Szerző Téma: A főoldal hírei  (Megtekintve 325752 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A főoldal hírei
« Válasz #200 Dátum: 2007. Október 04. - 14:22:06 »
Én is elküldtem, de engem is a válaszaim árulnak el. :) A nyeremények most nem izgatnak, a Vertigok megvannak, a BA nem érdekel, a börzére meg úgyis megyek és nem a belépő fog számítani. :) De remélem, segítenek a válaszok. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #201 Dátum: 2007. Október 04. - 16:48:40 »
Köszi a válaszokat!  :D Tedd ki Sepi, köszi!  :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #202 Dátum: 2007. Október 04. - 16:55:11 »
Oké, holnap úgy is akartam frissíteni, akkor ki is teszem a hírekbe.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #203 Dátum: 2007. Október 04. - 18:59:44 »
Én is elküldtem.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #204 Dátum: 2007. Október 05. - 08:51:58 »
Kaine, szerintem a HZs fórumára is nyugodtan kiírhatnád ezeket a felmérő kérdéseket, vagy a vertigo topikba, vagy a csevej-csenöl-be, vagy pedig a felhívások topikba. Talán érkezne még pár e-mail. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #205 Dátum: 2007. Október 05. - 12:31:23 »
Oké, beteszem, de ahogy láttam, igazán kevesen látogatják azt a topikot. MIndegy, egy hírt megér.  :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #206 Dátum: 2007. Október 05. - 13:06:49 »
Azért látogatják kevesen, mert senki nem ír oda semmit, hátha így majd megnézik.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #207 Dátum: 2007. Október 05. - 18:26:14 »
Hálózsákra amúgy visszatért az élet?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A főoldal hírei
« Válasz #208 Dátum: 2007. Október 05. - 18:56:26 »
Mióta leadták azt a kis hisztit senki se jár oda ? Vagy miért kérded pepo ?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #209 Dátum: 2007. Október 05. - 19:00:56 »
Az átlagos pangás észlelhető ott is, sajnos.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #210 Dátum: 2007. Október 05. - 19:42:28 »
Hát azért kérdem, mert nyár óta nem járok szinte sehová, csak ide...és a nyáron nagy kihaltság volt arrafele.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #211 Dátum: 2007. Október 10. - 17:45:59 »
BA cikk a főoldalon, egy újabb képpel.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re: A főoldal hírei
« Válasz #212 Dátum: 2007. Október 11. - 15:10:10 »
most vettem észre azt a szeptember 16-án felrakott képet a marvel filmes arcokról. Hát én nem csak 3at nem tudok beazonósítani, pedig én is elég marvel zombi vagyok.
az első sorban az 5.et nem tudom beazonosítani. a 6. gambit, felismerhető, de ő az eddigi 3 x filmben nem szerepelt tudtommal.
A második sorban az első az egyik morlock, talán callisto, nem vagyok biztos benne, vissza kéne nézni a filmet. az utolsó pedig valamelyik blade főellenfélnek tűnik.
a 4. sorban az első psziché lenne de tudtommal ő sem volt még az x filmekben. az utsó pedig christopher lambertre hasonlít, gőzöm sincs kicsoda.
az 5. sorban a harmadikat és a negyediket sem tudom ki, meg az utolsó elötti sem ismerős.
és ha jól látom vihar sem halle berry
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #213 Dátum: 2007. Október 11. - 16:32:28 »
Kinn vannak a játék győztesei. Vicces, hogy kis kivétellel, majdnem csak fórumosok játszottak.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #214 Dátum: 2007. Október 11. - 17:42:08 »
17-en játszottak csak?? De akkor így legalább mindenkinek 25% volt az esélye a nyerésre. És pepo hazavihet egy Vertigo 2-t is. :D Csak aztán nehogy azon kapjuk, hogy a börzén az egyik sarokban árulja 1000 forintért. :lol:

Idézetet írta: főoldal
További megjegyzésként elárulom, hogy a 6. kérdésre beküldött (milyen képregényeket szeretnél még könyvesboltokban látni) válaszok közül két olyan levélíró is volt, akinek a remélt képregényei meg fognak jelenni a közeljövőben.
És ki volt az? :D
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 11. - 17:45:46 írta Sepi »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: A főoldal hírei
« Válasz #215 Dátum: 2007. Október 11. - 18:33:23 »
most vettem észre azt a szeptember 16-án felrakott képet a marvel filmes arcokról. Hát én nem csak 3at nem tudok beazonósítani, pedig én is elég marvel zombi vagyok.
A második sor uccsója BlackHeart a GhostRiderből, a negyedik sorban pedig Frank Castle, vagyis a Megtorló van (a színész Tom Jane).
Amúgy sok nem filmes kép is van közte, szerintem Venomot, és Gambitet is csak megelőlegezték, mert még nem volt róluk filmes kép, amikor ezt összevágták, de Storm is elég gyanús, hogy nem filmbeli kép.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A főoldal hírei
« Válasz #216 Dátum: 2007. Október 11. - 19:24:26 »
Az utolsó sorban a 3. James Marsters, a Buffy Spike-ja és a Ház a Kísértet-hegyen filmbeli operatőre (ugye, kaine? :D). ;) Itt talán Quicksilver lenne? :headscratch:
Az utolsó előtti nem Famke Janssen aka Jean Grey?

Gratula a nyerteseknek! :D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re: A főoldal hírei
« Válasz #217 Dátum: 2007. Október 11. - 21:26:39 »
igen, a megtorlót nekem is fel kellett volna ismernem.  :headscratch: :-[ >:(
Venom szerepelt a pókember 3ban nem?
Gambitról azt halottam, hogy talán a wolweine-ben fog szerepelni, de mivel még nem is forgatják a filmet, így nem tudom hogy készülhetett volna kép belőle.
Az utolsó elötti meg nem hiszem hogy Famke janssen, mivel az első is ő. Szerintem inkább a 1998as nick fury film viperájára hasonlit, akit Sandra Hess játszott.

This is a joke. A real practical Joke.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #218 Dátum: 2007. Október 11. - 22:46:47 »
Idézet
És pepo hazavihet egy Vertigo 2-t is
Hát az a nagy helyzet, hogy nem leszek ott... :'(
Már most(csütörtök) hazajöttem, hogy tudjak eleget tanulni mert hétfőn kémia zh-m lesz. Királyság...és mindneképpen meg akarm írni 75%-osra, hogy kiváltsak vele egy tételt.  A többiből örülök, ha megvan a kettes, de ha a kémiát nem tudom megírni akkor semmit sem...viszont még 100 oldalt el se olvastam, szóval fel kell szívni magamat valahogy. Ilyenkor nagyon bánom, hogy nem Pesten vagyok. :-\

A nyreményem, mivel már megvan a 2-es, nyugodtan felajánlom valakinek, ha ez lehetséges.
Idézet
További megjegyzésként elárulom, hogy a 6. kérdésre beküldött (milyen képregényeket szeretnél még könyvesboltokban látni) válaszok közül két olyan levélíró is volt, akinek a remélt képregényei meg fognak jelenni a közeljövőben.
Szerintem az enyim benne volt. (iiiiiiiiigaz kaine???) :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: A főoldal hírei
« Válasz #219 Dátum: 2007. Október 12. - 10:23:34 »
Venom szerepelt a pókember 3ban nem?
Igen, de ez marhára nem a filmből van, ez egy játékfigura képe.