Szerző Téma: OFF  (Megtekintve 978162 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #20 Dátum: 2007. Július 02. - 22:32:16 »
 :lol: Hát én sem kapkodom el. :hehe: Igaz, én nem olvasok tonnányi képregényt mellette... :-[ Csak a havi magyar megjelenéseket. :)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #21 Dátum: 2007. Július 02. - 22:39:27 »
Idézet
ezenkívül ott a többi életed is...
Mint kiderült, a társasági élet kárára teszi ezt ;D Egyébként köszi a részletes leírást a dolgokról. Maga az ötlet szeríntem eddig jó... mármint ez az egész skrullos mizéria és különösen örülök, hogy a Marvel teljesen elszánta magát arra, gatyába rázza az univerzumát. Csak valahogy nem láttok az egész mögött igazán hosszan átrágott dolgokat, igazi agyvihart, nagyon önkényesek a dolgok.  Az M Ház, a Polgárháború és szeríntem ez is ebbe fog megfulladni. Kitalálnak valami nagyot, ami durrani fog, aztán meg szétmaszatolják és az egész egy nagy hiányérzetbe fullad.
Idézet
hogy a részleteket jól alakítja, vagyis a nagy események alatt mindig előtérbe helyezi azt, hogy ezek az események magukra a hősökre milyen hatással vannak, azok mit gondolnak róla.
Ezzel teljesen egyet tudok érteni, ezt én is nagyon szeretem egy íróban, csak Bendis nyakába kellene akasztani egy kontinuitás cenzort, mert így csak a következő nagy reformálásokra, magyarázkodásokra és átírásokra fog okott adni. És még az is oké, hogy néhány helyen felrugja az eddigi sztorikat, hisz nagy munkánál sok forgács hullik, de ebbe szeríntem már nem fér bele teszem azt a 2. Titkos Háború semmisé tétele
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #22 Dátum: 2007. Július 02. - 22:45:14 »
Idézet
csak Bendis nyakába kellene akasztani egy kontinuitás cenzort,
Most röhögni fogsz, de nem egyszer panaszkodott pont emiatt, hogy pont a nyakán van egy kontinuitásfelelős állandóan. Most tehát vagy a szerkesztői nem olyan pengék a Marvel-történelemben (mondhat bárki bármit, most jól jönne egy Byrne ide...), vagy bendis nyom át rengeteg dolgot rajtuk a nagy képpel való ígérettel.
Azért egyszer tényleg érdekes volna megnézni egy írással telt napját... :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #23 Dátum: 2007. Július 02. - 23:04:30 »
Idézet
Csak valahogy nem láttok az egész mögött igazán hosszan átrágott dolgokat, igazi agyvihart, nagyon önkényesek a dolgok.  Az M Ház, a Polgárháború és szeríntem ez is ebbe fog megfulladni. Kitalálnak valami nagyot, ami durrani fog, aztán meg szétmaszatolják és az egész egy nagy hiányérzetbe fullad.
Egyetértek!
Idézet
csak Bendis nyakába kellene akasztani egy kontinuitás cenzort, mert így csak a következő nagy reformálásokra, magyarázkodásokra és átírásokra fog okott adni. És még az is oké, hogy néhány helyen felrugja az eddigi sztorikat, hisz nagy munkánál sok forgács hullik, de ebbe szeríntem már nem fér bele teszem azt a 2. Titkos Háború semmisé tétele
Ezzel is, maradéktalanul. Akkor több embert kéen osztani ezekre az írókra...szerintem elbírná a Marvel és mindne szép lenne. Jó sztorik születnének, nagyobb, és felháborító marhaságok és fölösleges önkényeskedések nélkül.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #24 Dátum: 2007. Július 02. - 23:12:09 »
Idézet
A Fenegyerekkel olyat művelt, hogy én leborulok előtte
És az Aliasszal... és a Pulse-al... és a Secret Warral... meg az Elektra v2 eleje... és az UltXM-es korszaka is... viszont az érem másik oldala meg a House of M, a New Avengers Ronintól, a Mighty egyelőre (amit egyes egyedül ég mindig csak Cho miatt érdemes olvasni), az Illuminati v2 - gyakorlatilag volt egy jó indítása az Avengersnél, aztán az egész úgy ahogy van, egyre gyengébb lett..
