Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 978116 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

TrueBB

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 45
Re:OFF
« Válasz #17240 Dátum: 2021. Március 19. - 17:50:46 »
És még akkor is beeshet meló. Van olyan munka ami mindig pörög, él. Mellékes, de az enyém is ilyen. Pedig teljesen átlagos közszféra, bár az egyik egyház foglalkoztat.
Én értem a problémát, és igen, súlyos. Nekem olyan kedves újságosom van, hogy, ha az előfizetőivel gebasz van kicseréli.
Ilyen volt az ismétlődő oldalas Marvel+. Mondjuk az is igaz ez a PPP-nél nem működik. És a Nyírségből, Ormánságból, Viharsarokból nem egyszerű feljutni Pestre. Most különösen. Ezt pedig el kell fogadni. Én is nehezen mozdulok már, pedig a vonat odavisz, másfél órán belül, átszállás nélkül.
Nem akarok más micsodájával csalánt verni, de:
Esetleg lehetne privát email váltás után, felküldeni, és a kiadó küld patent példányt. Nem hiszem, hogy tömeges csomagdömping lenne. De ez csak ötlet.
« Utoljára szerkesztve: 2021. Március 19. - 20:08:45 írta TrueBB »

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:OFF
« Válasz #17241 Dátum: 2021. Március 25. - 07:37:07 »
Sziasztok.
Írtam egy mailt nektek címváltozással kapcsolatban, megkaptátok vagy rossz címre küldtem?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #17242 Dátum: 2021. Március 25. - 19:11:29 »
Megkaptuk, csak nem mindig tudunk azonnal válaszolni.  ;)

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:OFF
« Válasz #17243 Dátum: 2021. Március 26. - 09:44:04 »
Megkaptuk, csak nem mindig tudunk azonnal válaszolni.  ;)

Igen, közben láttam a választ, köszi. :)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:OFF
« Válasz #17244 Dátum: 2021. Március 27. - 07:52:17 »
Ma 11-től nyitva vagytok  :kingpin:, ahogy írva vagyon?
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #17245 Dátum: 2021. Március 27. - 09:27:43 »
Igen, persze.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:OFF
« Válasz #17246 Dátum: 2021. április 13. - 13:21:12 »
A fórum szakértőit kérdezném. Keresek egy Pókember képregényt, amiből csak részletekre emlékszem. Olyanok voltak benne, hogy Rozsomák öngyilkos akart lenni mert elege lett, és beugrik egy lávába, de Peter valahogy megment belőle egy darabot (?) és elkezdi klónozni, majd mutatják hogy hónapokig csak ezen dolgozik, a ruhája egyre piszkosabb, a szakálla is már a mellkasáig ér, végül sikerül neki feltámasztania Rozsomákot, akinek azt hiszem egy ilyen tartályban lebeg az adamantium csontváza, és fokozatosan épül rá a hús, míg végül ott lesz a teste is.
Nos, ennyi maradt meg. Melyik füzet lehet ez vajon?

blake

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 62
Re:OFF
« Válasz #17247 Dátum: 2021. április 13. - 15:26:12 »
Talán az Astonishing Spider-Man & Wolverine, de nem biztos.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #17248 Dátum: 2021. április 13. - 21:41:45 »
Igen, az az. Az volt az első pont, ahol kezdtem érezni, hogy talán Jason Aaron mégsem olyan jó, mint amilyennek a marketing szereti beállítani…

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:OFF
« Válasz #17249 Dátum: 2021. április 14. - 07:12:55 »
Köszi. :)

szabocsab2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 71
Re:OFF
« Válasz #17250 Dátum: 2021. április 15. - 11:44:41 »
Rozsomák mint öngyilkos? Hűha.Nekem ez kicsit meredek.Igaz jó néhány évvel el vagyok maradva,de akkor is.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #17251 Dátum: 2021. április 17. - 11:55:11 »
Nem fővonalas sztori, egy nagyon fura alter valami volt. Próbált úgy tenni, mintha csak egy szokatlan időutazós kaland lett volna, de igazából azóta semmi se referált rá sohasem.

