már elég is, köszi! :) Csak nem akartam, hogy a levegőben lógjon majd :D

ryder

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Batman
« Válasz #1086 Dátum: 2015. Március 22. - 09:50:22 »
A következő Batman számba ( 7. számban): a  legújabb Birds of Prey részben, Greg Land rajzai lesznek láthatóak? Vagy csak a borítóját rajzolta a mester?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1087 Dátum: 2015. Március 22. - 21:17:26 »
A Batman 7-ben nem lesz Ragadozók történet.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Batman
« Válasz #1088 Dátum: 2015. Március 22. - 21:53:31 »
A Batman 7-ben nem lesz Ragadozók történet.

Király! ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

ryder

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Batman
« Válasz #1089 Dátum: 2015. Március 23. - 17:45:25 »
Na, akkor mi lesz benne, dupla Batman történet, vagy valami más?

Rockatansky

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1211
Re:Batman
« Válasz #1090 Dátum: 2015. Március 23. - 17:46:23 »

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1091 Dátum: 2015. Március 23. - 19:28:21 »
Batman #6.:

Jó: Tetszett ez a Batman sztori, néhány panelen és történet vezetésén, mintha vissza-vissza köszönt volna a régi, szép Alan Grant/Norm Breyfogle időszak. :) Luthor neon Gothamjét viszont, még mindig fenntartásokkal kezelem, valahogy nem illik Batmanhez, szerencsére valamit meghagytak a régi városból is. A rajz most kivételesen nekem is tetszett, még egy szám, és végre más alkotók is teret kapnak! A Ragadózok akció dús volt, csak Orákulum most picit keveset szerepelt. Szeretném még megemlíteni a posztert a lap közepén, ami nagyon jó ötlet volt már az előző számnál is! ;)
Rossz: Nem tudok ilyet. :D
(Csak annyit említenék meg, hogy bár már a kiadó az elejétől fogva fekete-fehér belső borítókkal dolgozik, minden kiadványánál, és ez amolyan "védjegy", de valahogy csak nem tudom megszokni, mindig ott van bennem, hogy színesben mennyivel is szebbek lennének a Kingpin képregények belső lapjai.)
Összegezve: Egy szép, hibátlan minőségű képregény, mely pozitív lezárása az első hazai időszaknak. A gyakrabb megjelenés, és a változatosabb történet felhozatal pedig, szerintem még többet fog adni a lapnak! Várjuk nagyon!  :kingpin:
Értékelésem: 9/10
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 23. - 19:31:14 írta balogh44 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1092 Dátum: 2015. Március 23. - 23:21:00 »
Na, akkor mi lesz benne, dupla Batman történet, vagy valami más?
Valami más, egy önálló sztori. Közben rájöttem, miért gondoltad, hogy Greg Land, de a 6-os szám hátsó borítóján nem a kövi szám borítója van, hanem a 6-osban benne lévő Ragadozók borítója az.

b44: Köszi a véleményezést. Biztos szebb lenne színes belső borítókkal, de ez az egyik, amivel sikerül kicsit lejjebb tartanunk az árat, és mivel rendszerint összefoglaló oldal, ami úgyis fekete-fehér...

ryder

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Batman
« Válasz #1093 Dátum: 2015. Március 24. - 07:24:22 »
Igen azért hittem azt. :D De akkor csak a borítót rajzolta CSAK.. kár..
És várom a következő számot. :)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Batman
« Válasz #1094 Dátum: 2015. Március 24. - 18:16:58 »
Van itt olyan elvetemült aki kiszedi a posztereket a Kingpin füzetekből? Nekem eszem ágában sincs... Alapszabály hogy nem tépünk ki lapot képregényből. :D

ryder

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Batman
« Válasz #1095 Dátum: 2015. Március 24. - 20:13:16 »
Én gondolkoztam rajta, hogy kiszedem, de aztán meggondoltam magamat..:D
Ettől függetlenül továbbra is díjaznám, ha lennék a következő számba ilyen poszterek

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1096 Dátum: 2015. Március 24. - 20:16:28 »
Támogatom és is a további posztereket, de nem csak a Batman-ben! ;)
Amúgy nem kell kitépni, szépen ki lehet feszíteni a kacsokat és óvatosan kiemelni! :D Szerencsére nem kerül általában képregény a túloldalakra. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1097 Dátum: 2015. Március 24. - 21:27:56 »
Ha belefér, teszünk bele. A különszámokba biztosan.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1098 Dátum: 2015. Március 24. - 21:30:03 »
Ilyenkor azért jó, hogy az nem gerinces. ;)
Idén már várható, a Detective Comics történetei is? Mondjuk a #821-től kezdődően?
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március 24. - 22:55:47 írta balogh44 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1099 Dátum: 2015. Március 25. - 12:36:04 »
Nem, nem ugrálunk.