A gyenge sztorik nem ellenérvek a nagyon jók ellen, hisz gyengéket ki nem ír? Nincs olyan ember, aki CSAK nagyon jó sztorikat tud írni. Ha valaki képes - főleg huzamosabb ideig-, nagyon jókat írni, az már nem kevés.  ;) És Bendis letett az asztalra már nem keveset. A House of M Pókemberes része halál jó volt, a New Avengers pedig a Civil Wartól megint jó.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:OFF
« Válasz #25 Dátum: 2007. Július 02. - 23:15:12 »
Az NA most jó, csak ez minden, csak nem Bosszú Angyalai. Mondom, ha ott lenne a Fenegyerek, simán lehetne Marvel Knights 3 is, mert kb. olyan szinten volt a sztori - nindzsákkal verekedtek... megint a Fölf legnagyobb hősei, akiknél többször valószínűleg csak az F4 mentette meg a világot... na ne, ez nagyon kispálya (féltik Pókit talán? ;D).
És a gyenge sztori persze, bejön mindenkinél, de gyenge mini (mostani) és gyenge korszak (sokan panaszkodtak az Ulti Team-Upra, és ott a Sentry és a mostani történet közötti teljes NA...) már kicsit más tészta. A HoM-ból meg csak a fősorozatot írta, és mint pont a Pókemberes is mutatta, a legcsekélyebb koordináció nélkül, ami egy többírós munkánál elég kirívó és amatőr hiba... :-\ (szerintem annál nagyobb ellentmondás még a Marvel történetében nem is volt.)
« Utoljára szerkesztve: 2007. Július 02. - 23:17:52 írta talgaby »

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re:OFF
« Válasz #26 Dátum: 2007. Július 02. - 23:18:10 »
Idézet
Most röhögni fogsz, de nem egyszer panaszkodott pont emiatt, hogy pont a nyakán van egy kontinuitásfelelős állandóan
Akkor küldjenek rá még hármat :hehe: egy Byrne vagy egy Busiek tényleg elkéne már ezek szerint
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #27 Dátum: 2007. Július 03. - 08:20:57 »
Egy kicsit eltérve az eddigi témáktól. Tegnap megvolt az első vizsgám, az írásbeli. Szerencsére könnyű volt, így nem volt vele gondom. Egyetlen nagy gondom az volt, hogy a vizsgaelnök egy hülye szabályra hivatkozva nem engedélyezte a két órával az után kezdődő gyakorlati vizsgát. :-\ Így három órányi napon töltött hiábavaló várakozás után mehettem haza. A plussz poén pedig az, hogy akkor a gyakorlati vizsga majd a szóbeli előtt lesz holnap. Így reggeltől estig ott leszek. :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #28 Dátum: 2007. Július 03. - 13:50:01 »
Hát Sepikém, ez az élet rendje. Éngem biosz szóbelire berendeltek délelőtt 10-re és délután fél3-ig várnom kellett, hogy egyáltalán beszólítsanak. zakó, nyakkendő, mindnen, 30 fok, légkondi nélkül...nagy élmény volt.
Grat az írásbelihez! ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #29 Dátum: 2007. Július 03. - 14:15:44 »
Köszi. :)
Idézet
Hát Sepikém, ez az élet rendje.
De azért jobban is el tudtam volna tölteni azt a három órát. Például pár darab Bacardi társaságában. :drink:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #30 Dátum: 2007. Július 03. - 14:58:47 »
Én most vezetek...jobban is el tudnám tölteni a délelőttjeimet hidd el...amúgysem szeretem csinálni. De muszáj szerezni egy jogsit sajnos...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #31 Dátum: 2007. Július 03. - 15:06:46 »
Pedig a jogsi tök jó buli. Én nagyon élveztem, főleg amikor teherautóval kellett mennem. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #32 Dátum: 2007. Július 03. - 15:11:15 »
Hát én utálom az oktatómat, azért nem szeretem csinálni. Mondjuk vezetni sem fogok szeretni szerintem...egyelőre egy dolgot élvezek...amikor kijövök lakott területről és nyomom a gázt, mint állat....persze 100-nál már rám dörögnek, hogy tartsam be a sebbességet. >:(
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #33 Dátum: 2007. Július 03. - 15:31:26 »
Nekem szerencsém volt, egy nagyon jó fej oktatót fogtam ki. Emlékszem volt olyan, hogy amikor mentem vezetni vittem magammal újságot, ő elkérte és azt olvasta egész úton. Én meg arra mentem amerre akartam. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #34 Dátum: 2007. Július 03. - 15:35:40 »
Hát jó lenne, ha így lenne....enneél az autósiskolánál is van olyan oktató, amelyik állandóan acsajokat nézni. Barátom nála vezetett, nem egyszer álltak meg csajozni... :D
Én kimaradok ebből.
