Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 522802 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Batman
« Válasz #2240 Dátum: 2017. Szeptember 04. - 19:19:36 »
Néha vannak kis rövid sztorik a nagy mellett, ez is egy ilyen. Rafael Albaquerqe a rajzoló egyébként, szerintem először van magyarul.
Ha megnézed, a fősztori csak 20 oldalas, és ezeket egészítették ki. Pontosan nem tudom, de szerintem a rajzolót "kímélik" ezzel, mert Capullo nem ment el szünetre, egyhuzamban nyomta a Batman címet. De mivel "csak" 20 oldalakat kellett rajzolnia, ezért a megspórolt időből végül összejöhetett neki egy két-három hetes szünet.
Bagley pl. régen az Amazingen minden évben 1-2 számot lepasszolt másnak, amíg ő nyaralt, vagy telelt egyet.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #2241 Dátum: 2017. Szeptember 08. - 20:55:02 »
Azért az a "minisztori" eléggé kapcsolódik a fősztorihoz, szóval az utóbbi magyarázat valószínűbb: hogy a rajzolótt kíméljék :). De szerintem az, ha valaki évente kihagy 1-2 számot szerintem kevésbé fura vagy zavaró, főleg ha az ilyen történeteknél valami rövidebb kis melléksztorit adnak elő.

ryder

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 18
Re:Batman
« Válasz #2242 Dátum: 2017. Szeptember 15. - 19:38:15 »
Ma beszereztem a 23. számot :) Nagyon jó kis szám Az igazság ligája is tetszik. Csak így tovább  :kingpin:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Batman
« Válasz #2243 Dátum: 2017. Szeptember 18. - 22:43:42 »
megérkezett az új batman. nagyon jól folytatódik a történet és örülök, hogy jobban batmanes történet került a füzet második felébe. kicsit sajnálom, hogy nem capullo borítók vannak, de remélem még visszatér. ami igazán bánt, hogy olyan csúnyán lett belegyűrve a csomagoláskor a buborék levélbe hogy hatalmas szamárfüleket hajtottak a képregényre :( olyan már volt, hogy a postás begyűrte a ládába de hogy ilyen figyelmetlenül csomagolták volna még nem . a börzén élnék majd a csere lehetőségével. :)
« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember 19. - 14:34:06 írta Kanaszta »

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Batman
« Válasz #2244 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 00:28:31 »
Szóval a következő évadtól a Batman füzetekben dupla Batman sztorik lesznek?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #2245 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 15:37:15 »
Én is vettem egy példányt az új Batman-ből. Nagyon tetszett most a füzet, minden tekintetben. Jó volt látni Capullo rajzait, bár tény, hogy a Spawn-ban valahogy jobban rajzolt. És ami nagyot ütött, az a New 52-es Batmobil, ami szuperül fest!
A második sztori, végre az amit már régóta akartam magyarul, nyomtatásban, határozott kezdés az biztos, már az első számban, egyetlen egyszer se volt hogy üresjárat lett volna benne! Remélem még visszatérünk erre a címre a későbbiekben! ;)
Ha jól számolom, akkor jövőre elérjük a Death of the Family-t, kérdésem, illetve kérésem, hogy a Detective Comics első számának az a bizonyos utolsó pár oldala, ugye előtte leközlésre kerül a fősztori előtt? Légyszi, légyszi!  :kingpin:

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #2246 Dátum: 2017. Szeptember 19. - 20:08:48 »
A kemény gerinces dolgot nem értem...már volt Kingpintől.
Mi volt a gond vele?
BATMAN,Spawn,Star Wars

Rebellis

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 196
Re:Batman
« Válasz #2247 Dátum: 2017. Szeptember 22. - 07:50:36 »
Szóval a következő évadtól a Batman füzetekben dupla Batman sztorik lesznek?
A FB-on olvastam és erre én is felkaptam a fejem.

Jó volt az új szám, a karmok továbbra is jó ellenfelek és a rajz is pazar. Így tovább!  :kingpin:
Ha azt hiszed, túl kicsi vagy ahhoz, hogy nagy hatással lehess bármire, feküdj le este aludni úgy, hogy egy szúnyog van a szobádban.

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #2248 Dátum: 2017. Szeptember 22. - 19:25:54 »
Én is megvettem, pazar kis kiadvány így együtt Batman + JL. Kb. esélytelen, de tök jó lenne, ha eljutnánk azon a címen a Darkseid War-ig (Fabok FTW), mert a most futó Metal is épít rá (ami meg ugye a Snyder-Capullo Batman run kvázi folytatása/kifutása).

