Szerző Téma: A főoldal hírei  (Megtekintve 324898 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #280 Dátum: 2007. November 06. - 17:24:12 »
Idézet
Ez azért van, mert azóta vissza lett rakva a régi. Kacsint Csak gondoltam szólok, mielőtt újrarakod az egész gépet.
Jaaaa :D Akkor jó :-[
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #281 Dátum: 2007. November 08. - 23:55:48 »
Kitettem az ÚBA előzetes képeit. 5 oldal, majd később még fogok kitenni további ötöt.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #282 Dátum: 2007. November 09. - 06:45:29 »
Jók lettek az oldalak. :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A főoldal hírei
« Válasz #283 Dátum: 2007. November 09. - 09:55:58 »
Főleg a Vérontós. Bár az abszolút kedvencem mikor AmKap felsegíti Petey-t.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #284 Dátum: 2007. November 09. - 10:56:22 »
És Vérontóval ez még nem is a legjobb. Lesz egy (dupla?)oldal, amin még jobban néz ki! :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A főoldal hírei
« Válasz #285 Dátum: 2007. November 09. - 12:23:59 »
Ne kísérts  :D most nézzem meg ?  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #286 Dátum: 2007. November 09. - 12:39:50 »
Ha nem szereted a spoilereket, akkor ne. Nekem általában mindegy, hogy ellövik-e a poénokat vagy sem, de ha te nem ilyen vagy, akkor inkább várd ki ezt a három hetet.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A főoldal hírei
« Válasz #287 Dátum: 2007. November 09. - 13:16:05 »
Már olvastam így spoiler-ről nem beszélhetünk. De megvárom az igazit  :D támogatom a honi képregény bizniszt  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A főoldal hírei
« Válasz #288 Dátum: 2007. November 09. - 17:40:24 »
Akkor ez gigantikus SPOILER!!!! :spoiler:

gaby, arra gondolsz amikor a Sentry kettétépi? Az a kép szinte katarzisélmény volt nekem, mindig alig vártam már, hogy végre megcsinálja ezt vele valaki. :twisted: A rajz is hihetetlen jó hozzá...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #289 Dátum: 2007. November 10. - 11:04:57 »
Persze, hogy arra. Egyike annak a néhány Marvel-karakternek, akiknél csak azt várom, mikor halnak minél kegyetlenebb halált, ami végleges, vagy legalábis naaaagyon hosszú marad. A másik KAdfogú volt, őt állítólag Loeb intézte el jó időre. Már csak páran maradtak, de kettőnek közülük van saját sorozata is...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #290 Dátum: 2007. November 10. - 11:17:25 »
Már csak páran maradtak, de kettőnek közülük van saját sorozata is...
:D Mibe fogadjunk, hogy az egyik Ms Marvel, és a másik a Megtorló. :headscratch:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #291 Dátum: 2007. November 10. - 11:28:23 »
Na neee, honnan tudtad? :o Pedig úgy igyekeztem titokban tartani...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A főoldal hírei
« Válasz #292 Dátum: 2007. November 10. - 12:25:20 »
Valahogy ráéreztem. ;D Amúgy én is örülök, hogy végre kicsinálták a Kardfogút, bár az is eltartott egy darabig. :roll: Egyébként (bár lehet, hogy ezért sokan megvetnek majd), de én nem értem, hogy Venomban és a Vérontóban mit szeretnek. Venom még jó volt egy darabig az elején, de mostanában már rosszul vagyok ha meglátom. Főleg ahogy kinéz. Még a McFairlane időszakban normálisan nézett ki, de ez, hogy most már ahány foga van az annyifelé is áll... :drying: A Vérontót pedig soha nem kedveltem, csak egy újabb bőrlehúzás volt a szememben, akit pár történet után megkellett volna ölni és kész.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: A főoldal hírei
« Válasz #293 Dátum: 2007. November 10. - 13:25:49 »
Egyetértek, már Venom is börlehúzás egy kicsit, de ettől függetlenül az egyik kedvenc karakterem, de Vérontó az már csak egy ősellenség Venom számára, azt jónapot, olyannyira ott van az árnyékában, hogy az szörnyű.
Önálló Vérontó sztorit (persze voltak probálkozások) nem igazán tudok elképzelni, és akkor még nem is beszéltünk a késöbbi szinbiontákról, na attol azt hittem lefordulok a székből, szerencsére őket nem eröltették annyira.
Amúgy az én szememben is a McFarlane féle Benom volt a favorit, de gondolom ez nem meglepő.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #294 Dátum: 2007. November 10. - 21:12:58 »
Idézet
és akkor még nem is beszéltünk a késöbbi szinbiontákról, na attol azt hittem lefordulok a székből, szerencsére őket nem eröltették annyira.
Hmm, a legújabb New Avengersben millióan lepik el New Yorkot.  :lol:
Nekem tetszett a Szimbióták bolygója 5 részes mini, de Venomot annyira én se kedvelem igazán. Tényleg, az elején még jó volt, de nagyon hamar túlszerepeltették, sajnos. Minden évben visszatért, ami annyit jelentett, hogy 10 részenként ő volt 2-3 részig.
Vérontó pedig nulla. Az a karakterizáció (vagy motiváció), hogy "megölök mindenkit, mert megtehetem, háhá" annyira lapos, hogy nem tudok gyengébbet elképzelni. Az önálló történetei nem is állják meg a helyüket. A Maximum Carnage is a társai miatt volt olvasható.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #295 Dátum: 2007. November 10. - 22:07:41 »
Hm, akkor mit szólsz ahhoz, hogy "megölök mindekit, mert szerintem rosszak voltak"? Öt sorozatnyit adtak el belőle, és még mindig megy. A tálaláson múlik az egész. Ha Ennis Vérontó-sorozaot indít, most azt komálná mindenki.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #296 Dátum: 2007. November 10. - 23:01:40 »
Megtorlót sose kedveltem a saját sorozatában, de Ennis képes volt olyan színt vinni bele, ami már jó volt. Ugyanezt Vérontóval nem lehetne.  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #297 Dátum: 2007. November 10. - 23:29:37 »
Nem biztos. Ha a Strange ezmegaz is megért vagy hat minit, ami gyakorlatilag egy tömény mészárlás, és a Bomb Queen is a negyedik sorozatot indítja, akkor a Marvelnél egy ugyanolyan csakis az értelmetlen mészárlásra kihegyezett sztori is elvileg mehetne, csak egyszerűen nem illik a kiadó profiljába, még Ennis MAX-a mellett sem. A képregényekben is az a szép, hogy tényleg van itt is minden nyavalya minden ízlésre...:)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A főoldal hírei
« Válasz #298 Dátum: 2007. November 10. - 23:36:40 »
Nem azt mondtam, hogy bukta lenne, biztosan vennék, mint a cukrot, de attól nekem még nem tetszene. Egy Dr. Strange minit se vennék meg, szerintem...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A főoldal hírei
« Válasz #299 Dátum: 2007. November 10. - 23:46:57 »
Túl misztikus? ;D Jó író kell csak oda is. A legutóbbi mini kifejezetten hangulatos volt, pedig sokkal több volt benne a hagyományos orvoslás, mint szokott. Egy JMS-féle ongoingot el tudnék viselni.