És megjegyzem, nem hiába volt idézőjelben ez a szó...

Hehe, ne vedd úgy a lelkedre, nem kötözködésből írtam, csak a pontosság kedvéért.

De idézőjel ide, vagy oda, ha felteszem kérdésnek, hogy
Mi volt a legelső képregény, ahol "Pókember" megjelent, idézőjel ide, vagy oda, nem lenne helyes az a válasz, hogy a Fantasztikus Négyes 1, mert tulajdonképpen a Fáklyára gondoltam.
