Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 522813 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1520 Dátum: 2015. December 09. - 21:15:52 »
Nem, te spoilerezted el, hogy lesz 3 szellem.  ;D
De annyira nem nagy titok.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1521 Dátum: 2015. December 09. - 22:41:11 »
Oké, akkor most jelezném, hogy ha lehet, oldjuk már meg, hogy legközelebb minden kiadványból, csak három előzetes oldal (+borító) jöjjön ki megjelenés előtt. Mert így, tényleg sok mindent lelősz előre, és itt most a látványra is gondolok. Tudom hogy a FB-n jól jön a reklám, de legalább akkor itt kevesebbet kéne kitenni, szvsz.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Batman
« Válasz #1522 Dátum: 2015. December 09. - 22:50:17 »
Szerintem Tomi nagyon jól tudja hány és melyik oldalakat szeretné, hogy kedvcsinálónak ki tegye és hova. Oldjuk már meg, hogy ezekbe így nem szólunk bele. :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1523 Dátum: 2015. December 09. - 22:57:45 »
Már ne haragudj, de én örültem volna, ha a Superman-es képet pl. nem látom még most fullba.
Vagy ha kell 10 kép belőle, akkor ne már a leglátványosabbakat.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Batman
« Válasz #1524 Dátum: 2015. December 09. - 23:02:38 »
Én nem haragszom. :) Hát ne nézd meg! Egyéni szoc. problem. Én is a látványosabb képpel reklámoznék egy képregényt. Tomi meg jobban ért ehhez. Nem csak nálam, de nagy valószínűséggel még nálad is jobban.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1525 Dátum: 2015. December 09. - 23:07:03 »
Ez biztos így van, én nem is állítottam ennek az ellenkezőjét.
De a továbbiakban megfogadom a tanácsod, max. egy-két oldalba belekukkantok, és ennyi.
Olyasmi lesz ez már, mint a mai film trailerek, szinte elmesélik az egész filmet. :)
Vagy:
Kint a főoldalon sajnos egyből megkapjuk őket, így nem tudjuk megoldani hogy ne lássuk, erre jó lenne valamit kitalálni. ;)
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 09. - 23:15:57 írta balogh44 »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Batman
« Válasz #1526 Dátum: 2015. December 10. - 07:04:14 »
Nem, te spoilerezted el, hogy lesz 3 szellem.  ;D
Ez senkinek sem újdonság aki ismeri Dickens novelláját.
De annyira nem nagy titok.
Persze tudom, ezért tettem mögé a ;D-t.

De soundtrack már van hozzá:
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 10. - 07:57:17 írta Todd »

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #1527 Dátum: 2015. December 10. - 08:37:58 »
Erről a Reszkessetek betörők jutott eszembe(sound track) :DD
Lassan jön is.

ON
BATMAN,Spawn,Star Wars

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1528 Dátum: 2015. December 10. - 08:50:31 »
Értem, mi a problémád b44, de Psycho mindent elmondott helyettem (köszi Psycho). Sokszor bennem is folyik a harc, mert egyszerre vagyok kiadó ÉS fan, és ez a két dolog időnként ellentétes dolgokat szeretne. Mint a szív és az ész. De ha mindig a fan győzne, lehet, hogy már bezártuk volna a boltot.  ;)
Tényleg csak egyet tehetsz: ne nézd a főoldalt, illetve ha ránézel, azzal még nem sokat látsz, mert a képek kicsik, ne nagyítsd fel őket. De Supermanről ez csak egy kép, több oldalon szerepel a történetben.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #1529 Dátum: 2015. December 10. - 09:32:23 »
Szerintem Tomi nagyon jól tudja hány és melyik oldalakat szeretné, hogy kedvcsinálónak ki tegye és hova. Oldjuk már meg, hogy ezekbe így nem szólunk bele. :)

Szerintem is sok kicsit ez a mennyiség, főleg ha spoiler van a képeken. Én is anno megemlítettem egy HP kiadványnál, hogy miért kellett a szám utolsó lapját is előzetes oldalnak kitenni.
Bár én azóta úgy vagyok vele, hogy igyekszem rá se nézni :). Alapból működik, csak most az előttem szólók lelőtték a szellemek kilétét :S.

