Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 976452 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Scrapwencher

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 85
Re:OFF
« Válasz #17100 Dátum: 2019. Június 19. - 21:19:16 »
Nem értetted meg sajnos, hát ez van, úgy látszik ezt is tanulni kell. El lehet ezt viccelni, persze, csak kérdés hogy a kínosan hahotázó bennfentes talgaby rajongókon kívül tényleg érdemes-e ezt így eljátszani.

Pontosan értem. Buta birkáztál, jóindulatból poénra vettem, holott egyáltalán nem volt vicces, és most előadod, hogy itt mindenki bánt téged. Konkrétan azért, mert van, aki nem szereti a kedvencedet.

Idézet
Lehet a továbbiakban is trágyahalomnak minősíteni mások rajongásának tárgyát, nyugodtan, ki vagyok én hogy ennek gátat szabjak, kérdés, hogy ez megéri-e az illetővel szembeni minőségbeli értékzuhanást, amit egy ilyen kijelentés után automatikusan generál maga körül. Bár ha ez a cél...

Rátapintottál a lényegre: lehet. És pont senki nem vagy, aki ennek gátat szabhat. Csak hogy világos legyen, egy példa: Kim Dzsongun talán gátat szabhatna ennek Észak-Koreában. Máshol ő sem. Komoly minőségbeli értékzuhanások vannak itt, kérem.

Térjünk vissza erre, ha lement a havibaj.

A buta birkázás egy okozat volt, a kiváltó okot nem az én portámon kell keresni, ennyit erről a részéről.
A másik.
Talán nem igazán érthető, de amit ti itt műveltek, az nem csak egy fórum, hanem A Kingpin fóruma. Idetéved egyszeri pistike, akinek mondjuk történetesen Spawn az egyik kedvenc karaktere, és mit fog látni? Hogy A Kingpin fórumon fikázzák a kedvencét. Biztos lehetsz benne, hogy a közeljövőben soha többet nem vesz meg egyetlen Kingpin kiadványt sem.
Ha mondjuk az lenne a fórum neve, hogy Kingpin rajongói klub, máris árnyaltabb kép alakulna ki egyszeri pistikében is, mert csak annyit látna, hogy van egy talgaby nevű alak, aki szerint Spawn karaktere egy "trágyahalom". Ez van. De amikor ezt egy kiadóhoz tartozó fórumon olvassa, az egy nagyon erős tudatalatti negatív kampány a kiadóval szemben, erre mérget vehetsz.
Szóval nincs itt semmilyen havi baj, csak makacs tények amiket nem akarsz elfogadni, pedig elegánsabb lenne. :)

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:OFF
« Válasz #17101 Dátum: 2019. Június 19. - 21:33:55 »
A buta birkázás egy okozat volt, a kiváltó okot nem az én portámon kell keresni, ennyit erről a részéről.

Így van, a kiváltó ok az volt, hogy valaki nem szereti a kedvencedet. Ennyit erről.

Idézet
Talán nem igazán érthető, de amit ti itt műveltek, az nem csak egy fórum, hanem A Kingpin fóruma. Idetéved egyszeri pistike, akinek mondjuk történetesen Spawn az egyik kedvenc karaktere, és mit fog látni? Hogy A Kingpin fórumon fikázzák a kedvencét. Biztos lehetsz benne, hogy a közeljövőben soha többet nem vesz meg egyetlen Kingpin kiadványt sem.
Ha mondjuk az lenne a fórum neve, hogy Kingpin rajongói klub, máris árnyaltabb kép alakulna ki egyszeri pistikében is, mert csak annyit látna, hogy van egy talgaby nevű alak, aki szerint Spawn karaktere egy "trágyahalom". Ez van. De amikor ezt egy kiadóhoz tartozó fórumon olvassa, az egy nagyon erős tudatalatti negatív kampány a kiadóval szemben, erre mérget vehetsz.

Hát pedig ez csak egy fórum. Ha esetleg kaine úgy gondolja, hogy a fórumnak Elméleti "Faék" Pistikének kell megfelelnie, akkor moderál. Beszéld meg vele.

Idézet
Szóval nincs itt semmilyen havi baj, csak makacs tények amiket nem akarsz elfogadni, pedig elegánsabb lenne. :)

A makacs tények ott merülnek ki, hogy hisztizel, mert van olyan, aki nem szereti a kedvencedet. Szóval most elegánsan elfogadom, hogy szellemileg nem vagyok a te szinteden, és elköszönök tőled.

