Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 522852 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3040 Dátum: 2020. Január 29. - 14:27:59 »
Köszönet ez eddigi Batman kiadásokért, minden Kingpines embernek! 
Mi köszönjük!

Herkules

  • Bőregér
  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 111
Re:Batman
« Válasz #3041 Dátum: 2020. Január 29. - 16:27:11 »
Bár, nem az elejétől ismerem a sorozatot, hanem a 29.számtól vettem folyamatosan. De én nagyon örültem, hogy pókember mellett Batmannek is van saját sorozata magyarországon. Így, a vége felé csak annyit, hogy köszönöm azt a sok munkát amivel elhoztátok nekünk Batmant magyarországra, és remélem hogy a kötetek sikeresek lesznek.
Nananana Batmaan.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3042 Dátum: 2020. Január 29. - 16:34:41 »
Köszi szépen!

NyMRooD

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:Batman
« Válasz #3043 Dátum: 2020. Január 29. - 16:57:05 »
Nagyon sajnálom, hogy vége lett/lesz  :( Köszi az eddigi minőségi munkát.

A folytatással kapcsolatban lenne pár kérdésem:
1. Facebookon írtad Tomi (vagyis gondolom te voltál), hogy az első ilyen kötet a rebirth befejezése lesz, a 39. számmal pedig az aktuális sztori kap lezárást, de a rebirth jóval hosszabb 3 sztorinál, szóval mit kell érteni a rebirth befejezése alatt?
2. Az utána következő kötetek ha jól értettem azok a válogatott sztorik lesznek (vagy legalább is azok közzül kerülnek ki), amelyekről korábban töltöttél fel képet, ez azt jelenti, hogy a kimaradt rebirth sztorik megjelenésére már nincs esély?
3. Várhatóan milyen időközönként fog megjelenni 1-1 ilyen kötet (tudom, hogy a fogadtatástól is függ, de azért gondolom van valami előzetes koncepció)?
4. Ha saját számozása lesz ezeknek a köteteknek vagy legalább is teljesen különállóak lesznek a jelenlegi sortól, változni fog a méretük is?
5. Tudjátok már, hogy nagyjábból mikor jöhet az első kötet (nyáron, ősszel, télen vagy csak jövőre)?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3044 Dátum: 2020. Január 29. - 22:38:58 »
Nagyon sajnálom, hogy vége lett/lesz  :( Köszi az eddigi minőségi munkát.
:welcome: :bat-coming:
Idézet
1. Facebookon írtad Tomi (vagyis gondolom te voltál), hogy az első ilyen kötet a rebirth befejezése lesz, a 39. számmal pedig az aktuális sztori kap lezárást, de a rebirth jóval hosszabb 3 sztorinál, szóval mit kell érteni a rebirth befejezése alatt?
Az első kötet lesz a 39. szám (ami még füzet lesz, különben). A most indult, jelenlegi sztorit fejezzük be - és a következőt is még.
Idézet
2. Az utána következő kötetek ha jól értettem azok a válogatott sztorik lesznek (vagy legalább is azok közzül kerülnek ki), amelyekről korábban töltöttél fel képet, ez azt jelenti, hogy a kimaradt rebirth sztorik megjelenésére már nincs esély?
Nem zárjuk ki őket, de egyelőre nem akarok folytatásokban gondolkodni.
Idézet
3. Várhatóan milyen időközönként fog megjelenni 1-1 ilyen kötet (tudom, hogy a fogadtatástól is függ, de azért gondolom van valami előzetes koncepció)?
Évente néhány darab, idén 3.
Idézet
4. Ha saját számozása lesz ezeknek a köteteknek vagy legalább is teljesen különállóak lesznek a jelenlegi sortól, változni fog a méretük is?
Nem biztos, hogy egységes lesz innentől.

Bukowski

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 78
Re:Batman
« Válasz #3045 Dátum: 2020. Január 29. - 23:58:32 »
Picit déja vu-m van ezzel a dologgal (Semic / Panini, csak ez most fordítva van), szomorú, hogy bizonyos időközönként ez valahogy becsúszik. Én anno az első hármat vettem meg, meg a Bábel tornyát, aztán utána nem vettem.  Akkoriban vonattal jártam dolgozni, és a vasútállomáson voltak ilyenek. Aztán valahogy változott a terjesztés, és nem voltak, én meg csak Pókembereket rendeltem utólagosan, Batmaneket nem. A vicces az, hogy mostanában vettem meg az első 32 számot (kivétel a hatodik), és be akartam csatlakozni, aztán kiderült, hogy már nincs hova. Annak tükrében pláne szomorú ez, hogy anno ahogy elnézegettem a dolgokat, Tominak igazából ez nem tartozik  az érdeklődési körébe (az a Birds Of Prey lett volna, ha jól értelmeztem a dolgokat), ennek ellenére ugyanúgy állt hozzá, és ugyanannyi energiát fektetett a megjelenésbe, mint a többi kiadványnál.


