Szerző Téma: Marvel Box  (Megtekintve 87241 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Marvel Box
« Válasz #120 Dátum: 2016. Július 16. - 17:21:43 »
Ne rakd fejjel lefelé.  :)
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel Box
« Válasz #121 Dátum: 2016. Július 17. - 20:16:36 »
Matt Fraction-tól Thor esetleg? :brow:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel Box
« Válasz #122 Dátum: 2016. Július 17. - 20:37:23 »
Kivételesen egyetértek, mert már jó páran próbáljuk révenni Tomit a Fraction-féle Thor trilógia kiadására. És a Box formátum ráadásul ideális is lenne most neki.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel Box
« Válasz #123 Dátum: 2016. Július 17. - 20:50:13 »
Plusz, amúgy is készül az új Thor film is....

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel Box
« Válasz #124 Dátum: 2016. Július 19. - 08:22:42 »
Szép és ötletes a Marvel Box. Tetszettek a történetek. Jó volt így egyben olvasni a Vasemberes és Bosszúangyalos történeteket az elejétől kezdve az idáig kiadottakig.

Viszont pici üröm is került az örömbe: másnak nem volt sérült a Vasember 1. füzete?
Kétféle szépséghiba is lett az enyémen:
1. a borító teteje hullámos lett (eső nem érhette, mert be volt csomagolva, plusz én is elzártam az eső elől)
2. a 23-38. oldalig a felső - külső sarokban kis gyűrődés van minden oldalon, mintha meggyűrte volna picit a nyomdagép. A 23. oldal tetején két sárga csík is van ék alakban, ami a képregényben folytatódik karcolásként. Ez a több oldalnyi hibás rész pont egy tömb az összefűzésben.
Mindegy, túl élem. Ezt dobta most a gép.

Annak nagyon örülök, hogy ilyen formátumú két teljes történet lett kiadva. Hiánypótló történetekkel. Köszönöm!


Lizard

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 182
Re:Marvel Box
« Válasz #125 Dátum: 2016. Július 22. - 11:29:21 »
Sziasztok! Hát kedves előttem szóló nekem is sérült volt a Vasember 1. sőt még az Ultron 1. is  :'(
A Vasember rosszul lett össze tűzve ez által az összetűzött résznél egy kicsit elvan szakadva mind a két kapocsnál!
az Ultron-nál pedig a jobb felső sarokban az összes lap össze volt ragadva, megtudtam nagyából oldani de az összes oldalon van egy nagy fehér folt :'(
A sztorik jók voltak szerintem, azzal semmi baj nincs , de ezek szerint nem csak nálam volt probléma már én is jelezni akartam !
"May the force be with you"

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel Box
« Válasz #126 Dátum: 2016. Július 25. - 23:35:37 »
Nálam az előttem szólóktól eltérően semmilyen hibája nincs egyik képregénynek sem. Igazándiból az agyam eldobom tőle annyira tetszik!
Még nem olvastam el őket, de mind a hatot végigpörgettem, se nem gyűrődött se nem hullámos, se semmi.
Rendeltem képregény tároló dobozokat és Kraven HC-t is, azok is hibátlanok, egyszerűen nem térek magamhoz órák óta, hogy ez így egyben mekkora királyság! :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Box
« Válasz #127 Dátum: 2016. Július 25. - 23:58:02 »
Jeleztem a problémát a nyomdának, észrevették a Vasember 1-et, kicseréljük nektek legközelebb.

Lizard

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 182
Re:Marvel Box
« Válasz #128 Dátum: 2016. Július 26. - 00:28:41 »
És hogy? Következő börzére vigyem magamal a Vasembert meg az Angyalokat és kapok helyette egy másikat?
"May the force be with you"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel Box
« Válasz #129 Dátum: 2016. Július 26. - 08:22:34 »
Én igazából egyetlen hibát fedeztem fel az egyik füzetben. Mintha egy ujjlenyomat lenne az egyik oldalon, ami miatt el van mosódva a festék. Egy kicsit nekem is ragadtak a lapok, de könnyedén, nyom nélkül sikerült szétválasztani őket, talán egy-két helyen maradt egy pici fehér pötty. A tűzésnél is lehetett volna precízebb a nyomda, de ezeket az apró hibákat be lehet tudni a szűk határidőnek.