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:OFF
« Válasz #17252 Dátum: 2021. április 17. - 13:09:39 »
Milyen  képregényeket     szoktatok  még olvasni   ???  Újra  van  Kockás   , gyerekkori  kedvenem .   Jó  volna  ha , megint   lenne  Alfa Junior  . Nekem  meg  volt    Monolit bosszúja  képregényes   száma . A  pincében  volt   egy  kemény  műanyag  dobozban  tööb  Kockással eggyüt , csak  a nyomorult  egerek  szétrágták .  Hogy a fenébe birták átrágni magukat  a   vastag  müanyagon  :headscratch: :nemtudom:  ??? ??? Cafatokra rágták az újságamiat  , úgy  hogy sajnos  kikelet dobni őket .
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

szabocsab2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 71
Re:OFF
« Válasz #17253 Dátum: 2021. április 17. - 16:59:39 »
A sima X-men sor Morrison New X-menjével teljes, vagy azt külön kategóriának vehetem?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #17254 Dátum: 2021. április 18. - 21:33:24 »
Morrison X-Menje egy külön állatfaj. Rengeteget alapznak rá a mai napig, Hickman fogja majd végre elhozni az új alapokat szépen apránként a mostani nagy-nagy sztorivonalával (ha egyszer végre kifut), de alapvetően önmagában külön érdemes kezelni Morrison majdnem összes szakaszát egy adott szereplővel/sorozaton.

szabocsab2

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 71
Re:OFF
« Válasz #17255 Dátum: 2021. április 18. - 22:49:25 »
Bocsánat, nem volt pontos a kérdésem. Gyűjtői szempontból érdekelne a dolog. Az eltérő cím de folyamatos számozás miatt nem egyértelmű számomra a dolog.

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:OFF
« Válasz #17256 Dátum: 2021. április 26. - 20:51:36 »
Sajnos , a Kiskunhalasi   T......nevű   árúházban    meg szünt az Inmedio  . 

+

Most  valami  ruha bolt van a helyén . Jó  volna  ha mint  régeben  majdnem  minden  ABC  boltban  meg vehettük  a Pókembert , Marvel Pluszot stb. Vagyis  minden  kisboltban  ahol  van  újságos állvány    . Megint  lehetne  Kingpin  képregényeket  kapni .Nem csak néhány helyn  :bravo: :worship:
« Utoljára szerkesztve: 2021. április 26. - 21:13:24 írta Sepi »
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:OFF
« Válasz #17257 Dátum: 2021. Május 12. - 13:25:47 »
Üdv, majdnem  megit ugyan az.  Gondolom    a Kingpin  kiadónak      szerződése van  arrol  hogy  melyik    üzletekben, boltokba  árusithatja   a kiadványait.  Valószinűleg   nem publikus.   .Szóva    a T......ban   Kiskunhalason   megszünt   az Inmédio , de  bent   az  árúházban    az  újságos     polcon  szerencsére   meglehet venni pl Hihetetlen Pókembert. Kunfehértón  lakom   igy  kétt havont  amikor   megjelenik   az új szám be kell  érte utaznom.   Remélem  hogy, egyszer  sikerül  meg állapodnotok  arrol  hogy   máshol  is  lehessen  kapni  az újságaitokat .Köszönöm.  Nem  tudom , hogy szabad-e   megemlitenem  mert  egy másik kiadó  sorozatárol van szó . Szóval   a Kockást  a helyi boltban  is   kapható  .Ott van az újságos  állványon  belerakom a kosárba   és  meg is   tudom venni. Valami  hasnlót  szeretnék   a Hihetetlen Pókemberrel,  és a Marvel  plusszal is.   Hogy   kis ebbb   boltokban is  lehessen kapni . Már mint akkor  ha   valamennyit    változtathatok   a terjesztési    szerzödésen . Talán tényleg titkos  hogy, melyik   üzletlánc ban  kaphatóak  a  képregény sorozataitok . Köszönöm .
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #17258 Dátum: 2021. Május 12. - 20:34:18 »
Nem titkos, csak nem mi döntjük el, hogy hova kerül be, hanem maga az újságos. Beszéld meg vele, hogy kérjen belőle!

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:OFF
« Válasz #17259 Dátum: 2021. Május 16. - 07:12:05 »
Jó volt látni a beszélgetésed a fb-on.  ;)