Szerző Téma: Mega Marvel  (Megtekintve 96333 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Mega Marvel
« Válasz #40 Dátum: 2017. Január 16. - 00:09:35 »
Btw nem tartozok azok közé, akik a HC-ról kommentelgetnek a faszbúk posztjaitok alá. Arra akartam rámutatni, hogy egyrészt ez a kérdés legtöbbször nem kritika akar lenni, másrészt ez egy kis csoport, csak nektek a legjobban látható.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Mega Marvel
« Válasz #41 Dátum: 2017. Január 16. - 00:10:13 »
Szerintem meg pont fordítva, a TPB az ami hamarabb széteshet, nekem legalábbis az összes szinte mind így járt, pár ritka kivételtől eltekintve. Pedig én aztán tényleg vigyázok rájuk. A HC ezzel ellentétben azon kívül hogy strapabíróbb, bátran szét lehet hajtani, nem kell félni hogy megtörik a gerinc. Szerencsére eddig itthon mind minőségi HC megjelenések voltak, és még lesznek is! ;)

Lizard

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 182
Re:Mega Marvel
« Válasz #42 Dátum: 2017. Január 16. - 00:30:44 »
Kiváncsi leszek erre imádom Rozsit :D mint már láttátok a hátamon Ő ékeskedik, az se lenne rossz ötlet ha 2-3 részben jelenne meg füzetben, havonta ha az úgy nem túl költséges, csak azért mondom mert 210 oldal egybe elég furcsának tűnik számomra :stupid:
"May the force be with you"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Mega Marvel
« Válasz #43 Dátum: 2017. Január 16. - 07:12:17 »
Szerintem meg pont fordítva, a TPB az ami hamarabb széteshet,
Pont ugyanezt mondta talgaby is.  ;)  :nezze:

az se lenne rossz ötlet ha 2-3 részben jelenne meg füzetben, havonta ha az úgy nem túl költséges, csak azért mondom mert 210 oldal egybe elég furcsának tűnik számomra :stupid:
Kevésbé lenne költséges, az tény, de most itt az is közre játszik, hogy pont akkor lesz a mozikban a képregényből készült film. Ezért logikusabb döntés egyben kiadni. Normál esetben pont úgy lett volna, ahogy te is írtad. Akkor valószínűleg több darabban jött volna ki.

Vorador

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 95
Re:Mega Marvel
« Válasz #44 Dátum: 2017. Január 16. - 11:25:03 »
Kevésbé lenne költséges, az tény, de most itt az is közre játszik, hogy pont akkor lesz a mozikban a képregényből készült film. Ezért logikusabb döntés egyben kiadni. Normál esetben pont úgy lett volna, ahogy te is írtad. Akkor valószínűleg több darabban jött volna ki.

Marvel Box - füzet is, meg egyben is van. :)

Egyébként ha nincs bennük reklám, akkor a füzeteket jobban bírom, mint a TPB/HC-t.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Mega Marvel
« Válasz #45 Dátum: 2017. Január 16. - 13:35:06 »
A füzeteket én is jobban preferálom. A Marvel Box azért nem jó, mert az szintén egy olyan kiadvány, ami közvetlenül csak a kiadótól kapható, és mivel ezzel a kiadvánnyal az a cél, hogy a mozifilmet kicsit meglovagolja a kiadó, olyat kellett kitalálni, amit máshogy is lehet terjeszteni.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Mega Marvel
« Válasz #46 Dátum: 2017. Január 16. - 13:52:34 »
Nem értem, mi ez a HC láz. Persze jól néz ki, meg strapabíró, de szerintem annyival nem ér többet, mint amennyivel többe kerül. A másik, meg hogy mindenki panaszkodik a méret miatt. Megint csak azt tudom arra is mondani, hogy nem ér annyit a nagy méret, mint amennyivel megdobja az árat. A legjobb példa erre a Blacksad, ami egyszerűen nevetséges: 5000 Ft-ért csak 52 oldalt kapsz zavaróan gigantikus méretben. Ahelyett, hogy füzetben kéthavonta jönne normál méretben a sztori és így le lenne adva az egész sorozat. Így viszont kétlem, hogy megérné a sorozat a 4. számot.

Nekem épp az jön be, hogy van egy nagy kupac Kingpin képregény a polcon, időrendbe rendezve, ami folyamatosan csak bővül és rohadtul jól néz ki :). A díszdobozokról és a füzetekről nem is beszélve :).

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Mega Marvel
« Válasz #47 Dátum: 2017. Január 16. - 21:25:26 »
Megint csak azt tudom arra is mondani, hogy nem ér annyit a nagy méret, mint amennyivel megdobja az árat.
Két Absolute kötet tulajaként kijelenthetem, hogy de. Ha lenne rá elég pénzem, beszerezném ezt is:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Mega Marvel
« Válasz #48 Dátum: 2017. Január 16. - 21:53:39 »
Na, ahogy látom ott is volt Eaglemoss!  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mega Marvel
« Válasz #49 Dátum: 2017. Január 17. - 00:04:25 »
Két Absolute kötet tulajaként kijelenthetem, hogy de. Ha lenne rá elég pénzem, beszerezném ezt is:
Hát itt a kulcsszó: ha lenne rá elég pénzem.

ZoliZoltán

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1095
  • A Hihetetlen Halk Denevérember
Re:Mega Marvel
« Válasz #50 Dátum: 2017. Január 17. - 05:42:54 »
Latnatok a Spawn HC-t.
Na az minden szempontbol gyonyoru es tokeletes lett!!!(termeszetesen a magyar)

ON
BATMAN,Spawn,Star Wars

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Mega Marvel
« Válasz #51 Dátum: 2017. Január 17. - 10:44:08 »
Hát itt a kulcsszó: ha lenne rá elég pénzem.
Na jó, igen, 36e Ft-ot ki kell spórolni majd addig. Vicces módon amúgy be se férne a könyvespolcra, csak fektetve. ;D

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Mega Marvel
« Válasz #52 Dátum: 2017. Január 17. - 15:16:39 »
Épp ez az: az ár a fő probléma. Inkább legyen meg egy teljes sorozat, mint néhány szám valami extrém formátumban. Főleg, hogy kb. ugyan annyiba kerül a két lehetőség :).
Az meg a másik, hogy hova fér az ilyen hatalmas kötet, mert nekem a kis képregényes polcaimon igen idiótán néz ki, ahogy kilóg a Blacksad kötet, szóval le lett téve egy alsó polcra a többi túlméretezett cucc közé :). Persze ha nagyon akarom, még finanszírozni tudom ezt a sorozatot is, de abba belegondolva, hogy a zseniális Sandman a kb. 200 oldalával és nagy méretével, és emiatt 4000 Ft körüli árával megbukott 4 kötet után, akkor nem jósolok nagy jövőt egy 52 oldalas Blacksadnek 5000 Ft-os áron...

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Mega Marvel
« Válasz #53 Dátum: 2017. Január 17. - 17:38:24 »
Megint csak azt tudom arra is mondani, hogy nem ér annyit a nagy méret, mint amennyivel megdobja az árat.
Két Absolute kötet tulajaként kijelenthetem, hogy de. Ha lenne rá elég pénzem, beszerezném ezt is:


Ez gyönyörű!


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Mega Marvel
« Válasz #54 Dátum: 2017. Január 17. - 20:10:15 »
Kaine, a Giant-man-es borítóval, nyomtass már pár reprintet ebből is, természetesen HC-ba! ;D

billybatchkate

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 27
Re:Mega Marvel
« Válasz #55 Dátum: 2017. Január 25. - 23:25:41 »
Nem merem a facebookra linkelni érthető okokból, pedig érdekelne, hány lájk jön rá.  Meg miután elapadt a HC miatti rinya, lehetne azért nyaggatni Kaine-t, hogy legyen bevállalós a cím ;D

https://mobile.twitter.com/humaninsect/status/824306319909912583?p=v

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Mega Marvel
« Válasz #56 Dátum: 2017. Január 26. - 06:27:11 »
A Kingpinnél biztos nem lesz Farkas sose.  ;) Legalábbis Rozsomák helyett.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mega Marvel
« Válasz #57 Dátum: 2017. Január 26. - 11:54:33 »
Az X-Faktorban ott a "rendes" Farkas.  :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Mega Marvel
« Válasz #58 Dátum: 2017. Január 26. - 19:15:40 »
Igen, ezért helyesbítettem gyorsan, hogy Rozsomák helyett.  :D

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Mega Marvel
« Válasz #59 Dátum: 2017. Január 26. - 19:48:44 »
Na, lesz is ebből keveredés...  ;D


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS