Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 655021 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1220 Dátum: 2009. Május 15. - 11:35:53 »
Kérdésem van.... :nemtudom: A MYBRUTE.com-on,a csaták után kapok experience pontokat :headscratch: Azokat hogy tudom kiváltani??? :nemtudom:Ír valami olyat hogy'new puppils" :stupid: .Az mi a jó fészkes fenne :nemtudom:
Ha a csaták után kapott experience pointból (xp) elég összegyűlik, akkor a karaktered szintet lép, fejlődik valamilyen tulajdonsága, esetleg kap új képességeket, fegyvert, ritka esetben valamilyen állatot stb.
Az xp gyűjtésének másik módja az, ha a karaktered tanítványokat szerez (azaz ha valaki a te karaktereden keresztül regisztrál; például ha valaki itt regisztrál, akkor nekem lesz egy tanítványom), ilyenkor kapsz magáért a regisztrációért is, és ha szintet lép a tanítvány, akkor azért is.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #1221 Dátum: 2009. Május 15. - 12:39:48 »
Köszi :worship: Egyébként ha valaki le akar verni BODONMAN :twisted: néven futok...A Merovingi már foglalt volt.......
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május 15. - 12:41:33 írta Merovingi »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #1222 Dátum: 2009. Május 15. - 15:26:26 »

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Videojátékok
« Válasz #1223 Dátum: 2009. Május 15. - 16:26:06 »
Vadállat! ;D

Na, jó akkor én se lógjak ki a sorból:
http://csorbi.mybrute.com/fight/190795826 8)

Ez nem is a fő karakterem volt :-[    :hehe:

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #1224 Dátum: 2009. Május 15. - 17:57:59 »
Hát gratulálok, 8as meg 7es szintüekkel levertetek egy 3as szintűt...
This is a joke. A real practical Joke.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1225 Dátum: 2009. Május 15. - 18:11:47 »
Grey, nyílt kihívást kaptunk. Amúgy én is eltángáltam.

Egyébként ha valaki le akar verni BODONMAN :twisted: néven futok...

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1226 Dátum: 2009. Május 15. - 18:42:30 »
Inkább próbálkozzatok velem, zozi62 és a farkasa verhetetlen. ;D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1227 Dátum: 2009. Május 15. - 18:49:41 »
Hmm Blood Omen1, és  SR1 remake ?  :o Hol írjam alá ?  ;D Mondjuk az SR1-ben értelmetlen az utolsó nagyobb ellenfél képessége (Dumah? ha jól emklékszem) elég erősen kilóg az értelmesebb skillek közül. Lehett volna mondjuk hogy tőle szerez valami keményebb erőt és ellenállást s nem ilyen pizzákat kelljen keresgélni mindenfelé (mégha néha elég érdekes helyeken is voltak)

A Legacy of Kain gyűjteményed egész jó Todd  ;D Én is ugyanezt az EVM-s verziót rendeltem meg anno bagóért.  8)
Sajnos most nincs nagyon esély egyik remakre se, de azért jó lenne. Dumah képessége inkább csak furcsa volt, a 2-ben már értelmesebb volt a tárgyak forgatása.
De én aztán a PS2-es verzát is begyüjtöttem a BO 2-böl.
Amúgy az SR remake azért lenne érdekes, mert annó kábé a játék legalább harmada nem fért rá egy PS 1-es lemezre, ezért nagyon megvágták, ennek a vágásnak a maradéka gyakorlatilag az összes késöbbi rész. Vagyis minden késöbbi játékban vannak olyan dolgok, amik annó az SR 1-ből maradtak ki.
És az is érdekes, hogy eredetileg lezárt epizód lett volna az SR 1, aminek a végén raziel megöli Kain-t, és az összes többi vámpírt is.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1228 Dátum: 2009. Május 15. - 19:00:05 »
Nem tudom ismeritek-e ezt az oldalt ? Rengeteg letölthető concept, kiegészítő és Soul Reaver-es font található rajta.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Videojátékok
« Válasz #1229 Dátum: 2009. Május 15. - 20:03:29 »
Hmm Blood Omen1, és  SR1 remake ?  :o Hol írjam alá ?  ;D Mondjuk az SR1-ben értelmetlen az utolsó nagyobb ellenfél képessége (Dumah? ha jól emklékszem) elég erősen kilóg az értelmesebb skillek közül. Lehett volna mondjuk hogy tőle szerez valami keményebb erőt és ellenállást s nem ilyen pizzákat kelljen keresgélni mindenfelé (mégha néha elég érdekes helyeken is voltak)

A Legacy of Kain gyűjteményed egész jó Todd  ;D Én is ugyanezt az EVM-s verziót rendeltem meg anno bagóért.  8)
Sajnos most nincs nagyon esély egyik remakre se, de azért jó lenne. Dumah képessége inkább csak furcsa volt, a 2-ben már értelmesebb volt a tárgyak forgatása.
De én aztán a PS2-es verzát is begyüjtöttem a BO 2-böl.
Amúgy az SR remake azért lenne érdekes, mert annó kábé a játék legalább harmada nem fért rá egy PS 1-es lemezre, ezért nagyon megvágták, ennek a vágásnak a maradéka gyakorlatilag az összes késöbbi rész. Vagyis minden késöbbi játékban vannak olyan dolgok, amik annó az SR 1-ből maradtak ki.
És az is érdekes, hogy eredetileg lezárt epizód lett volna az SR 1, aminek a végén raziel megöli Kain-t, és az összes többi vámpírt is.

Jó hogy nem lett vége, de én is sokkot kaptam mikor megláttam a "to be continued" feliratot.

Az SR2-ben még meg volt Dumah képessége ? Mintha harc közben bejött volna de nem vagyok bene biztos.  :headscratch: Van azért más ellentmondás is a képességek terén, Raziel pl a Defiance-ban a túlvilágon is képes felmászni a falon, pedig eredetileg csak a fizikai világban van ilyen képessége.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Videojátékok
« Válasz #1230 Dátum: 2009. Május 16. - 12:20:35 »
Nincs benne Dumah képessége, az tuti.
Csak ugyanúgy vannak benne ilyen tárgy elforgatós rejtvények, csak itt már Raziel a kezével csinálja nem rohangál körülöttük.
Amúgy szerintem is jobb lett így, mintha a SR1-el befejezték volna, de azért szivesen megnézném az eredeti verziót.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #1231 Dátum: 2009. Május 16. - 17:44:19 »
Hmmmmmmmm  :o ,ugy látom elég vérszomjas társaságba keveredtem :twisted: Én meg a nagy pofám :stupid:.........Nem baj,maj a klubon lerendezük :hehe: Benya rád különesen fenem a fogam :brow: :brow: :twisted:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Videojátékok
« Válasz #1232 Dátum: 2009. Május 16. - 19:53:20 »
Kezdek félni... :uhoh: :surp: :o :lol:
(amúgy láttam kihívtál harcra MyBrute-on, ki is kaptál rendesen. :brow: ;D)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #1233 Dátum: 2009. Május 18. - 14:27:40 »
Jóvan,jóvan fokozd csak :brow: :twisted: :brow: :twisted:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Videojátékok
« Válasz #1234 Dátum: 2009. Május 18. - 14:40:30 »
Akkor csináljunk klánt a MyBrzte-on?Benya vagy GG te akarod megcsinálni?Mert nekem most lett egy 10. szintű karakterem és akkor meg is csinálhatnám akár.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Videojátékok
« Válasz #1235 Dátum: 2009. Május 18. - 14:47:32 »
tőlem mehet
belépek néhány karival
This is a joke. A real practical Joke.

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Videojátékok
« Válasz #1236 Dátum: 2009. Május 18. - 14:51:02 »
Mi legyen a neve a klánnak?

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Videojátékok
« Válasz #1237 Dátum: 2009. Május 18. - 15:00:29 »
MangaSzemuLanyok. ;D
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Videojátékok
« Válasz #1238 Dátum: 2009. Május 18. - 15:15:58 »
Énisbeakaroklépniénisbeakaroklépniénisbeakaroklépni ;D ;D ;D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Videojátékok
« Válasz #1239 Dátum: 2009. Május 18. - 16:02:52 »