Mondjuk a főoldalon valóban kicsik a képek, és most is csak véletlenül pillantottam rá, de pl. Jokert már megláttam. Esetleg, ha úgy lenne megoldva, mint bizonyos bejegyzéseknél: hogy a tartalom egy része a "tovább" gombra kattintva jelenne meg, így csak a borító lenne kinn és aki nem akarja még véletlenül se láthatná a belső oldalakat. Így a kecskét sem eszik meg és a káposzta is jól lakik :).
« Utoljára szerkesztve: 2015. December 10. - 09:36:36 írta kevinkain »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1530 Dátum: 2015. December 10. - 10:57:49 »
Nem, azok kedvcsináló oldalak, reklámok. Egy tovább gomb az nem reklám. Az nem figyelemfelkeltő, pedig az a cél.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Batman
« Válasz #1531 Dátum: 2015. December 10. - 12:42:44 »
Bocsánat az offért, de számomra nem az volt a gond, hogy b44-nek nem tetszik és ezt szóvá teszi, hanem ahogyan tette ezt, az szúrta a szememet. Konkrétan, mintha kikövetelné ezeket a dolgait, tekintet nélkül Tomira vagy másokra.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Batman
« Válasz #1532 Dátum: 2015. December 10. - 21:15:22 »
Egyet értek. Akármennyire is lazán vesszük a dolgokat itt a fórumon, azért ez egy kőkemény üzlet, árucikkel, amit el kell adni. Senkinek nem kötelező megnézni az előzetes oldalakat, ha nem szeretne olyat látni, amit nem gondolt volna. Ugyanúgy, ahogy a filmelőzeteseknél is. Például én se néztem meg csak az első két előzetest a Bosszúállók 2 előtt, a többi spotot és előzetest meg kerültem, mert nem akartam, hogy minden poént lelőjenek. Viszont jelen esetben lehet, hogy most néhány nem állandó vevő amiatt fogja megvenni most a különszámot, mert látta, hogy benne van Superman is, aki már érdekli. Tehát aki inkább olvasáskor akar meglepődni az ne nézze az előzeteseket. Ennyi.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #1533 Dátum: 2015. December 10. - 22:20:02 »
Bocsánat az offért, de számomra nem az volt a gond, hogy b44-nek nem tetszik és ezt szóvá teszi, hanem ahogyan tette ezt, az szúrta a szememet. Konkrétan, mintha kikövetelné ezeket a dolgait, tekintet nélkül Tomira vagy másokra.

Relax! ;D

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #1534 Dátum: 2015. December 10. - 22:51:17 »
Vegul ugy is mindenki jol megveszi!

...elolvassa....es nagyon tetszeni fog! :)

Vegul is Batman vagy mi az atya ur isten!? :D
BATMAN,Spawn,Star Wars

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #1535 Dátum: 2015. December 11. - 15:53:40 »
Egyet értek. Akármennyire is lazán vesszük a dolgokat itt a fórumon, azért ez egy kőkemény üzlet, árucikkel, amit el kell adni. Senkinek nem kötelező megnézni az előzetes oldalakat, ha nem szeretne olyat látni, amit nem gondolt volna. Ugyanúgy, ahogy a filmelőzeteseknél is. Például én se néztem meg csak az első két előzetest a Bosszúállók 2 előtt, a többi spotot és előzetest meg kerültem, mert nem akartam, hogy minden poént lelőjenek. Viszont jelen esetben lehet, hogy most néhány nem állandó vevő amiatt fogja megvenni most a különszámot, mert látta, hogy benne van Superman is, aki már érdekli. Tehát aki inkább olvasáskor akar meglepődni az ne nézze az előzeteseket. Ennyi.

Igazad van, csak az a gond, hogy a főoldalon lévő képek nem megkerülhetők. Ha feljövök megnézni a híreket, vagy akár csak a fórumra akarok felnézni, akkor meglátom azokat a képeket.

Bár jelen esetben az is igaz, hogyha itt nem írjátok le, hogy ők a szellemek, akkor attól, hogy látom, hogy kik vannak benne még nem fogom ezt tudni :). Persze ettől még biztos jó és élvezhető lesz (meg amúgy se tudom, hogy melyik melyik :) ).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #1536 Dátum: 2015. December 11. - 22:07:50 »
Megvan a festett különszám. Gyönyörű. :)

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #1537 Dátum: 2015. December 11. - 22:42:11 »
Holnaaaap! :D
BATMAN,Spawn,Star Wars

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Batman
« Válasz #1538 Dátum: 2015. December 12. - 00:15:09 »
Igazad van, csak az a gond, hogy a főoldalon lévő képek nem megkerülhetők. Ha feljövök megnézni a híreket, vagy akár csak a fórumra akarok felnézni, akkor meglátom azokat a képeket.
Ezt is ki lehet kerülni. Én már nagyon ritkán nézem a főoldalt, mert a fórum linkje van elmentve a böngészőmben.  ;) Csak akkor megyek oda, ha olyan van ott ami érdekel, mert azt úgyis bejelenti Tomi itt a fórumon is.

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Batman
« Válasz #1539 Dátum: 2015. December 12. - 11:50:11 »
Valahogy én is így cselekszem, mint te, Sepi.
Én az előzetes képeket soha nem nézem, pont a spoiler miatt. Amíg nem olvasom el az új képregényt, addig a fórumába sem megyek be, valaki úgyis spoilerez. Bár ismerem és nagyon szeretem az eredeti művet, mégsem gondoltam a három szellemre, így én is belefutottam. De mivel ez már olvasható volt, nem új darab, úgy gondolom ha kissé kellemetlen is, de elviselhető a spoiler.


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS