Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 976470 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:OFF
« Válasz #17160 Dátum: 2021. Január 19. - 22:22:16 »
A régi címem szerepel a szállítási címen amit ráragasztottatok a borítékra. Azért sem értem, mert amit küldtetek elektronikus számlát, azon már az új cím szerepel, és itt az oldalon is már az új címem volt beállítva a rendelés leadása előtt. :)
Hmm, fura.  :headscratch: Lehet, hogy a posta program, miközben rögzítettük a csomagot neked, visszalépett a korábbi mentett címedre. Sajnos volt már rá példa, ezek szerint most nem vettük észre, bocsi.

Idézet
Hajlandó lennék többet fizetni a szállításért, ha bubis fóliába vagy a füzeteknél nagyobb kartonlapok közé raknátok a füzeteket és úgy bele a bubis borítékba
Ez egy jó kérdés. Beszélhetünk róla, írj a webshop mailcímére és egyeztetünk róla. ;)

Ezt a választ elrakom talonba, és majd a következő rendelésnél hivatkozom rá. :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #17161 Dátum: 2021. Január 22. - 05:18:29 »
Sajna nem, a postázását nem tervezzük. Nincs rajta annyi haszon, hogy még a postázását is bele tudjuk kalkulálni. Tároló dobozok is lesznek a boltban, de azt postázni meg végképp nem tudnánk.
Pedig biztosan megoldható lenne, egy hete jött 3 doboz postán.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:OFF
« Válasz #17162 Dátum: 2021. Január 22. - 10:26:29 »
Sajna nem, a postázását nem tervezzük. Nincs rajta annyi haszon, hogy még a postázását is bele tudjuk kalkulálni. Tároló dobozok is lesznek a boltban, de azt postázni meg végképp nem tudnánk.
Pedig biztosan megoldható lenne, egy hete jött 3 doboz postán.

Ezt mondjuk én sem értem. Súlya nincs, helyet se foglal igazán (gondolom lapra van hajtva és úgy kell széthajtani), a csomag árát meg ehhez mérten kell beállítani. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #17163 Dátum: 2021. Január 22. - 12:45:30 »
Mármint short boxról beszélünk? Mert ne keverjük a díszdobozainkkal.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #17164 Dátum: 2021. Január 22. - 16:19:23 »
Igen a nagy dobozok. Szétszedve ( laposan ) két karton között befóliázva jött egy hete 3 db.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #17165 Dátum: 2021. Január 22. - 16:23:45 »
Hát, mi nehezen tudnánk 10-20 képregényes csomaggal együtt szállítani őket a postára anélkül, hogy bajuk esne. A túlméret miatt úgyis tetemes lenne a postaköltsége, amit viszont nem tudunk bevállalni például az ingyenes postázások esetében. A webshop ingyenességet pedig nem célunk megszüntetni.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #17166 Dátum: 2021. Január 23. - 08:57:44 »
Így jártunk.  ;) :D

fefeaty

  • Pókirtó
  • *
  • Hozzászólások: 233
Re:OFF
« Válasz #17167 Dátum: 2021. Március 09. - 18:13:52 »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #17168 Dátum: 2021. Március 09. - 18:43:00 »
Köszönöm a gyönyörű épséges példányt amit kaptam:
Ezért fizethetek több ezer forintot + postát.
nem néz ki túl jól. valószínűleg szállításkor sérülhetett meg, így szerintem nincs sok értelme itt felháborodni.
velem is volt már ilyen, nem egyszer. elég rossz tudom, de ilyenkor a kiadó fel szokta ajánlani a csere lehetőségét.
beszélj velük, biztos te is élhetsz a lehetőséggel. addig meg olvasd el ebből! ;)

fefeaty

  • Pókirtó
  • *
  • Hozzászólások: 233
Re:OFF
« Válasz #17169 Dátum: 2021. Március 09. - 19:19:51 »
Köszönöm a gyönyörű épséges példányt amit kaptam:
Ezért fizethetek több ezer forintot + postát.
nem néz ki túl jól. valószínűleg szállításkor sérülhetett meg, így szerintem nincs sok értelme itt felháborodni.
velem is volt már ilyen, nem egyszer. elég rossz tudom, de ilyenkor a kiadó fel szokta ajánlani a csere lehetőségét.
beszélj velük, biztos te is élhetsz a lehetőséggel. addig meg olvasd el ebből! ;)

Ja persze, utazzak fel Budapestre 15000 ftért, hogy kicseréljék.
Egyébként meg miért nem háborodhatnék fel, ha már füzetek valamiért elvárom, hogy épségben megkapjam.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Március 09. - 19:23:28 írta fefeaty »

fefeaty

  • Pókirtó
  • *
  • Hozzászólások: 233
Re:OFF
« Válasz #17170 Dátum: 2021. Március 09. - 20:42:43 »
Jogos a felháborodásod, csak éppen nem felénk. Mi ép példányokat adunk a Postának, egyértelműen az ő saruk. Náluk reklamáltál?
[/quote]

Már megbocsáss, én tőletek vásároltam nem a postától. És elvárhatom, hogy a megvásárolt terméket épségben megkapjam? Az engem nem érdekel hogy kivel szállíttatjátok a terméket, de az igen ha már kifizettem a füzetet akkor hagy kapjam már meg épségben. Egyébként nem igen megyek Pestre a közeljövőben, ezért meg pláne nem.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #17171 Dátum: 2021. Március 09. - 21:33:41 »
Köszönöm a gyönyörű épséges példányt amit kaptam:
Ezért fizethetek több ezer forintot + postát.
valószínűleg szállításkor sérülhetett meg, így szerintem nincs sok értelme itt felháborodni.

Ja persze, utazzak fel Budapestre 15000 ftért, hogy kicseréljék.
Egyébként meg miért nem háborodhatnék fel, ha már füzetek valamiért elvárom, hogy épségben megkapjam.
nem azt mondtam, hogy ne mérgelődj ezen, mert persze bosszantó, csak itt nincs értelme höbörögni. ezt a hangnemet viszont nem érzem helyénvalónak.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:OFF
« Válasz #17172 Dátum: 2021. Március 09. - 23:06:27 »
Köszönöm a gyönyörű épséges példányt amit kaptam:

https://kepkuldes.com/image/QBWjbf
https://kepkuldes.com/image/QBWrwd
https://kepkuldes.com/image/QBW42y
https://kepkuldes.com/image/QBWcW3
https://kepkuldes.com/image/QBWsx2

 Ezért fizethetek több ezer forintot + postát.

Sajnos nekem is többször volt ilyen. Az első rendelésnél, mikor a covid miatt elkezdtem közvetlen a kiadótól venni, tökéletes állapotba érkeztek a képregények, azóta viszont többször így, vagy rosszabb állapotban. Rossz érzés de nincs mit tenni. Tomiék nem tehetnek róla. A csomag átvételekor lehetne talán reklamálni a szállító felé. Jegyzőkönyvet felvetetni, ilyesmi. De annyit nem ér.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #17173 Dátum: 2021. Március 10. - 11:47:08 »
Már megbocsáss, én tőletek vásároltam nem a postától. És elvárhatom, hogy a megvásárolt terméket épségben megkapjam? Az engem nem érdekel hogy kivel szállíttatjátok a terméket, de az igen ha már kifizettem a füzetet akkor hagy kapjam már meg épségben.
Igazából itt el vagy tévedve kicsit. Mi ép példányt küldtünk neked, ha valaki utána bármit csinál vele, az már nem a mi felelősségünk, hanem a Postáé, hisz ők vállalták, hogy épségben kiszállítják a megadott címekre. Egyértelműen náluk kell reklamálnod. Azt pedig végképp nem érzem jogosnak, hogy ránk vagy mérges, hisz egyértelműen nem tehetünk róla.  :nemtudom:
A PPP 50.száma összement a dobozban, ahova raktam, vagy mindig kisebb volt mint a társai?

Kisebb volt. Kaine megígérte, hogy egyszer majd elmeséli mi történt.
Voltaképpen már elmeséltem. A kék 50-es számok az oka. Hogy kéken kezdték el nyomni (ha van valakinek kék belőle, az összehasoníthatja, hogy a kék mérete megegyezik a többi PPP méretével), és a már kinyomott példányokat csak úgy tudták átalakítani pirossá (kivéve azokat, amiket már teljesen készre gyártottak), hogy levágtak belőle 2 mm-t, vagy mennyit.

deadbeat7

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 142
  • Csatlós
Re:OFF
« Válasz #17174 Dátum: 2021. Március 10. - 20:38:52 »
nekem is gyűrött ppp2-t hozott a postás... kb. mintha már valaki elolvasta volna. már ahogy húzta elő a táskájából, attól rosszul lettem. az elmúlt 10 évben ezért ódzkodtam az előfizetésektől, jobb egy sz*ros tescóban kiválogatni 1-1 szép példányt, csak a ppp ugye limitált, stb, stb, stb, rákényszerül (idén) az ember. A postásnak meg kár szólni, az igénytelen minimálbéresnek mindegy hogy adja oda, csak legyen könnyebb a táska.. :((((


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #17175 Dátum: 2021. Március 10. - 21:57:19 »
Sajnálom. Esetleg érdemes lehet postán maradóra kérni, ha van rá lehetőséged.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:OFF
« Válasz #17176 Dátum: 2021. Március 10. - 22:48:26 »
Nem tudom mennyire lenne megoldható, de más kiadónál már bevált itthon. Van olyan hogy merev, karton boríték. Nem tudom az árakat, mennyivel lenne több így a posta, vagy a kiadónak mennyivel fájna többe, de lehet hogy érdemes lenne elgondolkodni rajta. Akkor nem fordulnának elő ilyesmik szerintem. ;)  :kingpin:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #17177 Dátum: 2021. Március 11. - 00:14:41 »
a karton boríték szerintem is egy jó ötlet tudna lenni, bár nekem szerencsére nem sűrűn fordul elő, hogy gyűrött példányt kapok postán, pedig több címre is előfizető vagyok.
ha már itt tartunk, én személy szerint annak örülnék a legjobban ha Tomi egy helikopterrel hozná házhoz egyenesen a nyomdából, egy selyem párnán a legújabb füzeteket   ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #17178 Dátum: 2021. Március 11. - 11:22:23 »
Csak azért nem, mert a helikopter a legrosszabb állítólag a légibetegség szempontjából, én meg az vagyok. :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:OFF
« Válasz #17179 Dátum: 2021. Március 11. - 11:40:46 »
jobbulást  ;D