Szia!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #17102 Dátum: 2019. Június 19. - 22:12:55 »
Srácok: hagyjuk abba, okés? Jogosnak érzem a felvetést, senkinek sem esik jól, ha fikázzák a kedvencét, és igen, ez egy Kingpin fórum, valóban félreértésekre adhat okot valójában minden.
Azért még ne bántsuk egymást, illetve intézzétek el talgabyval privát üzenetben és barátságosan.  :spidey: Akkor az is kiderül, hogy miért védik: mert bár markáns véleménye van sok mindenről - én például a Bendis utálatát nem értem -, de attól még tök jó srác.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:OFF
« Válasz #17103 Dátum: 2019. Június 19. - 22:14:48 »
Messze túlbecsülöd a nosztalgiafaktort. Az interneten szétdicsért és „mindenki” által alig várt Spawn beledöglött az újságosterjesztésbe és maradt a magánterjesztésnél. Pedig annak a trágyahalomnak sokkal nagyobb a hazai közönsége, mint bármi kommersz szuperhősösnek, ami 8 évnél öregebb. Az is kisebb csoda, hogy a Kingpint nem nyüstölik állandóan, hogy most rögtön váltson a Superiorra vagy egyenesen Spencer most futó ASM-jére, nem szeretnek lemaradni az amerikaiaktól. Szerintem a kiadót még ez a példánymennyiség is meglepte valamennyire, de engem meg az lepne meg, ha egyáltalán a környékén lenne annak, ami újságosbolti terjesztés közelébe emelné a számokat. Ezek a klasszikusok még a nagy Marvelnek is alig érik meg a teljes angol anyanyelvű piacon.

Szerintem az átlag fogyasztó rétegnek halvány lila fin*ja nincs ki az a Spencer, nemhogy egyenesen követelje. Sztem egy széles rétegnél a marvel mozik miatt népszerű most számos karakter, szerencsére divat lett, de ettől aki veszi még nem feltétlen naprakész az épp aktuális amerikai kiadásból. Mint szakértő, te magadból és a környezetedből indultál ki, ami szerintem nem a nagyközönség. És pont mint szakértő, felelőséggel jár ilyen szinten minősíteni akár a Spawnt, akár mást, nem szerencsés ennyire sarkosan fogalmazni ha adnak az ember véleményére. Az ezután kialakult vitát is ez generálta, ami sajnos elfajult.

molzo

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 127
    • CHRONOPOLIS
Re:OFF
« Válasz #17104 Dátum: 2019. Június 19. - 22:21:35 »
Én pont egy köztes állapot vagyok, nagyon bírom Spawnt de ki nem állhatom Bendist. :P

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:OFF
« Válasz #17105 Dátum: 2019. Június 19. - 22:32:03 »
Én pont egy köztes állapot vagyok, nagyon bírom Spawnt de ki nem állhatom Bendist. :P

Ha egyszeri pistike most erre jár, akkor hogy vegye meg a Kingpin bendises cuccait, miután a kiadó saját fórumán írja le valaki, hogy ki nem állhatja? Romlik az üzlet, a vélemény mindent tönkretesz. Sőt, a Fumaxot is besározod, hát hogy engedheti ezt meg magának egy komoly kiadó?

Szeretni még azért hétvégente lehet ezt-azt, de szigorúan kingpinest, mert különben mindenki a konkurenciát veszi majd.

Bármikor aláírom, hogy egy állat vagyok vagyok, de a helyzethez képest ez nagyon visszafogott ám :D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #17106 Dátum: 2019. Június 20. - 06:29:52 »
Talgabyt meg nem követi senki birka módra, ezt csak te látod így. Szeretném ezt is tisztázni. Ismerjük őt, és majd ha te is olyan ismeretanyaggal rendelkezel, meg olyan tapasztalattal képregényes téren, akkor lehúzhatsz minket, hogy miért figyelünk oda rá. Te viszont nem ismered, úgyhogy ha elismered, ha nem a te véleményed az ami nem mérvadó vele szemben.
This is a joke. A real practical Joke.

Scrapwencher

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 85
Re:OFF
« Válasz #17107 Dátum: 2019. Június 20. - 08:37:55 »
Idézet
Mint szakértő, te magadból és a környezetedből indultál ki, ami szerintem nem a nagyközönség. És pont mint szakértő, felelőséggel jár ilyen szinten minősíteni akár a Spawnt, akár mást, nem szerencsés ennyire sarkosan fogalmazni ha adnak az ember véleményére.

Köszönöm, erről beszéltem, úgy látszik sokaknak itt még mindig nem esett ez le, úgyhogy nem is erőltetem tovább, felesleges.

Annyit még, hogy nekem is kedvencem a karakter, de nem fogok megsértődni ha valaki leszólja, bármennyire is szeretnék itt páran így beállítani a dolgot. Csak mosolygok rajta, hogy még mindig vannak olyan emberek, akiknek az ad elégtételt, ha beletiporhatnak a másik ízlésébe. Gyerekes dolognak tartom, nem felnőtt emberhez méltónak, az meg külön cinkes, ha valaki ez mellett még szakértőnek is tartja magát. Mifelénk más nevet használnak az ilyen emberekre, de ezt a részét a véleményemnek már megtartanám magamnak.
« Utoljára szerkesztve: 2019. Június 20. - 08:42:35 írta Scrapwencher »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #17108 Dátum: 2019. Június 20. - 08:39:40 »
Szerintem az átlag fogyasztó rétegnek halvány lila fin*ja nincs ki az a Spencer, nemhogy egyenesen követelje. Sztem egy széles rétegnél a marvel mozik miatt népszerű most számos karakter, szerencsére divat lett, de ettől aki veszi még nem feltétlen naprakész az épp aktuális amerikai kiadásból.
Nem így értettem. Spencer csak most egy név, mert ő viszi az ASM-et, de már a semices időben is visszatérő elem volt, hogy a nép nem akart lemaradni az eredeti kiadásról. Csak nézd azt, hogy a Kingpintől miket szoktak kérni kb. a megalakulása óta. Ritka az, ami ötévesnél régebbi azokon a listákon – hacsak nem egyenesen a kilencvenes évekből van, mert hát ugye az mindig visszatérő elem nálunk az itteni képregénypiac kialakulásának sajátossága miatt.
Az persze más kérdés, hogy amikor megkapják a frisseket, mint anno a CsodaPók v1 vége felé is, akkor meg szembesülhetnek azzal, hogy ha nincs egy tízéves lemaradás, akkor bizony a vérgyenge sztorik is jönnek, mert nincs más. Jól bele is döglött a sorozat. (Jó, meg másba is, a Semicet nem kellett félteni, ha idióta döntésekről volt szó.)

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:OFF
« Válasz #17109 Dátum: 2019. Június 20. - 14:36:52 »
Jövök eszet osztani én is!  :D

Talgaby valóban kissé erősen fogalmazott, ezért az első visszaszólást még jogosnak is érzem.
Mi, régi fórumosok már megszoktuk Gabi stílusát, és szerintem sokszor már el is siklunk felette, ha keményen szapul valamit, mert már ismerjük.  ;)
(Én is szeretem Spawn-t, de azt elismerem, hogy nem a sztorija az erőssége, hanem az elképesztő grafikai megvalósítása, amivel agyonvert akkoriban mindent és mindenkit, sőt évekkel később is tökéletesen állja a helyét, a mai napig is.)
Az utána lévő "visszavágást" Scrapwencher-től viszont már nem tudom mire vélni. Lehülyéz mindenkit, mert nem neki adnak igazat. Mindenkinek megvan, meglehet a saját véleménye arról, hogy melyik karaktert tartja jónak/rossznak, ahogy arról is, hogy milyen kifejezést érez erősnek. Ezen megsértődni, és kollektíven lehülyézni mindenkit szerintem még erősebb is, mint az a bizonyos kifejezés.
Azt se értem, hogy ki követi itt Talgaby-t? WTF? Szerintem elég sokan nem értenek vele egyet bizonyos dolgokban, csak mi ezeket a köröket évekkel ezelőtt lefutottuk már vele.
(Egy kis "használati utasítás" Talgaby-hoz: szereti szidni módfelett: Spawn, Bendis majd' egész munkássága, sztárírók általában, ezeket tuti.)

Bár ez a kiadó fóruma, de a kiadó nem szidott szerintem semmit se, szóval aki azon sértődik be, hogy valaki a kiadó fórumán szidott valamit, és emiatt nem vesz több Kingpin kiadványt, ott szerintem nem a kiadó készülékében van a hiba.
Még egy dolog a fórummal kapcsolatban: szerintem aktívan kb. ha 50-en használják ezt a fórumot (ebbe én se vagyok benne), szóval nem hiszem, hogy ez alapvetően változtatna bármit is a Kingpin megítélésén. Max. ha az 5000+os FB oldalán jelent volna meg ilyesmi...

