Szerző Téma: A főoldal hírei  (Megtekintve 325791 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #240 Dátum: 2007. Október 30. - 00:00:52 »
Vicces, mert amikor Bagley elment az Amazing címről, és egy crossoverben egy darab Pókot kellett rajzolnia, tök béna lett. Mintha túl nagy meló lenne, és összecsapják?

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A főoldal hírei
« Válasz #241 Dátum: 2007. Október 30. - 08:57:20 »
Nekem nem volt semmi bajom Finch Pókjával a BA-ban, de itt nem tudom. Nyugtassatok meg légyszi, hogy nem minden képen fog így kinézni!
És nekem semmi bajom nem volt JRjr-rel sem. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #242 Dátum: 2007. Október 30. - 17:07:04 »
Ez egy alternatív borító, a belső nem ilyen. Ugyanolyan lesz Pókember, mint a BA-ban volt, kábé.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A főoldal hírei
« Válasz #243 Dátum: 2007. Október 30. - 17:14:21 »
Hála az égnek, köszi! :D

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A főoldal hírei
« Válasz #244 Dátum: 2007. Október 31. - 14:42:00 »
Lehet, hogy nálam volt gubanc, de nem tudtam délelőtt elérni a fórumot. :( Esetleg veletek is ugyanez volt?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #245 Dátum: 2007. Október 31. - 14:44:23 »
Részemről itt volt végig a fórum...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #246 Dátum: 2007. Október 31. - 14:47:26 »
Lehet, hogy nálam volt gubanc, de nem tudtam délelőtt elérni a fórumot. :( Esetleg veletek is ugyanez volt?
Nálam is elérhető volt. Honnan próbáltad elérni? Mert utóbbi időben előfordul, hogy tlof szervere egy picit kihagy, és ha a főoldalról akarja elérni az ember a fórumot, akkor esélytelen.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A főoldal hírei
« Válasz #247 Dátum: 2007. Október 31. - 14:59:57 »
A sima extrás url-t szoktam használni. Nem tudom mi lehetett a gond, mert más oldalakat el tudtam érni simán. Csak azért aggódtam, hogy minden rendben legyen a fórummal, nehogy megint behaljon. :'( De akkor minden oké. :)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #248 Dátum: 2007. Október 31. - 15:29:45 »
Írt ki valamit a böngésző mikor megnyitottad? Mert ha csak azt, hogy a "lap nem megjeleníthető", akkor az lehet attól is, hogy a neted kihagy egy pillanatra, vagy túl leterhelt. Ez nekem is előszokott fordulni ha éppen töltök valahonnan. Akkor kell aggódni ha olyanokat irogat ki megnyitáskor, hogy database error és ilyesmi, többszöri próbálkozás után.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A főoldal hírei
« Válasz #249 Dátum: 2007. Október 31. - 15:32:59 »
Igen, simán csak nem megjeleníthetőt írt. Akkor a munkahelyi hálózat hagyhatott ki egy kicsit. Database errornak a közelében sem jártam. :) Köszi szépen! :)

horjb

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re: A főoldal hírei
« Válasz #250 Dátum: 2007. November 04. - 19:58:22 »
Kiváncsian várom az új desingt!

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #251 Dátum: 2007. November 04. - 20:02:23 »
Azt én is. Kaine szokás szerint elég szűkszavúan fogalmazott. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #252 Dátum: 2007. November 04. - 20:32:32 »
Nos, bővebben:  :D szpÁDÁMen nem tétlenkedett az elmúlt hónapokban: elkészült egy olyan verziója a mostani honlapnak, ami annyira nemistudommilyen, hogy csak na!  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #253 Dátum: 2007. November 04. - 20:43:08 »
Áhá! Akkor csak nem tűnt el! :D Már kezdtem aggódni.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #254 Dátum: 2007. November 04. - 21:39:36 »
Remélem szép lesz. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

horjb

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re: A főoldal hírei
« Válasz #255 Dátum: 2007. November 04. - 21:42:49 »
Hűűűűű, király lett az oldal!

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #256 Dátum: 2007. November 04. - 21:55:58 »
Tényleg nagyon jó lett. :D Csak azt nem értem, hogy a Csodálatos Pókember 52 alatt mit keres a Tower Bridge. :headscratch: Mindenesetre nagyon szép lett. Kaine, akkor gondolom ezt majd könnyebben és naprakészebben tudod szerkeszteni. Mert szerintem a kiadványaink és a megjelenések alatt legalább a Kingpin kiadványokból fent lehetnének a premieroldalak. Egyébként hiányolom a Kingpin logót az oldalról. ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #257 Dátum: 2007. November 04. - 22:10:55 »
Valóban nem rossz, de miért van ott egy bejelentkezőablak, amire nem lehet regisztrálni? :headscratch:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #258 Dátum: 2007. November 04. - 22:58:25 »
Én hogy-hoyg nem látok semmi változást a főoldalon???
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #259 Dátum: 2007. November 04. - 23:14:02 »
Tényleg nagyon jó lett. :D Csak azt nem értem, hogy a Csodálatos Pókember 52 alatt mit keres a Tower Bridge. :headscratch:
Hűű, azt hiszem szpÁDÁMen valamit benézett. Frissítette a honlapot, pedig ez még csak próbaverzió.  :D :ohmy: A Tower Bridge csak próbakép volt, hogy megmutassa, hogyan kell képet feltölteni (töröltem). Az egymással való beszélgetésünk van fenn, meg egy privi kép rólam, és a kis Feliciáról.  :D Törölni nem tudom az archív híreket, szóval azok ott vannak...
Idézet
Mindenesetre nagyon szép lett. Kaine, akkor gondolom ezt majd könnyebben és naprakészebben tudod szerkeszteni. Mert szerintem a kiadványaink és a megjelenések alatt legalább a Kingpin kiadványokból fent lehetnének a premieroldalak.

Igen, minden naprakészebb lesz, mert ezt tudom frissíteni a főoldalról, nem kell külön weblap szerkesztő progi hozzá.  ;) Ezért is került bele a várható megjelenések, például.
Idézet
Egyébként hiányolom a Kingpin logót az oldalról. ;)
Hmm, eszembe se jutott, köszi!  :D
Valóban nem rossz, de miért van ott egy bejelentkezőablak, amire nem lehet regisztrálni? :headscratch:
Ez is az új dolog része, oda csak én tudok regizni, hogy szerkeszthessem, szerintem később nem lesz fenn az az opció...
Én hogy-hoyg nem látok semmi változást a főoldalon???
Frissíts egyet...