Szerző Téma: Videojátékok  (Megtekintve 653758 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #1720 Dátum: 2010. Március 30. - 10:03:54 »
Én is elő szoktam venni a régi mentéseket. :)

Mi van, ha a gép elromlik, elöregszik, vagy egyszerűen csak vennék egy újat? Az összes mentésem ugrik, amit az évek során végigcsináltam?
Össze tudod kötni elvben másik ps3-mal, kimentheted különféle memóriakártyákra (nem tudom, hogy a tiéden vannak-e mindenféle kártya csatlakozók...), vagy talán még usb-n keresztül is kimásolhatod, de ezt még nem próbáltam.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1721 Dátum: 2010. Március 30. - 11:37:04 »
Én is úgy tom, hogy usb-vel kitod menteni. :headscratch:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Videojátékok
« Válasz #1722 Dátum: 2010. Március 30. - 12:13:25 »
Köszönöm, megnyugodtam. :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1723 Dátum: 2010. Március 31. - 08:24:13 »
Hm, hm, érdekes, érdekes, meglesz mit veszek meg az évvége fele. :spidey:
De a grafika ultra gáz, nem Ps3 szint, még a Web of Shadowshoz se közelít, ami igazán égő... :-\
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1724 Dátum: 2010. Március 31. - 08:32:45 »
Videójáték a Spider-Man Noir-ból? Nocsak. Maga az ötlet végülis nem rossz, és a videó alapján is kellemesen sötét a hangulata. De vajon csak erre a világra és a klasszikusra fog koncentrálni a játék, vagy több alterverzumot is felvonultat?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1725 Dátum: 2010. Március 31. - 08:36:08 »
A vége alapján 4 univerzum lesz, a Noir, a klasszik (aminek hihetetlen béna a grafikája, remélem azért változik még... :roll:) és még kettő, ami majd később derül ki. A sztori így elég érdekesnek tűnik.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1726 Dátum: 2010. Március 31. - 08:39:49 »
Közben én is utánanéztem, és a két másik karakter a Skarlát Pók, és a 2099-es Pók lesz. Így már erősen elgondolkodom a beszerzésén.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #1727 Dátum: 2010. Március 31. - 08:53:27 »
Nekem nem tűnik ultra gáznak a grafikája, igazából szinte semmit nem lehet látni konkrétan az Amazing világból (sőt ennyiből még az is lehet, hogy "belassítás" is van a játékban és épp valami "torzítós" effekt van éppen működésben. :) A Noir-os viszont nagyon durva, és ha 2099 is lesz benne az remek(azt az univerzumot nagyon hanyagolják sajnos), csak kicsit az utolsó képsorok zavartak, remélem nem fp nézetes lesz, mert az nagyon kaki lenne.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1728 Dátum: 2010. Március 31. - 08:56:09 »
A Noir-os viszont nagyon durva, és ha 2099 is lesz benne az remek(azt az univerzumot nagyon hanyagolják sajnos)

Már nem nagyon tudnak vele mit kezdeni. A tavaly megjelent Timestorm 2009-2099 is egész jól indított, aztán olyan felemás lett.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #1729 Dátum: 2010. Március 31. - 09:05:40 »
Mert itt is igaz az alapigazság: Csak egy jó író kéne...

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1730 Dátum: 2010. Március 31. - 09:07:42 »
Közben én is utánanéztem, és a két másik karakter a Skarlát Pók, és a 2099-es Pók lesz. Így már erősen elgondolkodom a beszerzésén.
Ezt meg honnan? :o

A grafika meg annyiból gáz az amazingnál, nézd meg a tájat (jó mondjuk most nyomom az ncharted 2-őt, az van bennem) de akkor is eléggé ps2 színtü a háttér itt.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #1731 Dátum: 2010. Március 31. - 09:09:50 »
Jó de akkor is hányszor volt már olyan, hogy egy videó alapján tök kaki játéknak nézett ki, aztán meg mégsem. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1732 Dátum: 2010. Március 31. - 09:12:14 »
Közben én is utánanéztem, és a két másik karakter a Skarlát Pók, és a 2099-es Pók lesz. Így már erősen elgondolkodom a beszerzésén.
Ezt meg honnan? :o

 :google: Minden külföldi hírben ez van ami a játékkal kapcsolatos.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1733 Dátum: 2010. Március 31. - 09:17:51 »
Jó de akkor is hányszor volt már olyan, hogy egy videó alapján tök kaki játéknak nézett ki, aztán meg mégsem. ;)
Jó, egy példa: Wolverine's Revenge ;D

:google: Minden külföldi hírben ez van ami a játékkal kapcsolatos.
Hát akkor ezt sokáig sikerült titokban tartani.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #1734 Dátum: 2010. Március 31. - 09:28:16 »
Jó, egy példa: Wolverine's Revenge ;D
Ott sem igazán a grafikával volt baj, sokkal inkább a játékmenettel és a történettel.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1735 Dátum: 2010. Március 31. - 09:33:56 »
Na nekem meg pont azok tetszettek :D jó az írányítással volt gond, de a grafika volt igazán kaki, szinte minden kritika azzal indított, hogy ps1 szintű, és ez a ps2 debütálás után 2 évvel elég gáz :drying: kb. most is ezt érzem, aztán majd lehet változik.
Most kezdek jobban utána olvasni és kb. olyasmi lesz az amazing világ grafikája, mint az Ulti spider-man game. Így meg még furibb, két ennyire eltérő stílus egy játékban... :uhoh:

A noir-ra meg mindenki azt mondja, tiszta Batman AA stílus... :roll:
Amúgy Ben, mi a kaki ez a Noir, úgy néztem te olvastad, én a borítókat láttam, de soha nem mozgatott meg, de lehet nem ártana utána járni, ha már játszani fogok vele...
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Videojátékok
« Válasz #1736 Dátum: 2010. Március 31. - 09:36:14 »
Az Allcomics-on fent van. De az 1930-as években játszódó gengszteres, bandaháborús cuccról van szó.
http://sepi.halozsak.hu/galeria/index.php?spgmGal=Ben_Reilly/Szuperhos_Jelmezek/Marvel_Comics/S/Spider-Man_%28Noir%29

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Videojátékok
« Válasz #1737 Dátum: 2010. Március 31. - 09:40:05 »
remélem nem fp nézetes lesz, mert az nagyon kaki lenne.
Á, tuti nem... a játékipar csődje lenne egy FP pókember... meg amúgy a Mirror's Edge-nél se jött be, állítólag az is bukta volt pont emiatt.

Wolverine's Revenge: fú, nálam nagyon kiverte a biztosítékot... a normál játékmenettel még nem lett volna gond, de a bossfightokat csak egy bizonyos forgatókönyv alapján lehetett megoldani és max telepátiával lehetett rájönni, hogy mit kell csinálni. :uhoh:

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Videojátékok
« Válasz #1738 Dátum: 2010. Március 31. - 09:42:43 »
Az Allcomics-on fent van. De az 1930-as években játszódó gengszteres, bandaháborús cuccról van szó.
http://sepi.halozsak.hu/galeria/index.php?spgmGal=Ben_Reilly/Szuperhos_Jelmezek/Marvel_Comics/S/Spider-Man_%28Noir%29

Na majd ránézek, de aképek most se győztek meg. ;D

Idézet
Wolverine's Revenge: fú, nálam nagyon kiverte a biztosítékot... a normál játékmenettel még nem lett volna gond, de a bossfightokat csak egy bizonyos forgatókönyv alapján lehetett megoldani és max telepátiával lehetett rájönni, hogy mit kell csinálni. hoho
Húúú, a Vertigós meg a Bulldózeres csatától még most is rémálmaim vannak néha. ;D
Állítólag haver ismerőse anno szétverte a billnetyűzetet a Vertigónál.;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Videojátékok
« Válasz #1739 Dátum: 2010. Március 31. - 09:43:08 »
Szerintem a WR esetében jó, amit ki akartak hozni belőle, csak bődületesen rosszul és amatőr módon csinálták. A grafikával nekem speciel nem volt bajom, ilyen rajzolt hatású izére emlékeztetett egy kicsit. Viszont a pályák berendezése, az ellenfelek, a bossfightok és a többi mind mind kritikán aluli lett. A harmadik filmhez készített game azért már klasszisokkal jobb, főleg Árnyékot találták el benne nagyon.
Noir: Lényegében, mint ahogy a neve is mutatja Marvel karakterek Noiros felfogásban nagyjából a világválság környékére helyezve történetileg (Egyébként ha jobban érdekel nyomás az AC-re elolvasni.;)).
a bossfightokat csak egy bizonyos forgatókönyv alapján lehetett megoldani és max telepátiával lehetett rájönni, hogy mit kell csinálni. :uhoh:
:hehe: Igen ez tényleg így volt.  Én is mindig amikor egy főnökhöz értem, mindig pihentettem a játékot legalább egy hétig mert annyira felbosszantott. :hehe:

Bakker, de gyorsan gépeltek. :)