Szerző Téma: Mega Marvel  (Megtekintve 96320 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Mega Marvel
« Válasz #80 Dátum: 2017. Február 17. - 22:44:52 »
Mármint az Ultimate Comics New Ultimates és az Ultimate Comics Ultimates vs. Ultimate Avengers címűeket. ;D

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Mega Marvel
« Válasz #81 Dátum: 2017. Február 17. - 23:18:43 »
Az Ultimates 1-et olvastam és magasan a legjobb Avengers történet, amivel találkoztam. A 2-ről is csak jót hallottam. A 3-at sokan szidják, de az indokok, amikkel szidták nagyon önkényesnek éreztem, így lehet nekem tetszene :).

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Mega Marvel
« Válasz #82 Dátum: 2017. Február 18. - 01:01:31 »
A The Ultimates v2 még jobb, mint a v1. Nekem is nagy kedvencem mind a kettő. A v3 egy se füle-se farka történet, de az igazi katasztrófa az Ultimatum. Loeb ott ért a legaljára mindennek. Csak a rajzok miatt érdemes egyáltalán belenézni. A New Ultimates meg egy nagyon gyenge v2 nyúlás.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mega Marvel
« Válasz #83 Dátum: 2017. Február 18. - 10:32:30 »
Mármint az Ultimate Comics New Ultimates és az Ultimate Comics Ultimates vs. Ultimate Avengers címűeket. ;D
;D ;D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Mega Marvel
« Válasz #84 Dátum: 2017. Február 18. - 11:03:30 »
 Ha már alternativ univerzumok, egy spider gwen se lenne rossz megjelenés : )

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mega Marvel
« Válasz #85 Dátum: 2017. Február 18. - 13:24:14 »
Senki sem tudná, ki ő és mit keres itt.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Mega Marvel
« Válasz #86 Dátum: 2017. Február 18. - 17:07:23 »
Szerintem SpiderGwen biztos lesz valamilyen formában, ha eljutunk odáig, de most még tényleg nem lenne értelme, mert elég messze vagyunk a jelenlegi megjelenéstől.

billybatchkate

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 27
Re:Mega Marvel
« Válasz #87 Dátum: 2017. Február 22. - 20:17:00 »
Olvastam facebook-on, hogy a Corvin moziban fog "bemutatkozni" az újság, klasszul hangzik! Ennek (a keresztpromónak) kapcsán jut eszembe, hogy a nagyobb oldalak filmes cikkeinél (indexes Cinematrix, geekz.444.hu, CineStar, stb) várható majd, hogy egy boxban kis színesként megemlítik, hogy a film alapjául szolgáló képregény megjelent magyarul? (Bónuszként a Polgárháborút is szóba hozhatnák, azt tavaly sajnáltam, hogy kihagyta a ziccert) Ha nem várható és esetleg rám jön a mitugrászság, kommentben a webshopot linkeljem majd, vagy a főoldalt?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mega Marvel
« Válasz #88 Dátum: 2017. Február 22. - 21:36:39 »
Lesz cikk róla az indexen, de csak a Börze előtt. Biztosan írni fog róla a geekz is, de a Logan voltaképpen nem a képregény filmváltozata, csak az alapján készült. Ha linkelsz, akkor a főoldalt, és köszi! :)

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Mega Marvel
« Válasz #89 Dátum: 2017. Március 05. - 19:05:03 »
prosti király a Mega Marvel! Egyáltalán nem akartam ma elolvasni, de aztán csak engedélyeztem magamnak egy fejezetet. Aztán még egyet. Aztán még egyet. Aztán azt vettem észre, hogy már el is fogyott az egyébként igen vaskos kötet :D Ráadásul még az illata is nagyon fincsi, friss nyomdaszag :D :D Ezt szeretjük, így tovább! :smmx:

hidasip

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Mega Marvel
« Válasz #90 Dátum: 2017. Március 06. - 16:47:54 »
És akkor a Mega Marvel következő 6 része az Infinity Watch 42 részét fogja tartalmazni?  :brow: :brow: :brow: :kingpin:

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Mega Marvel
« Válasz #91 Dátum: 2017. Március 06. - 19:40:57 »
Vagy az Alias 28 részét. ;D :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mega Marvel
« Válasz #92 Dátum: 2017. Március 06. - 21:57:55 »
Nem könnyű találni valamit, mert kb. 9-10 rész, olyan meg szinte nincs is.  :)

Kilgores

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 605
Re:Mega Marvel
« Válasz #93 Dátum: 2017. Március 07. - 06:19:20 »
Majdnem kapásból mondtam, hogy eljött a Holdlovag ideje, de az is 12 rész. :D De ez a 9-10 tényleg nem egy klasszik történet hosszúság, kíváncsi vagyok mit találsz következőnek. :)

rheinfuss

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 213
Re:Mega Marvel
« Válasz #94 Dátum: 2017. Március 07. - 17:25:10 »
Megvettem a gyulai inmedioban az Old Man Logant (egyetlen példány volt belőle, ami a ENYÉM! :D ), és megjött a HP különszám is. Utóbi meglepett, el is felejtettem, hogy most jelenik meg. Még jó, hogy van a Marvel+-ban a menetrend :)
Ez egy jó nap!  :kingpin:

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Mega Marvel
« Válasz #95 Dátum: 2017. Március 07. - 18:43:11 »
De jó kis kiadvány ez az Old man Logan! Már nagyon vártam. Mindenképpen előbb akartam elolvasni a képregényt, minthogy a filmet megnézném. Tudom, nem a képregény egy az egyben a film, de akkor is. Kíváncsi vagyok, hogy mik a különbségek. Jók voltak a dokumentációk is. Nagyon bejön ez a Mega Marvel formátum. Köszönöm szépen!

RedSon

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Mega Marvel
« Válasz #96 Dátum: 2017. Március 08. - 08:29:22 »
Remélem sikeres lesz a formátum, örülök hogy megjelentettétek.

Halloween

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 202
Re:Mega Marvel
« Válasz #97 Dátum: 2017. Március 08. - 08:46:20 »
Nem könnyű találni valamit, mert kb. 9-10 rész, olyan meg szinte nincs is.  :)

A második Titkos Háború? Az pont 9 füzet és régi hiányzó darabja a magyar kiadásoknak.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mega Marvel
« Válasz #98 Dátum: 2017. Március 08. - 10:19:50 »
kíváncsi vagyok mit találsz következőnek. :)
Azt hiszem, megvan. Nem árulom még el, de egy nyom hozzá: más országokban is megjelent ez a történet az ő Mega Marveljükben.
megjött a HP különszám is.
A meglepetésvendég tetszett? :)
Tudom, nem a képregény egy az egyben a film, de akkor is. Kíváncsi vagyok, hogy mik a különbségek.
Szinte semmi köze a filmnek ehhez. Csak a világ ugyanaz.
A második Titkos Háború? Az pont 9 füzet és régi hiányzó darabja a magyar kiadásoknak.
Az biztosan nem. 1: nem annyira jó 2: ami jó belőle, azt már kiadtuk a PPP 9-ben. 3: nem lenne bölcs húzás, ha az új formátumot lekorlátoznánk a régi fanokra, akiknek mond valamit a régi Titkos Háború.
De a meglátás jó, az tényleg a nagyon ritka 9 részesek közé tartozik. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Mega Marvel
« Válasz #99 Dátum: 2017. Március 08. - 11:53:35 »
Ohj, Kaine, kevés példányt küldtetek hozzánk Vásárhelyre, bakker, lemaradtam róluk... elfogyott az összes mind 3-nál ahol voltam...  :'(
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL