Szerző Téma: Mega Marvel  (Megtekintve 97280 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Mega Marvel
« Válasz #260 Dátum: 2018. április 23. - 16:46:40 »
Ha tényleg lesz giga oldalszám, van esély az Annihilation: Conquestre?
Merjünk nagyot álmodni?  ;D
Jó lenne amúgy. nekem megvan eredetiben. 2db 300 oldalas kötetbe bele is férne. :) Mondjuk az két mega marvel, nem? :) De nem kéne előbb a sima annihilationt is kiadni? Tudom hogy nem közvetlen folytatása, de előzménye bizonyos szálakon.
This is a joke. A real practical Joke.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Mega Marvel
« Válasz #261 Dátum: 2018. április 23. - 18:32:10 »
Merjünk hát :D

Az Annihilationt nem olvastam, én biztosan élveztem a Conquestet nélküle. Maradéktalanul kiadva tényleg kéne hozzá két 300 oldal környéki Mega Marvel, de ha meg lehet szűrni elfogadhatóan a tie-ineket, egyben is elférhet. A Guardians 3 környékére időzítve biztosan vinnék, mint a cukrot.

Wykydtron

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Mega Marvel
« Válasz #262 Dátum: 2018. április 29. - 20:10:15 »
Sziasztok.

Thanos Quest és hasonló Végtelen Háború/Hatalom környéki előzmények illetve "utózmányok" nincsenek a terveitekben?

Köszi a választ!

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mega Marvel
« Válasz #263 Dátum: 2018. április 29. - 21:28:22 »
Üdv itt! Egy Ezüst Utazó előzmény már kijött volna idén, de aztán a Marvel lelőtte. Thanos biztosan lesz jövőre.

Wykydtron

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Mega Marvel
« Válasz #264 Dátum: 2018. április 30. - 08:50:07 »
Köszönöm a gyors választ!

Ebben az esetben várok az angol kiadás beszerzésével (Silver Surfer: Rebirth of Thanos).

Egyébként mi az oka ennek a "Marvel lelőtte" dolognak? Volt Spawn témában is egy-két ilyen hasonló lelövés itthon.
Az ember azt gondolná, hogy főleg ami 90-es évek azt betervezitek és jön, kész. Miért akasztják ennyire?
Jó, Spawn esetében voltak jogi problémák is, de itt miért nem lehet tartani amit beterveztek?

Elnézést ha érzékeny vagy ezerszer körbejárt dolgokat feszegetek...van némi elmaradásom a fórumon...


« Utoljára szerkesztve: 2018. április 30. - 08:51:52 írta Wykydtron »

yo-c

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Mega Marvel
« Válasz #265 Dátum: 2018. április 30. - 08:57:11 »
A 2 annihilation történetnek én is örülnék. vagy esetleg a cosmic powers 6 részes mini.
Gondolom a NMK-ban megkezdett Thor történet folytatása bajos lenne.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mega Marvel
« Válasz #266 Dátum: 2018. április 30. - 14:36:49 »
Egyszerűen "jobbakat" akarnak ajánlani.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mega Marvel
« Válasz #267 Dátum: 2018. Május 03. - 21:44:27 »
Thanos Quest és hasonló Végtelen Háború/Hatalom környéki előzmények illetve "utózmányok" nincsenek a terveitekben?
Bepróbáljuk jövőre újra a filmhez igazítva, hátha ez jó érv lesz mellette. Egy 280 oldalas Mega Marvel formájában.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Mega Marvel
« Válasz #268 Dátum: 2018. Május 04. - 08:18:10 »
Egy nagy Thanos-kötet? Az működhet és még a boltokban is könnyebben felismerhető.

kevinkain

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 753
    • KevinKain
Re:Mega Marvel
« Válasz #269 Dátum: 2018. Május 04. - 10:16:54 »
Gondolom a NMK-ban megkezdett Thor történet folytatása bajos lenne.

Ez mondjuk jó kérdés, mert én is szívesen olvasnék pár ott kiadott sztori folytatását, mint az említett Thor, vagy akár a Winter Soldier sztori ;), de ennek ellenére én se látok rájuk sok esélyt, max ha különállóan is élvezhetőek.

zoli1863

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 363
Re:Mega Marvel
« Válasz #270 Dátum: 2018. Május 04. - 19:53:24 »
Thanos Quest és hasonló Végtelen Háború/Hatalom környéki előzmények illetve "utózmányok" nincsenek a terveitekben?
Bepróbáljuk jövőre újra a filmhez igazítva, hátha ez jó érv lesz mellette. Egy 280 oldalas Mega Marvel formájában.