Viszont azt én is elmondom, hogy régebben milyen gyenge minőségben jelentek meg képregények nálunk, és szinte alig volt, ahhoz képest, még az ilyen apró nyomdahibákkal együtt is el vagyunk kényeztetve, mind minőségben, mind mennyiségben.  :D

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Marvel Box
« Válasz #130 Dátum: 2016. Július 26. - 08:47:28 »
Nem is értem, hogy maradhatott ki annak idején mind2 sztori. Az egyik jobb, mint a másik!
Várom a "folytatást"!
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Box
« Válasz #131 Dátum: 2016. Július 26. - 12:25:39 »
És hogy? Következő börzére vigyem magamal a Vasembert meg az Angyalokat és kapok helyette egy másikat?
Megnézem majd személyesen, hogy milyen hibája van, és attól függően igen. Ha egyértelműen nyomdai hibás, akkor cseréljük.
Nem is értem, hogy maradhatott ki annak idején mind2 sztori. Az egyik jobb, mint a másik!
Várom a "folytatást"!
Olvass vissza, az már megjelent.  :D Tényleg jó sztorik, de amikor kezdesz egy új sztorival, sorozattal, akkor a legjobbal kell kezdeni, különben a folytatásra nem lesz elég érdeklődés.

Lizard

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 182
Re:Marvel Box
« Válasz #132 Dátum: 2016. Július 27. - 12:23:03 »
Oké kaine nagyon szépen köszönöm, azért kérdeztem vagy szóltam nehogy az legyen hogy én tettem direkt tönkre vagy valami ;D Mondjuk ritkán lát az ember olyan képregény gyűjtőt aki direkt tönkre teszi a lapjait :D( föleg amit frissen vásárolt )
"May the force be with you"

sziki

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 189
Re:Marvel Box
« Válasz #133 Dátum: 2016. Július 27. - 16:23:19 »
Nyilván messze van még de X-MEN boxokra, esetleg HC-re vagy teljes különszámra van esély? Esetleg egy X-MEN füzetre? :)

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Marvel Box
« Válasz #134 Dátum: 2016. Július 28. - 00:53:50 »
A tűzésnél is lehetett volna precízebb a nyomda, de ezeket az apró hibákat be lehet tudni a szűk határidőnek.
Khm... ennél a kiadványnál (is) megvolt a szokásos két hete a nyomdának, szóval szűknek semmiképp nem nevezném...

Lizard

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 182
Re:Marvel Box
« Válasz #135 Dátum: 2016. Július 28. - 01:07:59 »
Na akkor most mi legyen Tisztelendő Urak? :D :headscratch:
"May the force be with you"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel Box
« Válasz #136 Dátum: 2016. Július 28. - 07:11:54 »
Khm... ennél a kiadványnál (is) megvolt a szokásos két hete a nyomdának, szóval szűknek semmiképp nem nevezném...
Akkor irgum-burgum nekik. Mert most egy kicsit figyelmetlenebbek voltak.

Na akkor most mi legyen Tisztelendő Urak? :D :headscratch:
Mivel is? Ha jól láttam, minden kérdésedre kaptál választ.  :nezze:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Marvel Box
« Válasz #137 Dátum: 2016. Július 28. - 08:22:13 »
Na akkor most mi legyen Tisztelendő Urak?
Elhiszem hogy az interneten mindenki az lehet amit csak akar, de szerintem kevesen vállalnánk be a kollár viselését, a cölibátust meg pláne. Hacsak nem egy szerepjáték kedvéért.   :P
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Lizard

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 182
Re:Marvel Box
« Válasz #138 Dátum: 2016. Július 28. - 09:56:37 »
Jójójójójójó elnézést Mestereim , értettem a mondandótokat, akkor legközelebb októberbe találkozunk! :stupid:
"May the force be with you"

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Marvel Box
« Válasz #139 Dátum: 2016. Július 29. - 09:50:30 »
Most olvastam el az Extremis történetet és bár már anno angolul is bejött, de így magyarul még sokkal jobb volt :). Az Ultront meg még tartogatom kicsit :).

Remek ötlet ez a MarvelBox, csak egyetlen hátránya, hogyha valamelyik füzet sérült, akkor nem könnyű pótolni. Már többször volt, hogy utólag vettem észre valami sérülést az M+ vagy HP-kben és újra megvettem, de itt azért necces lenne újra venni az egészet. Nekem a Vasember 3, amin van egy karcolás. Alapból nem látszik nagyon, de ha úgy vetül rá a fény, akkor elég csúnya. Nem tudom, hogy ez feljogosítana-e a cserére, de nem is lényeges, mert úgyse jutok el a börzére :(. Bár esetleg nincs valami mód arra, hogy akik már rendeltek egy teljes dobozt, újrarendelhetnek 1-1 hibás füzetet? Bár nem hiszem, hogy sok esélye van, mert így meg lennének bontva a Box-ok, de ha mondjuk olyan 1000 Ft-os áron lennének, akkor ha szerencsésen jönnek ki a dolgok, akkor 6500-ra jönne ki a csomag, így a végén a maradék félcsomagokat meg szintén 1000-esért lehetne eladni, amivel akár még jobban is járhatnátok :). De ez csak egy felvetés, nem akarom megvariálni itt a rendszert :).