na, de valahogy csak túlélem ezt az időszakot. :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:OFF
« Válasz #35 Dátum: 2007. Július 03. - 16:14:35 »
Rossz oktatóhoz mentél. Kérjél másikat. Mondd azt, hogy a jelenlegi oktató meleg és kikezdett veled. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #36 Dátum: 2007. Július 03. - 16:22:04 »
Sepi, akkor nagy kalappal, és kitartás!  ;)
Éngem biosz szóbelire berendeltek délelőtt 10-re és délután fél3-ig várnom kellett, hogy egyáltalán beszólítsanak. zakó, nyakkendő, mindnen, 30 fok, légkondi nélkül...nagy élmény volt.
Biztosak akartak lenni benne, hogy megizzasztanak.  :lol:
Idézet
Emlékszem volt olyan, hogy amikor mentem vezetni vittem magammal újságot, ő elkérte és azt olvasta egész úton. Én meg arra mentem amerre akartam.
Õ meg mindig csodálkozott, hogy már megint a kocsisoron vagytok!  ;D ;D
Lehet az oktatókat is nevelni, különben. Egy edzőtársam oktatója egy kis botot vitt magával mindig, és amikor valamit rosszul csinált a srác, egyet ráütött a combjára vele. Nem nagyot, csak úgy. A második ilyennél a srác beletaposott a fékbe, kitette üresbe a kocsit, és halálos nyugalommal az oktató felé fordult nagyon lassan.  ;D Többet vele nem csinálta.  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:OFF
« Válasz #37 Dátum: 2007. Július 03. - 16:39:17 »
Idézet
Rossz oktatóhoz mentél. Kérjél másikat. Mondd azt, hogy a jelenlegi oktató meleg és kikezdett veled.
ha ez ilyen egyszerű lenne... >:(
Az oktató a szembeszomszédom... a felesége angoltanár, és ő készített fel a nyelvvizsgára, olcsóbban, mint sok ygereket. Ráadásul ez az oktató rendezte el, hogy időben bekerüljek rutin vizsgára, meg elsősegélynél is szólt...csak oktatni nem tud...
Idézet
. Egy edzőtársam oktatója egy kis botot vitt magával mindig, és amikor valamit rosszul csinált a srác, egyet ráütött a combjára vele. Nem nagyot, csak úgy. A második ilyennél a srác beletaposott a fékbe, kitette üresbe a kocsit, és halálos nyugalommal az oktató felé fordult nagyon lassan.
Áhh...nála nem lehetne megcsinálni. Pedig párzsor már eszembe jutott az a jelenet a Két tűz közöttből, amikor Arnie vezeti az autókereskedő kocsiját(aki azzal vagizik, hogy dugja a feleségét...és nem tudja, hogy ő valójában a férje) és dühében kap egy nagy ütést a faszi és tiszta véres szájjal kiájul az anyósülésen. Szóval ez a jelenet már egy párszor lezajlott bennem. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:OFF
« Válasz #38 Dátum: 2007. Július 03. - 16:43:38 »
Hát mondd, hogy az ürge ismerősöd, és te annyira rendes gyerek vagy, hogy nem szeretnél semmi előnyhöz jutni, küldjenek mást helyette.  :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:OFF
« Válasz #39 Dátum: 2007. Július 03. - 18:08:12 »
Sok sikert a vizsgához, Sepi!

Jogsit én is szeretnék majd, szerintem tök poén vezetni. :D 

Idézet
A második ilyennél a srác beletaposott a fékbe, kitette üresbe a kocsit, és halálos nyugalommal az oktató felé fordult nagyon lassan.
:lol: :lol: ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.