Szerző Téma: Marvel Albumok  (Megtekintve 14602 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Marvel Albumok
« Dátum: 2020. Február 14. - 21:12:05 »
Első szám borítója kikerült.

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Marvel Albumok
« Válasz #1 Dátum: 2020. Február 15. - 10:13:35 »
Én sokakkal ellentétben nagyon örülök ennek a kiadványnak is. Remélem sok részt még fog élni, de ha füzetes kialakítású lesz, jöhetne majd ehhez is egy a Marvel+-hoz vagy a Hihetetlen Pókemberhez hasonló gyűjtődoboz. Erről pedig rögtön eszembe is jut egy újabb kérdés. Azokból van még, vagy várható belátható időn belül újabb?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Albumok
« Válasz #2 Dátum: 2020. Február 15. - 12:17:15 »
Van még gyűjtődoboz mindkettőből. Az Albumokhoz nem lesz, azok mind gerinces kiadványok lesznek, és minőségibb papíron. Azt tudod önmagában is polcra tenni.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel Albumok
« Válasz #3 Dátum: 2020. Február 15. - 23:08:07 »
Olvastam a Facebookon a sok fanyalgót, nyavalygót. Bakker, nem kötelező megvenni! Én viszont nagyon örülök az új kiadványnak, ugyanúgy, mint a Marvel Legendák sorozatnak is. Színesítik a palettát. Korábban a mérettel volt problémájuk a fanyalgóknak...tessék itt vannak a nagyobb méretek. Semmi sem jó? Az album egy nagy méretű kiadvány. Az FB-s nyavalygók szerint igénytelen lennék - mert olvastam ilyen hozzászólásokat is -, hogy azt gondolom: annak is örülök, ami van idehaza. Sz@rok rájuk! Nyitott vagyok az újdonságokra. Pici ország vagyunk, meg kell becsülni, ami van, de mindig nyitottnak kell lennünk az újra is! Remélem, sikeres lesz az új Marvel Albumok, és sok-sok szuper sztorival fog megőrvendeztetni minket!

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel Albumok
« Válasz #4 Dátum: 2020. Február 15. - 23:23:03 »
 :bravo:
Szerintem is örülni kell minden újdonságnak. Sajnos az FB-n már jó ideje az a divat, hogy mindent lehúznak, így már eljutottam odáig, hogy inkább nem is olvasom el őket. Ráerőltetni meg mi sem akarjuk senkire, ez nem is az a műfaj. Én is úgy vagyok vele, hogy ami nem érdekel, azt nem veszem meg, de nem ágálok ellene mindenkinél, hogy mások se vegyék.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel Albumok
« Válasz #5 Dátum: 2020. Február 15. - 23:59:04 »
Jelenleg nálam a Marvel Legendák, Mega Marvel, és a PPP azok amik a No. 1. És akkor most bővült még eggyel! ;)
Én is nagyon örülök neki, remélem sok olyan ritka cucc is ki tud jönni benne, ami eddig valamiért, (legyen szó technikai vagy jogi akadályok miatt) nem jöhetett ki.  :kingpin:
« Utoljára szerkesztve: 2020. Február 16. - 00:01:48 írta balogh44 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Albumok
« Válasz #6 Dátum: 2020. Február 16. - 00:35:44 »
Lesz, az egyik ilyen máris az idei 4-es számban lesz, amit Mega Marvelben nem engedtek kiadni.

fefeaty

  • Pókirtó
  • *
  • Hozzászólások: 233
Re:Marvel Albumok
« Válasz #7 Dátum: 2020. Február 22. - 12:12:56 »
Ez ma sajnos nem jelent meg. :(

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Albumok
« Válasz #8 Dátum: 2020. Február 22. - 13:12:19 »
Pedig meg kellett neki. Csak Relay és Inmedio.

fefeaty

  • Pókirtó
  • *
  • Hozzászólások: 233
Re:Marvel Albumok
« Válasz #9 Dátum: 2020. Február 22. - 13:21:00 »
Akkor nézzetek utána mert egy darab sem érkezett.
Inmedioban néztem. Az eladó mondta hogy legközelebb kedden várható mert hétfőn nem kapnak színes újságot.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Albumok
« Válasz #10 Dátum: 2020. Február 22. - 13:29:18 »
Hát, nem biztos, hogy az összes Inmedióba jut belőle az országban. De megnézzük.

blake

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 62
Re:Marvel Albumok
« Válasz #11 Dátum: 2020. Február 22. - 16:01:48 »
Én meg tudtam ma venni és tényleg nagyon szép kiadvány lett, pedig voltak kétségeim a formátumot illetően.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel Albumok
« Válasz #12 Dátum: 2020. Február 22. - 16:08:11 »
Nálunk, a 17. ker.-ben volt 3-4 db az újságosnál.
Nekem is nagyon tetszett a kiadvány, teljesen meg vagyok vele elégedve.  :bravo:

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Marvel Albumok
« Válasz #13 Dátum: 2020. Február 24. - 18:54:20 »
Szia Tomi,

ha egyebekkel együtt rendelném tőletek a Marvel album 1-et, akkor annak hogy menne a postázása?
Ez már nem férne be a postaládánkba.
Hol kell postán maradóra kérnem? Ti adjátok meg úgy?

Egyébként átforgattam az újságosnál ma a Marvel albumot, és nagyon tetszik a formátum. Nem hittem volna, hogy ennyire jól mutat majd. Azért ilyen nagyban nem árt a szép rajz. De ez szép.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Albumok
« Válasz #14 Dátum: 2020. Február 24. - 19:58:41 »
Be kell menned a helyi postára, és megkérdezni, hogy oda kérheted-e postán maradóra. Ha igen, akkor kérj tőlük címet, hogy hogyan címezzük meg, hogy oda kerüljön. Ezt küldd el nekünk, és kész vagy.

Tényleg szép. :)

BBandika

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Marvel Albumok
« Válasz #15 Dátum: 2020. Február 26. - 18:13:57 »
Szia Tomi,

ha egyebekkel együtt rendelném tőletek a Marvel album 1-et, akkor annak hogy menne a postázása?
Ez már nem férne be a postaládánkba.
Hol kell postán maradóra kérnem? Ti adjátok meg úgy?

Egyébként átforgattam az újságosnál ma a Marvel albumot, és nagyon tetszik a formátum. Nem hittem volna, hogy ennyire jól mutat majd. Azért ilyen nagyban nem árt a szép rajz. De ez szép.

Bocs,hogy belekottyogok,de elég felmenned a Posta.hu-ra és ott az irányítószámod alapján megkeresed a hozzád legközelebbi postát.
Nem kell külön kérned,ez automatikus szolgáltatás náluk,ha így adod meg Tomiéknak a postázási címet.
Csak nagyon figyelj az adott posta helyes irányítószámára,mert nekem idén volt egy kis keveredésem miatta4 :D

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:Marvel Albumok
« Válasz #16 Dátum: 2020. Február 27. - 23:42:37 »
Gyönyörűséges lett a kiadvány, ez a formátum elképesztően vagány.  :oh:  Nagyon remélem, hogy szép, hosszú jövő vár a sorozatra.  :) Engem azonnal függővé tett.  :oh:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Albumok
« Válasz #17 Dátum: 2020. Február 27. - 23:47:10 »
Örülök, hogy bejött. :)  :spidey:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel Albumok
« Válasz #18 Dátum: 2020. Február 28. - 07:12:09 »
Elég kacifántos úton, de sikerült nekem is beszereznem ( felénk nem árultak sehol ilyen kiadványt ) és teljesen meg vagyok elégedve vele.
Nagyon szép lett, öröm kézbe venni és olvasni. Én kimondottan örülök a Miles Morales vonalnak....már vártam, hogy mikor jön ki olyan sorozat, kiadvány amiben szerepelni fog. MÉG TÖBBET KÉRNÉK !!!
Tudom mindig telhetetlenek vagyunk, de igazán bedobhatnál már te is egy 300 oldalas kemény borítós A4-es méretű gyűjteményes kötetet .........tutira vevők lennénk rá. Morales sztori jó lenne, ha van olyan ami kiad egy vagy több kötetnyit.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Marvel Albumok
« Válasz #19 Dátum: 2020. Február 28. - 12:43:47 »
Olyan ritka az A4-es képregény, mint a fehér holló, ne keverjük már ide állandóan. Rém idegesítő, hogy mindenfelé dobálóznak vele, és amikor megbízhatónak tűnő forrásból hallom, akkor meg nem tudom, hogy komolyan gondolják, vagy csak mennek mindenki más után, aki nem tudja a különbséget.