Bukowski

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 78
Re:Batman
« Válasz #3046 Dátum: 2020. Január 30. - 00:00:54 »
Most vettem észre, hogy olyan, mintha valami nekrológot írnék, vagy mi...  Meg se szűnt ez meg, csak átalakul...

Tomi, az vígasztaló valamennyire, hogy én a Sasmohákat se vettem, hanem azt is csak utólag?  :hehe:

Mindegy, annyi a lényeg, hogy én is köszönöm az eddigieket Neked is, meg Attilának is!  :kingpin:

Abban azért bízom, hogy talán valamikor lesz Constantine, meg Birds Of Prey kiadvány is,
furcsa módon azért látok rá esélyt, mert a Vladiék egyre jobban rányúlnak a Marvelre,
és anélkül hogy konkrétan akarnák, talán betörik az utat annak a kettőnek is.
A Constantine már volt náluk, a Madarakat meg bevezettétek ti, talán
valamikor eljutunk oda, hogy azokat is elbírja az itthoni piac.

Bár páran bele fogunk rokkani anyagilag, de hát ez egy ilyen műfaj...  :D

Most Klónsztorit fogok olvasni Batman helyett egyébként, mert a Birds Of Prey pont egy 6 részes sztorival indult benne,
és amíg az nincs meg, addig nem állok neki. Eredetileg egy Batman-maratonban gondolkodtam, de az még odébb van.
A Batman most kimerült nálam annyiban, hogy ma elovastam az Arkham Asylumot, holnap meg nekiállok a Long Halloweennek.

Aztán Klónsztori, azzal elleszek egy darabig...  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3047 Dátum: 2020. Január 30. - 13:37:30 »
Igen, a Batman abszolút az olvasók kívánságára lett behozva a Kingpin repertoárba, de azért tényleg ne temessük, mert nem tűnik el, csak ritkul. Ami talán nem is baj, a jelenlegi Batman-dömping mellett.
Constantine most megy a Fumaxnál, a Birds of Prey én is remélem, hogy egyszer még jelentkezik.
A Klónsztorival tényleg elleszel egy darabig. :)  :spidey:

Herkules

  • Bőregér
  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 111
Re:Batman
« Válasz #3048 Dátum: 2020. Január 30. - 17:33:47 »

,,Évente néhány darab, idén 3."

Ez azért így elég jól hangzik, remélem kerülnek újságoshoz, mint a Bosszú Angyalai.
Nananana Batmaan.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3049 Dátum: 2020. Január 30. - 17:37:58 »
Igen, nagyjából ugyanott lesznek ezek is.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Batman
« Válasz #3050 Dátum: 2020. Január 30. - 19:00:17 »
Előfordulhat, azért szeretnének új fordítást, hogy legyen értelme megvenni, ha a tiéteket használnák, lehet, hogy vevőket vesztenének.
Nem félreérteni....inkább minek legyen meg kétszer teljesen ugyan az....amire én gondolok.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Batman
« Válasz #3051 Dátum: 2020. Január 31. - 09:42:10 »
Akkor lesz meg Batman! :D
BATMAN,Spawn,Star Wars

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3052 Dátum: 2020. Január 31. - 13:30:17 »
Előfordulhat, azért szeretnének új fordítást, hogy legyen értelme megvenni, ha a tiéteket használnák, lehet, hogy vevőket vesztenének.
A "vevőket vesztenek" fura indok, mert ez ugye bérmunka, nem a saját kiadásuk. Márpedig a Hacsi az eddigi 30 ismétléssel nem veszített vevőket, hisz most jelentették be az újabb 60-at, szóval a maradék 3 kötetnél már biztosan nem veszítenének újabbakat.

Herkules

  • Bőregér
  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 111
Re:Batman
« Válasz #3053 Dátum: 2020. Február 07. - 18:18:45 »
Kaine, a Batman köteteitekben azok a történetek lesznek, amit anno még kiposztoltatok a kiadó facebook oldalára?
Nananana Batmaan.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3054 Dátum: 2020. Február 07. - 21:34:27 »
Ez egy borzasztóan tág fogalom. Oda kiposztoltunk Batmant minimum 50 félét.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Batman
« Válasz #3055 Dátum: 2020. Március 12. - 12:15:53 »
Megjártam az újságost, de nem kaptak az új Batmanből. Csak az nem volt. Mikor várható hogy lesz? :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3056 Dátum: 2020. Március 12. - 13:58:39 »
Az holnap jelenik meg.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Batman
« Válasz #3057 Dátum: 2020. Március 12. - 15:03:13 »

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Batman
« Válasz #3058 Dátum: 2020. Március 13. - 10:18:51 »
Újságosoknál meddig lesz kint? Nem biztos hogy a héten el tudok menni érte.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Batman
« Válasz #3059 Dátum: 2020. Március 13. - 11:17:06 »
Van rá két hónapod.  :)