Ugyanakkor, az oldalak még mindig ragadnak és tépik le a festéket, ami engem egy ezer forintos magazinnál megmondom, hogy őszintén idegesít. Plusz a Capullo borítók is jöhetnének vissza. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #2249 Dátum: 2017. Szeptember 22. - 21:05:50 »
Boltban veszed őket?

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Batman
« Válasz #2250 Dátum: 2017. Szeptember 22. - 21:58:42 »
Esetleg későbbiekben szóba jöhet Batsy mellé egy Geoff Johns -féle Green Lantern? Vagy már jó előre megvan a tervezet?

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Batman
« Válasz #2251 Dátum: 2017. Szeptember 23. - 08:55:12 »
Boltban veszed őket?

Egyedül a Batmant, igen. Minden mást börzéken. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #2252 Dátum: 2017. Szeptember 23. - 12:19:14 »
Esetleg későbbiekben szóba jöhet Batsy mellé egy Geoff Johns -féle Green Lantern? Vagy már jó előre megvan a tervezet?
Nem, nemsokára már csak Batman lesz az újságban.
Egyedül a Batmant, igen. Minden mást börzéken. :)
Mielőtt kinyitod, recsegtesd ki. Akkor sérülésmentes lesz. Hajlítsd meg hosszában azt a végét, ahol összeragad balra és jobbra is.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Batman
« Válasz #2253 Dátum: 2017. Szeptember 26. - 15:34:01 »
Esetleg későbbiekben szóba jöhet Batsy mellé egy Geoff Johns -féle Green Lantern? Vagy már jó előre megvan a tervezet?
Ezzel a Green Lantern-el az is a "baj", hogy eléggé összefüggő, szépen építkezik, bővül, nyílik ki a világa. Így nehéz kiemelni belőle egy-egy történetet. A Secret Origin volt az egyik, nem véletlen, hogy kétszer is ugyanaz lett itthon kiadva abból a korszakból.
Talán az elejéből lehetne, de emlékeim szerint az még nem volt különösebben jó, csak később, a 10-20-as részeknél indult be a sztori.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Batman
« Válasz #2254 Dátum: 2017. Szeptember 26. - 18:12:19 »
Igen, pont a Secret Origin miatt jutott eszembe. Nagyon tetszett a sztori, főleg amiket előrevetített. A többi lámpásra is kíváncsi vagyok ezen az emocionális spektrumon. :) De így legalább Btasy fog gyorsabban haladni. Feltéve, ha nem az új és egy régebbi sztori megy majd egyszerre.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Batman
« Válasz #2255 Dátum: 2017. Október 01. - 13:02:39 »
Én örülök is meg nem is, hogy csak Batman lesz a füzetben. Jó dolog, mert gyorsabban pörög a történet, már ha ugyan az a sztori fog futni a második történetben is, esetleg egy ugyan akkor játszódó, de mégis másik Bat-cím, mondjuk Detective Comics vagy ilyesmi. Viszont így akkor nem lesz leadva a Ragadozók utolsó sztorija, ami lezárásként be volt ígérve, valamint a mostani JL sem fog sokáig futni. Pedig tetszik ez a JL sztori is, csak már herótom van az eredetsztoriktól. Annyira unalmas újra és újra elolvasni, hogy találkoztak a hősök egymással...

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #2256 Dátum: 2017. Október 01. - 21:50:43 »
Azért, nem mindig ugyan az az eredet sztori! ;)
Amúgy jó lenne a bővülne a Kingpines DC kiadványok száma!
DC Extra?  :brow:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Batman
« Válasz #2257 Dátum: 2017. Október 01. - 22:12:58 »
DC Extrából kéthetente jelenik meg egy másik kiadótól. Úgyhogy addig biztos kizárt, amíg az megy.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #2258 Dátum: 2017. Október 01. - 22:34:04 »
Tényleg teljesen felesleges lenne most kiadni egy ilyet. Több DC jelenik meg, mint amekkora kereslet van rá.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Batman
« Válasz #2259 Dátum: 2017. Október 01. - 22:58:04 »
Pedig akkor befejeződhetne a Ragadozók, folytatódhatna a JL, és belekóstolhatnánk a többi New52-es cuccba is, pl. Flash, Wonder Woman, JL Dark.....