Szerző Téma: A főoldal hírei  (Megtekintve 324899 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #20 Dátum: 2007. Július 01. - 22:48:01 »
És Erektroval vinné a prímet, mert ő sem az a kifejezett nagyágyú. Akkor már inkább a Baljós Hatos: legalább előlehetne készíteni Kravent egy egész filmre.
Elektro elég látványos lehetne, és bizony néhányszor elég közel került ahhoz,. hogy a legnagyobb Pók-ellenséggé lépjen elő.  ;)
De ha bejönne a Sinister Six, Pókember nyilván legyőzné mind a hatot, utána már nem lehetne elsütni egyiküket sem külön, mert milyen kihívás lenne már.
Én tennék bele egy Elektrot, az jó ötlet lenne (és mellesleg a forgatókönyv már kész van hozzá, ahogy a Homokemberhez is kész volt, csak ki kell pofozni) főellenségnek, mellékszálnak pedig egy Pókirtót, mert azt is Jameson csináltatja, azaz lehetne szerepeltetni eleget. Nem hiszem el különben, hogy miért van annyira hanyagolva, mikor őt aztán tényleg mindenki dicséri, megosztás nélkül.  :headscratch: Bemutatnék egy Pléhsusztert, csak úgy mellesleg, és a végére Connors dokiból előhoznám a Gyíkot, mintegy előkészülve az 5. részre.  :D
Magánéletben Mary Jane elköltözne Floridába Anna nénihez, Peter pedig összejönne Bettyvel.  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #21 Dátum: 2007. Július 01. - 23:11:15 »
Idézet
Magánéletben Mary Jane elköltözne Floridába Anna nénihez, Peter pedig összejönne Bettyvel.  Vigyorog
Sehol egy Macsek, hogy pepo kedvence is hús-vér alakot öltsön végre? ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #22 Dátum: 2007. Július 01. - 23:16:24 »
Tőle félnék, ki tudja Tobey mellé kit tennének Macsinak...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #23 Dátum: 2007. Július 01. - 23:23:33 »
Magánéletben Mary Jane elköltözne Floridába Anna nénihez, Peter pedig összejönne Bettyvel.  ;D
Látom Gwen Stacy meg sem fordult a fejedben. :)
Pedig még rendbe lehetne hozni a karaktert, egy jó forgatókönyvvel.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #24 Dátum: 2007. Július 01. - 23:27:34 »
A karaktert igen, de a nőt?  :lol: Betty sokkal jobban néz ki nála.  ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #25 Dátum: 2007. Július 01. - 23:29:36 »
Be kell festeni a haját szőkére és azt mondani, hogy ő Gwen. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #26 Dátum: 2007. Július 01. - 23:33:29 »
Tök jó lenne!  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #27 Dátum: 2007. Július 02. - 13:31:55 »
Hát, én is szívesen látnék egy Feliciát, de a kérdés, hogy kicsoda játszaná? Vagy olyan NÕ legyen, vagy semmilyen.

A baljós jhatos szerintem is tök fölösleges és értelmetlen lenne...viszont a PÓkirtós részt is kerülném.  A filmbéli Jamesonról még anniyra sem hiszem el, hogy ennyire egy elvetemült, mint a képregényesről...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #28 Dátum: 2007. Július 02. - 15:25:58 »
Miért lenne elvetemült? Õ csak arra kérte Smythe-ot, hogy fogja el Pókembert a géppel, nem azt, hogy ölje meg! Csak le akarta leplezni.  ;)
Feliciában egyetértünk, én is azért írtam.
A Sinister Six- ha lenne-, el se tudom képzelni mi lenne a magyar nevük a moziban, merthogy a Baljós Hatos-t nem fogadnák el, az tuti.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #29 Dátum: 2007. Július 02. - 18:48:20 »
Akkor megszállott. legalábbis filmben inkább csak viccesen utálós volt...senki sme tudta komolyan venni.

Áh...úgysem lesz Baljós Hatos...ennyire nem hülyék a producerek, hogy ebbe belemenjenek.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: A főoldal hírei
« Válasz #30 Dátum: 2007. Július 02. - 19:51:44 »
A Baljós Hatost szerintem tartogathatnák a 6. részre. ;D A 4. és 5. részben Póki leverne pár tagot belőle külön-külön, és így lenne rá ok, hogy a 6. részben összeálljanak a hálószövő ellen. :D
A Gyík és a Skorpió klassz lenne, de szerintem külön filmbe kéne rakni őket, mert túlságosan hasonlítanak egymásra a fő jellegzetességük miatt, azazhogy mindkettőnek nagy farka van (Na, ezt NEM félreérteni!!! :hehe: ).
Electro szerintem is király lenne, visszatérhetne Homokember is, és összecsaphatnának. Kraven is jó lenne szerintem. Bár kétlem, hogy megcsinálnának egy uccsó vadászat sztorit vele.
Jameson meg tényleg túl vicces figura lett ahhoz, hogy meg akarja öletni Pókembert. Max ha a fia meghalna, akkor lenne hihető hogy "bemocskolja a kezét".     
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #31 Dátum: 2007. Július 02. - 20:36:40 »
Akkor most lehetne a Skoprió és Elektro, utána meg a Gyík.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #32 Dátum: 2007. Július 02. - 20:48:43 »
A Skorpió vagy a Gyík. Mindkettő nem lenne jó, túlságosan azonos karakterek, unalmas lenne a következő rész.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #33 Dátum: 2007. Július 02. - 20:53:06 »
Akkor inkább a Gyík.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: A főoldal hírei
« Válasz #34 Dátum: 2007. Július 02. - 21:45:56 »
Gyík és a végén Kraven megöli Connors dokit :D, ezt Peter olyan nagy veréssel jutalmazná, hogy oda buda, mellé meg bőven befér egy Fekete Macsi szál és csak semmi nyálas érzelgősség a filmben, mert az én gyomrom elviseli és szereti is valamelyest képregényben, de filmen eddig ez a sziruposság nagy szálka a szememben
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #35 Dátum: 2007. Július 02. - 21:54:20 »
Idézet
Gyík és a végén Kraven megöli Connors dokit
Meg egy túrót! ;D
A végén betoppan Willie, és legyilkol mindenkit a fülmozgatásásval csapott szuperszéllel! :hehe:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #36 Dátum: 2007. Július 02. - 22:01:17 »
Ne nevess, mert igaz is lehet. Elvégre nem győzöm emlegetni, hogy egyszer akkora ellenfélnek bizonyult, hogy a fél Marvel-univerzum vonult fel ellene. ;D Meg mondjuk ha a 20051-es verzióból indulok ki, nem olyan elveszett egyén ő... :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #37 Dátum: 2007. Július 02. - 22:12:38 »
A milyen verzióból?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #38 Dátum: 2007. Július 02. - 22:31:33 »
Marvel Adventures. Az a 20051-es Föld. Ha elkészül a borítója az MA F4 #3-nak majd meglátod, hogy nem elveszett ember Willie, az elején fontos szerepe lesz.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #39 Dátum: 2007. Július 02. - 22:57:25 »
jaaa...így már tudom, miről van szó.
Elsőre azt hittem, egy nullával többet írtál és kimaradta valami 2051-bewn játszódó jövőbeli sztoriból. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"