Szerző Téma: Marvel Box  (Megtekintve 87232 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Új formátum
« Válasz #20 Dátum: 2016. Június 03. - 21:38:21 »
Mivel a Bosszú Angyalai megyen majd tovább kötetben, plusz ott lesz a Marvel+ is, nem lehetne végre sort keríteni a klasszikus Marvel cuccokra is majd ebben a formátumban? :headscratch:

zsolt1014

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 43
Re:Új formátum
« Válasz #21 Dátum: 2016. Június 03. - 21:40:11 »
Vagy akár Pick Pack Pont.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Új formátum
« Válasz #22 Dátum: 2016. Június 03. - 21:52:23 »
Mivel a Bosszú Angyalai megyen majd tovább kötetben, plusz ott lesz a Marvel+ is, nem lehetne végre sort keríteni a klasszikus Marvel cuccokra is majd ebben a formátumban? :headscratch:

Bár meglepően jók voltak a klasszikus sztorik az M+-on belül, de én inkább az újaknak örülnék. Ha ez is menne tovább időben a HP és az ÚBA mellett :). Vagy ha ebben menne a Mighty (ahogy elvileg az elsőben már lesz) és később meg a Dark Avengers sztori :).

Vagy akár Pick Pack Pont.

A pick-pack pontra, ha jól tudom szerződni kell. Ott nem lehet csakúgy feladni a csomagot, mint az egyéb csomagpontos dolgokon. Bár Szerintem egy ilyen nagy kiadónak lehet megérné, mert igen népszerű a Magyarországon. És akkor jöhetnének a PPP-k a PPP-re :).

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Új formátum
« Válasz #23 Dátum: 2016. Június 03. - 21:56:52 »
Ahhoz volumenekkel többet kellene eladni, hogy a forgalom megérje a pick packokat.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Új formátum
« Válasz #24 Dátum: 2016. Június 03. - 22:03:39 »
És akkor még az nem is volt olyan igazán "klasszikus" klasszikus kevinkain..... :lol:
De nem baj, előbb tudjuk meg majd a tartalmát, aztán majd eldől kell-e.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Új formátum
« Válasz #25 Dátum: 2016. Június 03. - 22:04:22 »
nem lehetne végre sort keríteni a klasszikus Marvel cuccokra is majd ebben a formátumban? :headscratch:
Ne akarjatok már mindenbe beleerőltetni klasszikus sztorikat. Főleg, hogy még azt se tudjátok, hogy milyen lesz. Jelen meg így is elég klasszikus.  ;) :nezze:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Új formátum
« Válasz #26 Dátum: 2016. Június 03. - 22:29:27 »
Tényleg? Klasszikus Bosszú Angyalai, klasszikus Vasember, klasszikus Thor, klasszikus X-Men?
De csak leírtam mi az ami engem érdekelne, ez csak nem bűn? Igazából nem is értem mi ez az idegenkedés a 70-80-as évek történeteitől, mert Pókember kivételével eddig nem nagyon volt más. Nem mondom, örülök is mint majom a farkának, ha kezembe vehetem majd a Marvel+ idei Hulk-os különszámát, de az is már 90-es évek, persze tudom egyeseknek az is az őskor. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Új formátum
« Válasz #27 Dátum: 2016. Június 04. - 00:03:05 »
Akkor ezek szerint a könyvesboltokból teljesen kivonul a Kingpin (vagy ez már meg is történt és le vagyok maradva?).
De hát írtam, hogy az Angyalok maradnak ott!
Eddig se volt az ÚBA és a nagy eseményeken kívül, így ez simán plusznak vehető :).
Nem, mert a nagy események HELYETT van.
és ha csomagba lenne feladva ez a kiadvány?
Az MPL
Nem ismerem ezt a szolgáltatást, nem tudom, beleférne-e még az időmbe még eggyel foglalkozni.
Mivel a Bosszú Angyalai megyen majd tovább kötetben, plusz ott lesz a Marvel+ is, nem lehetne végre sort keríteni a klasszikus Marvel cuccokra is majd ebben a formátumban?
Nem kizárt, de elsősorban az újakra fókuszálunk. Egy terv már van régire is, de nem mostanában.
És akkor jöhetnének a PPP-k a PPP-re :).
:D
Tényleg? Klasszikus Bosszú Angyalai, klasszikus Vasember, klasszikus Thor, klasszikus X-Men?
Ezekből nehéz olyat találni, ami egyszerre jó sztori, jó rajz, nem nyúlik minden irányba és még van is digitálisan. Thort kerestem, ami megvan nekik, azok nem a legjobbak.
Idézet
Igazából nem is értem mi ez az idegenkedés a 70-80-as évek történeteitől, mert Pókember kivételével eddig nem nagyon volt más.
Hát, a Hulk mellett ott volt a két Infinity is. Persze az is 90-es inkább.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Új formátum
« Válasz #28 Dátum: 2016. Június 04. - 00:11:19 »
Én is eljátszottam a gondolattal, már klasszikusok is lettek itt emlegetve, ilyen formában ki lehetne adni újra mondjuk a Titkos Háborút egyben, nem pedig többféle régi Semic lapból kellene összegyűjtenie, akit érdekel ez a sztori és pont nincsenek meg neki ezek a '90-es évek beli füzetek, hanem megrendelhetné  ebben a formátumban mondjuk a Kingpintől. :brow: Talán majd egyszer sorra is kerülhetne. :roll:

Amúgy az ÚBA ezentúl évente egyszer fog megjelenni vagy idén lesz így egyedül?  :headscratch:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Június 04. - 00:17:57 írta BlackArrow »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Új formátum
« Válasz #29 Dátum: 2016. Június 04. - 07:49:44 »
De hát írtam, hogy az Angyalok maradnak ott!
Nem tudom, mennyi van hátra abból a sorozatból.

Igazából nem is értem mi ez az idegenkedés a 70-80-as évek történeteitől, mert Pókember kivételével eddig nem nagyon volt más.
Szerintem a vevői kereslet is kisebb rá, nem véletlen, hogy a PPP is jóval kisebb példányszámú, mint a HP.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Új formátum
« Válasz #30 Dátum: 2016. Június 04. - 17:08:55 »
Régebben még a klón sztori összesítettről volt szó, hogy ennyi oldallal 1-2 kötetben ki lehetne adni.
This is a joke. A real practical Joke.

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Új formátum
« Válasz #31 Dátum: 2016. Június 04. - 17:46:06 »
Nem tudom, mennyi van hátra abból a sorozatból.
2-3 kötetnyi. Most valahol az 50-es számnál tart, és 64-ig ment az eredeti, plusz a NA:Finale volt a bővített oldalszámú lezárórész. Inkább 3 kötet lesz ez.

Régebben még a klón sztori összesítettről volt szó, hogy ennyi oldallal 1-2 kötetben ki lehetne adni.
A klónsztori megjelenik a PPP-ben, már jövőre kezdődik. Úgy tudom felemelt, 96 oldalas számok lesznek, hogy haladjon is, úgy gondolom két évad alatt úgy ki is jön.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Új formátum
« Válasz #32 Dátum: 2016. Június 04. - 18:59:04 »
Tényleg? Klasszikus Bosszú Angyalai, klasszikus Vasember, klasszikus Thor, klasszikus X-Men?
De csak leírtam mi az ami engem érdekelne, ez csak nem bűn? Igazából nem is értem mi ez az idegenkedés a 70-80-as évek történeteitől, mert Pókember kivételével eddig nem nagyon volt más. Nem mondom, örülök is mint majom a farkának, ha kezembe vehetem majd a Marvel+ idei Hulk-os különszámát, de az is már 90-es évek, persze tudom egyeseknek az is az őskor. ;)

Én a klasszikus sztorikkel úgy vagyok, hogy azokat igazából csak a nosztalgiafaktor dobja fel és valójában nem (feltétlenül sokkal) jobbak a modern sztoriknál. Csak az elvárás lett jóval nagyobb. Vegyük például a Lee-Romita különszámot, amiben mai szemmel nézve brutális nagy elcsépelt közhelyek és ostobaságok voltak, mintha egy Zs kategóriás akciófilmet néznék. Persze hangulatos, szórakoztató, vicces, és jóval hétköznapibb mint a mai sztorik, de mára már igen zavaróak.
Vagy említhetném a Végtelen háborút, ami valami elképesztően elvont történet, de mégis remekül összehozták. Bár az egy örök érvényű klasszikus, ami még ma is megállná a helyét, de pl. Doom és Kang jelenetei igen nevetségesek voltak, ahogy minden egyes mondat után olvashattuk a karakterek gondolatait is, miszerint ő gonosz és jól elárulja a társát majd, mert csak magának akar mindent. Felfogtuk, hogy gonoszak, nem kell bizonygatni :). Bár az annyira el volt túlozva, hogy lehet poénnak vagy paródiának szánta, de nem tudhatom.

De persze ezzel senki véleményét nem akarom befolyásolni és megértem, ha valakinek a régiek tetszenek. Ez csak egy vélemény, szóval nincs azzal semmi gond.

Nem, mert a nagy események HELYETT van.

De ugye attól még lesznek nagy események, csak épp ebben az új formátumban?
Ha igen, akkor már csak azt bánom, hogy nem előbb jött ez az újdonság, mivel 300 oldalba jópár extra spin-of is helyet kaphatott volna :).

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Új formátum
« Válasz #33 Dátum: 2016. Június 04. - 19:00:55 »
Igen, 3 kötetnyi van még. Évente egy jön ki belőle.
A Titkos Háború talán egyszer, majd, ha már más ötletem nem lesz ehhez.
A Klónsztorinál rosszul emlékszel, mert bár volt szó 2 kötetről, de biztosan nem 300 oldalas, hanem valami 1500? Ahogy kiadták nemrég. A PPP-ben lemegy egy év alatt 21 számnyi anyag, vagyis majdnem kétszer annyi, mint ez a 300 oldal.  ;)
Úgy tudom felemelt, 96 oldalas számok lesznek, hogy haladjon is, úgy gondolom két évad alatt úgy ki is jön.
Igen, 96 oldalasok lesznek, de így is 2,5 év, mire lemegy.
De ugye attól még lesznek nagy események, csak épp ebben az új formátumban?
Úgy valahogy.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Új formátum
« Válasz #34 Dátum: 2016. Június 04. - 20:18:44 »
Mikor kifutott a ÚBA vol. 1, kötetes kiadásban fog folytatódni a vol. 2 (igaz a sima BA vol. 4-nek is el kellene párhuzamosan indítani mellette) vagy M+ különszám(ok) lesz(nek) belőle, kivonulva végleg ezzel a könyves piacról?

Minél több választ kapunk annál több kérdés merül fel a jövőt tekintve.  ;D

WhiteTiger

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 222
Re:Új formátum
« Válasz #35 Dátum: 2016. Június 04. - 20:50:29 »
A Klónsztoriból az összes szám ki lesz adva,vagy lesznek kihagyások?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Új formátum
« Válasz #36 Dátum: 2016. Június 04. - 21:55:43 »
Mikor kifutott a ÚBA vol. 1, kötetes kiadásban fog folytatódni a vol. 2
Igen.
A Klónsztoriból az összes szám ki lesz adva,vagy lesznek kihagyások?
A Peter Parkerből nem lesz kihagyás, a Ben Reillyból lesznek.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Új formátum
« Válasz #37 Dátum: 2016. Június 09. - 13:57:59 »
Nekem már első hallásra is nagyon bejött, hogy több, mint 300 oldalas kiadvány, új formátumban. Igaz, a méretét nem tudom még, de akkor is, ez egy jó vastag képregénykönyv. (olyan vastag lesz, mint a Windows Server 2008 R2 könyv  ;D ) Nagyon remélem, hogy sikeres lesz. Biztos vevő vagyok rá.

nasty

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Új formátum
« Válasz #38 Dátum: 2016. Június 09. - 17:56:55 »
Nekem már első hallásra is nagyon bejött, hogy több, mint 300 oldalas kiadvány, új formátumban. Igaz, a méretét nem tudom még, de akkor is, ez egy jó vastag képregénykönyv. (olyan vastag lesz, mint a Windows Server 2008 R2 könyv  ;D ) Nagyon remélem, hogy sikeres lesz. Biztos vevő vagyok rá.

Reméljük azért ez izgalmasabb lesz mint a Server Könyv  :D :D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Új formátum
« Válasz #39 Dátum: 2016. Június 11. - 07:10:21 »
Este azt álmodtam, hogy x-faktor lesz a 300 oldalas kiadványban. :)
This is a joke. A real practical Joke.