Szerző Téma: A főoldal hírei  (Megtekintve 324900 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
A főoldal hírei
« Dátum: 2007. Június 29. - 16:09:14 »
Bejelentették a Pókember 4-et. Raimi ellenség-elképzelését pár sorban, a fõoldalon találhatjátok.
« Utoljára szerkesztve: 2009. április 28. - 11:27:18 írta Sepi »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1 Dátum: 2007. Június 29. - 16:34:54 »
Na, ez egy nagyon igéretes hír, de azért remélem nem a Raimi testvérpár fogja írni a forgatókönyvet.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #2 Dátum: 2007. Június 29. - 20:08:02 »
Nem, az írást szerencsére visszaadták annak, aki az elsőt írta.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #3 Dátum: 2007. Június 29. - 20:36:09 »
Elektro és Keselyű... ugyan, hozzák be a nagyágyúkat! Fehér Nyuszi & Rozmár csapatot a népnek! A génkezelt gyilkos fehér nyulak talán már gond nélkül becsusszanhatnának a PG-13-ba, ráadásul Húsvétkor bemutatva még aktuális is lenne! ;D (A harmadik ellenfél meg lehetne Gibbon, hogy legyen izom is ott.)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #4 Dátum: 2007. Június 29. - 20:41:06 »
Nem is. Pók-Kölyök kell ide és a virslilábú rohamosztag. ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #5 Dátum: 2007. Június 29. - 20:48:47 »
Eh, egyszerűsítsünk: Tobey-t kirúgjuk, megkeressük a malacot, aki Babe-et játszotta, és jöhet a Spectacular Spider-Ham (van vmi magyar neve? Póksonka? Pókcoca? Pókcsülök? Pókröfi?)! ;D Mennyit spórolhatnának a gázsin... :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #6 Dátum: 2007. Június 29. - 20:52:28 »
Az a malac már kiöregedett.  :hehe:

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: A főoldal hírei
« Válasz #7 Dátum: 2007. Június 29. - 21:04:03 »
Idézet
van vmi magyar neve?
Emlékeim szerínt Pókhemper volt :D És ha már paródia és ha már kiöregedett és ha már ilyen hülye átkötést produkálok, akkor: valaki olvasta Not Brand Echh-et, a Marvel első paródia-lapját? És ha igen, akkor milyen volt?
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #8 Dátum: 2007. Június 29. - 21:10:06 »
Pár darab számmal már találkoztam, de nem olvastam őket. De talán a What The viccesebb.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #9 Dátum: 2007. Június 29. - 21:11:35 »
Mind a kettőből olvastam pár részt. Kicsit erőltetetnek tűntek. Igazán vicces részek nem voltak benne.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #10 Dátum: 2007. Június 29. - 21:32:23 »
Mi a frászkarika az a "hemper"? :o :headscratch:
Azért a What The--?!-nek vannak jó pillanatai... az első rész Punisher-paródiája egyszerűen fergeteges, ráadásul úgy parodizál, hogy közben teljesen hű marad a karakterhez is. ;D Meg hát az a sorozat nélkül hogy ismerhettük volna meg a félelemetes Forbush Mant?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #11 Dátum: 2007. Június 30. - 17:02:36 »
Forbush Man már létezett előtte is, Stan Lee fiktív névkreációja volt, ahogy egy másik is.
Hemper-t Hideg Csaba találta ki a hempergés szóból, hogy rímeljen az "ember"-re.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #12 Dátum: 2007. Július 01. - 13:44:21 »
Én eddig is biztos voltam a folytatásban...de Keselyű? ne már! Nagyon gáz lenne..akkor már inkábba Gyík. Az ő szereplése nagyon érik...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #13 Dátum: 2007. Július 01. - 15:54:01 »
Õneki én is jobban örülnék. Szerintem elég gáz karakter Keselyű. Biztos meg tudnák csinálni látványosan a karaktert, de nincs benne akkora töltet, hogy egy filmet elvigyen a hátán. Szerintem ő is csak a klón sztorik elején nőt meg igazán. Tényleg, lehet, hogy egy kis klón sztori jó volna a filmbe. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #14 Dátum: 2007. Július 01. - 16:17:11 »
Szerintem a Keselyűt csak tölteléknek tenné be, kiegészítőnek. Az a baj a 3. résszel, hogy innentől már nem lehet csak egy ellenfele a filmben. Tudjátok: nagyobb, látványosabb, stb a folytatás, különben bukta van. De azért egy Sinister Six erős lenne. Megemlítette máshol különben, hogy a Gyík szerinte is jó választás lenne, mert beérett már Dylan szerepe (ahogy Harry-é is két rész után). De ha már nagy állat, akkor Skorpió (JJJ rulez!).  :spidey:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #15 Dátum: 2007. Július 01. - 16:25:25 »
Akkor a Pókírtók is jók lennének benne. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #16 Dátum: 2007. Július 01. - 16:35:03 »
Á, egy robotos Pókember film?  ;D Bár egyet azért beletehetnének, amolyan mellékszálként.  :D

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: A főoldal hírei
« Válasz #17 Dátum: 2007. Július 01. - 18:16:17 »
Idézet
Szerintem a Keselyűt csak tölteléknek tenné be, kiegészítőnek.
És Erektroval vinné a prímet, mert ő sem az a kifejezett nagyágyú. Meg azt sem hiszem, hogy a csúf, öreg madárember valami nagy kihívást jelentene Pókembernek. Ez olyan lenne, mintha lenne egy  Zöld Manó egy száll röpdeszkával. Akkor már inkább a Baljós Hatos: legalább előlehetne készíteni Kravent egy egész filmre.
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #18 Dátum: 2007. Július 01. - 18:22:38 »
Szerintem egy brutális Skorpió+ Gyík lenne q legjobb.
Eelktro sem egy nagyon meghatározó karakter, de őt legalább látványosan meg lehetne csinálni és odapörkölhetne Pókinak.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #19 Dátum: 2007. Július 01. - 18:35:10 »
Áh, akkor legyen megint három: Tarantula (I), Cyclone és Grizzley, mind eredeti jelmezben. ;D (Aztán Jack Black törheti a fejét, hogy a paródiája "not gay enough"-ját hogy tudták überelni duplán a filmesek. :lol: )