Scrapwencher: azt tudom ajánlani, hogy mutasd meg/olvastad el az aktuális bejegyzéstől valaki teljesen kívülállóval (vagy inkább többel) a hozzászólásokat anélkül, hogy tudnák ki kicsoda, és utána kérdezd meg, hogy szerintük kinek volt igaza, jogos volt-e ennyire felháborodni. Nem vagyok biztos benne, hogy neked fognak igazat adni. Mert te durva személyeskedésbe mentél át, mintha kifejezetten téged sértegettek volna.

De a témához visszatérve:
Ez egy létező dolog, amit TG mond, rendszeresen jönnek olyan levelek, hogy mikor fog megjelenni ez meg az, és ezek szinte kivétel nélkül 1-2 éves dolgok, vagy olyanok, amik éppen mennek a moziba (pl. Ragnaröknél - lesz-e Planet Hulk/World War Hulk). De itt a fórumon is rendszeresen szoktak jönni az ilyen kérések, kérdések, gondolom a FB oldal se más. Van valami ilyen vonzalom egyeseknél, hogy csak a legújabb a jó, vagy az jobb, mint ugyanaz öt évvel azelőtt.  :D Szerintem ezek általában fiatalabb olvasók, az idősebbek tudják, hogy sajnos ez túlnyomórészt pont fordítva igaz.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #17110 Dátum: 2019. Június 20. - 14:53:14 »
Mi lenne, ha valaki (Sepi, most rád nézek  :) ) ezt az egészet átpakolná az Off-ba? Már elég régóta nem a PPP-ről esik szó.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:OFF
« Válasz #17111 Dátum: 2019. Június 20. - 15:16:49 »
Mi lenne, ha valaki (Sepi, most rád nézek  :) ) ezt az egészet átpakolná az Off-ba? Már elég régóta nem a PPP-ről esik szó.
Igazad van, itt reagálok. Bocsánat, muszáj.
A buta birkázás egy okozat volt, a kiváltó okot nem az én portámon kell keresni, ennyit erről a részéről.
A másik.
Talán nem igazán érthető, de amit ti itt műveltek, az nem csak egy fórum, hanem A Kingpin fóruma. Idetéved egyszeri pistike, akinek mondjuk történetesen Spawn az egyik kedvenc karaktere, és mit fog látni? Hogy A Kingpin fórumon fikázzák a kedvencét. Biztos lehetsz benne, hogy a közeljövőben soha többet nem vesz meg egyetlen Kingpin kiadványt sem.
Ha mondjuk az lenne a fórum neve, hogy Kingpin rajongói klub, máris árnyaltabb kép alakulna ki egyszeri pistikében is, mert csak annyit látna, hogy van egy talgaby nevű alak, aki szerint Spawn karaktere egy "trágyahalom". Ez van. De amikor ezt egy kiadóhoz tartozó fórumon olvassa, az egy nagyon erős tudatalatti negatív kampány a kiadóval szemben, erre mérget vehetsz.
Csak két dologra reagálnék:
1. Nem tudom, honnan veszed ezt a birka dolgot, de szerintem nem ismered a kifejezést. Azt jelenti: követni valakit gondolkodás nélkül. Olvass utána. Ahogy ennek is utána olvashatnál: üres taxi. Sehol nem írta se Coleman sem én, hogy követjük Talgaby-t. Én a Te hozzászólásaidat idéztem be, jelezve, hasonlókat Te is csinálsz, csak másban a szálka, saját magadban a gerenda. Ennek is utánanézhetsz, mit jelent.
2. Pistikét valószínűleg inkább az ilyen hsz-ek riasztják el a Kingpintől, amit Te írtál A Kingpin fórumán. Bocsi, nem birka vagyok, elefánt. Nézz ennek is utána.
Kár hogy lenyúltátok a Fumaxtól ezt a címet, ők keménytáblával hozták volna, ajándék könyvjelzővel, ráadásul még most év végén...
Részemről befejeztem. Nem hiszem, hogy bármi foganatja lenne, az eddigi megnyilvánulások alapján eddig sem tudtad értelmezni a leírtakat.

Scrapwencher: azt tudom ajánlani, hogy mutasd meg/olvastad el az aktuális bejegyzéstől valaki teljesen kívülállóval (vagy inkább többel) a hozzászólásokat anélkül, hogy tudnák ki kicsoda, és utána kérdezd meg, hogy szerintük kinek volt igaza, jogos volt-e ennyire felháborodni. Nem vagyok biztos benne, hogy neked fognak igazat adni. Mert te durva személyeskedésbe mentél át, mintha kifejezetten téged sértegettek volna.
Hidd el, tudnák, melyiket írta. Nagyon könnyen felismerhető a stílusa. :lol:
« Utoljára szerkesztve: 2019. Június 20. - 15:18:56 írta Mike »

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:OFF
« Válasz #17112 Dátum: 2019. Június 20. - 18:02:26 »
Mi lenne, ha valaki (Sepi, most rád nézek  :) ) ezt az egészet átpakolná az Off-ba? Már elég régóta nem a PPP-ről esik szó.

Mivel a Spawnról volt szó, az meg a kilencvenes évek gyermeke, simán megvan a tematikai kapocs :D

Jövök eszet osztani én is!  :D

Talgaby valóban kissé erősen fogalmazott, ezért az első visszaszólást még jogosnak is érzem.
Mi, régi fórumosok már megszoktuk Gabi stílusát, és szerintem sokszor már el is siklunk felette, ha keményen szapul valamit, mert már ismerjük.  ;)
(Én is szeretem Spawn-t, de azt elismerem, hogy nem a sztorija az erőssége, hanem az elképesztő grafikai megvalósítása, amivel agyonvert akkoriban mindent és mindenkit, sőt évekkel később is tökéletesen állja a helyét, a mai napig is.)
Az utána lévő "visszavágást" Scrapwencher-től viszont már nem tudom mire vélni. Lehülyéz mindenkit, mert nem neki adnak igazat. Mindenkinek megvan, meglehet a saját véleménye arról, hogy melyik karaktert tartja jónak/rossznak, ahogy arról is, hogy milyen kifejezést érez erősnek. Ezen megsértődni, és kollektíven lehülyézni mindenkit szerintem még erősebb is, mint az a bizonyos kifejezés.
Azt se értem, hogy ki követi itt Talgaby-t? WTF? Szerintem elég sokan nem értenek vele egyet bizonyos dolgokban, csak mi ezeket a köröket évekkel ezelőtt lefutottuk már vele.
(Egy kis "használati utasítás" Talgaby-hoz: szereti szidni módfelett: Spawn, Bendis majd' egész munkássága, sztárírók általában, ezeket tuti.)

Bár ez a kiadó fóruma, de a kiadó nem szidott szerintem semmit se, szóval aki azon sértődik be, hogy valaki a kiadó fórumán szidott valamit, és emiatt nem vesz több Kingpin kiadványt, ott szerintem nem a kiadó készülékében van a hiba.
Még egy dolog a fórummal kapcsolatban: szerintem aktívan kb. ha 50-en használják ezt a fórumot (ebbe én se vagyok benne), szóval nem hiszem, hogy ez alapvetően változtatna bármit is a Kingpin megítélésén. Max. ha az 5000+os FB oldalán jelent volna meg ilyesmi...

Scrapwencher: azt tudom ajánlani, hogy mutasd meg/olvastad el az aktuális bejegyzéstől valaki teljesen kívülállóval (vagy inkább többel) a hozzászólásokat anélkül, hogy tudnák ki kicsoda, és utána kérdezd meg, hogy szerintük kinek volt igaza, jogos volt-e ennyire felháborodni. Nem vagyok biztos benne, hogy neked fognak igazat adni. Mert te durva személyeskedésbe mentél át, mintha kifejezetten téged sértegettek volna.

Nagyon csodálkozok, hogy ezt senki más nem boncolgatta, de talán nem undorodik mindenki annyira zsigeri szinten az ilyen viselkedéstől, mint én.

Idézet
De a témához visszatérve:
Ez egy létező dolog, amit TG mond, rendszeresen jönnek olyan levelek, hogy mikor fog megjelenni ez meg az, és ezek szinte kivétel nélkül 1-2 éves dolgok, vagy olyanok, amik éppen mennek a moziba (pl. Ragnaröknél - lesz-e Planet Hulk/World War Hulk). De itt a fórumon is rendszeresen szoktak jönni az ilyen kérések, kérdések, gondolom a FB oldal se más. Van valami ilyen vonzalom egyeseknél, hogy csak a legújabb a jó, vagy az jobb, mint ugyanaz öt évvel azelőtt.  :D Szerintem ezek általában fiatalabb olvasók, az idősebbek tudják, hogy sajnos ez túlnyomórészt pont fordítva igaz.

Az ilyen kommentek tényleg nagyon gyakoriak.

Szerintem csak annyi áll mögötte, hogy mivel az megy külföldön, belefutnak valahol borítókba vagy review-kba az intereneten, azt látják, hogy király, és gyorsan megkérdezik, hogy mikor jön nekünk is. Nem hiszem, hogy elvárható a vásárlók többségétől, hogy vágják, melyik sorozat hol tart az amerikai kiadáshoz képest, úgyhogy ezeket a kérdéseket a legjobb simán benyelni ezredszer is.

dreid

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re:OFF
« Válasz #17113 Dátum: 2019. Június 20. - 18:07:41 »
Messze túlbecsülöd a nosztalgiafaktort. Az interneten szétdicsért és „mindenki” által alig várt Spawn beledöglött az újságosterjesztésbe és maradt a magánterjesztésnél. Pedig annak a trágyahalomnak sokkal nagyobb a hazai közönsége, mint bármi kommersz szuperhősösnek, ami 8 évnél öregebb. Az is kisebb csoda, hogy a Kingpint nem nyüstölik állandóan, hogy most rögtön váltson a Superiorra vagy egyenesen Spencer most futó ASM-jére, nem szeretnek lemaradni az amerikaiaktól. Szerintem a kiadót még ez a példánymennyiség is meglepte valamennyire, de engem meg az lepne meg, ha egyáltalán a környékén lenne annak, ami újságosbolti terjesztés közelébe emelné a számokat. Ezek a klasszikusok még a nagy Marvelnek is alig érik meg a teljes angol anyanyelvű piacon.

Én pl. ürülnék a klasszikus régi kötetek kiadásának HC-ben. Kraven is igen jól esett, hogy ki lett adva, bár nem itt. PP-ből is vannak olyan kötetek, amit örömmel vennék Hc-s köteteket, de mondjuk én füzetekkel nem élek. Sőt, ha valamit kiadnak újra, a semices változatát viszem a könyvszekrénybe.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #17114 Dátum: 2019. Június 20. - 21:49:35 »
Hát, az olyan vásárlók, mint te, kisebbségben vannak. A három nagy kétheti kötetsorozatok is nem véletlenül az eredeti megjelenési idejükhöz mérten 2-10 éves sztorikat válogattak be, csak pár klasszikussal, azt is elszórtan. Az olvasóknak alapvetően mindig az új kell, a régi lejárt lemez. A klasszikus kötetek inkább mellékágként, vagy egyenesen kizárólag előrendeléses/előfizetéses módon mennek még nálunk sokkal nagyobb piacokon is.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:OFF
« Válasz #17115 Dátum: 2019. Június 21. - 08:31:01 »
Aki szerint itt mindenki birka módon követi talgaby-t, vagy bárki mást, az nagyon nem lehet aktív a fórumon. Oda vissza már ezerszer szapultuk, leosztottuk egymást, mindenkinek markáns véleménye van, és az a lehető legkülönbözőbb. ;) Csak mi ezt már 10+ éve csináljuk. ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #17116 Dátum: 2019. Június 21. - 09:11:02 »
Igaz, eléggé eltérőek itt a vélemények. Rengeteg ember van körülöttem folytonos tévedésben. :hehe:
Nos, legalábbis addig, amíg végre be nem sikerül üzemelni az Eszközt. Akkor majd végre mindenki megvilágosul. :twisted:

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:OFF
« Válasz #17117 Dátum: 2019. Július 16. - 23:57:19 »
Hm, milyen jó úgy benézni ide veteránként, hogy már Thanos vagyok... :D Asszem ennél már nincs fentebb. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #17118 Dátum: 2019. Július 17. - 12:30:17 »
De, még van egy Pókfej kategória, nézd meg talgabyt.  :spidey:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #17119 Dátum: 2019. Augusztus 12. - 16:04:27 »
Érdeklődnék, hogy nincs a fórumon Nyíregyházi illetékességű felhasználó......kellene egy kis segítség ?! ;)