Szerző Téma: A főoldal hírei  (Megtekintve 325770 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1300 Dátum: 2008. December 28. - 17:09:57 »
Elolvastam atörténetet egyben, jó volt bár mintha a rajzok jobbak lettek volna a második felében.. hmm ne mtudom, kicsit vicces is volt... persze még sokat kell fejlődni!! de hajrá :D a pókembered még mindíg nem tetszik Todd :D
kövibe be lehet szállni? írjatok :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1301 Dátum: 2008. December 28. - 17:56:15 »
Érdekes, mert én inkább az elsőfelében tartottam jobbnak a rajzokat. A végefelé már elég véznák lettek a karakterek.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1302 Dátum: 2008. December 28. - 20:48:18 »
Nem lesz kövi, illetve még kettő van, de az elsőt olyannak szeretném adni, aki szép Gwent rajzol, a másodikat pedig csakis kizárólag olyannak adnám, aki szép Gwent rajzol. :D Ben már megígérte, hogy tavasszal tovább rajzolná.  ;)
Toddal most egy kábé 1 évvel ezelőtt írt Silent Hill novellámat fogjuk elkészíteni.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1303 Dátum: 2008. December 28. - 21:27:33 »
A többi projektbe én színezőnek hívnám meg Toddot. A színezéshez nagyon jól ért, pedig gondolom ebben sincs több gyakorlata, mint rajzolásban, de arra nagyon ráérzett.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1304 Dátum: 2008. December 28. - 21:40:55 »
Ben már megígérte, hogy tavasszal tovább rajzolná.  ;)

 ;)
De mielőtt nekilátnék, alaposan kivesézzük a novellád, vagy a Marvel Klubbon, vagy a tavaszi börzén, hogy tudjam mik az elképzeléseid.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1305 Dátum: 2008. December 28. - 23:17:07 »
A többi projektbe én színezőnek hívnám meg Toddot.
Tudom, hogy vannak, akiknek nem tetszettek a rajzai, illetve inkább az alakjai, de az vitathatatlan, hogy a rajz hangulatát nagyon érzi. A nem pókemberes rajzai itt is mindenkinek bejöttek. A silenthilles novellához pedig elsősorban hangulatra lesz szükség, abban pedig nagyon jó. Pókembert már túl sokan rajzolták le ahhoz, hogy ne lehessen kifogást találni benne, de hogy a Silent Hillhez tökéletesen fog passzolni, már az is bizonyítja, ahogy lerajzolta Heathert ebbe a Pókemberbe. A novellám egy mellékszereplőről fog szólni, nem lesz olyan, hogy túl jól ismert karakterbe köthetnének bele.  :)
De mielőtt nekilátnék, alaposan kivesézzük a novellád, vagy a Marvel Klubbon, vagy a tavaszi börzén, hogy tudjam mik az elképzeléseid.
Ez természetes, majd elviszem vázlatban, és megmutatom.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1306 Dátum: 2008. December 29. - 07:02:41 »
Elolvastam, és nagyon tetszett. A poénok nagyon jók, többször hangosan felröhögtem. :) A rajz se volt rossz, bár Deadpool feje pár helyen nem tetszett, és kicsit merevek voltak a figurál, pár helyen úgy látszott, mintha utólag tették volna rá őket a háttérrajzra. Viszont a mozgás és a színezés nagyon szép lett. ;) Várom a kövit (ha lesz). ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1307 Dátum: 2008. December 29. - 12:23:30 »
Azért látszott úgy, mert valójában minden egyes rajzon utólag lettek rátéve a háttérrajzra. Álltlában 6 rétegből állt egy oldal, hátterek, árnyékok, szereplők, szövegbubik, szövegek, keretezés.
Amúgy így utólag be kell vallanom, hogy szerintem sem állt annyire kézre a számomra ez a történet, eddig még sose rajzoltam szuperhős képregényt, és ahogy Kaine is mondta, inkább a sötétebb tónusú történetek felé mozgok.
« Utoljára szerkesztve: 2008. December 29. - 13:44:08 írta Todd »

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1308 Dátum: 2008. December 29. - 19:42:24 »
Szóval akkor már nem lehet beszállni? tényleg bármiben segítek :D

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1309 Dátum: 2008. December 30. - 16:23:47 »
Most olvastam el a Pók-DP közös történet befejezését. Volt benne tényleg jó sok poén, de nekem bejöttek. A képregényből nekem a második adag tetszett jobban, egy jó kis laza képregény volt ez. Szerintem jó lett, a Silent Hill-es képregényre is kíváncsi vagyok. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1310 Dátum: 2008. December 30. - 23:07:27 »
Köszi Kanaszta, nincs több.  ;)
benya, a Silent Hill képregény lesz egy év, mire elkészül. :) Ráadásul ismerni kell hozzá a SH2 játékot, azt hiszem.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1311 Dátum: 2008. December 31. - 08:41:29 »
Az jó, akkor sokat fogok belőle érteni.  :roll:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1312 Dátum: 2008. December 31. - 10:17:13 »
Akkor tessék, töltsd le ezt, háromnegyed óra alatt kikupálódsz. (Még hogy az SH2 hosszú játék... ha!)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1313 Dátum: 2008. December 31. - 10:22:16 »
Szerintem nélküle is élvezhető, és érthető is, maximum nem fogják észrevenni azt a néhány (micsoda több tucat), jól, vagy kevésbé rejtett Silent Hill-es utalást, ami szerepel a műben. És akkor ezek még csak azok, amiket Kaine ejtett el, mert szerintem én sem leszek szűkmarkú.

Örülök, hogy tetszett benya.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1314 Dátum: 2008. December 31. - 10:26:53 »
Köszi TG, de megmondom őszintén, hogy a Silent Hill engem nem hoz lázba. De azért majd a képregényt elolvasom, aztán vagy megértem vagy nem.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1315 Dátum: 2008. December 31. - 10:32:15 »
(Még hogy az SH2 hosszú játék... ha!)
Á nem olyan hosszú az.
Végülis, ha igazán meg akarod ismerni, akkor elsőre úgy 8-10 óra, és még 5 féle befejezésre rá lehet hajtani, az úgy 5-6 óra végigjátszásonként, akkor alig olyan 33-40 óra (+néhány óra a Mariás mini küldetésre) és megismerheted a játékot olyan szinten, mint én, vagy Kaine.
Hát igen, ennek a Silent hill 2-nek tényleg nincsen semmi szavatossága.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1316 Dátum: 2008. December 31. - 11:33:17 »
Hiába az irónia, 40 órás játékidő tényleg nem hosszú.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1317 Dátum: 2008. December 31. - 12:00:09 »
Relatív, a maiakhoz képest, amikor egy játék tart 5-6 órát, sok, de pl. a most megint előszedett Baldur's Gate 2-mhöz képest, ahol 50 óra elteltével éppen csak félúthoz közeledek (márpedig huszonsokadik, vagy még többedik végigjátszásra nem mondanám, hogy tökölök az egyes küldetésekkel, egykarakteres party vagy sem), gyakorlatilag egy laza kis séta. (Bár Resident Evil 2-t is koppig letolni röhögve van 30 óra, hiába van másfél órás speedrunja.)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1318 Dátum: 2008. December 31. - 12:41:36 »
Hiába az irónia, 40 órás játékidő tényleg nem hosszú.
Sajnos az.
A legtöbb mai játék 7-8 óra alatt kipörgethető elsőre tök ismeretlenül, normalon (úgy 3-4 éve ez még 10-12 volt, de mára már lecsökkent ennyire), és ezután már nem mutat semmi ujat, hanem annyi.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #1319 Dátum: 2008. December 31. - 12:49:39 »
Persze, a mai játékokhoz viszonyítva hosszú, de abszolút értelemben szerintem inkább átlagosnak tekinthető.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?