Ez örömteli hír!!  :brow: :brow: ;)

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Mega Marvel
« Válasz #271 Dátum: 2018. Május 05. - 21:43:14 »
Ami Thor sztori megjelent az NMK-ban, annak a folytatására kíváncsi lennék. Szívesen olvasnám tovább, ha megjelenne itt, a Kingpin-en belül.  :thor:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Mega Marvel
« Válasz #272 Dátum: 2018. Május 05. - 21:49:28 »
Az egy nagyon, nagyon, nagyon, nagyon jó sztori. Nem is értem, miért csak az eleje van abban a sorozatban, az egész úgy együtt alkot egyetlen nagy tömböt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Mega Marvel
« Válasz #273 Dátum: 2018. Május 05. - 21:57:20 »
Szerintem is baromi jó. Legalábbis az első kötet marhára tetszett. A többit még nem olvastam.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Mega Marvel
« Válasz #274 Dátum: 2018. Május 05. - 22:23:09 »
Az első kötet bőven a leggyengébb része.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Mega Marvel
« Válasz #275 Dátum: 2018. Május 06. - 00:27:39 »
Az egy nagyon, nagyon, nagyon, nagyon jó sztori.

Na, ilyet még nem olvastam tőled. Ennek jelentenie kell valamit. Például, hogy megvan a M+ 5. különszámába a fix cucc :D :D Még a végén megveszem azt a kötetet. Unom már, hogy mindig mindenki rábeszél minden jóra :D

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Mega Marvel
« Válasz #276 Dátum: 2018. Május 06. - 19:26:37 »
Az egy nagyon, nagyon, nagyon, nagyon jó sztori. Nem is értem, miért csak az eleje van abban a sorozatban, az egész úgy együtt alkot egyetlen nagy tömböt.

Nos, ha már talgaby szerint is ez egy szuper történet, akkor ez folytatásért kiált!  ;D
Egyedül a Kingpin team-en (is) múlik, hogy megvalósul-e. Nem felejtem el természetesen, hogy biztos baromira le vagytok terhelve, amit nem csodálok. Ez csak egy csöppnyi gondolat arra, ha már nem lenne ötletetek, hogy mit is adjatok ki.  :D

petshop

  • Olvasztár
  • **
  • Hozzászólások: 540
Re:Mega Marvel
« Válasz #277 Dátum: 2018. Május 06. - 19:42:19 »
Az a baj ezzel, hogy Tomi nem akar (teljesen érthető okokból) olyan sztorit kiadni, ami egy hatalmas konkurencia kiadványának folytatása. Mert ezzel rávenné az olvasóit arra, hogy vegyék meg a másik cég képregényét, különben nem fogják érteni a sztorit az eleje nélkül. És legrosszabb esetben még akár el is pártolnának tőle, merthogy a HC az isten, ahogy a nagyokosok időről időre idetévednek és kinyilatkoztatják az 'univerzum naaagy igazságát'.  :drying:

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Mega Marvel
« Válasz #278 Dátum: 2018. Május 06. - 19:52:12 »
Tök jogos.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Mega Marvel
« Válasz #279 Dátum: 2018. Május 06. - 20:26:29 »
Igen, teljesen jogos az érvelés üzletpolitikai szempontból, én is hasonlóképpen gondolkodnék mint kiadó. Belőlem most a Marveles-képregény"fan" szólt, ha lehet rám ezt a jelzőt írni.
Talán, ha lecsengett a NMK-őrűlet, visszatérhetünk erre.
(Azt csak zárójelben teszem hozzá, hogy mivel a Kingpin simán benne van a Hachette-kötetekben ilyen-olyan módon, simán felajánlhatott volna egyfajta kölcsönös reklámot, ami mindkét cégnek előnyös lehetett volna. Bár az is elképzelhető, hogy a Hachette, mint nagy cég, nem akart alkudni.)
Mindenesetre a Kingpin cég számomra a "mi cégünk" (értsd: a mi kis országunk  képregénykiadó cége, aki életben tartotta a magyarországi képregénypiacot, amit NEM lehet elfelejteni.).
« Utoljára szerkesztve: 2018. Május 06. - 20:29:43 írta kzoli »